90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

elise
13. jan 2009

miresta ja som včera mala prvý den vidím že ty si už pokročilejšia dá sa to zvládať normálne nemávaš hlad?

zuza80
13. jan 2009

miresta ja som si dala kúsok pomela a asi 1,5dcl džúsu.na obed chcem robit opečené banány s mandlami. malého mali v piatok očkovat, ale mal nádchu, tak nás preložila na zajtra, to bude mat zas teploty chudáčik a do toho mu idú prvé dva zúbky.

elise
13. jan 2009

zuzi a pomelo ako chutí ako sa pripravuje? exotiku okrem manga a limetiek a avokáda nepznám 😕

miresta
13. jan 2009

zuza80- tak to ti nezávidím, mojej prvý vyšiel až na 9mesiacov a dva týždne. Ale máme to šťastie, že z očkovania jej nie je nikdy nič,aspoň zatiaľ, tak uvidíme. My máme ísť až o dva týždne na očkovanie. Ja si na obedík budem robiť pečené jablčka s medom a škoricou.

zuza80
13. jan 2009

pomelo je niečo medzi pomarančom a grepom.mne chutí.ja si ho len ošúpem a jem. dávam si dole aj tú šupku, čo je na tých mesiačikoch a jem len tú dužinu.vyskúšaj, nie je tak sladké ako pomaranč a ani horké ako grep.

twins
13. jan 2009

ahojte miresta gucz aniel aj ostatne tak vcera rano som zacala s ovocim ze si dam taky precistovaci den a vecer som to zasa pokazila uvidim dnes nejak sa neviem odhodlat zacat s touto dietkou znovu

aniel
13. jan 2009

tak teraz som prišla od lekára a za chvíľu pôjdem s babami,tak dôfam,že nebudem mať čas rozmýšlať nad jedlom.Na obed robím rizoto 🙂

morenka
13. jan 2009

Ahojte kočky....tak ja dnes nemam ovocicko ale UH ale zajtra ma to neminie....🙂

ale presla som skuskou ohnom tejto diety!!!! vcera mama napiekla superne škvarkove pagace....rozvoniaval cely doma a chyba bola ze to robila vecer....som myslela ze sa rozplacem....ale nedala som si a prezila som to!!!!som na seba hrda.... skoro som sa neudrzala ale zvladla som to!!! tak ked som toto zvladla tak uz vsetko zvladnem pri tejto diete🙂 inak pekne rano zelam... 🙂 😀 😀

zuza80
13. jan 2009

morenka, tak ja by som si určite aspon jeden dala. si dobrá,len tak dalej

morenka
13. jan 2009

vies ako ma to týralo!!!! uplne cerstve...mekucke...vonavucke....fuha zasluzim si Nobelovu cenu za vydrzanie🙂)))

hedunecka
13. jan 2009

ahojte aj ja mam dneska UH ovocie az zajtraaaaaa 😀 musim si ist kupit pomelo a zajtra si dam aj mandle

dnes mam cestoviny s porikom 😝 😝

baby kukuricka, hrasok sa berie do akeho dna?ci je to jedno bere sa to ako zelenina??

ja mam za sebou jedno jablko a taka som hladna rano som mala uz 2,5kg dole normalne ziram ze to ide tak ryxlo dole 😕 😕 ale do vecera sa to da na tie 2kilecka 😀

morenka aj ja som vcera plakala mala pobehovala stale s kuracim maskom a ja neskutocne milujem xrunky a tooooolko ix tam bolo ale zvladla som aj dnes rano na mna v xladnicke zmurkal lososik a plesnivy syr 😀

zuza80
13. jan 2009

hedunecka, ja myslím, že sa to berie ako zelenina.tiež som si to robila ako prílohu k rybke,tak dúfam,že je to tak. snad dajú skúsenejšie vediet.

morenka
13. jan 2009

hedunecka - aj ja UH.....ja si idem pizzu urobim...mam strasnu chut...tiez som hladna len jeden banan som jedla...tiez som sa chcela spytat o tu kukuricu a hrasok...lebo si chcem dat na pizzu kukuricu ci spravim preslap alebo nie.....

hm....to je utrpenie sa tak premahat...ale stoji to za to,nie? tiez dva a pol kilecka cloveka povzbudi...kolky den drzis dietu???

hedunecka
13. jan 2009

zuzi noo taku rybicku s hraskom by som si dalaaaa 😀 😀

morenka 7dni drzim no nad tou pizzou som aj ja rozmyslala lebo som si kupila aj articoky ale kamoska mi spravila xut na tie cestovinky a tam si ix dam

no idem to pokukat tu kukuricku a hrasok

hedunecka
13. jan 2009

ajaaaaaj
nasla som to kukurica a hrasok su skorby 😔 😔 😔 ☹ skoda

zuza80
13. jan 2009

takže už si to s rybkou nedám ☹

morenka
13. jan 2009

oooo...nemyslis vazne ze skroby...☹ do frasa....tak co uz daco druhe natrieskam na tu pizzu.... sedem dni a 2 a pol kila...tak to si super...ja drzim...10den a len 2kg...ale tesim sa....velmi....
frajer ma vzdy utesuje ze kazdy ma iny metabolizmus preto niektore skor schudnu a mne to ide pomalsie...tak verim mu snazim sa to nahucat si do hlavy...🙂
inak dobru chut k obedu...🙂

hedunecka
13. jan 2009

morenka no to preto lebo pocas vianoc som pribrala 3kila a teraz mi ryxlo odisli to boli este take neusadene tuky 😀 😀 horsie to bude s tym rocnym tehotenskym tukom 😀 mne staci ked sa dostanem pod 70tku vtedy to bude moje vitazstvo

skusila si spenatovu pizzu?

miresta
13. jan 2009

babenky, to kým prídete do obehu, že ktorá potravina je čo, trochu to potrvá , ale potom, to už bude také zabehané, že sa nad tým ani nepozastavíte.

morenka - ja s gucz, sme si keď už robili pizzu(lebo ja nemusím), ona miluje, tak dávali len paradajkovú omáčku, trochu cibulky a olivy.

hedunecka - inač pekné že kilečká idú dole, ale nechcem brať ilúzie...ale prvé dva týždne idú kilečká dole najlepšie......pretože prvý týždeň sa telo odvodňuje........to sú zväčša 2 -3 kilá a potom nastáva úbytok váhy, a to je do troch týždňov väčšinou každá zhodí 5 kíl. No ale nestrácaj odvahu ani optimizmus, ona to pojde aj ďalej pekne, len nepoľavuj. 😉

miresta
13. jan 2009

ja5ka - a ty si kde dnes?

morenka
13. jan 2009

hedunecka - ja velmi nemusim spenat🙂 ja tiez ked sa dostanem pod sedemdesiat tak som rada...ja som cez sviatky nepribrala ked som sa este pred tým vazila...takze mne uz idu tie co sa mi nalepili za cely rok🙂

miresta...hej ale ked sa mi to zda suche velmi a ked si dam huby na to....mozem???
ja5ka ma dnes skusky dve tak preto tu nieje🙂

morenka
13. jan 2009

prosiiiim....neviem kolko drozdia ide do tej pizzi....prosim napiste mi co mozno najrychlejsie...dakujem... 🙂

morenka
13. jan 2009

no dala som polovicu drozdia a uz sa pecie...vonia uzastne uz sa tesim lebo som hladna ako vlk...🙂)))

miresta
13. jan 2009

morenka - sorry, že som sa neozvala ale spinkala som z maličkou, pretože tá choroba ma niejako ničí. Ja si dávam aj šampiäóny keď mám doma. Ale ja zvyknem aj pór, papriku na pásiky a paradajky. No ale teraz je zima takže tá zelenina nechutí tak ako v lete. No a ja robím z pol droždia a 300 g múky.

miresta
13. jan 2009

morenka - dúfam, že bola fajná a že si si pochutnala, ja si ešte len teraz pojdem dať obedík. 😀

hedunecka
13. jan 2009

no ja som sa akurat vratila s malou a este spi a rozmyslam co by som od radosti zjedla sladke

morenka co mas dnes sladke??

miresta no tak to moje telo sa bude odvodnovat este od porodu 😀 😀 no dufam ze to vydrzim ale bojim sa dni ked to prestanem drzat ci to pojde spat

morenka
13. jan 2009

miresta - v pohode..pizza dopadla dobre...bola vyborna dala som pol drozdia a na vrch som si dala por cibulu sampiony....vyborna...som napapkana vyborne....

hedunecka - neviem ci si dam sladke...velmi nemam chut..radsej obed si dam polovicu...🙂)) este oplatky mame od vianoc to mozem????

digysa
13. jan 2009

baby, hodte mi niekto tu 90 dnovu dietu do IP-ka, alebo mi dajte aspon link, kde si ju mozem vytlacit.
PRave som sa dala na dietu s jablcnym octom, ale vyskusala by som aj tuto.

schonika
13. jan 2009

ahojte dievcata no mne dnes prave konci 9. den a citim sa skvelo ,uz len nech mi skoncia moje dni a zacnem uz aj cvicit aerobick co som si stiahla 🙂 a co vy ako sa vam dari idu kilecka pomaly dole?

hedunecka
14. jan 2009

ahojte babulky

fuuuuuuuha ja dnes ovocny den zatial mam za sebou banan a pomaranc-teraz neviem ci mi zacalo byvat zle z antikonc.alebo z novej stravy aj dnes rano som sa zobudila a uplne na vracanie
dnes si dam mandlicky dufam ze prezijem 😀

poobede letim na autoskolu zajtra skusku, zubar skoda ze nemam zajtra ovocny den

morenka co dnes budes papat?ake ovocicko?

digysa staci ked si das do googlu 90dnova a vyhodi ti to dost veci