90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jeinabe
6. apr 2014

@lydka84 Veď som aj podliala, len potom som dala na silnejšie, aby sa mi zemiaky pripiekli, a šťavy nikde 😀

lydka84
6. apr 2014

@jeinabe podlejes viac 😀 😀 😀 😀 😀

jeinabe
6. apr 2014

@lydka84 Už neviem, čo variť na škroby..........rzžu veľmi nemusím....ale rozmýšľam aj tie zemiaky s kyslou kapustou....ešte som to nejedla.....

lydka84
6. apr 2014

@jeinabe pre mna tiez najhorsi den nakolko ja na zemiaky, ryzu a ani cestoviny nie som - nie som prilohova .....a toto sa ti nepaci ??? https://www.modrykonik.sk/group/5470/skroby-seg...

zebatox
6. apr 2014

@jeinabe ja k skrobovemu dnu radim aj soju (aj ked niektore pisu ze je to bielkovina) a ten den je nahodou najlepsi mozes fazulovu, sosovicovu, hrachovu polievku.rizoto.karfiol so zemiakmi🙂 ja mam ten den rada robi. Aj zeleninove fasirky...so zemiakmi vtedy ani neviem ze dietujem🙂

zebatox
6. apr 2014

@jeinabe alebo taka cesnacka so zemiakmi vyborne zasyti;)

jeinabe
6. apr 2014

@zebatox nooo už som myslela aj na šošovicovú polievku a som čítala, že si ju zahusťujú sójovou smotanou, alebo múčkou...ani neviem ako to chutí......no aj ja mám asi najradšej škroby.....zajtra idem do prace, takže len zemiaky, ale nabudúce už bude aj polievka..... 😀 ..a tie fašírky sú aj v knihe?

lovacka
6. apr 2014

obedik na zajtra navareny...robila somsi penne pastu s paradjkovou omackou. dala som si cibulku,sampiony,cuketu a olivy a zaliala paradajkami a pridala cesnak...no taka mnamka az sa tesim.
ja mam najradsej skroby,,,,milujem zemiaky....cize casto si robim zemiakove jedla dokoncaaj zemiakove placky sa mozu alebo privarky sosovicovy so zemiakmi ani zahustovat netreba nicim.

zebatox
6. apr 2014

@jeinabe ja povarim vselijaku zeleninu a soju platy a pomelim robim gulky a bud vyprazim alebo dam zapiect doo rury... a trosku sosovicu robim nie mlicnu len tak so zeleninou...

lydka84
6. apr 2014

@jeinabe sosovicovu polievku mozes zahustit trenym zemiakom alebo zemiakovym skrobom.....

matamisi
6. apr 2014

@lydka84 pokracujem v delenej a ked si kupim knihu pojdem na udrziavacku...jaj baby ja som dnes jedla vsetko mozne a veru sa citim ako 100 kilova 😅 zajtra si dam bielkoviny a pokracujem dalej 😝

lovacka
7. apr 2014

ahojte,
tak ja uz mam obed za sebou...bola som hladna ako vlk 😝 vcera som zjedla len tu cviklu a tekvicu na veceru tak som mala isto co robit dnes rano.
Mam pocit ze potrebujem na ranajky stele dost ovocia 😅 dnes som zjedla banan a pomaranc a jednu kiwi, potom na desiatu hrusku a jablko. Vstavam o 6 tak do 12 mam co robit.ale ak som doma a upratujem alebo cosi robim tak ani neranajkujem. V sobotu som napriklad ranajky nemala a v nedelu asi stvrtku bananu.len v robote stale nieco mi treba jest 🙄
zajtra ovocny den len neviem neviem ci si neurobim karfiolovu polievku 😅 myslite si ze to moze byt problem ak na obed by som si dala polievku?

lydka84
7. apr 2014

@matamisi dakze pkracujes v 90-tke ci si si dla aklasicku delenu? ... j som tiez vcera mixovala 5 cez 9 ... len s vitaminami to malo velmi malo spolocneho...... tak sme rovnako zase aj ja dnes bielkoviny ,,,

lydka84
7. apr 2014

@lovacka ahoj no ja mam tiez teraz fazu ze potrebujem viac ovocia a tak isto ako ty pises ked som doma staci mi 1,5 jablka ale v praci som stale rano hladna asi to bude fakt tym vstavanim o 6 ...... a hocijaku zeleninovu polievku mozes ...od 12-stej mozes striedat ovocie azeleninu kazde 2 hodiny v hocijakej forme

lovacka
7. apr 2014

@lydka84 je to zvlastne lebo naozaj ked som doma a sa motam stale cosi robim, dlhsie pospim tak zjem toho podstatne menej....a v robote nic nerobim myslim manualne len za pc a je to des len by som stale cosi zula 😝
tak zajtra si urobim asi tu karfiolovu polievku na obed lebo celodenne ovocie uz mi ide krkom

lydka84
7. apr 2014

@lovacka kludne to striedaj so zeleninou so salatmi alebo polievkami 😉

zebatox
7. apr 2014

Ahojte ja som mala dnes posledny skrobovy den pred prvou vodou 🙂 ale uz teraz som spokojna s vysledkom citim sa podstatne lepšie 🙂

lydka84
7. apr 2014

@zebatox 😎 😎 😎 😎 supeeeeeeer takze zajtra si pochutnas na UH a hura vitaminy a voda vodicka??

jeinabe
7. apr 2014

Ahojte,tak ja som dnes mala na obed zemiaky so zeleninou, zajtra bude pizza, len si musim odmysliet sunku a syr 😵 a na zajtrajsiu veceru som prave dopiekla pernikovy kolac s cokoladovou polevou.mnaaam...inac ja rano tiez zjem 2ks ovocia,na desiatu 1ks,ale banan musi byt, lebo zasyti. A v praci papam hlavne nelupanu slnecnicu al. tekvicu. 😀

lydka84
7. apr 2014

@jeinabe tak ja som dnes mala hovadzie varene maso z polievky, k tomu rimsky salat a paradajky .... a na zajtra hrstkova polievka, nechcelo sa mi varit 😀 😀 😀 😀 😀

jeinabe
7. apr 2014

A ja som už minule myslela na taku hovädzinku......dala by som si.... 😉

lydka84
7. apr 2014

@jeinabe hovadzie maso obsahuje vela zeleza takze je velmi zdraveeeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ja som ho mala niekolko krat pocas dietky

catherrine
7. apr 2014

No a ide sa na Jill 😀 😀 😀 pekny vecer 🙂 🙂 🙂

lydka84
7. apr 2014

@catherrine prijemne cvicenie 😉

lovacka
7. apr 2014

tak ja mam na zajtra navarenu karfiolovu polievocku..juj tesim sa ze nebude len ovocie 😅

miaonly
7. apr 2014

Ahojte dievčence, dnes som začala s 90dňovou dietkou a budem potrebovať podporu..🙂 môžem sa k Vám tu pridať aby som bola stále naladená, že to dotiahnem do konca? Aké mate úspechy zatiaľ?

zebatox
7. apr 2014

Ahojte ja som mala dnes posledny skrobovy den pred prvou vodou 🙂 ale uz teraz som spokojna s vysledkom citim sa podstatne lepšie 🙂

lydka84
7. apr 2014

@miaonly ahoj vitaj medzi nami ...... na strane 1666 prvy prispevok odomna sa dozvies kde sa daju stiahnut knihy, najdes uzitocne linky na www stranky nase tabulky s ubytkami kg aj cm ....je nas tu do 15, co sme minuly tyzden zvladli 91 den dietky a ideme dalej za svojimi cielmi ...... ale je tu dost kociek co su v prvom alebo druhom mesiaci dietky takze podporu medzi na mi ucite najdes 😉

lydka84
7. apr 2014

@zebatox a uz vies ubytky??ci?

lydka84
7. apr 2014

@lovacka ja na vitaminy zvyknem stale mat polievku, potrebujem jedno teple jedlo denne aby som bola kludna 😀 😀 😀 😀 😀