90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
1. feb 2014

@2momo2 waaaau skveleeeeeeee 😉 len tak dalej drzte sa

ketrinn
1. feb 2014

@2momo2 tak to je super!!!!! ten ubytok je užastny len tak dalej nech len klesa🙂mna čaka 7.2 vodovy tak dufam že ma vaha prekvapi🙂

andula123
1. feb 2014

Ahojte, mám za sebou prvý vodový deň a výsledky sa dostavili... Mám o 4 kg menej, 8 cm išlo z pásu dole a z bokov 5 cm... Som na seba pyšná :D

lydka84
1. feb 2014

@andula123 jeeej krasny ubytok, aj cvicis ze tak pekne si zisla v pase ????

mima1983
1. feb 2014

@2momo2 waw, to je vyborny vysledok 🙂 aj cvicite???

2momo2
1. feb 2014

@mima1983 ja iba na rotopede a priateľ bol "až" 2 x v posilke 😀 Tak ale my chudneme z veľkej váhy, tak preto to asi ide aj dolu vo väčšom

andrea1516
1. feb 2014

tak a somajedena dneska šošovicova polievocka z graham. rozkom za hodinku ideme na velku prechadzku a potom sa tesim na odich lebo som od pol osmej robila v kaderku...su plesi...ako sa mate?

andula123
1. feb 2014

@lydka84 cvičila som len prvé dva týždne jillian michaels, lebo potom mi dcéry ochoreli a nakoniec aj ja... ale teraz som už fit, tak pokračujem v cvičení :D

lydka84
1. feb 2014

@andula123 supeeer ja s jill dnes zacinam tiez 😉

ketrinn
1. feb 2014

ahojky tak ja dnes masaker !! rano som neodolala a ku kave som si dala zakusok čo som piekla včera ,už dopredu nepečiem !!!!!potom ma to zbytočne laka 😒 obed zeleninova polievka z cesnakovymi haluškami a večera zakusok zo šlahačkou 😵

lydka84
1. feb 2014

dnesny obediiiiik : skroby - zemiaky pecene v rure
recept najdete na : https://www.modrykonik.sk/group/5470/?q=zemiaky...

andrea1516
1. feb 2014

@ketrinn ja idem dneska alebo zajtra robis šuhajdy s kokosovym olejom tukom...jedna znama my poradila a aj doniesla kokosovy tuk olej s holandska ...tesim sa na ne ale najprv musime ist kupit malej darcek na vysvedcenie co si vysnivala🙂baby ja ako pijem som stale hladna pretim to nebivalo 🙂

lydka84
1. feb 2014

@andrea1516 no to znamena ze sa ti rozhybal metabolizmus rychlejsie spracuvava co zjes a telo si pyta co mu chyba

andrea1516
1. feb 2014

@lydka84 tak tak tesim sa velmi

amavide
1. feb 2014

@andula123 môžem poprosiť o tu vodovu diétu?!ďakujem 🙂

lydka84
1. feb 2014

@andrea1516 a ja s tebou

lydka84
1. feb 2014

@amavide adula piusala o vodovom dni ktory je sucastou tejto diety 3 krat 😉

andrea1516
1. feb 2014

@lydka84 dakujem :D

petra53
1. feb 2014

Ahojte kocky, tak som po dlhsej dobe zasa nakukla, nejak stale nic nestiham. Ste uzasne ako to zvladate, klobuk dolu pred vami. No ja sa drzim, ale mam dost prehreskov. Hlavne posledny tyzden mi dava zabrat a stale to kazim. Ale podstatne je, ze som sa nevzdala, tak to snad pojde. Najhorsie je, ze malo pijem...
Kocky, ja mam zajtra vodovy den, prvy. Ale uz teraz umieram od hladu. Na zaciatku som taka hladna nebyvala tusim. Mate pre mna nejaku radu ako to zajtra co najlahsie prezit? A prosim vas zajtra mozem aj ciernu kavu alebo caj? Pripadne vodu z vyvaru na obed, alebo naozaj len vodu?
Na vahu som sa este nepostavila, sa bojim ako mala... 😀 mam strach, za to bude malo a vzdam to... 😝 😅 ale pozajtra rano sa vazim, aj ked s velmi malou dusickou, lebo na sebe nic nevidim ani necitim. Rodicia mi sice tvrdia, ze som pochudla, ale mam skor pocit, ze je to milosrdna loz z ich strany... 😝 😀

ketrinn
1. feb 2014

@andrea1516 ja ten kokosovy tuk kupujem cez inter stranku ak chceš pošlem ti ju do sprav aj ja som ich robila malej ked držala dietu 🙂len aby ta nezlakali dnes ako mna xxiixix

lydka84
1. feb 2014

@petra53
vyvar na vodovy den urcite nie, mozes vodu caj kavu bez cukru, ja som pila co najteplejsiu vodu so stipkou skorice....a das to aj my sme to dali a vacsina ani nevieme ako ....keby bolo velmi zle daj is uhorku to je 95% voda popripade ovocie ...ale snad sa vydrzat na tekutinach 😉 drzim prsteky a tesim sa na vysledky

petra53
1. feb 2014

@lydka84 dakujem🙂 dam vediet 🙂

estachova
1. feb 2014

ahojte, tak dnes máme Š- na obed som mala chili fazuľu z konzervy a zemiaky varené v šupke, celkom fajn, som na prasknutie 😉

matamisi
1. feb 2014

@lydka84 aj ja som mala zemiaky pecene v trube 😵 mnamka a jasne aj uharka k tomu 😉
A uz mam aj odcvicene ....este dva dni a budem sa fotit,som zvedava aky rozdiel bude 😵

lydka84
1. feb 2014

@matamisi jua dnes zacinam cvivit prave sa zahrievam vysavanim 😀 😀 😀 😀 😀

andula123
1. feb 2014

@amavide to nie je vodova dieta, ale sucastou tejto diety je kazdy 29. den vodovy, po ktorom by sa malo vazit a merat. A ten som mala vcera. Pila som cistu vodu, ale poobede som si neodpustila jeden caj a kavu bez cukru 😉

amavide
1. feb 2014

@andula123 a dietku viem niekde nájsť?!potom som začala o tom čítať a dočítala som sa, že je bielkovinovy,ovocný deň alebo týždeň ale diétu mi nejako nejde nájsť! ☹ bola by som rada ak by si mi ju mohla poslat ďakujem🙂

matamisi
1. feb 2014

@lydka84 super len to neprezen,lebo ja som mala po prvom dni dva dni taku svalovicu ,ze som po schodoch nevedela chodit a zohnut som sa nemohla 😀 ale aj tak som dalej cvicila a teraz uz len dva dni a mam skonceni shred a potom idem asi na ripped 😵 vela sil ti prajem ....

lydka84
1. feb 2014

@matamisi dakujem

lydka84
1. feb 2014

@amavide
tu pridam spravu kde najdes o tom blizsie info a do IP som ti poslala rozdelenie potraviiiin 😉