90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuza80
19. jan 2009

ahojky janiqa.len pekne do toho. čím nás je viac, tým lepšie.

zoescott
19. jan 2009

aniel ... no ani psychologovia to velmi neodporucaju :( a vraj ani nejako prehnane farebne hracky nie su dobre pre deti

aniel
19. jan 2009

nám práve kázala farebné,vraj treba zistiť či nie je farboslepá a keď nevie rozprávať ,aby sme ju učili ukladať podľa farby skladačky,ale to sa asi týka len tých predčasne narodených 😉

aniel
19. jan 2009

ešte si dám neskôr steper a dúfam,že zajtra sa postavím 😉

zoescott
19. jan 2009

tak mozno kazdy ti inak povie, a ktovie co je naozaj to spravne :(

ja som uz po veceri :( nie som moc najedena ale idem sa ucit, tak snad zabudnem na jedlo a vydrzim to nejako ... a teskam na zajtra 🙂 pojdem si pozriet nieco pekne na seba lebo si nemam co obliect na statnice :( ale tak strasne sa mi nechce nic si skusat 😀

bystricanka
19. jan 2009

no morenka...poslala som ti ip.

baby...všetky nové bojovníčky vás tu vítam 🙂

práve som vypila druhý liter čaju. Som naliata až po uši. O chvíľu si dám nejaké ovocie - kiwi a pomaranč a končím dnes s jedlom ☹

zoescott
19. jan 2009

moze sa aj ovocie jest vecer? ja som myslela ze len doobeda sa moze ovocie, lebo je v nom moc cukru, a iba v ovocny den sa moze jest cely den

bystricanka
19. jan 2009

jej...zoe...tak to si ma zneistila teraz. Ja inak večer nič nejedávam, len dnes som si chcela dať. Idem ja radšej do múdrej knižky kuk, čo môžem, aby som to nepokazila 😝

bystricanka
19. jan 2009

no tak som kukla. Takže môžem polovičnú porciu z obeda. Takže si nič nedám, lebo mäsko mi už teraz večer nechutí.Tak si dám asi zase pol litra čajíku 😅

janiqa
19. jan 2009

ahoj morenka. zatial je to fajn, som plná elánu a nadsenia, možno aj preto, že dnes som mala cokoládku... 😝 Uvidím ako to bude zajtra. Čaká ma ovocie...

zoescott
19. jan 2009

jaj fuj vecer je najhorsi, jedla by som vsetko co okolo seba vidim ☹ ach jaj ☹

ty jes len na obed a potom uz nic? to by som teda nevydrzala ...

marika009
19. jan 2009

ahojte vsetky bojovnicky ja mam zajtra skroby tak sa celkom tesim prave si peciem na zajtra zemiakovu musaku so sosovicou vyzera to uzasne uz sa tesim na zajtra na obed a k tomu zeleninovy salat.ja mam zajtra uz 14 den a dari sa 😅 tak som presvedcena ze to vydrzim do konca ale nahorsie su vecere

zoescott-aj ja vecer som hladna bola som zvyknuta aj v noci jest ale dam si pohar vody a potom znova a znova a uz som plna .tak ti drzim palce ale aj vsetkym kockam .papa

morenka
19. jan 2009

ahojte kocky...tak konecne vecer....ja som si dnes dala 30 minut na bicykli a je mi fajn....som spokojna...

janiqa - neboj ovocny zvladnes....je to namahave ale da sa to zvladnut od hladu nezahynies....🙂))

bystricanka - dakujem za ip......nevecerias uz???ja by som asi nevydrzala ale mala som aj dni kedy som uz nemala chut na to iste co obed tak som si dala pohar dzusu a bolo dobre...dalo sa...ale teraz mi velmi chuti co navarim to asi tou praxou...takze papam aj vecer ale len o siestej potom uz nie....

ja dnes tiez vela caju pijem ale taky fajny ten fitness s cerstvym citronikom...volmi mi chuti....

zoestcott - mozes ovocie az do osmej a potom uz nic len ked tak pit🙂)))

prajem pekny vecer

zuza80
19. jan 2009

ahojte máte pravdu, večer je to najhoršie,ale ja si hovorím, že ked somto vydržala celý den, tak to predsa večer nepokazím.držím palečky. pekný večer 😉

morenka
19. jan 2009

zuza80 - tak to mas pravdu ja si to tiez tak hovorim🙂)))) 🙂 😀 😀 😀 😀 😀

zuza80
19. jan 2009

morenka, ja len dúfam, že ked sa dostanem do takej situácie ako ty na návšteve obklopená dobrotami, že odolám. to ti gratulujem, že odoláš.

morenka
19. jan 2009

zuza80 - to si pis ze odolas...len sa treba zatnut poriadne....vzivote som sa tak nezatla ako teraz....a ked som toto vsetko presla tak musim vydrzat do konca....sklamala by som samu seba keby som to vzdala....po takych utrapach...🙂 😀 😀 😀 😀 😀

zuza80
19. jan 2009

držím ti palce a s takým odhodlaním to zvládneš

morenka
19. jan 2009

zuza80 - ved aj ty to zvladnes...uvidis....vsetky to zvladneme...ved sme silne zeny 😎 😎 😎 😀 😀 😀

zuza80
19. jan 2009

áno zvládneme 😀 ja idem spinkat,lebo už začínam mat hlad, tak ho idem zaspat.
ozaj morenka,aj ty mávaš večer neskutočný hlad a ked sa ráno zobudíš, tak už nie? kolkokrát by som ráno ani nemusela jest.takže idem radšej do hajan. krásne sníčky

morenka
19. jan 2009

zuza80 - presne aj ja tak...vecer idem odpadnut niekedy od hladu a rano v pohode akokeby nic.....nejaka zázračna dieta 😨 😀 😀 😀

pekne sny ti prajem...

marika009
19. jan 2009

ahojte babenky tak ja somtaka veeeeeeeeelmi hladna az sa idem zblaznit tak pojdem asi radsej spat lebo len rozmyslam nyd jedlom
morenka mas pravdu,musime to zvladnut ale prave teraz sa necitim ako silna zena lebo vsetko mozne mi ide po rozome co sa tyka jedla ☹ tak dobru noc

morenka
19. jan 2009

marika009 - jasne ze mozme...presne ved to je uplne ze super dieta...mozes vsetko aj sladke ale treba disciplinu....a to je lahke lebo sme silne zeny....ja uz tiez zacinam pocitovat hlad ale este sa ucim zajtra mam skusku tak musim zarezavat...ale vydrzime to....ved nadbytocne kilogrami su nasi nepriatelia🙂 a zdrava strava je nasa priatelka🙂)))))))))))

dobru noc

aniel
20. jan 2009

bystričanka-jedno jablko si môžeš kľudne dať myslím.Musím to ešte raz preštudovať,ale to jablkomá asi menej kalórii ako polovica z obeda 😉

morenka-ty si fakt macherka.Taká skúška ,oslava a ty si si nič nedala.

zoescot-to máš pravdu.Jeden doktor povie to a druhý iné.S tým mám bohaté skúsenosti y pôrodnice ani nehovor.

marika,zuza-ja som tiež išla včera spať veľmi skoro.Yačal ma chytať hlad a bola som zmorená 😎

zuza80
20. jan 2009

aniel prosím ta, ako to máš s tým carnitínom.to berieš aj ked kojíš?

morenka
20. jan 2009

Dobre ranko kocky....

aniel - dakujem....🙂

Tak co nas dnes caka?🙂 Ja dnes škroby tak nejake zemiacky si spravim uvidime na co budem mat chut...zatial som si len dzusik dala.....

Ja som tiez uz vcera musela ist spat lebo ma hlad zacal trapit a rano nic...pohodicka akokeby som bola najeta🙂zázrak🙂

zuza80
20. jan 2009

morenka ty sa netrápiš v škole? ja hlásim úbytok 14dní -5kg. mám radost. ja dnes naj den uh. budú špagetky s rajčinovou omáčkou.

zuzkaja
20. jan 2009

caute baby nemozte mi tuto dietku poslat niektora na mail dakujem 🙂

morenka
20. jan 2009

zuza80 - ani nespominaj skolu...ja mam uz skuskove obdobie takze som doma a ucim sa na skusky.....a do skoly chodim len na skusky...dneska poobede ma jedna caka...hroza...ale mam v pazi🙂
To vazne, ze za 14dní -5kg!!!! Si dobra gratulujem ti....fakt ja som mala len -3kg po 14dnoch! Gratulujem som stastna s tebou....Som zvedava kolko budem mat ja po 3tyzdnoch...O 4dni sa vazim...🙂Nemozem sa dočkat🙂

zuzkaja - chces sa k nam pridat???Pod neolutujes!!!!🙂)))))

aniel
20. jan 2009

zuza80- beriem ho aj keď kojím,nieje napísané ,že nemôžeš a na malej nežiadúce účinky nevidím 🙂

morenka-ja sa odvážim až o dva týždne keďže som od pondelka začala akoby prvý krát,tak to budem aj brať,že akoby som predtým nedržala 🙂

zuzkaja- pošli emailovu adresu do IP 😵