90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

julca92
2. feb 2014

@lydka84 Ok, no necám si to v noci prejsť hlavou a dám vedieť ako som sa rozhodla 😉

petra53
2. feb 2014

Ahojte babulky 🙂 tak poslušne hlásim, že napriek tomu, že sa bez prehreškov neviem udržať, dnešný vodový deň som zvládla o vode, jasmínovom a zázvorovom čaji a čiernej káve. Hrdá som na seba ako nikdy... 😵 😵 😵 Len sa bojííím toho ranného váženia, mi držte palčeky prosím, lebo ak sa váha dosť nepohla sa asi rozplačeeem 😝 😢 😀 😀 😀

lydka84
2. feb 2014

@petra53 supeeeer blahozelam k zvladnutej vode a tesime sa na vysledky , nezabudni zapisat do tabulky nech sa mozeme kochat ako nam to vsetkym super ideeeeeee 😉 😉 😉 😉

petra53
2. feb 2014

@lydka84 sľubujem že ak to klesne, dam aj povodnu vahu, len teraz sa za seba priliš hanbim... 😕 😔 😅 😀 a to som dnes ešte aj varila a piekla bábovku 😀 😀 😀

lydka84
2. feb 2014

@petra53 no aj aj za svoju ale tym ze je verejna e to silnejsia motivacia robit s nou nieco 😉

petra53
3. feb 2014

Ahojte, tak mam za sebou to prve vazenie, teda po prvej vode 😕 😅 a oproti este predvianocnej vahe (lebo po Vianociach som sa kvoli obzerstvu radsej uz ani neodvazila) 😀 mam o 9 kg menej 😵 😵 😵 takze som sa pri svojej vyske 178 cm dostala konecne po niekolkych rokoch pod 90kg, presne 89,4 je to stale vela, som ako prasiatko, ale tesim sa neskutocneeee 😵 😵 😵 a je to aj vasa zasluha kocky, tak vam uprimne dakujeeem, hlavne tebe lydka84 😵 😵 😵

zuzka2010
3. feb 2014

baby poradte - potrebujem zhodit zo zadku a stehien..je podla vas lepsie chodit na spinning alebo mat osobneho trenera vo fitku?

ketrinn
3. feb 2014

@andrea1516 ok spytam sa ti len teraz je v praci a je pri šefovi tak nemože telefonovat osobne veci ked dojde z prace zavolam jej a napišem ti dovečera 🙂ja som stade bravala chlieb malej ale už nepametam ktory to bol ale musim ta upozornit nekupuj vela on sice sa da zamrazit ale aj ked ho kupiš je ako guma mne osobne nechutil ale plundrove buchty su tam ok a aj rožky sa dali ale predtym som musela troška prihriat 😒 nie je to žiadne vytaztvo ale ak ti to robi problem že by si mala alergiu na muku tak radšej vyskušaj ,ale musim ti povedat že ja som mala problemy zo žaludkom a robil mi ten chlieb dobre aj ed mi odobrali vzorky na celiakiu a nemala som ju doktor povedal že ak my robi dobre aspon kym som chora tak aby som ho jedla a hovoril že človek ked je chory by mal obmedzit celkovo muku a ak tak len bezlepkovu ,ktoru dokaže organizmus stravit lepšie.

evelin1986
3. feb 2014

@zuzka2010 Ahoj, ak mozem odporucit,ten spining a bicykle vseobecne nie su az take terno...ja som zacala chodit do fitka,kedze rit a sthna su aj moj naj problem a trener mi ukazal stroje,ktore su zamerane na tieto partie+boky a odporucil,ze najlepsie spalis na pase,stepperi a eliptikale. na rit a stehna je naj ten stepper. pre porovnanie: 10 minut na pase rychla chodza= 100kca, na steperi okolo 85, na elipticale do 70 a na cyklotrenazeri tak 30...podla mna dost rozdiel.

zuzka2010
3. feb 2014

@evelin1986 ako casto chodis a ako dlho na jeden krat?

evelin1986
3. feb 2014

@zuzka2010 snazim sa 4x do tyzdna a travim tam vacsinou tak hodinu dvadsat...na uvod 5 min kardio na zahriatie, potom 30 min stroje a ukoncim to 45 minutovym kardiom. to uz podla chuti. bud dam tych 45 minut na pase, alebo si dam 15 minut stepper, 30 pas, alebo 15 eliptical, 10 stepper a 20 pas...kombinujem podla nalady a hlavne sily🙂

top_sale
3. feb 2014

Ahojte,prosím vás má niekto knihu - 90-dňová rozlišovacia diéta a chcel by ju predať ? 🙂

ketrinn
3. feb 2014

@top_sale poradim ti na bazare tu na konikovy klikni do hladača -90-dnova diéta a vyskočia ti 2 inzeraty babenky tam 2 predavaju tie knihy ale neviem aky je medzi nimi rozdiel lebo vyzeraju rovnako ale na jednej je napisane 3 vydanie tak neviem ak nenajdeš dam odpišem ti mena inzerentiek a pošlem 😉

matamisi
3. feb 2014

ahojte... baby ja som si dnes upiekla cviklu http://anetagoesyummi.blogspot.co.at/2011/04/pe... jemine ta je vyborna ,neskutocne dobra... 😵 😵 😵

ketrinn
3. feb 2014

@andrea1516 http://www.celishop.sk/oleje-jedle/2837/kokosov...

prečitaj si idem si ho aj ja objednat ,bravala som 200g kokos.tuk za 0,78 na šuhajdy volal sa tušim blesk.su tama j ryžove vrtulky a rezance v dobrej sume napr:na škroby z zeleninovym bujonom 🙂alebo zapekane vrtulky ryžove z zeleninou a tak idem aj ja kupit aj to pšeno som tam našla len za1,18 500g super

marinka58
3. feb 2014

čauko kočenky, dnes mám 3 deň za sebou a je to v pohode 🙂 už som zbaštila aj tu čokoládku 70 % kakaa veľmo šmakovala 😀 sa mi ľúbi táto dieta lebo sa môže všetko jesť a keď si to nemôžem dať dnes tak si to dám zajtra
zajtra mám vitamínový deň začnem ráno s jablkami a na obed si uvarím brokolicovú polievku niečo teplé a potom zase ovocie

marinka58
3. feb 2014

ozaj a kedy ste začali chudnúť?

1veroncek1
3. feb 2014

tak hlasim sa, moj prv vodovy den doteraz zvladnuty na 95 % o stvrtej som mala neskutocnu krizu v praci a tocila sa mi hlava tak som si dala zachranu, kusok uhorky cerstvej, ktora chutila ako nikdy predtym a hned do mna dosla energy tak pokracujem 🙂 este vydrzat pri vareni na zajtra, sojove platky si idem robit mnam 🙂 a skoro spat nech nic nezjem

lydka84
3. feb 2014

@top_sale ahoj da sa kupit v knihkupectvach alebo stiahnut tu na internete-.....

lydka84
3. feb 2014

@petra53 co ja ?? ja sm v tom nevinne 😉 😉 😉 😉 sama si za to mozes ze si o 9 kil lahsia 😀 😀 😀 ja s tym nemam nic

1veroncek1
3. feb 2014

uuu odvazena som a spokojna som 🙂 zo 102 na 94,8 a od tri do pat cm vsade okrem nadlaktia 🙂 huraaa a idemsa dalej toto je len zaciatok 🙂

lydka84
3. feb 2014

@zuzka2010 pozor so spiningu mozes objem noh a zadku este zvacsit kedze sa tym starsne namahaju tieto svaly a mozes zvacsit ich objem cize mozes ich mat este sirsie ako ich teraz mas....

lydka84
3. feb 2014

@1veroncek1 odvaz sa este rano mala by si mat este menej 😉 😉 😉 😉 a samozrejme blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

1veroncek1
3. feb 2014

@lydka84 no jasne ze sa odvazim 🙂 ale radsej takto si necham vahu v tabulke nech je zase o mesiac este viac dolu chichi 🙂

lydka84
3. feb 2014

@1veroncek1 to je fakt ja som v den vody mala rano 86 a po vode 84,5 a zase mam 86 .... doslova voda ide v ten vodovy den ..... 😒 😒 😒 😒

lydka84
3. feb 2014

@marinka58 kazda sme zacali inokedy aj ked vacsina sme sa do toho pustili 2.1.2013 ....ale tu si to vies pozriet kazda tam ma datum zaciatku a tam kde su ubytky je iste ze sa aj drzime dalej a ideme za svojimi cielmi
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

ketrinn
3. feb 2014

@andrea1516 moja maš tych sprav trošku vela xiixiixixixi blbne mi net stači prečitat jednu 🙂

ketrinn
3. feb 2014

@andrea1516 http://www.celishop.sk/sladkosti/612/schar-sorr... iže tieto keksy bezlepkove su vinikajuce.

nika185
3. feb 2014

ahojte dievčatá, včera som mala prvý vodový deň 😝 , no celkom bolo fajn až okolo piatej už bola kríza, škŕkalo mi v bruchu a bola som neskutočne hladná, dala som si trochu uhorky, ale pomohlo to na chvíľu, manžel sa zo mňa smial, že sa nemám trápiť a mám niečo zjesť, ale nepovolila som, vydržala som, len všetci sa smiali ako mi vyhrávajú črevá, no na počudovanie som ráno vôbec necítila hlad. 🙂 Na váhu som sa postavila a júúúúj -6kg, to ma naštartovalo pokračovať ďalej, potom som vzala meter a bola som prekvapená, lebo za celý mesiac som sa nemerala, v páse - 8cm, len v bokoch - 2cm, takže som spokojná aj keď tu často nepíšem čítam si vás a som stále s vamI
A VáM, KTORÉ LEN ZAČÍNATE : 😕 - SMELO DO TOHO! 🙂
A všetkým gratulujem k úspechu, čo máte za sebou vodový deň 🙂 TAKŽE HURÁ ĎALEJ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lydka84
3. feb 2014

@nika185 krasne ubytky blahozelaaaam a samozrejme aj k tej zvladnutej vode