90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

janka7177
19. nov 2014

@czorky Ahoj, aj ja rozmýšľam, čo bude cez Vianoce, ale asi to urobím tak, že 2 dni vianoč. strava, okrem raňajok, to bude ovocie a potom pokračujem. Chcem sa vyhnúť koláčikom, ale to nebude veľmi ťažke, lebo som viac na slané. 😉

misena741
19. nov 2014

@vlksamotar neboj budes, treba vydrzať.

misena741
19. nov 2014

@lydka84 ja vcera cibula, paprika, uhorka rajcina a syr.jaj pochutila som si, na vahe-0,20 dkg 😀 😀

misena741
19. nov 2014

@czorky dik to som si aj ja myslela, pod 90 uper, 80 jabada, a potom to uz nejako islo, este dat 52 a som 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

czorky
19. nov 2014

@janka7177
Hmmm tak ja presne naopak...ja som skor na to sladucke, pernikove, kremove...hmmmm a cokoladky...no ale tak nejak to bude asi aj u nas, ze ranajky ovocie, vecer po 19tej uz nic a medzi tym sa budem snazit aspon obmedzovat tu vianocnu stravu 🙂 ...

czorky
19. nov 2014

@misena741
Takze ide to s touto dietou?...alebo si robila aj nieco viac, lebo ja som premyslala aj nad cvicenim, ale drobci ma tak vycerpavaju, ze som rada, ze si najdem kusok zvysnej energie este pre manzela ;) ...nie tak na cvicenie...hlavne, pokial sa maly nenauci v noci spavat, nemyslim, ze dokazem nejak makat na cviceni, preto radsej drzim dietu....co je ale problem je migrena, ked ma chyti tak uf...nemam cas pripravovat si jedlo, zjem co mi kto prinesie, lebo lezim mrtva...a cakam, ci sa pogrciam, alebo nie....ale to su dake dva dni max dva krat do mesiaca, tak sa to da napravit, ale kilecka idu samozrejme tym padom pomalsie, ale idu 🙂 ...a snad aj pojdu ked sa budem takto stravovat aj nadalej 🙂 ...

barbadossa
19. nov 2014

@czorky tak to neni az take strasne ked sa cas od casu zhresi ved aj v pekle maju vianoce 😀 ja som bola s malym 5 dni v nemocnici ale to som prvy a posledny den dodorzala dietu a aj tak sli kilecka dole a minule som nevydrzla m bolo zle tak som si dala paprikasu s kolienkami ale len trochu 🙂 a to som si skor myslela ze budem mat chut na sladke ale skor mi viac chyba priloha ako to sladke 🙂

janka7177
19. nov 2014

Kolegyne a kolegovia v robote zaregistrovali, že som prestala chodiť na obedy a nosím si obedár. Vyjadrili mi podporu a sú zvedaví na výsledky. Hneď som im povedala, nech nečakajú okamžité výsledky, kolega mi však povedal, že na bruchu to už vidieť. 🙂 Ja mám typ postavy ako jablko, dlhé štíhle nohy, väčší horný objem a všetko mi ide do brucha. Potom sa ma niektorí pýtali, či bude druhé. 😒

vlksamotar
19. nov 2014

@czorky vieeeem ale tak zjem dva ks uvarene mozno raz za tri tyzdne, tak to nieje az take zle 😝

janka7177
19. nov 2014

Akurát som dovarila obed na zajtra, budem mať kelový prívarok. Chutí dobre, už sa naň teším, mňam! 😀

lydka84
19. nov 2014

sosovicovy perkelt na zajtra hotovy 😝 😝 😝 😝 😝 😝 mňam mňam mňam

lydka84
19. nov 2014

@vlksamotar no veru v praci clovek toho nema tak vela ja sice vo firme vsade same potraviny ale nejaka ma to .... horsie doma ach jaj 😠

lydka84
19. nov 2014

@czorky tak veru suhlasim ...... zhresit z casu na cas je normalne, dolezite je vratit sa spat na tu spravnu cestu 😉

lydka84
19. nov 2014

@janka7177 starstny to clovek ze na slane ..... ja som na sladke 😒 a bojim sa vianoc 😔

lydka84
19. nov 2014

@barbadossa ze aj v pekle maju vianoce 😀 😀 😀 😀 jaka krasna vyhovorka xixi

lydka84
19. nov 2014

@zofinka6 ahoj a tebe sa ako dari s dietkou? 😉

lydka84
19. nov 2014

@nikolett96 @zuzana923 @angelika23 @firefox87 @demonika11 @slavka86
ahojte, ako ide dietka vám ?

lydka84
19. nov 2014

@22janulienka22 @marinka58 @stellina1982 @januska74 @veratore @kochanka @andrea1516
a co vy babule? drzite ?
snad som uz na nikoho nezabudla ak ano ohláste sa ako sa vám darí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

czorky
19. nov 2014

@vlksamotar
Tak snad nie 😉 ..ale nikomu to nepovieme 😝

czorky
19. nov 2014

@barbadossa
Mne chyba trosku rohlik s maslom a k tomu kakao, alebo chlebik vo vajicku...hmmmm....no snad to vydrzime, podla fotiek co som videla, to urcite ma zmysel a je to supeeeer 🙂

czorky
19. nov 2014

@lydka84
Juuuj ze v praci lepsie ako doma....a co mam hovorit ja?...ma materskej uz stvrty rok... 😖 ...trpim ako kon... 😝 ...

lydka84
19. nov 2014

@czorky v praci lahsie ako doma, pre mna urcite 😉

czorky
19. nov 2014

No dnes prve vysledky, nemam za sebou este vodu (to som uz rozpisala, ze preco), ale uz je to mesiac a zajtra ma uz caka len ovocie a potom voda + vazenie, takze necakam brutalne zmeny za tie dva dni, takze verdikt po prvom mesiaci je:
- 4,5kg... a 16 cm...supeeeeer...ak by to takto slo kazdy mesiac, do leta by som mohla byt inaaaaa kocena 😵

lydka84
19. nov 2014

@czorky super blahpozem, tych 16 cm odkial slo dole?

czorky
19. nov 2014

@lydka84
tak to mas super...ja si myslim, ze u mna by to bolo podobne, tam som sa nabehala, stale nieco riesila a cas ubiehal, plus ze som nejedla to by bolo fajn...nuz ale vymenila som pracu za este krajsiu 🙂 ...tak si ju uzivam aj s dietami ;) ...a inak tie sladkosti hmmmm...na tom sme asi rovnako...ale co uz, tento rok sa bude na Vianoce asi piect menej a hlavne, vsetko z hnedym cukrom, medom, celozrnou mukou, nasla som na dobrerecepty.sk dost zdravych mlsotiek, tak mozno nieco take skusim 🙂 ...nastastie moje deti su naucene na zdravu stravu aj manzel, tak by to nemal byt problem kvoli tomu, aby mali maminku krasnu trosicku vybocit zo zabehnutych kolaji 😝

czorky
19. nov 2014

@lydka84
to bolo dokopy...merala som tak ako bolo pisane, prsia, pas, stehno, boky a nadlaktie...v priemere tak 3-4cm odvsadial...nastastie prsia len 1cm....po odkojeni mi tam aj tak nic moc neostalo 😅

lydka84
19. nov 2014

@czorky ja som minuly rok sa snazila robit zdrave alternativy kolacov a dopadlo to katasrtofalne ... takze ja ostanem pri klasike a budem sa spoliehat na ovocie so skoricou a ze si budem vediet povedat ze stacilo 😝 😝 😝 😝

lydka84
19. nov 2014

@czorky no pekne zaklad ze ides dole rovnomerne 😉

czorky
19. nov 2014

@lydka84
OK tak ked sa nebude nieco darit, ozvem sa ci mi nebudes vediet poradit 🙂 ...ale inak zatial co uz tie dva roky peciem dokonca aj narodeninove torty z celozrnej muky 🙂 ...mufinky, babovka, kysnute si ine ako celozrne uz ani nevieme predstavit...sa mi vsetko dari...no uvidime ako to teda dopadne s tradicnym Vianocnym pecivom 🙂

...a to ze to ide rovnomerne dolu, je teda dobre?...tak to ma byt?...

lydka84
19. nov 2014

@czorky tak to je super, len tak dalej
ano je to faj ze to ide rovnomerne dole a este sa hovori ze zdrave chudnutie je take ze kolko kil tolko cm z pasu dole, toto je dolezite ... cize ak schudnes 5 kil mala by si ist v pase dole 5 cm ......vtedy je to zdrave chudnutie 😉