90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
16. máj 2014

ta kde ste cice? 😀 hokejujete?

lydka84
16. máj 2014

@lovacka prave som to vzdala

lovacka
16. máj 2014

cosi teraz ked dali gol?

lydka84
16. máj 2014

@lovacka tha vidis to ??

lovacka
16. máj 2014

@lydka84 no no...inac mam odcvicene dnes.hned ako somprisla z roboty somsi dala jill a brusaciky.baby mam pocit ze vobec nechudnem ani na vahe to nie je vidiet na cm sami tiez moc nezda 🙄

catherrine
16. máj 2014

@lovacka ahojky uz som to vzdala aj ja myslim hokej strateneee.A neboj sa ono to pojde dalej to aj ja mam tak ako keby nic nica potom sup a ide to len vydrz ja idem dat este brusaky

catherrine
16. máj 2014

No uznajte akurat dosiel muz z roboty s vypr.zelen reznom ahranolky a ja dnesskrobycista provokacia vrrr

catherrine
16. máj 2014

No nicidem ja na tie brusaky 😀

misena741
16. máj 2014

Tak dnes 100%.mala som vitaminy, 1 jablko, zelerove hranolky z rury,opecena cuketa a varena brokolica. 🙂 co si myslite o cole,pepsi cole bez cukru?DIK

lovacka
16. máj 2014

@misena741 kazda sladka voda je plna cukru a je jedno v akej podobe ci cukor ci umele sladidla 😝

catherrine
16. máj 2014

@misena741 suhlasim s lovackou 😀 no ak si das pohar raaaz za cas nezabije xi

lydka84
16. máj 2014

@lovacka to sa pri diete stalo aj mne ze som asi dva tyzdne stala ale potom sa to pohlo takze vydrz, telo sa asi potrebuje vysporiadat s aktualnou vahou a ked si zvykne bude klesat dalej 😉

lydka84
16. máj 2014

@misena741 chemia a svinstvo 😀 😀 😀 😀 ako vsetko vo flasi

lovacka
16. máj 2014

jeden pohar coly sa rovna 10 kockam cukru tusim

lovacka
16. máj 2014

@lydka84 este aj kramy mam teraz tak brucho mam este viac vydute 🙄 uz uz by som chcela zazraky

lovacka
16. máj 2014

citala som podla macingovej co je dieta podla krvnych skupin, ze A skupina by nemala jest zemiaky tak idem skusit teraz v skrobove dni si varit jedla z ryze ktoru sice nemusim ale tak tej vraj mozem jest do zbesnenia podla tej diety 😀 zo zemiakov ktovie ci telo nezadrziava vodu alebo co ja viem priberam z nich 😀
dnes na veceru bilekovinovy den som mala len cappucino 😀 ale ake fajne bolo

lovacka
16. máj 2014

uz ste odkvecli? 😕

catherrine
16. máj 2014

@lovacka Tak verim ze chutilooo xi mnam dala by som si

catherrine
16. máj 2014

@lovacka a vydrz a vysledok,bude stat za to ja by som tiez chcela odrazu byt srihla no viem,ze este dlha cesta k tomu...

catherrine
16. máj 2014

Zajtra uh obed budu makove rezance mnam uz sa tesiiim a vecera este netusim xi

lovacka
16. máj 2014

@catherrine jaj veru cesta je dlha ale my to dame 🙂
mne sa nechce verit ze buduci tyzden koncim prvy krat uspesne do konca 90 dnovku 😵
a pokracujem dalej.cvicim podctivo kazdy den a rozmyslam ze zajtra by som si sla celkom aj zabehat niekde.

catherrine
16. máj 2014

@lovacka tak ked vsetko robis poctivo vysledky budu....zajtra hlasia dazd fnuk

catherrine
16. máj 2014

Inak dnes tu je nejako pusto hm

lovacka
16. máj 2014

@catherrine veru nikde nikoho 😨
inac rozmyslam ci nezaradit k diete stravu len do 17 tej

catherrine
16. máj 2014

@lovacka Ja tiez tak rozmyslam no do 18 do 17 nestiham ked som s deckami vonku xi

lovacka
16. máj 2014

@catherrine ja som v praci do 4 tej a piatej prichadzame domov tak salat si dam ak stiham ak nie ze ostavame vonku tak si davam salat aj o pol 8 ale fakt zacinam uvazovat nad tym ze uz nebudem jest po 17tej ze co to urobi

lovacka
16. máj 2014

este by som mala zmensit asi porcie.ranajky a desiatu mam aj tri kusy ovocia...banan,jablko kiwi alebo pomaranc....nestaci mi len napr banan....ale skusim dat banan trebars ranajky a jabko desiata a obedy si zacnem vazit.....aj ked si nemyslim ze mam mega porcie ale trosku telu pomoct

lydka84
16. máj 2014

@lovacka stravu do 17 nieeeeee spomalis metabolizmus !!!!

lovacka
16. máj 2014

@lydka84 myslis?ked sa bojim toho ze sa to spomalilo teraz aj tak a ak budem pokracovat dalej ze telo si uz navyklo na tento styl....ze to uz nepojde tak dole ako doteraz

lydka84
16. máj 2014

@catherrine @lovacka
baby, mali by ste jest 2-3 hodiny pred spanim ...inak telo ide do svalov - zacne ich nicit ako palivo a uklada viac tuku , neblaznite ... inak sa to pise aj v macingovej .,,,,, a @lovacka ranajky su zaklad takze tam by som neuberala urcite ... sak ked o 18 mas posledne jedlo rano ma telo obrovsky deficit, nekrat mu ten malo co dostane ...