90-dňová dieta II. Pokračujeme...

Tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂
matamisi
13. aug 2014
@lydka84 u svokri v budapesti v sobotu pride mm a vecer ideme do chorvacka x-)
lydka84
13. aug 2014
@matamisi a ja ze ste uz pri mori 😉
matamisi
13. aug 2014
@lydka84 nie este len pojdeme,teraz sme campovaly tyzden so svokrovcami 😃
lydka84
13. aug 2014
@matamisi takze uzivas leto 🙂
lovacka
13. aug 2014
@matamisi no ahoj uz si mi chybala 😃 ja som si dnes makla v posilke ako 😃 ikdy :-p 42 minut orbitrek hodka posilovanie noh a potom 10 minut beh na pase 😃 ale som sla jak vygrcana :-p ale potom som zozrala balicek cociek 8-( asi mi uz chybal cukor 😕
matamisi
13. aug 2014
@lydka84 ano uzivam,predposledne prazdniny 😃
@lovacka jemine ty makas aj za mna :-p dobra si 😉
lovacka
13. aug 2014
@matamisi po poslednom treningu zhodnotil trener ze mi musi zvysit zataz a on na to nezabudol a tedami dal zabrat dnes 😃
matamisi
13. aug 2014
@lovacka aj vidis uz nejake zmeny ked sa stravujes podla jeho jedalnicka?
lovacka
13. aug 2014
@matamisi co som mesiac sla podla neho som schudla 3kg 2kg od kedy som sa aj stravovala s jeho jedalnickom.momentalne vazim 67,2kg dufam ze coskoro pojdem na 66 a potom 65...ruku mam o 2cm tensiu a pas tiez siel dole...stehna a lytko a boky mam rovnake vraj to uz ide do svalovej hmoty
matamisi
13. aug 2014
@lovacka to fakt super 😉 po dovce aj ja zacnem makat ,dufam,ze do konca roka bude na vahe 55kg... :-p
lovacka
14. aug 2014
@matamisi ja by som veeelmi chcela dat dole tych 7 kg :-p ale drzia sa ma na to ako makam az privelmi 8-(
lovacka
14. aug 2014
@matamisi teraz kolko vazis?ja mam najhorsie to brucho to sa nie a nie stiahnut ja uz nechapem tomu 8-( furt je obrovske....nemam ten pas taky pekny tenky ako mlade kocky 😃 😃
matamisi
14. aug 2014
@lovacka aj mna sa strasne brucho drzi u mna a par cm by som chcela s lytok a stehien a potom mozno budem uz aj spokojna 😃 57-58kg mam ako kedy :-p
Ja ked mm na kupku ukazujem aku chcem mat postavu tak ma vzdy zrusi ,ze 18-nastka uz nebudem 😃 ,le ved ja len taku postavu chcem s rokami som uz zmierena 😃 😃 😃 :-p
lovacka
14. aug 2014
@matamisi ja som dnes bola skusat saty na svadbu tak som vosla do vsetkych velkosti 38 ale ziadne som si nekupila ani jedne neboli take ze wau :-p
neviem v com pojdem asi nahata ked nic nenajdem =-) =-)
ja viem ze nebudem mat uz ani vek ani postavu sladkej 18 tky ale sa mi zda ze to brucho je isto teda najhorsie z celeho mojho tela...
ale ak dam dole tych 7kg co mam este v plane tak si myslim ze to bude celkom OK uz 😃
matamisi
14. aug 2014
@lovacka tak to uz super vyzeras ked 38 😉 teraz tak rozmyslam,ze ja neviem ci niekedy budem spokojna s mojou postavou,lebo aj ked som bola vychrtla tak spokojna som nebola,vzdy som nasla nejaku chybicku 😃
Ale tak ved dokonala nemozem byt 😃
lovacka
14. aug 2014
@matamisi ja to mam lahsie ja som nikdy vychrtla nebola a slubujem ze ak budem mat 60 tak veru budem spokojna 😃 😃
matamisi
19. aug 2014
Halli halloooooo co je s vami?to sem uz nikdo nechodi :-o ja sem stale nakukujem a tu nikdo nic :-p prave ranajkujem s malinkou na plazi x-) cvicit necvim,lebo som leniva,ale kazde rano chodime sa bicyklovat 😉 mame tu krasne pocasie,teplucko ani mracika na oblohe,tak dufam,ze to takto cele tri tyzdne bude x-)
monique02
19. aug 2014
haloo baby 90 dnovkove kde ste? 😉

ja sa drzim aj ked s prestavkou vikendovou, lebo sme mali navstevu a to sa nedalo, tak dnes ovocie

@matamisi ze ranajkujem na plazi, tisko zavidim 😉
lydka84
19. aug 2014
@matamisi juuuuuuj krasnu dovolenku prajem, uzite si ju 😉
lydka84
19. aug 2014
@monique02 ahoj aj ja drzim dnes mam 18 den a skroby :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
monique02
19. aug 2014
@lydka84 ty si tie 2 dni predo mnou, ved ale skroby lepsie ako vitaminy 😃 ja som si musela ist caj uvarit lebo uz sa obzeram co by som zjedla :-N
lydka84
19. aug 2014
@monique02 tak tak cajik zabera alebo voda s citronom ...popripade par orieskov 😉
matamisi
20. aug 2014
Caute...takto kazde rano chodime sa bicyklovat,zakial este neni hic 😉
gangy
20. aug 2014
ahojte..mohla by mi nejaká dobrá duša poslať cez IP....prvú časť 90-dňovky....som si dnes kúpila knižku...no až doma som si všimla , že je to druhá časť...ďakujem veľmi
lydka84
21. aug 2014
@gangy ahoj pozri si stranu 1765, prvy prispevok odomna, tam najdes link kde sa da cela stiahnut 😉
gangy
21. aug 2014
@lydka84 Ďakujem , idem kuknúť ten link..... 😉
lydka84
22. aug 2014
@gangy NZ, keby niečo píš, poradíme 😉
lovacka
24. aug 2014
no caute ciusky 😃 😃 😃 😃
uz som doma a spat v civilizovanom svete s pripojenim na internet 😃 😃 😃
jaj ani vam nehovorim aky masaker bol ten tyzden....same obzerstvo a chlast no proste jedna katastrofa....
rano ked sme odchadzali som sa este vazila a mala som 66,9kg 😃 den ked sme sa vratili poobede vaha ukazala 70,4kg :-N :-N :-N hned som si dala vodovy den v piatok a sla cvicit dnes rano vaha 67,7 cize uz je to lepsie ale poviem vam sok tky som mala ze az som plakat chcela....ale asi som mala vela vody zadrzanej v sebe..normalne sa tesim do rpace na tu pravidelnost ktora ma caka. 😕
misena741
24. aug 2014
@lydka84 ahoj stalica, ako sa dari? držiš sa?
lydka84
24. aug 2014
@lovacka vitaj v civilizovanom svete bude s kym pisat 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tak ako pises asi vela vody si v sebe mala ked si sla takto rychlo dole

Začni písať odpoveď...

Odošli