• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

5. júna 2017 
@lydka84 aj ja som sa medzi lososom a morcacim rozhodovala a vyhralo morcacie :wink:
27. jún 2014 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi u mna vyhral losos :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2014 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 dobru chut to si pochutnas :wink:
28. jún 2014 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi no to ano idem na nakup kupim zeler a urobim si k nemu zelerove hranolky, uz teraz sa tesim ... som odmerana odvazena tak hura 90 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2014 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 aj ja som sa odmerala,odvazila a aj odfotila :wink:
28. jún 2014 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi ja som sa fotila predvcerom tak sa dnes uz nebudem ... ale normalne sa tesiiiiim ze zaciname zas spolu :slight_smile:
28. jún 2014 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 aj ja sa tesim,ze budeme sa spolu motivovat,ale ja som bola teraz taaaaak strasne hladna a unavena,lebo uz od 5.00som hore a po tych dvoch ovocnych dnoch ovocie ani vydiet nemozem tak som zjedla mozzarelu s rajcinou :angry: ved mam dnes bielkoviny :grinning:
O pol noci som isla spat dva krat som malinku kojila a uz od 5.00hore no neviem ako dnesok zvladnem.mm nema volno a ja sama s detckami :stuck_out_tongue_closed_eyes: este ma byt dnes cez 30stupnov,auto sme pred dvoma tyzdnami predaly a na druhom ide mm do roboty tak nemam ani ako niekde ist len na bicykly ale v tom teple asi tazko niekam pojdem.... v pondelok ide mm do nemecka kupit auto,dufam,ze sa mu podari a nech som uz mobilna :slight_smile:
28. jún 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi ja som prave dosla z nakupu : melon, banany, broskyne, nektarinky,hrozno, paradajky, cuketa, rimsky salat, rukola, olivy, zeler, ladovy salat - riadne som sa vysantila pri ovoci a zelenine xixi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prave som si dala banan a obed bude losos so salatikom ideme na zahradu rano bola zima ale teraz je v celku prijemne .... tak ideme po hrasok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. jún 2014 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte cucisky :slight_smile:
ja som taka mrtva.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: vcera sme mali tu firemnu akciu a beoirusila som bielkoviny comu sa naramne tesim :slight_smile:
prisla som domov o 4:30 a uz ma maly zobudil cize som ako vyorana mys :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sme skoncili nakoniec este na disce a baby ci verite ci nie od 11 nieco do 4 som ale ze vkuse tancovala....nohy ma tak bolia ze tyzde ich budem davat dokopy.....ale co je hlavne ze ide vaha dole :slight_smile: a dnes to je uz ze 69 rovnych.cize aj vcerajsie cvicenie mam odmakane na parkete :grinning: :grinning:
dnes vecer budem cvicit plus to svihadlo sa uz tesim strasne prestrasne....este 4 kg chcem dat dole a budem mozno spokojna :grinning:
vcera som mala mini saty :grinning: ma tak vsetci chvalili az som neverila ze to fakt mne hovoria :grinning: :grinning: :grinning:
a od pondelka by som asi parkrat tyzdenne zacala chodit aj do posilky nech mi da trener nejake cviky na brusne svalstvo a trosku ma povedie tak uvidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: rozmaslam nad ty uz dlhsie a tym ze pocas skolky sa mi neda teraz je idealna prilezitost na to :grinning:
28. jún 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lovacka ahoj no super .... inak tanec je velmi vhodny k chudnutiu, my sme to minule zhodnotili s kamoskou ze ked sme chodili kazdy tyzden do Irishu sme super vyzerali a vaha klesala ... ale potom sme chodit prestali ... k tym 69 kg blahozelam, krasne ti to ide dole a aj k tym komplimentom v minisatach samozrejme :wink: a ktoru posilku zvazujes a kde?
28. jún 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 dakujem lydus :dizzy_face:
ja robim v presove a mame blizko roboty jednu najleosiu v PO.tak to pojdem omrknut v pondelok a kamoska tam ma trenera nejakeho dobreho kamarat tak uvidim....len sa bojim toho ze oni mi asi urobia aj jedalnicek a to bude koniec s 90 dnovkou :fearful: :frowning2: lebo predpokladam ze k cvicebnemu planu robia jedalnicky
28. jún 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka no ja som blondina ja som hladala ten prvy link co dala ,ale aj tento je dobry :wink:
A uz si dnes vyskusala svihadlo?ja idem zachvilu nato :dizzy_face:
28. jún 2014 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi 700 som dnes dala....ale necvicila som na orbitreku mam take otlaky na nohach ze svihadlo mi stacilo az az :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2014 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka super ja som prvy den dala 740 takze tak isto ako ja...a co hovoris na svihadlo..
28. jún 2014 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze to je uz pol roka co sa stravujem podla delenej stravy a taky isty cas aj cvicim tak vam sem dam moju premenu...vsetko sa da len treba makat a nevzdavat sa...jasne,ze som velakrat zhresila a kebyze nejem kazdy den cokolady tak urcite vyzeram este lepsie ,ale nevadi budem nadalej makat a raz budem mat dokonalu postavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: @lydka dakujem ti,ze si ma tu vzdy povzbudzovala bez tejto skupiny a skupiny na fb chudneme s jill by som to urcite nedala... :sweat_smile: DAKUJEM :dizzy_face:
28. jún 2014 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@matamisi wau ze aka cica
28. jún 2014 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka diky,ale este vela potu musi pretiect ,aby som bola cica :wink:
28. jún 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi wau wau wau jaka cajocka po 2 detoch a 6 mesiacoch chcenia :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: si nam obrovskou inspiraciou a vzorom :slight_smile:
29. jún 2014 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 diky,ale bez teba a tejto skupiny by som urcite takto nevyzerala....este raz diky Lydka :wink:
Co budes dnes varit?ja budem asi jest rizoto zeleninove,lebo vcera mm babam spravil a este zostalo tak si asi dnes to dam a k tomu kysle uhorky :dizzy_face:
29. jún 2014 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi ale dala som som tu len sem tam motam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi si urobim pecene zemiaky alebo nove na paprike a k tomu zeleninovy salat .... este nie som rozhodnuta na 100%
29. jún 2014 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi a pocuvaj z coho este chces chudnut ? a kam sa chces dochudnut ? aky mas dalsi ciel ?
29. jún 2014 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ppocuvam ta :grinning: este zo vsetkeho po 2-4cm a do prs by som chcela pribrat :grinning: neviem preco ,ale na fotkach uz celkom dobre vyzetam,ale v skutocnosti to tak neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2014 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi na fokach vyzeras skvelo a v skutocnsoti urcite tiez :wink:
29. jún 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi zemiaky so zeleninovym salatm spapane, recept pridany do kucharskej knihy a teraz rozmyslam co si uvarim na zajtra do prace na UH den :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
29. jún 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 ach jaj ,ja som bola mm zaviest do roboty a dala som si u neho pizzu :sweat_smile: takze dneskajsi den 0bodov,dokonca som ani necvicila,ale vecer svihadlo musim dat!!!!!!!!! :zipper_mouth: a zajtra neviem co budem jest,lebo asi pojdeme do budapesti k svokre :slight_smile: c
29. jún 2014 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi tak sa nechas prekvapit co uvaro svokricka :slight_smile:
29. jún 2014 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čaute baby, tak ja od zajtra tiež začínam od znova, už som raz skúšala ale nepodarilo sa mi to, dúfam, že teraz to výjde

@matamisi ty si sa krásne vymykala vidno, že si cvičila, si kočica :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a aký je tvoj cieľ?

@lydka84 ty naša motivátorka :sweat_smile: aj vďaka tebe idem odznova už som sa popísala do tabuliek :sweat_smile:
29. jún 2014 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marinka58 ahoj ja som zacala vcera opat po 3 mesiacoch 90-tky a 3 mesacnej pauze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze sme v tom spolu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. jún 2014 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tu čítam baby, že drtíte na švihadle, myslíte, že to bude mať nejaký účinok aj bez švihadla, keby som len tak poskakovala "akože na švihadle" :grinning: :grinning: ja som začala tiež cvičiť Jill fučím pri nej ako vrtulník
29. jún 2014 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok