90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
2. jan 2009

jesik 😉 a-kedy začínaš,ja by sm najradšej dnes,podľa toho ako gucz,prečo až od7.1.Čo môžeš urobť dnes neodkladaj na zajtra.

lucxy- miresta-twins-erikas-anaret-dia2006 a ostatné aj nové,takkedy začínate?

gucz
2. jan 2009

aniel tak teda od dnes??? čím skôr tým lepšie, ja som ešte nič nejedla, tak si dám na raňajky teda banán

aniel
2. jan 2009

a čo bude mať k obedu? 😝 -

miresta
2. jan 2009

ahoj holky, takže sa budeme stretávať zase na tejto stránke?
aniel - no ja som včera písala, že si prv dám len takú slabšiu dietku - očistnú a potom začnem 90dňovkou. Takže ja tiež držím už od dnes, ale zatiaľ len tak upravenú. Ale na raňajky som mala mrkvu s jablkom. 🙂

gucz
2. jan 2009

no tak to ešte netuším.... 😒 , asi vytiahnem z mrazničky kuraciu pečienku. MM má ešte kačicu s lokšami, tak aspoň mu nemusím variť. Alebo si vytiahnem pangasa, teho asi skôr, to je rýchlo rozmrazené a aj rýchlo hotové len tak na olivovom oleji s korením na ryby...

gucz
2. jan 2009

miresta veď môžme o diete kecať tu a o inom tam.... alebo však uvidíme

miresta
2. jan 2009

gucz - áno, uvidíme, lebo podľa mňa to bude veľmi rozhádzané.

miresta
2. jan 2009

alebo založím tretiu? Čo ty nato?

gucz
2. jan 2009

😀 😀 😀 , by nám adminky dali !!!!

miresta
2. jan 2009

Prečo. Veď začíname nový rok, s novými predsavzatiami a novou témou, nie?

miresta
2. jan 2009

tak ako kočky, už ste po obeda? Ja nemám na nič chuť, ešte ani na tu slepačiu polievočku, ale pojdem si dať, možno mi urobí dobre.

zuzulik21
2. jan 2009

ahojte... takze ja som dnes a 1.dni... obedik dusena zeleninka+vajko 😉

gucz
2. jan 2009

ja som jedla dusenú kapustu (od včera) a k tomu krajec chlebíka a kuracie pečienky. rybku si dám nabudúce. No a dala som si aj ten vývar (slepačia polievka bez všetkého). Môžem povedať že som najedná 😉 . No a o chvíľu pôjdem v rámci pohybu s malou na prechádzku

miresta
2. jan 2009

zuzulik - všimla som si že si z košíc, v ktorej časti bývaš, ja som momentálne z Ťahanoviec. A držím palce, aj keď na fotke vyzeráš že máš menej kíl ako by si mala mať. 😀

gucz - ako bolo na prechádzke, u nás pekne snežilo na obed. 🙂

gucz
2. jan 2009

zimáááááá a u nás nesneží, ani nesnežilo ale i tak sme riadne vymrzli, aspoň som spálila nejaké kalórie zahrievaním sa

aniel
2. jan 2009

no ja som prejedená,neviem či to acidko bol dobrý nápad 🙂

gucz
2. jan 2009

si prejedená z acidka? ja to pijem ako vodu 🙂

aniel
2. jan 2009

nejaká som nafúknutá,pripadám si ako 100kilová 😠

aniel
3. jan 2009

tak, dnes si dám zemiačky s červenou repou teda asi,neviem čo budem ešte variť ostatným 😉

gucz
3. jan 2009

čavenko tak ja sebe a malej varím zemiaky v šupke a k tomu malej sterilizovanú mrkvičku s hráškom a mne asi uhorky alebo cukinový šalát. MM varím guláš, plný hrniec, polovicu dám potom do mrazničky a čo zostane bude mať aj tak na viac dní.

gucz
3. jan 2009

ja som už hladnááááá a to mám obedovať až o jednej ☹ , no nič idem sa nadájať čajíkom 🙄

muffinka
3. jan 2009

jesika26 - ďakujem pekne, idem si to preštudovať. 😉

aniel
3. jan 2009

gucz-ja som to trošku porušila,robila som Daniele koláč k meninám a pár krát som si oblyzla z plnky a potom som si uvedomila,že čo to robím,veď držím dietku.Obedovať som nestihla a na večeru MM robilpečené všeličo v pekáči,tak som si z toho dala zemiačky 😉

sweetgirl1
3. jan 2009

kockyy...aj ja by som chcela drzat tuto dietu...posle mi ju niekto? prosiim 😉

gucz
3. jan 2009

ahojky musíš nám napísať emailovú adresu a pošleme Ti

aniel tak aj ja som dnes porušila. K obedu som mala zemiakový šalát s hráškom (bez majonézy). Potom sme šli do tesca, boli sme tam dosť dlho a zostalo mi zle od hladu, až sa mi ruky triasli, tak mi MM kúpil v čínskej zemiaky a k tomu mäso (kebab či gyros či čo to tam majú). Tak som to tam zjedla. Odvtedy som nič nejedla a ani už dnes nebudem, akurát pijem kafe (teda dopíjam) a potom budem piť už len čaj

aniel
3. jan 2009

to nič,zajtra máš pizzu alebo cestovinu 🙂

aniel
4. jan 2009

tak zajtra máme ovocíčko? 😉

gucz
4. jan 2009

jo jo a Mm mi kúpil v lídli nejakú orieškovú zmes, tak na tú sa už teším 🙂

aniel
4. jan 2009

to je čo?Možno aj ja pôjdem zajtra do Lídla pozrieť ten steper 😉

aniel
5. jan 2009

dobré ránko,tak už som hore.ĆO máš aké ovocíčko.Ja mám doma kivi,pomaranče a jablká a nejaké kompóty 😉