• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
aniel - ani? neboj uvidis ze sa ta hlupa rucicka na vahe pohne....drzim palce
20. jan 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuza80-- to si teda macherka ze 5kil za 14 dni gratulujem fakt uprimne . ale vies co ja 14 dni a iba 3 kila a ta vaha stale stoji na jednom bode :frowning2:

morenka- dakujem ti za podporu no ale vcera by som zjedla aj klince no fakt.vaha sa nechce pohnut dalej tak ma to troska stve :cry:

aniel- co to vlastne beries?nepoznam tie lieky.na co to je ?dik

zoescott- vecere zvladas v pohode ?ja som mala vcera hroznu krizu ale dala som si 3 olivy a pohar vody a sla som spat :cry:

tak vam drzim palce aj sebe lebo niekedy to je drasticke hlavne ten vecer :frowning2: :cry: :pensive: no cez den som v pohode lebo vobec nie som hladna ale vecer niekedy veeeeeeeeelmi :slight_smile: papa
20. jan 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marika009 - to ti verim...aj ja vecer by som zjedla aj slona keby som mohla ale vzdy si poviem ked som cely den vydrzala ta vecer nevydrzim????

aj ja ti drzim palce...neboj zvaldnes a ta vaha sa pohne neboj mozno teraz sa nastavuje telo an dietu tak stoji vaha ale ona pojde dole neboj sa....treba len trpezlivost:slight_smile:papa
20. jan 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

no takže včera som to vydržala len s tým čajíkom. Dalo sa. Asi už mám scvrknutý žalúdok. Ale prišla namňa hladová kríza, tak som si o 21h radšej išla ľahnúť, lebo by som sa nezdržala. :grinning:

kto má dnes škroby? Čo varíte? Ja dnes zemiakový gulášik. Bude to mať aj drobec...on také tiež môže. :slight_smile:
20. jan 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a držím palce babám čo majú dnes vitamíny. Vydržte to, zajtra bude lepšie :wink: Myslím, že janiga má dnes takýto den a kto ešte? :confused:
20. jan 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bystricanka!

ja mam dneska škroby a asi si idem spravit nejake zemiacky a kapusticku alebo take nieco...uz som dost hladna takze asi pojdem uz varit...
Ty zemiakovy gulasik???mnamky hamky...tak nech ti chuti....:slight_smile:))))
20. jan 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky...aj tebe :wink: Ja ešte nejdem variť....ešte nie som hladná...budem variť asi až okolo 14h. To akurát malý vstane a budeme variť spolu. A švagrinká aspon bude mať teplý obed :wink:
vypila som už liter fit čaju a idem si práve urobiť ďalšieho pol litra. Bože ved tolko vody som vypila ked som kojila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bystricanka - ja musim teraz varit, lebo poobede idem na skusku tak aby som bola posilnena:slight_smile:))
ja az tak ten pitny rezim nedodrziavam ale snazim sa co najviac pit....tiez ten caj a mineralky....ale neviem ci by to bolo 2litre musim si to tacat pocitat:slight_smile:)))
20. jan 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mornka-ja som mala dnes pečené zemiačky v šupke asi o 16.15 ani som neobedovala,tak už to mám spojené obedo večera,ale mám strašná výčitky,dala som si ich s kyslou kapustou a taká som plná,že asi prasknem. Musím si ísť ešte raz zacvičiť :wink: ozaj ako dopadla skúška?

bystričanka-moja má 18 mesiacov,ale keď pomáha,tak je všetko po celej kuchyni a najradšej má keď robím cesto :wink:

miresta,gucz,lucxy,štrajkujete?

twins-už si začala?

marika 009-dúfam,že aj ja budem mať za 14 dní aspoň 3kg dole. :wink:
20. jan 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel,tak som študovala ten l-carnitin, a našla som, že by sa pri kojení nemal. ibaže ty už máš staršiu dcérku, tak asi nekojíš tak často ako ja.takže ja sa musím spoliehat len na dietku a cvičit sa mi aj tak nechce. ked prestanem kojit,začnem aj s carnitinom aj s cvičením(možno) :slight_smile:
20. jan 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marika009 ja som mala vcera ovocny a vecer som mala krizu a moj drahy o osmej prisiel ku mne s dvoma oblozenymi roztekmi a tak sa tu pri mne napchaval ... ze som si aj ja dala nejaky syr ... xixi ale ine dni uplne v pohode, o piatej sa naveceriam a potom ked sa ucim tak si ani nevsimnem, ze som hladna :grinning: az o jedenastej, ked idem spat mi trkne ze hihi hladna som ... a vtedy idem radsej uz spat :grinning:
20. jan 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja má 18 mesiacov a kojím asi 5-10krát za 24 hodín,ale skôr 10 ako 5.Kde to je napísané lebo ja som to na flaške nenašla :confused:
20. jan 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som si do vyhladávača l-carnitin, a na jednej stránke sa dali položit otázky na fitnes trénerov a jedna mamička sa ich tam na to pýtala, a doporučili neužívat. chcela som si ho teda tiež kúpit,ale budem sa musiet zaobíst bez toho.
20. jan 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel posielam ti tu stránku, keby si sa ich tam tiež chcela na niečo popýtat http://obchod.ronnie.cz/s-1922-l-carnitin.html
20. jan 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky...tak ja po skuske....no bola to tímova praca:slight_smile: tak dufam ze aspon na E.....ale uz kaslem na to....idem sa zameriavat na dalsiu skusku:slight_smile:
Uz som po veceri....idem si akurat zacvicit a dam si uz len cajicek a pokoj...:slight_smile:)))

Zajtra UH tak nejaku lakotinku si dam....uz sa tesim:slight_smile:)))

presne aniel - miresta,gucz,lucxy,ja5ka kde ste?????hm???? koniec diety????:slight_smile:))))))

Pekny vecer:slight_smile:)))
20. jan 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morenka ahojky, tak hlavne, že skúška je spravená :wink:
20. jan 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuza80 - ta ved...uz ma pokoj najblizsie 6dni....:slight_smile: potom dalsia...:slight_smile:))ale hlaven ze je tento den za mnou...a pride novy a este lepsi:slight_smile: uz som dobicyklovala....fuuha...ale som rada ze som sa prinutila....:slight_smile:)) idem si dat cajik a uz len oddych:slight_smile:)))
20. jan 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel napisala som ti do ip adresu prisla ti?
20. jan 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morenka ja ju teraz nedrzim,.,,,vobec mi to nevychadza myslim ani casovo robit jedla,,,,tak ked budem ready tak zacnem :slight_smile:
20. jan 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy - aha...jasne....chapem....:slight_smile:))ok...tak potom sa pridaj:slight_smile:)))
20. jan 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty chces kolko dat dole?
20. jan 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy - tak ja mam velke plany....dufam ze dosiahnutelne...aspon 15kg:slight_smile: a ty????
20. jan 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som 90dnovku drzala takto pred rokom koncom februara som vtedy zacinala
20. jan 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkaja-máš to poslané,myslela som,že som ti to už poslala :slight_smile:

zuzka-idem to pozrieť :wink:
20. jan 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky co si mam spravit na obed na uhlohydratovy den??? poradte!!!!!!!
20. jan 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoe, ja mám rada cestoviny, tak dnes boli špagetky a tiež pizzu
20. jan 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odpoveď ti prišla emailom? :slight_smile:
20. jan 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si tam čítala tie otázky, tak som sa nepýtala, ked som na to narazila
20. jan 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si vzdy davala daku cestovinku,,,so sampionmi a omackou z lidla,,,,
zoe...no ja si dám zajtra mooožno pizzu. Som si kúpila v tescu korpus. Ale ako sa poznám korpus ostane v mrazáku a dám si špagety s kečupom :grinning:

lusxy...a koľko si vtedy zhodila? :confused:

aniel...moje dieťa zatial pomáha len s miešaním v hrnci. Cesto sme ešte nemiesili a asi ani nebudeme, lebo skončíme ako vy...všetko po kuchyni :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok