90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kitaka
11. jún 2008

super dakujem za objasnenie,,,,,,,ja to kombinujem aj s odelenou stravou,trocha z tade čerpám recepty a ešte aj cvičím,teda snažím sa

kenan
11. jún 2008

ahojte....zasa som dlho chybala 😅

vodovy som zvladla fajn...vyplatil sa, mam zasa o kilo menej....uz len takych 5kg, alebo 10kg by bolo lepsie 😀
ale teraz to urcite pojde pomalsie ☹

dnes mam skroby a napchavam sa zemiackamy s kapustou 😝

kitaka
11. jún 2008

ja mám uhlohydráty,práve jem výbornú zeleninku z hlivami,super

tinaa
11. jún 2008

ahojte, idem obedovat konecne

jesika ako si si pripravila tie cestovinky so spenatom?

jesika26
11. jún 2008

tinaa - na kvapke oleja popražila cibulku, potom cestak a dala špenát(špenátový pretlak), nechala zovriet a pridala uvarené cestoviny, odporúčam, lebo je to lahké jedlo a mojmu som tam dala aj syr a smotanu 😝

kenan - len aby si nebola prekvapená, ako ti to pojde rýchlo dole, držím ti palce, ja mám v piatok druhú voduuu

gucz
11. jún 2008

čaute baby ja som sprášila zeleninové rizoto a k tomu rajčinovo-cibuľkový šalátik. A nejak je mi ťažko, začala ma bolieť hlava, dorazila sem taká krátka, ale riadna búrka, už je po nej, pôjdem vypiť silné kafe, snáď mi to pomôže. Inak keď nad tým tak rozmýšľam, táto dieta je super, nežerem všetko bez ladu a skladu, ja som si stále niečo uždibovala, dojedala som po malej a tak. Chýba mi akurát rožtek so šunkou, alebo obyčajným masielkom 😢 , inak vcelku v pohodke. Teším sa že je teplo, bo zachvíľku budú aj cukinky a iná zeleninka. V zime to musí byť riadne finančne náročné všetko kupovať

jesika26
11. jún 2008

gucz - tak to máš pravdu, v zime je dost drahá táto diétka, to sme ešte vystihli dobré obdobie.Aj mne chýba presne to, čo tebe pečivko so šunkou, syrom 😝 😝 😝 😝

kenan
11. jún 2008

gucz.....na akom si dni?ja 31...mala som mat tiez ryzoto a rajcinovy salat 😀

inac ta burka sa zenie aj sem....neznasam take pocasie, ani von s malym nemozem a to sa mu tlaci prave zubok 🙄 tak si viete predstavit jeho naladu 😒

jesika....dufam ze mas pravdu....a ja som mala tento mesiac vodu 2x 😝 ....da sa

kenan
11. jún 2008

a s tou zahradkou....to mate dobre (teda tu robotu okolo toho nezavidim), ale tu zeleninku ano 😀
no ono sa mi zdalo, ze aspon usetrim na strave, ale houby....pravy opak....ale stoji to za to!!!

simka9122008
11. jún 2008

Ahojte tak vítam nové chuduľky ja som dnes zhrešila na plnej čiare no ale môžu zato tie prekliate krámy som zo seba znechutená zožrala som jednu fidorku a to mám ovocný deň ale teraz som si urobila čaj a do rána už naozaj nejem nič.

gucz
11. jún 2008

kenan ja som len šiesty deň 😒 a zahradku nemáme, ale svokrovci ano, tak nám vždy dačo dajú 🙂 , tu v dedine myslím že moc tej zeleniny v potravinách ani nemajú, lebo je to blízko tt a nikdo by ju asi ani nekupoval. Mávajú len rajčiny a možno papriku, ale všetko je nehorázne drahé, mali tu už aj banány za 56 korún. A v trnave boli za 34 tak porovnaj. A aj mojej malej sa tlačí piaty zubček, je umrnčaná, nechce nič jesť a mňa bolí gebula, skvelá kombinácia. papa idem sa jej venovať

simka9122008
11. jún 2008

Idem baby von z deťmi ozvem sa večer pa

miresta
11. jún 2008

Ahojte baby a vítaj aj nové. 🙂 Ako vidím každému dnes išiel pekne deň.

Ja som dnes mala jahôdky na raňajky a šla som natrh, kde som kúpila 10kg a teraz zaváram, ale dala som si pauzičku. Mám dnes škrobový deň, tak som mala ryžu zo zeleninkou, ale som uplne plná, v tom teple ani veľa jesť netreba.

Idem ďalej pracovať a neskôr sa ozvem. Paaaaaaaaaaaaaa 🙂

aniel
11. jún 2008

čaute babenky jamám dnes perfektnú polievočku a o chvíľu si ju idem dať k večeri. Asi budem častejšie variť podľa receptov z tejto knihy 😒

baby čo keby sme vždy v pondelok napísali kolkáty sme deň lebo už mám v tom chaos.Zo začiatku som si pamätala ktorá ste ktorý deň,ale teraz v tom mám chaos. 😕

xena22
11. jún 2008

Tak ja mam dnes skrobovy den a vecera sa uz blizi 😀 😀 😀

Zato zajtra mam ovocny a uz sa takto veru vyskierat nebudem 😒

Som na 7.dni a zrejme tu najvacsiu krizu mam uz za sebou 😝 ...no ale este je tu aj vodovy den,tak nebudem radsej machrovat 😀

tinaa
11. jún 2008

hello, pekny vecer, no baby ja dnes nemam nejaky dobry den, sice som si dala tu karfiolovu polievocku ale aj trochu ryze so stavou, a este si dam aj ananas. Zacinam trochu polavovat. Ja proste nieco musim chrustat pri telke. No zabijem sa? Dnes a sa mi nedari.

Dakujem za tie spenatove cestovinky, zajtra si ich urobim, mnam

miresta, tiez mi babka doniesla zo zahrady jahody, asi 2 kyble, asi si ich namrazim

Dnes mam za sebou 10. den

jesika26
11. jún 2008

tinaa- nič si z toho nerob, ja som mala na večeru resanku, tú som mohl a po nej rožtek so syrom

xena22 - ja mám vodu druhú v piatok a normálne sa na nu teším a ked už som moc mala prehreškou, tak som si dala vodu celý den a a prestalo to, stiahol sa žalúdok a bolo to 😀

tinaa
11. jún 2008

aj mne velmi chyba taky roztek so syrom bozeeeeeeee, no ja neviem, ale dnes mam krizu 😒

aniel
11. jún 2008

ja by som si dala zajtra pizzu,ale nechce sa mi ju piecť.Aj tie cestovinky ma lákajú.Mňam. A teším sa na zmrzlinku alebo niečo 😀 sladké

erikas
11. jún 2008

ahojte,ja som si dnes uvarila ooooobrovskú brokolicu,porcia na obed aj na večeru,posypala som si ju strúhaným eidamom 😀 a to mám prosím pekne ovocný deň

aniel
11. jún 2008

Veď nevadí môže byť aj zeleninka, ale asi bez syra,ale aj tak to máš ako oddelenú stravu. 😉

erikas
11. jún 2008

aniel hej ja viem, syr tam nemal byť,ale podľa zásad delenej stravy som ok (ja si to vždy nejako obhájim),zajtra mám bielkoviny,teším sa na plnené šampióny s praženicou mňam,želám pekný večer,idem pozerať Panelák 😉

simka9122008
11. jún 2008

Ahoj Tinaa tak ako je malej normálne mi to nedá neopýtať sa

aniel
11. jún 2008

Aj ja odchádzam pozerať panelák, možno ešte nakuknem 😉

gucz
11. jún 2008

ahojte bambulky idem pozerat dr.Housa, potom las vegas a potom sem pozrem čo ste napísali, ja zajtra budem mať pizzu, nejak mi zachutila 🙂 , a na večeru upečiem asi bábovku, nech má aj manžel radosť 😀

jahodkajaja
11. jún 2008

Ahojte, no baby, ked uložímmalého idem sa pustiť do čítania tej knihy čo ste mi poslali...som zvedavá, ako daleko v mojom chudnutí dojdem. 😕

jahodkajaja
11. jún 2008

A dakujem za privítanie 😉

tinaa
11. jún 2008

simka si zlata, no bojujeme, nutime ju vela pit, odmieta, ale musime, so striekackou, vselijako ju salit len aby otvorila usta. Chudatko. Dnes sme do nej dostali spolu aj s mliekom 9dcl, aj teplota sa jej uz vyrovnala. Zajtra ideme na kontrolu, dufam, ze si ju tam nenechaju. Dakujem za opytanie 🙂

Tiez idem pozerat panelak ale este pridem, pekny vecer

simka9122008
11. jún 2008

Tak vám držím palce nech to dobre dopadne nech sa vrátite všetci spolu domov veď predsa doma je doma daj potom vedieť už teraz som nervózna viem aké to je stresujúce byť s dieťaťom v nemocnici nikomu to neprajem a obdivujem maminy čo sú s deťmi v nemocnici dlhodobo napr. na onkológii dole klobúk pred nimi.

anaret
11. jún 2008

Ahojte, ja som dnes mala 3.deň. Bola som na celodennom školení, tam nám dali bagetu s rezňom, zeleninou a tatarskou omáčkou. Povedala som si, že keď môžem pizzi, tak snáď aj tú bagetu by som mohla. Samozrejme, že som režeň - a to podotýkam kurací vyhodila. Len ma trápila tá tatarská, ale tú som nemohla zrušiť. Na večeru som si dala 1 croissant a je mi tak dobre. Ale vypila som cez deň 2 kávy aj s mliekom...no čo už. Ale prestávam ju sladiť, tak som na tom lepšie. Čo myslíte mohla som toto dnes zjesť?
Ale zajtra mám ovocný deň a z toho mám strach...