90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dzaneta
18. jan 2015

@majkapetrisova to si minuly mesiac dala za mesiac 8kg dolu?? To je super, nemala si väčšiu váhu ako teraz? mozno preto si viacej schudla.

dzaneta
18. jan 2015

@majkapetrisova minuly rok, nie minuly mesiac 🙂

skusihu
18. jan 2015

@majkapetrisova ono sa to rozbehne 🙂 aj ked pomaly, hlavne ze to ide dole. som rada, ze sme tu viacere a mozeme sa povzbudzovat.

79zuzana
18. jan 2015

ahojte. Hlasim, ze mam mensiu prestavku. Chora som jak pes... nemam hlas, chut ani cuch. Ani silu premyslat, ci chystat si nieco jest. Tak jem co pride 😝 Dnes uz bude treti den bez cvicenia...joj, ako ma to stve. Rano som sa odvazila, vaha stoji, co je aspon dobre. V kazdom pripade sa aj tak neprejedam, ved mi je aj luto nieco jest, ked necitim ani ako to vonia ani ako chuti. Dobra sprava je, ze ma teraz nelaka ani nic sladke 😀 Dufam, ze uz zajtra alebo pozajtra budem fit a pokracujem dalej. Isto to uz teraz nevzdam.

majkapetrisova
18. jan 2015

@dzaneta minulý rok som myslela :D ďakujem za opravu :D

majkapetrisova
18. jan 2015

@dzaneta ooo tak to fajnéé :D ja som ešte nič nestihla uvariť...ale asi si dám kuracie mäsko s prílohou zeleniny :D

misena741
19. jan 2015

@lydka84 ahoj tak ako sa dari?aj si na detoxe?aj si nieco schudla?mas aj nejaky jedalnicek? ja tak napolovicu 4 dni ok, 3 dni katastrofa. ☹ ☹

dii13
19. jan 2015

@majoska tak ja som začala 5.1. a dolu išlo cca. 2,2kg, tak že som spokojná 🙂

bambi29
19. jan 2015

Zdravim damy 🙂 uprimne - bola som tyzden neverna a podvadzala som. Zacalo to samozrejme rodinnou akciou a tak to islo dolu vodou. Neprezierala som sa, to nie, ale dieta to veru nebola. Kedze sa ale nejake osobne veci v mojom zivote dost zmenili, povedala som si ze aj ten hore mi dava znamenie ze teraz mam zabrat na maximum, mam na seba kopec casu a dam sa dokopy. Rano som sa postavila s malou dusickou na vahu a tam dalsie znamenie - takmer o kilo lahsia ako na zaciatku diety (zacinala som 5.1. a po prvom tyzdni resp. 8 dnoch sa vaha ani nepohla) takze je to jasne - idem dalej. Vidim a citam aj vase uspechy baby a tesim sa s vami a tesim sa ze to caka aj mna. A napokon - Jillian zdar ;)

majoska
19. jan 2015

baby, poculi ste o programe ZMEN SVOJE TELO, ZMENIS SVOJ ZIVOT? Chcela som sa don prihlasit, no kedze ani neviem, jak zijem, cize ktoreho je, tak som prepasla zapis v mojom meste....neskusili ste niektora??

majoska
19. jan 2015

dievcata, nejde mi davaj laiky a odpovedat na spravy....neviete preco??

majkapetrisova
19. jan 2015

dnes som nejako večer hladná... :( asi som mala príliš veľa stresu v práci

lydka84
19. jan 2015

@majoska mne to funguje 😉

lydka84
19. jan 2015

@misena741 ahoj dari sa fajn, uvidime ake budu vysledky na konci 😉 ano somna detoxe je tam presny jedalnicek, hodim ti info do spravy nech to tu nepletiem s 90-tkou 😉

misena741
20. jan 2015

@lydka84 super,ja som to pozerala ale mam v tom troska chaos.je tam pisane že možes zjest kolko chces, ale napr.syr je velmi kalorický. 😀 😀

majkapetrisova
20. jan 2015

jooj, baby, dnes ma prepadol vlčí hlad a chuť na sladké...tak som porušila večeru a dala si sladkosť a chlebík ☹ asi toho veľa v práci, mimo práce a dnes aj školenie...a k tom upršané počasie...málo energie...vám sa ako darilo?

janka7177
21. jan 2015

@majkapetrisova Ahoj, mne sa darilo celkom dobre, mala som bielkoviny. Jedla som brokolicu s nivovou omáčkou. Dnes budem mať smaženú kyslú kapustu s graham žemľou a večer si ku kapuste uvarím jeden zemiak. 🙂 Nevadí, že občas zhrešíš, pokiaľ sa z toho nestane pravidlo, pokračuj ďalej. 🙂

perla200
21. jan 2015

baby tie uhlohydráty - dala som si pizzu s kukuricou a sampinonmi to mozem? inak držím 7 den budems i chodit po rady mozem? dakujem

misena741
21. jan 2015

ja zatial ok, pondelok jablka, potom zelenina dusena a pečivo, tak isto aj včera.zvladla som to.i ked super lakadlo teplucke kolačiky, ☹ ☹

lydka84
21. jan 2015

@misena741 hej je tam presny rozpis, so syra mozes na jedno jedlo 50g aj to len do 30% tukuv susine a to nie je take strasne 😉

janka7177
21. jan 2015

@perla200 Kukurica sa tu zaraďuje medzi škroby, ostatné je O.K.

janka7177
21. jan 2015

@misena741 Ja podiel tukov v syre nesledujem. Včera som napr. robila nivovú omáčku na brokolicu a niva má dosť tukov.

perla200
21. jan 2015

@janka7177 dakujem....to som nevedela....to nie medzi zeleninu?

skusihu
21. jan 2015

ahojte, 20 dní pomaly za mnou. Dnes je nejaký náročný deň. Jesť iba ovocie a pritom dve malé deti. Chýbajúcu energiu som doplnila banánmi v čokoláde. :/ Ešte dám na večeru jahody. Priznávam, že ovocné dni sú pre mňa strašne náročné, nakoľko nie som "ovocná". inak po 20 dňoch mám dole 4,5 kila. Tak sa teším. Len ma opúšťa nejako nadšenie. Asi je to tým počasím. Mala by som vybehnúť niekam do obchodov, či sa dám do menšej veľkosti 🙂 Pekný deň

andrea1516
21. jan 2015

@dii13 ahoj aj ja som od 5 ho na tejto diéte a tiež mi zišlo len 2,2 kg a to prvý týždeň od tedy stojím na váhe ale už aj cvičím CHP

misena741
21. jan 2015

@lydka84 hned sa mi to nezdalo, ze mozes zjest kolko chces. 😀

misena741
22. jan 2015

@lydka84 posli mi prosim rozpi, aspon na týž., je tam aj nejaka gramaž?ja som pozerala tie diskusie, ale presna gramaz niej.ako sa dari?vidis aj nejaky ubytok? 😀 😀

lydka84
22. jan 2015

@skusihu ahoj vitaminove dni nemusia byt cisto ovocne, od 12 kludne mozes zeleninu, surovu grilovanu, zapekanu, v pare posypanu roznymi semiackami, orechami alebo aj polievky a rozne zeleninove salaty 😉
mozes sa inspirovat v skupine receptov https://www.modrykonik.sk/group/5470/?h=vitaminy

lydka84
22. jan 2015

@misena741 ahoj moja napisala som ti postu 😉

matamisi
22. jan 2015

Ahojte.... ako sa tu mate?urcite na novy rok pribudlo vela novych zien co sa chcu zbavit po vianocnych kilov 🙂
Citam ,ze
@lydka84 si na macingovej...ja som sa rozhodla,ze od pondelka zacinam tiez...teraz som na sk a msme tu velku oslavu a v nedelu ideme domov tak preto az od pondelka...ja som cez sviatky pribrala 3kila a nejako sa ich neviem zbavit tak si chcem dat detox a potom zas delenou budem pokracovat 😀 a ty ako sa mas?