90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

twins
15. jan 2009

ajoj aniel gucz miresta ja5ka s tym chudnutim som nezacala zajtra aniel zacina z masom tak mozno skusim od zajtra ale neviem uvidim este na vas mrknem ked budem mat cas tak pekne chudnite ja sa musim nejak este pripravit na to lebo ked nebudem na 100pro pripravena je to zbytocne tak papa

aniel
15. jan 2009

😀 😵 😉

morenka
15. jan 2009

dobre ranko kocky.....
aniel - nevadi...aj ja si myslim ze nic nechudnem ale az zajtra sa uvidi...zajtra sa mam vazit....
dneska bielkovinovy...tak som rada lebo uz som hladna jak vlk....vcerajsie ovocko bolo kriticke....🙂§
twins - tak sa poriadne priprav a hor sa na to🙂))

zuza80
15. jan 2009

ahojte a pekný den všetkým 🙂 ja dnes škroby,dám si brokoličku so zemiakmi.už sa teším nech je obed, mám hlad. 😢

ja5ka
15. jan 2009

nazdarek ! ..no ja si robim len opekane zemiacky s kecupom a zeleninou ,
aniel, jasne ze chudnes, neverim ze nie ! ved uz aj na fotke sa zmensujes 🙂
zuza80, my dve ideme presne spolu ? dnes 10ty den ?

morenka
15. jan 2009

tak ja ma dneska uz obed za sebou....tekvicu a kuracie mesko...mnamky bolo to vynikajuce....

zuza80
15. jan 2009

ja5ka, áno 10den

elise
15. jan 2009

ja mám dnes 4 deň zajtra by som mala mať rybu ale zatial sa to dá 😀

morenka
15. jan 2009

dievcata dneska tu nikto nieje...sledujem sleduejm a nikto nenapise nic....no co uz...tak ja napisem...🙂

ja5ka
15. jan 2009

ahoj ..tak aj ja napisem 🙂

ja5ka
15. jan 2009

ach, som si dala za obedom taku sladku kavu este aj s keksikom..tak si idem hladat na nete nejaky aerobic aby som nemala vycitky 🙂

morenka
15. jan 2009

ja5ka - och aspon niekto...🙂))ja mam take hrozne oobdobie...mam chut zhresit...ale tak so sebou bojujem....
nemaj vycitky...niekedy si telo ziada sladke..🙂

zuza80
15. jan 2009

to máme dnes všetky chut zhrešit?ja mám strašnú chut na niečo,len neviem na čo. tak tu zobem zeleninový šalát, ale ten ma asi neuspokojí 😒

ja5ka
15. jan 2009

schonika dik

marika009
15. jan 2009

dakujem za pekne prijatie .dnes som mala bielkoviny tak to je dobry den 🙂 zajtra mam skroby zajtra je tiez celkom dobre .tak neviem ci schudnem tych 10 no aj viac by som mohla ale ide to pomaly.snazim sa neporusovat nic no ale velmi tazko sa to rozbieha s tymi kilami. 😢

marika009
15. jan 2009

ja necvicim no myslite mala by som aj cvicit?som leniva na cvicenie ☹

maminkatn
15. jan 2009

ahojenky,,,anjel.... 🙂 som ta davno,,nevidela,,,a ni ja som tu davno nebola...xi xi aj ja som,,na dietke,,,ale na mojej,,kavovej,,od pondelka,,,,tak uvidim,,,,ako sa mi bude darit,,,,,som rada ze ste sa tu rozrastli,,,a zdravim,,vsety,,nove,,,xudnuce,,,VITAJTE V KLUBE 😀 😀 😀

morenka
15. jan 2009

marika009 - ja som tiez necvicila som tiez velmi leniva ale uz som zacala bicyklovat kazdy den aspon 20 min...myslim si ze to pojde lepsie ked nejaku malicku aktvivitu vynalozis...ale ako chces...🙂))

miresta
15. jan 2009

ahojte baby, tak včerajšok som prežila, nejedla som skoro celý deň nič, iba ovocie, a vývar. Takže ani bruško nemám. A dnes som si dala zemiačiky s kyslou kapustou. Mňa totiž keď bolí hlava najradšej mám kyslé, takže preto. Hlava ma už nebolí, no bola som na kontrole s kašľom, tak ma veľmi nepotešili, pretože ma poslala na krčné, tam ma poslali na RTG, a zistili, že mám uplne zahnisané celé nosné dutiny, až k lícu, hlavne ľavú stranu. Tak mi dali antibiotiká druhé aj niejaké kvapky do nosa aj niejakú vodu ktorú mám vdychovať...........No a u obvodnej s tým kašľom, že počkáme do utorka a v utorok mám dôjsť na krv, aj výter a má podozrenie na čierny kašel. Tak som z toho nešťastná. ☹
No čo už nebola som chora asi 5 rokov, tak sa na mne teraz choroba musí poriadne vyzúriť.
Dnes som nebola aj preto, že sme poobede maľovali ešte kuchyňu, a ešte aj teraz máme návštevu, ale na rýchlo som odbehla.

Drím všetkým palce a zajtra som tu ako na koni.

papa, dobrú nocku 🙂

digysa
15. jan 2009

aniel: dakujem za dietu. Ja sa k vam pridam neskor baby. Zatial to len studujem...je toho dost. Tak zelam zdrave chudnutie....

ja5ka
15. jan 2009

miresta - ach, ach ..chudatko, tak sa nam len pekne liec ..si asi poriadne vytazena teraz ked si taka chora,malujete a este aj navstevy skoro kazdy den 🙂 ale vsetko zle je na nieco dobre, naucila si sa odolavat nastraham a lepsie sa Ti chudne lebo nemas az taku chut ako ked si zdrava..no a budete mat peknu kuchynu 😎 ..tak sa drz

zuza80
15. jan 2009

pomóóóc, smažím drahému rybie prsty,on si ide teraz večerat.ja by som si tak dala.

siminks
15. jan 2009

ahojte ja som mala včera ovocný ☹ ☹ ☹ skoro som umrela od hladu a ešte mi vyšlo aj včera cvičenie tak som prišla s vyplazeným jazykom dnes som si dala tuniaka s rožkom 😉 mnamka,zajtra dám ryžu a zeleninku,s čím si robievate napr.cestoviny v den uhlohydr.?

zuza80
15. jan 2009

siminks, ja som si robila špagety s kečupom,ten som si zmiešala aj s pretlakom, hodila korenie na špagety,ohriala a ešte som si dalo do toho aj rajčinku.bolo to fajné,už len ten syr tomu chýbal.

schonika
15. jan 2009

ahojte holky tak ja mam dnes 11. den uspesne za sebou

ja5ka- nemas za co dufam ze ti to pojde stiahnut

marika009- urcite cvic aj ked nie kazdy den ale snaz sa co najcastejsie pretoze za jedno si formujes postavu za druhe rychlejsie idu kilecka dole a za tretie aj ked po diete zacnes trosku viac jest skoro nic nenaberes lebo si sa popritom aj hybala a pohyb je moc dolezity ja uz len cakam ked pride jar nech mozem zasa chodit so psom behavat ale zatial len doma cvicievam aerobick a je to velmi uvolnujuce tak vyskusaj 🙂

zuza80
16. jan 2009

dobré ránko žienky. tak tým rybím prstom som úspešne odolala, ale sliny boli až na podlahe 😀 dnes je moj najoblúbenejší den uhlohydráty, tak to si pošmáknem,aj ked ešte neviem na čom. dnes mám chut aj na kávičku, tak si idem spravit takú slabučkú, zatím papa

siminks
16. jan 2009

ahoj zuzi dakujem za recept,včera mi to tu vypadlo a už som sa sem nedostala az o pol hodinku,ja mám tiež kávičku na stole každé ráno,dnes mám škrobový,ja som včera varila mužovi také dobré cestoviny s masom a omáčkou aj mne tiekli slinky po podlahe 🙂

siminks
16. jan 2009

Holiky ja tiež cvičím tri krát do týždna speening alebo ako sa to píše je to riadna makačka 😉 ale je to chudnutien potom rýchlejšie a hlavne pevnejšie telo......

hedunecka
16. jan 2009

ahojte

vcera som mala zly den poobede ma cakala skuska a hned za tym zubar-trhanie 8-ky len preto ze je tam zbytocna tak ma bolela hlava. a taky dobry den som mala bielkovinovy na ten sa najviac tesim a takto som ho domrvila 😔 pred obedom som si stihla naryxlo dat platok lososa s maslovym xlebikom a vecer som jedla niva syr s cibulku 😀 😀 no nebolo co tak som vcera 2x konzumovala xleba

ale dnes si uz idem navarit-pohanka,hribiky, hrasok a zeleninka 😝 😝 moje brusko vyzera super 😀 😀 uz len trosku kozu mam z bruska taky mini spek 😀 😀 😀

morenka
16. jan 2009

ahojte kocky.... tak ja dneska skroby....prosim nenapisla by mi niektro nejaky recept na zemiaky a kyslu kapustu ze ako to mam spravit? dakujem...
zuza80 - to je super odolat,nie? je to tazke,ale ten pocit ze si predkonala sama seba...je super,nie?

miresta - ooo...je mi luto ze si az taka chora....dufam ze ti to raz dva prejde a budes zdrava ako rybicka...drzim palce....

siminks - to je super ze cvicis ja tiez bicykel snazim sa kazdy den ale niekedy ked som unavena tak kaslem na to....