90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
17. jan 2014

@keikasik pod pod bude ti s nami fajn 😉

evelin1986
17. jan 2014

Ahojte,ja dnes skroby, tak som sa hecla a urobila ten mrkvovy gulas od @ketrinn ,este som ho vytunovala fazulou a cili,vobec netrebalo zahustit, pochutila som si,cize dakujem za inspiraciu🙂...dnes ma moj krpec 1.rok,tak som dokoncovala tortu,no poviem vam,pri diete piect nie je bohvieco...snazila som sa ochutnavat z kremov co najmenej,tak snad bude jedla😀..vlastne zajtra dam vediet,kedze mam UH,kusok si veru dam🙂..a co je este pozitivne,tak som pred par dnami z pivnice vytiahla stepper a neostalo len pri vytiahnuti,ale kazdy den poctivo nadskakujem na nom tak 35-40 minut zatial...pekny vecer dievcata🙂

lydka84
17. jan 2014

@1veroncek1 no super vitaj v klube skoricovych jablk ............. ja som dnes tak posypal skoricou mandarinky a skoro som aj misku zjedla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
17. jan 2014

@andrea1516 a preco nejes? praveze treba jest lebo inak si telo zacne robit zasoby ukladat !!!!!

lydka84
17. jan 2014

@rajci krasne ides dole.... ja som tiez taka na sladke vseobecne nie eln na cokoladu zeby som zjedla aj vagon dobrot ...ale neboj spolu to dame kazdy 4 den kusok kolacika a cokolad y atri dni vydrzime aj bez 😉 😉 😉 odporucam do jedla zakomponovat skoricu hlavne do ranajok a vitaminovych dni a uvidis nebude ti cukor tak chybat 😎

zuzka3
17. jan 2014

Caute zeny 🙂 nejako nemam cas pisat a citat uz vobec nie, mam dnes uh a zajtra zas vitaminy, mam pocit, ze dni tak utekaju, ze mam stale len vitaminy 😀 ale mam rada tento den. A neviem, ci sa moja vaha zblaznila alebo co, ale mam o 4kg menej!!!!!

lydka84
17. jan 2014

@zuzka3 skveleeeeee bud rada a blazni s nou 😉

zuzka3
17. jan 2014

@lydka84 🙂 ano, doverujem jej 🙂

lydka84
17. jan 2014

@zuzka3 aj ja takuuu chcem co take zhodene kila - cisla bude ukazovat

2momo2
17. jan 2014

Ahojte! tak dnes náš 10.deň - vážili sme sa. Bola som trošku sklamaná,ale už ma to prešlo. Mám dolu cca 1,5 - 2 kg, ale vážila som sa až o 17hod (lepšie by bolo určite ráno) a tiež mám tento týždeň svoj dni, tak dúfam, že je to skreslené a schudla som viac 😀 A priateľ schudol asi 3 kg ale hlavne jej super, že to uplne citi aj na nohaviciach, takže je pekne namotivovany. Dnes bol na nákupoch a kúpil kyslú kapustičku - tá je pre mňa ako mňamka, na zajtra kúpil hlivu -spravíme si guláš s celozrnnými haluškami - máme UH a ako odmenu mi kúpil tekvicové semiačka, tak sa na ne teším 🙂

zuzka3
17. jan 2014

@lydka84 urcite taku mas 🙂

lydka84
17. jan 2014

baby no kao to ide ??? ja dnes vitaminy a na 100% ...takze super a zajtra sa tesiiiim na grilovaneho lososa nafotim a pridam foto teste sa 😉 😉 😉 😉 😉 😉

andrea1516
17. jan 2014

@lydka84 nemam hlad chut a ani cas jest peto nejem :(

lydka84
17. jan 2014

@andrea1516 tak si stale aspon kusok daj aj ked nie vela ale telu ukazes ze mu doprajes a nebude si ukladat na horise casy

andrea1516
17. jan 2014

@lydka84 u mna je problem ten ze ked mam vela prace v kaderku estiham nemozem povedat zakaznicke pockaj umyjem ta a najem sa a potom ostriham a vyfukam ,,,u mna je toto zle dneska do pol druhej som ani na wc nestihala ist ie to jest alebo pit...pretoto ja tasko chudnem ,,pravda mam di ked stiham vsetko pekne dodrzat ale teto tyzden bol blazinec

lydka84
17. jan 2014

@andrea1516 tak to nezavidim ..... no tak ason oriesky mat po ruke alebo narezane ovocie c krabicke by som skusila

andrea1516
17. jan 2014

@lydka84 tak dneska liter dzusu dve mandarinky cely den a dve baliky nesolenyich oriesok jaj a jedna decka vyziva ...vecera nebola boli sme v kostole ...nevadi zajtra bude viac casu jest a varit🙂

lydka84
17. jan 2014

@andrea1516 strasne malo jes podla mna

andrea1516
17. jan 2014

@lydka84 dnesny den bol extrem som daka naladova ale nie som hladna vobec my nechuty jest,,,vcera som mala rano mandarinku cca o 7mej potom 13:30cestoviny so spenatom a mala som vela prace tak okolo 18to pšeno na sladko leze vcera som zjedla celu tabulu horkej cokolady,,,,ale ja som neny zviknuta vela jest v zivote som vela nejedla nehladujem len necitim hlad a ked citim netiham tak sa aspon pit snazim ale dee cca 2litre viac nedam:(

lydka84
17. jan 2014

@andrea1516
ja jest tolko co ty umriem hladom 😒 😒 😒

andrea1516
17. jan 2014

@lydka84 musim zacat na silu lebo podlamna preto nechudnem aj ked pretim som stale podvadzala ked om ju drzala prvikrat ze sme stale oslavovali a vtedy som este aj popila ked bola akcia teraz podvadzam minimum nepijem a ete aj cvicim a nic,,,,som ja na toto zvedava ako ja chutnem :(a tebe sa dari ako?co zajtra varis?

1veroncek1
17. jan 2014

cele zle vitaminovy den a chytila ma zase zerka.... tak som zjedla rajcinu narajanu a uhorku a redkovky ... dufam ze to nie je az taky velky prehresok.... :( sice som zjedla to co mozem ae naviac....aaaaaaaa

lydka84
17. jan 2014

@1veroncek1 ziaden prehresok vo vitanminovy den mozes ovocie alebo zeleninu kazde dve hodiny takze cele dobre 😉 😉 😉

lydka84
17. jan 2014

@andrea1516 a nejdes dole ani na cm ??? ze vaha kvoli cviceniu neklesa ale cm idu dole ?:??
ja dnes dobre vlastne uz par dni super, bielovinovy som sice porusila ale poobimala som zachod zle mi bolo tak cokoladu jak rychlo som zjedla tak rychlo zo mna bola von.......a zajtra bude grilovany losos a k tomu zeleninovy salat uz sa tesim ....cez vikendy sa snazim tak evydumane jedla s cim sa da pohrat a najlepsie chutia prave dovarene a do prace take co chutia fajn aj z mikrovlnky ...... a na nedelu rozymslam zemiakove placky prave som nasla nejaky recept tak idem patrat dalej co fajne najdem na nedelu 😉

1veroncek1
17. jan 2014

ja viem ale sa mi zda ze jak som si dala na veceru tanier ze.polievky ze uz je ok a nebudem jest nic viac a potom prisiel priatel z prace a jedol veceru tak som si tanier zeleniny este nalozila ....hmmm a to uz som nemala jest ...

1veroncek1
17. jan 2014

@lydka84 ja si idem vyskusat tu musaku so sosovice a zemiakov v nedelu 🙂

lenka1408
17. jan 2014

@lydka84
Ahoj moja, ja tiez rozmyslam, ze spravim zemiakove placky, lebo aj moj manzel by si dal. A mozes napisat recept, co si nasla, co tam vsetko ide? Zajtra si spravim nejake maso,uz som dlho nemala.pa

andrea1516
17. jan 2014

@lydka84 mala som teraz tiez kramy zajtra posledny de tak som ani vahu ani cm neriesila,,,vies co to pšeno je super ja som dneska bola 4krat na wc krasne ma to precistilo budem to castejsie jest to som si ista a vahu uvidime v nedelu ,ja rozmyslam ze si pravim grilovae kuriatko 🙂

1veroncek1
17. jan 2014

aj ja poprosim

lydka84
17. jan 2014

@1veroncek1 nevadi zelenina nema skoro zaidne kalorie...keby si si anlozila nieco ine ta vyhresim ale toto je v pohode s prizmurenymi ocami a bolo to do 20-tej?