• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@lydka84 u svokri v budapesti v sobotu pride mm a vecer ideme do chorvacka :dizzy_face:
13. aug 2014 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi a ja ze ste uz pri mori :wink:
13. aug 2014 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 nie este len pojdeme,teraz sme campovaly tyzden so svokrovcami :grinning:
13. aug 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi takze uzivas leto :slight_smile:
13. aug 2014 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi no ahoj uz si mi chybala :grinning: ja som si dnes makla v posilke ako :grinning: ikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: 42 minut orbitrek hodka posilovanie noh a potom 10 minut beh na pase :grinning: ale som sla jak vygrcana :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale potom som zozrala balicek cociek :rolling_eyes: asi mi uz chybal cukor :fearful:
13. aug 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 ano uzivam,predposledne prazdniny :grinning:
@lovacka jemine ty makas aj za mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobra si :wink:
13. aug 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi po poslednom treningu zhodnotil trener ze mi musi zvysit zataz a on na to nezabudol a tedami dal zabrat dnes :grinning:
13. aug 2014 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka aj vidis uz nejake zmeny ked sa stravujes podla jeho jedalnicka?
13. aug 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi co som mesiac sla podla neho som schudla 3kg 2kg od kedy som sa aj stravovala s jeho jedalnickom.momentalne vazim 67,2kg dufam ze coskoro pojdem na 66 a potom 65...ruku mam o 2cm tensiu a pas tiez siel dole...stehna a lytko a boky mam rovnake vraj to uz ide do svalovej hmoty
13. aug 2014 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lovacka to fakt super :wink: po dovce aj ja zacnem makat ,dufam,ze do konca roka bude na vahe 55kg... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2014 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi ja by som veeelmi chcela dat dole tych 7 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale drzia sa ma na to ako makam az privelmi :rolling_eyes:
14. aug 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi teraz kolko vazis?ja mam najhorsie to brucho to sa nie a nie stiahnut ja uz nechapem tomu :rolling_eyes: furt je obrovske....nemam ten pas taky pekny tenky ako mlade kocky :grinning: :grinning:
14. aug 2014 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka aj mna sa strasne brucho drzi u mna a par cm by som chcela s lytok a stehien a potom mozno budem uz aj spokojna :grinning: 57-58kg mam ako kedy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja ked mm na kupku ukazujem aku chcem mat postavu tak ma vzdy zrusi ,ze 18-nastka uz nebudem :grinning: ,le ved ja len taku postavu chcem s rokami som uz zmierena :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2014 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi ja som dnes bola skusat saty na svadbu tak som vosla do vsetkych velkosti 38 ale ziadne som si nekupila ani jedne neboli take ze wau :stuck_out_tongue_closed_eyes:
neviem v com pojdem asi nahata ked nic nenajdem :confused: :confused:
ja viem ze nebudem mat uz ani vek ani postavu sladkej 18 tky ale sa mi zda ze to brucho je isto teda najhorsie z celeho mojho tela...
ale ak dam dole tych 7kg co mam este v plane tak si myslim ze to bude celkom OK uz :grinning:
14. aug 2014 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka tak to uz super vyzeras ked 38 :wink: teraz tak rozmyslam,ze ja neviem ci niekedy budem spokojna s mojou postavou,lebo aj ked som bola vychrtla tak spokojna som nebola,vzdy som nasla nejaku chybicku :grinning:
Ale tak ved dokonala nemozem byt :grinning:
14. aug 2014 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi ja to mam lahsie ja som nikdy vychrtla nebola a slubujem ze ak budem mat 60 tak veru budem spokojna :grinning: :grinning:
14. aug 2014 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Halli halloooooo co je s vami?to sem uz nikdo nechodi :astonished: ja sem stale nakukujem a tu nikdo nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: prave ranajkujem s malinkou na plazi :dizzy_face: cvicit necvim,lebo som leniva,ale kazde rano chodime sa bicyklovat :wink: mame tu krasne pocasie,teplucko ani mracika na oblohe,tak dufam,ze to takto cele tri tyzdne bude :dizzy_face:
19. aug 2014 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
haloo baby 90 dnovkove kde ste? :wink:

ja sa drzim aj ked s prestavkou vikendovou, lebo sme mali navstevu a to sa nedalo, tak dnes ovocie

@matamisi ze ranajkujem na plazi, tisko zavidim :wink:
19. aug 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi juuuuuuj krasnu dovolenku prajem, uzite si ju :wink:
19. aug 2014 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monique02 ahoj aj ja drzim dnes mam 18 den a skroby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2014 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ty si tie 2 dni predo mnou, ved ale skroby lepsie ako vitaminy :grinning: ja som si musela ist caj uvarit lebo uz sa obzeram co by som zjedla :sweat_smile:
19. aug 2014 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monique02 tak tak cajik zabera alebo voda s citronom ...popripade par orieskov :wink:
19. aug 2014 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Caute...takto kazde rano chodime sa bicyklovat,zakial este neni hic :wink:
20. aug 2014 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..mohla by mi nejaká dobrá duša poslať cez IP....prvú časť 90-dňovky....som si dnes kúpila knižku...no až doma som si všimla , že je to druhá časť...ďakujem veľmi
20. aug 2014 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gangy ahoj pozri si stranu 1765, prvy prispevok odomna, tam najdes link kde sa da cela stiahnut :wink:
21. aug 2014 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 Ďakujem , idem kuknúť ten link..... :wink:
21. aug 2014 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gangy NZ, keby niečo píš, poradíme :wink:
22. aug 2014 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no caute ciusky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
uz som doma a spat v civilizovanom svete s pripojenim na internet :grinning: :grinning: :grinning:
jaj ani vam nehovorim aky masaker bol ten tyzden....same obzerstvo a chlast no proste jedna katastrofa....
rano ked sme odchadzali som sa este vazila a mala som 66,9kg :grinning: den ked sme sa vratili poobede vaha ukazala 70,4kg :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: hned som si dala vodovy den v piatok a sla cvicit dnes rano vaha 67,7 cize uz je to lepsie ale poviem vam sok tky som mala ze az som plakat chcela....ale asi som mala vela vody zadrzanej v sebe..normalne sa tesim do rpace na tu pravidelnost ktora ma caka. :fearful:
24. aug 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 ahoj stalica, ako sa dari? držiš sa?
24. aug 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka vitaj v civilizovanom svete bude s kym pisat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ako pises asi vela vody si v sebe mala ked si sla takto rychlo dole
24. aug 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok