90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
27. feb 2014

jaj pomoc az teraz somprisla domov uz asi nemozem jest co 😝 hladna som nemala som veceru len 😝 obed o 12

lydka84
27. feb 2014

@lovacka tak sa rychlo napaj 😉

lovacka
27. feb 2014

@lydka84 uz nebudem jest cosi...somsi dala v robote jablko cca o 6
uz vydrzim este pocvicim a pojdemspat

lydka84
27. feb 2014

@lovacka no ale ty si to písala este pre 20:00 to by si stíhala 😝 😝 😝

maricenka1
27. feb 2014

Ahojte zajtra mame vodu pravda?

maricenka1
27. feb 2014

@lydka84 prosim ta na akej strane je tabulka s mierami?

lydka84
27. feb 2014

@maricenka1 ahoooooooooooj ano zajtra druha voda vodicka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
27. feb 2014

@maricenka1 strana 1615 prvy prispevok odomna .... v sobotu rano to pridam aby sa to lahsie zapisovalo 😉

maricenka1
27. feb 2014

@lydka84 ako sa ti dari? Ja som skoro tyzden mala akusi dilemu na co som s pozrela to som skore zjedla ale odolala som az na 1 den to som fakt musela sladke!! 😲 Ale pred druhou vodou som spokojna a to je hlavne.

matamisi
27. feb 2014

Ahojte....ano zajtra vodaaaaaa 🙂🙂🙂 dnes som pekne bola cely den na ovoci a vecer som robila dcere nutelovi chleba a neodolala som a jedna lyzicka pristala v mojich ustach 🤐 ach jaj ked tak pekne vonala 😝 zajtra dufam budem poslusnejsia 🙂

maricenka1
27. feb 2014

@matamisi to mas ako ked som robila nutelove palacinky narocky som bola nesikovna len aby som si mohla prsty olizovat. 😀

lydka84
27. feb 2014

@maricenka1 dari sa dobre sem tam mini prehresok ale som spokojna ziadne extra chute na sladke nemam co ma tesiiiii 😎 , zacala som cvicit Jill, kg viac menej stagnuju minimalne ubytky su na vahe ale cm pekne klesaju , v novembri som si kupila nohavice 44 , teraz tie iste mam 42 a uz vojdem aj do 40 ...boli vo vypredaji tak som si nakupila u kazdeho cisla kedze su take super 😀 😀 😀 som motivovana pokracovat dalej a tych 90 dni urcite vydrzat takze ja som spokojna....a momentalne velmi zvedava co ukaze vaha a meter po druhej vode 😉

lydka84
27. feb 2014

@matamisi veru voda som zvedava ako to pojde, snad aspon tak dobre ako pred mesiacom 🙂

maricenka1
27. feb 2014

@lydka84 ja sa nemeriam ale kazde rano a vecer sa vazim a sledujem sa ale uz teraz viem ze tych 4,5 je dole spolu 9,5 este take 2 dole a som spokojna( keby bolo do konca viac nenahnevam sa)

lydka84
27. feb 2014

@maricenka1 no ja som tiez kazdy den na vahe ale kolise mi to + - 1 kg vodaaaa. ..... takze uvidim zajtra rano kolko budem mat a kolko po vodovom ...minuly mesiac som cez vodu zisla 1,5 kila a do 4 dni som to mala samozrejme spat ......no ja by som chcela celkovo tak este 12 a budem spokojna 😀 😀 😀 😀 snad sa do leta podari ..... 😎 😎 😎 ale co sa tyka ciela, co som si dala na tych 90 DD tak este okolo 5,5 kg mi chyba tak som zvedava ci sa podari, je to take tesne teoreticky by som to mohla dat ale moze sa stat ze kilecko mi bude chybat ...tak som sama velmi zvedavaaaa 😝 😝 😝 😝

lovacka
27. feb 2014

tak ja mam 30 tku na orbitreku odmakanu,este ma cakaju brusaky a pas elektricky a mozem si dat sprchu a ist spat

lydka84
27. feb 2014

@lovacka sikovnica , obdivujem ta ze sa ti takto vecer chce, mne sa naj cvici medzi 17-19 😉

lovacka
27. feb 2014

@lydka84 tak hej ale na noc vajce jest...v robote som si dala cca okolo 6 jablko tak co uz.
zajtra si beriem varene zemiaky a varenu brokolicu...a mam aj hlivovu polievku so zemiakmi tak si beriem oboje...budem mat aj veceru 😀

lovacka
27. feb 2014

@lydka84 tak to som este v praci...mame blby projekt tak som stale akosi dlho v robote 😢
cize ked pridem domov medzi 7-8 tak len takto vecer sami da cvicit 🙄

lydka84
27. feb 2014

@lovacka no hej ked clovek chce vsetko sa da .... ja som v piatok nakoniec cvicila po 22:00 nejako skor nevyslo ale silou mocou som chcela cvicit tak som to dala v noci 😉

lydka84
27. feb 2014

@lovacka ber ber, skroby mozes miesat takze si mozes dat 1/2 z oboch na obed a druhu 1/2 z oboch na veceru 😝

komisakpd
27. feb 2014

baby dnes som mala UH den ale asi som to prehnala...nedodrzala som ten cas medzi obedom a vecerou, teda dodrzala, ale medzitym som jedla babovku ....☹ bojim sa zajtra vitaminoveho dna..sak to cley den len ovocie...
tym ze som len doma, a nemam pohyb a ani zmenu cinnosti je to to to tazsie ☹( tak by som sla uz na bicykel ale este nie je pocasie..☹

lydka84
27. feb 2014

@komisakpd neboj, kludne si urob zeleninu: nejaky salat, dusenu alebo polievku ak chces .... popripade to zapekane ovocie s kokosom je super aj syte aj velmi chutne 😉 a ak bude dobre pocasie chod sa niekam prejst ...... a ta babovka az tak nevadi podla mna , ja tvrdim a drzim sa zasady ze ak nedodrzis cas nie je to taka tragedia ako ked zjes nieco co v dany den nesmies takze pohoda 🙂

lovacka
27. feb 2014

@lydka84 tak tak chcem cim dlhsie vydrzat cvicit denne.ked som drzala pred svadbou tuto dietu za mesiac som dala dole 8kg ale cvicila som denne.
tak hadam do leta dam cca 10-15 najlepsie 20kg dole

lydka84
27. feb 2014

@lovacka no na tej foto posobis ze ked das dole 5 tak budes chodit s tehlami v kabelke aby ta neodfuklo 😀 😀 😀 neviem kde tych 20 kil chces najst

lovacka
27. feb 2014

@lydka84 mala som dobru fotografku asi 😀
ked som sa vydavala mala som cca 65kg po porode som mala povodnu vahu ale ako som nastupila do prace tak des a hruza len sedim a sedim pohyb ziaden a ani neviem ako a mam 85kg 😅
cize neboj moja mam co ja zhazdovat a mozno mi bude malo aj dvakrat 90 😕

lydka84
27. feb 2014

@lovacka tak to by som nepovedala ze mas 85 musis byt vysokaa fakt mi prides stihla na tej foto 🙂

lovacka
27. feb 2014

mam 173cm 😀 fakt no tak nech tam maam 80kg netusim isto kolko som tam vazila

lydka84
27. feb 2014

@lovacka tak preto to nevidiet ze si vysoka 😉

lovacka
27. feb 2014

@lydka84 ale neboj je riadne vidiet tie moje faldiky....ja mam problem ze vsetok tuk sa mi uklada na bruchu 😝