90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

misena741
19. mar 2014

@zazulkaa dakujem 🙂

lydka84
19. mar 2014

@misena741 neviem ci ja som z tych ze chcem viac a viac, tych + - 70 kil bude vaha ako som mala na zakladke...a pre mna su dolezitejsie cm ako kila......

lydka84
19. mar 2014

@evica2977 ahoj a ako si UH presvihla? mnozstvom ci kombinacie si nedodrzala ??
a ta oslava, normalne budes oslavovat 😀 😀 😀 😀 😀 s rozumom nie ze zjes pol tortty 😉 ale normalne si das na co budes mat chut a dalsi den ide na bielkoviny ako keby sa nic nestalo 😉

lydka84
19. mar 2014

@1veroncek1 no som zvedava co na nu povies ako sa ti pozdava 😉

lydka84
19. mar 2014

@zazulkaa nesmuuut ja mam tiez teraz viac ako som mala po druhej vode,ale to sa pohne len treba vydrzat 😉 asi je dobre dat udrziavacku je povolnejsia inak sa kombinuje a myslim ze ak budes na udrziavacke a budes cvicit tak aj tak pojdu cm krasne dole 🙂

zazulkaa
19. mar 2014

@lydka84 len akosi sa mi nechce cvičiť..i som zlenivela :-/ no budem musieť niečo vymyslieť..len sa bojím či tou udržiavačkou a tým, že je taká povolnejšia nepôjdu aj kilá trošku hore, či?

vercatore
19. mar 2014

ajojte v com spocitava 90dnova dieta? dakujem

lydka84
19. mar 2014

@vercatore predchadzajuca strana 1 prispevok 😉

lydka84
19. mar 2014

@vercatore ale pointa je asi taka ze mas 4 dnie, bielkoviny, skroby, uhlohydraty a vitaminy atie v takomto poradi striedas dookola 28 dni a 29 den pijes len vodu ...a to sa opakuje 3 krat az nedosiahnes 91 dni dietky 😉 a to co v ktory den mozes papat aako kombinovat je rozpisane na predchadzajucej strane v tom prvom prispevku ....ak by ta nieco zaujalo pytaj sa podarime vysvetlime 😉 😉

lydka84
19. mar 2014

@zazulkaa ono v druhej knihe sa pise ze ak schudnete za dalsich 90 dni (za udrziavacku) dalsie 3 kg tak sa ti zmenil -zrychlil metabolizmus a ak budes cvicit urcite pojdu cm dole a aj kilecka kilaaa toho by som sa nebala 🙂

vercatore
19. mar 2014

@lydka84 no tak to bude riadny masaker pre mna, no pojdem do toho

lydka84
19. mar 2014

@vercatore preco masaker ??? podla mna z "diet" je to uplne naj lebo papat mozes vsetko zakazany je len alkohol ... a mozes kolaciky a musis cokoladu 😝 😝 😝

lovacka
19. mar 2014

@lydka84 ahojky ahojky,
dnes akosi nebol cas....ani som necvicila...som nejaka unavena tak necham si pauzu dnes...
dnes som mala bielkoviny a zajtra mam skroby...karfiol som si varila mam pecene zemiaky a kalerab a mrkvu z polievky....zasesom si urobila toho viac ako zjem.....

lydka84
19. mar 2014

@lovacka ahoj ahoj ja konecne od vcera cvicim zas tak som rada 🙂
a co sa tyka toho urobila som si viac to velmi dobre poznam 😀 😀 😀 😀 😀 potom vo vacsine o 4 dni dojedam xixi

lovacka
19. mar 2014

@lydka84 no ja potom uz nedojedam ale mm dojeda...ale hovorim si sama zelenina tak nech nehladujem potom 😝

lydka84
19. mar 2014

@lovacka ono zalezi co a s cim robis a preto sa to zle odhaduje lebo je rozdiel ci si urobis cestoviny s makom alebo so zelenonou lebo s makom sa moc nenajes a ked das pekne vela zeleniny tak je toho ako pre troch 😀

evica2977
19. mar 2014

@lydka84 uhľohydráty som prešvihla množstvom🙂 Ty si nemala zo začiatku taký problém?! Xixixi
Tou oslavou si ma potešila🙂

lydka84
19. mar 2014

@evica2977 papaj tak aby si nebola hladna, casom sa zaludok prirodzene stiahne a budes papat stale menej a menej ..... ja som to tak robil a napriek tomu mam dole cez 11 kg ...urcite lepsie tak ako papat malo apotom chodit zobat kade tade alebo byt z toho podrazdena s bolestami hlavy .....

lovacka
19. mar 2014

@lydka84 tak som docvicila...40 minut orbitrek a 150 brusakov 😝 😝 😝 teraz mi pasmasiruje sadielko 😀 😀
na ranajky som dnes mala ananasovy dzus aj na zajtra mam este...som kupila ananasalesom ho nevedela zjest a pritom mam ananas rada....uz je rozmixovany a caka ma na rano

lydka84
19. mar 2014

@lovacka ja mam tiez ananas doma idem ho rpave narezat a zajtra sa na neho tesiiiiim 😝 😝 😝 😝 😝

lovacka
19. mar 2014

@lydka84 si ma teda nakopla s tym cvicenim 😀
ja si dam rano banan a na desiatu ten dzus asi 😀
dnes mikolegyna povedala ze namni vidiet ze som schudla 🙂 tak sa tesim lebo zatial nikto si nic nevsimol ale tak zase vidia makazdy den no 😀

lydka84
19. mar 2014

@lovacka no tam to vidiet najmenej, ak ta ma niekto kazdy dne naociach .... to najskor zbadaju ludia co ta vidia len sem tam ...... no s tym cvicenim sa musime nakopavat spolu lebo bez neho to nebude take skveleee ako s nim 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lovacka
19. mar 2014

@lydka84 zatial stale cvicim cca 5x za tyzden a veru bez cvicenia to pojde slabsie...len rozmyslam ze ako je mozne ze ked cvicimaj tak tie kila idu veeeeeeeeelmi pomaly...

lydka84
19. mar 2014

@lovacka lebo tym ze cvicis naberas svalovu hmotu a svaly su 3x tazsie ako tuk ...takze sa moze stat ze naberies na vahe ale na cm pojdes rapidne dole ... u mna sa to prave deje ...... 🙂 🙂 🙂 🙂

lydka84
19. mar 2014

@lovacka toto som myslela .....

lovacka
19. mar 2014

@lydka84 ta sak dobre ale nechcem mat 80kg 😅 chcem mat 60 a svaly 😀
ale nie no nejako ma to serinka pred par rokmi som akosi lahsie chudla za necel mesiac cca 8kg dole som mala a teraz za tri tyzdne 2,5kg 😝 a to cvicim jak fretka 😕

lydka84
19. mar 2014

@lovacka len vydrz vydrz 😉 a pojde to

misena741
20. mar 2014

Volny den a noc za mnou.dodrzane na 100%hor sa na ranajky 🙂

lucxy
20. mar 2014

Ahojte..dneska na obed posuch s kecupom...ja mam aj bezlepkovu dietu..tak som si dala prave vykysnut cesto... 🙂 doschudnutia

boldy
20. mar 2014

ahoj babule,
ja mam pocit, ze som uz len na udrziavacka 🙂)) po druhej vode 2kg a stale mam len rovnako, ani hore ani dole... no neveim, asi nedojdem na svoj ciel,ale aspon nepriberam... nemam cas sa tomu naplno venovat ako na zaciatku, kedze uz nie som doma na materskej. samozrejme boli aj prehresky, ale pokracujem...@lydka84 ako stojis, chudnes alebo ako?. nestiham citat dozadu.