90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

morenka
11. jan 2009

miresta - hej ale ja som velky papkac...lakotinky to bolo moje...vies...tak bolo tazke sa zriest meska s hranolkami napriklad alebo take super kombinacie co sice nieje velmi zdrave ale oku a bruchu velmi lahodne...
vies, ked chces zacat dietu tak musis zmenit aj zmyslanie a to som ja minuly rok nedokazala...ale toho roku som si povedala dost!!!!a fakt som myslenie zmenila...dneska ma sice lakalo k mesku aj hranolky co spravili ale nedala som si ani polovicu hranolky...a som na seba pysna...fakt...
myslim si ze sa u mna to myslenie zmenilo a dufam ze navzdy.... 🙂 🙂 🙂

a co sa tyka sladkeho velmi nemusim iba ked mam kramy tak vtedy mam sem - tam chute na sladke ale inak ani nie.... 🙂 🙂 🙂 🙂

ja5ka
11. jan 2009

no teda, ja zase sladke musim a masko nemusim, mam ho rada ale netrasie ma za nim nejak 🙂 morenka a co sa stalo minuly rok si pokial dosla ? a malo to nejaky ucinok ? ..ja zatial za tych 5 dni mam 2,5 prec tak som velmi spokojna.. no bojim sa ze sa to stopne a potom pojde spat 🙂 no uvidiime 😕

hedunecka
11. jan 2009

miresta hej?ja som jedavala avokado pravidelne vecer nejako som sa na to naucila pri telke aj som pila a nic-ale vcera som mala si stastie v nestasti to obrovske avokado bolo vnutri hnile 😠 😠 ale im primrzlo preto zhnilo

baby a potom ked nabehnem na normalnu stravu nepriberem to spat?

morenka
11. jan 2009

ja5ka - minuly rok som vydrzala mesiac...mama somnou drzala ale ked ona po mesiaci povolila tak ja som stratila inspiraciu a vykaslala som sa na to tiez a to bola chyba...vtedy som schudla nejake 4-ci 5kg...len lebo som shresila sem-tam 🙂 🙂 🙂

uz 2,5kg??!!!! to vazne????ty kokso....tak to si lepsia ako ja....ty ako to vlastne robis ze ti to tak ide????ja ani prehresok a ide to pomalsie ale verim ze sa to zrychli casom...nevazim sa kazdy den ale kazdych 7dni sa snazim...

ja5ka
11. jan 2009

no vies co ani neviem ako, asi malo hresis 🙂 ..ale nie..myslim ze to bude aj tym ze som dostala minuly tyzden tak tym ze to odislo ..to ties nieco vazi 😒

ja5ka
11. jan 2009

takze sme vlastne na to mozno rovnako 🙂

aniel
11. jan 2009

ja5ka to zajtra vzskúšam,keď budem chcieť niečo zjesť,hneď skočím na koníka 😀 samozrejme modrého 😀 :-

miresta-ty sito vždy držala poctivo,ale od zajtra sa vynasnažím,aby som vám nerobila hanbu 😵

morenka
11. jan 2009

hej?mne to pride o týzden priblizne...ta uvidime...hej ved aj ja sa citim tazsia ked to mám....
ja vobec nehresim...lebo potom ked povolim ta povolim furt...a to nechcem....musim sa rano odvazit ci sa nieco pohlo aj ked som este nemala ale som fest zvedava...

no ja uz na 9dni tak ani nie rovnako tebe to ide lepsie 🙂 🙂 🙂

aniel
11. jan 2009

ja5ka-si dobrá,keď ti to tak ide,aleniekde som počula,že aj pri učení sa rýchlejšie spaluje 😉

morenka
11. jan 2009

aniel - tak ked to by bola pravda tak zajtra mam 50kg 🙂 🙂 🙂 🙂 od tretej sedim nad knizkami a je to drina 🙂 🙂 🙂

aniel
11. jan 2009

morenka-ja keď čítam nejakú dobrú knihu,tak chodím stále na WCko a možno to odvodňuje,keď dlhšie ležím a čítam,ale teraz ani na to nemám čas,by som to skúsila 😉

morenka
11. jan 2009

no ktovie...ja zas pri uceni nevnima ze som hladna...skor mi prejde ten cas ked mam vecerat...
no ktovie co je na tom pravdy🙂 xi xi xi....

zuza80
11. jan 2009

prajem pekný večer. my sme sa dnes flákali po obchodákoch a bola som si skúšat nohavice,čo som ešte pred necelými dvoma týždnami nezapla a dnes už išli. to tiež dodá energiu a chut íst dalej.ja mám dole 3kg, je to super mám velkú radost. 🙂
aniel pojde to 😉, si silná žena, máš 4deti, tak ta predsa nejaká dieta nepoloží a zdoláš ju.do toho 😵

aniel
11. jan 2009

no ,dúfam,že sa tomu postavím a začnem už fakt poctivo 🙂

ja5ka
11. jan 2009

ok zeny .. tak uvididime zajtra vecer jake sme silne

aniel
12. jan 2009

ahojte babenky,tak od dnes idem na to znova 🙂

zuza80
12. jan 2009

držím palčeky 😉

aniel
12. jan 2009

dík ,dúfam,že budem mať takú pevnú vôlu ako ty 😉

zuza80
12. jan 2009

aniel ja musím, začínala som s 83kg, pred tehotenstvom som mávala okolo 65. takže nič neoblečiem zo svojich starých vecí. ☹

aniel
12. jan 2009

ja som mala po 90dňovke 68 a teraz mám 71,tak mám čo robiť ,aby som zhodila na 58kg,to sommala,keď som sa išla vydávať,tak to je môj cieľ 🙂

gucz
12. jan 2009

aniel kedy je mäsový deň, vlastne aký máme teraz deň? Uh? Ja som taká zblbnutá z týchto posledných dní že ani neviem. Začnem poctivo zasa od Mäsa.

ja5ka
12. jan 2009

caute ! no poviem vam srandu 🙂 dnes som stalavelmi velmi skoro ..okolo 5:30 boli ranajky, o 10tej obed, no a to uz co by som sla vecerat 🙂 ..som ja ale koza ..viem ze to nieje spravne, ale ta co uz..dufam len ze vydrzim potom do zajtra..alebo pojdem o 5tej spat 😅

zuza80
12. jan 2009

gucz ja som na rovnakom dni ako ty, takže uh.
ja5ka, tak papkaj zeleninku.určite to zvládneš, si šikulka. 😉

morenka
12. jan 2009

ahojte kocky....tak dneska mam skroby a uz sa mi varia grulky na sporaku....mnaky uz som hladna...

ja5ka...ako dopadla skuska???? nevadi ze tak skoro si papala...ved dajak vydrzis o zeleniínke..nie?alebo ovocie...

morenka
12. jan 2009

boze dievcata presolila so tie zemiaky...och boze je to hrozne🙂

aniel
12. jan 2009

gucz-ja som začala bielkovinami.Na obed som mala hrachovú polievku a krajec chleba a večer si dám už len mlieko a keď uspím Sofinku ,pôjdem si zacvičiť 🙂

morenka-ty si tie zemiaky varila v osolenej vode? Ja si ich na dietu varím vždy v šupke 😉

morenka
12. jan 2009

aniel - ano???? ja som chcela osoli troska a suplo mi tam viac nez dost...myslela som ze to nebude az tak citit..no mylila som sa..🙂

tak aj ja zacnem varit v supke....ma to vobec nenapadlo...🙂

aniel
12. jan 2009

mne sa zdajú aj chutnejšie 😉

morenka
12. jan 2009

hej? tak dakujem za radu....uz budem varit len v supke...
mozem sa spytat...ked nepijem kavu...mozem si dat kapucino?viem ze asi nie ale teoreticky🙂))))

aniel
12. jan 2009

ja kávu nepijem,iba v krízovej situácii,ale baby si sem tam dajô,ale asi by sa nemalo 😉