90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miuska26
12. feb 2015

chcela som napisat 11-ty den..🙂 akosi sa mi pletu pismena 😀

mamickaanicka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzaneta
12. feb 2015

Jaaj baby, co mam robit? 7.1. som zacala 90DD, vydrzala som 33 dni, dokonca aj vodny den a potom to slo dolu vodou, uz 6ty den porusujem kazdy den. To je hruza :( a ted neviem ci zajtra normalne pokracovat alebo ci to uz stratilo vyznam, ked som to tak dlho porusovala?? Ted rozmyslam ci zajtra zacat zas poctivo alebo si len upravim stravu podobnu delenej? Co by ste spravili? 🙂

cintorina
12. feb 2015

@dzaneta pokračuj akoby sa nic nestalo. Škoda to nechať keď ti to išlo tak pekne. Ale sama musíš chcieť. 😉

dzaneta
12. feb 2015

@cintorina oki, zajtra pokracujem normalne, len som potrebovala nakopnut 🙂 Posledny tyzden bol hrozny. Uff, tak musim byt na seba prisnejsia 🙂 dakujem za spravu 🙂

cintorina
12. feb 2015

@dzaneta len si predstav koľko odriekania a síl si dala do prvých dní hneď ta prejde chut na maskrty 😉 ja som sa aj niekolko krát rozrevala nad lineckym a iným pecivom 😀

lydka84
12. feb 2015

@misena741 ja jest tolko co ty umriem hladom ....

lydka84
12. feb 2015

@dzaneta pokračuj dalej

dzaneta
12. feb 2015

@cintorina no to mas pravdu. Ale to sa mi este nestalo aby som plakala nad pecivou, xixi 😀 ja som bola taka nastartovana, a potom taky zlom prisiel. Uff, ale uz som sa psychicky pripravila na zajtra, ze pokracujem akoby nic. Prvy mesiac 4kg dolu, tento musi ist aspon 3kg. A ty si tiez na dietke ?

dzaneta
12. feb 2015

@lydka84 ano pokracujem ... kriza zazehnana 😀

lydka84
12. feb 2015

@dzaneta super 😉

dzaneta
12. feb 2015

@lydka84 teda aspon dufam 😀 😀

cintorina
12. feb 2015

@dzaneta ja ju mam za sebou a 19teho idem na druhé kolo 🙂

dzaneta
12. feb 2015

@cintorina a kolko si schudla? mala si pauzu 90dni ci ako? 🙂

cintorina
12. feb 2015

Schudla som 20 kg a pauzu uz mam dlhšiu asi päť mesiacov.

misena741
13. feb 2015

@lydka84 neboj neumries. dnes 54,2, juj potesila som sa. dnes mam aj sluzbu, tak nastastie sa jedlu vyhnem, ale tie vikendy su pre mna katastrofa.to mam ist este k rodicom 😢 😢 ,len nech nevaria.ked si clovek predstavi kolko odriekania a nakoniec vikend a kila su naspat.a zaciname odznova 😀 😀

misena741
13. feb 2015

@cintorina aj si pribrala pocas pauzy?

czorky
13. feb 2015

@dzaneta
Ahojky, ja by som na to zabudla a normalne pokracovala 🙂 ...ved to co zhodis za 33 dni, nemozes predsa za 6 nabrat 🙂 ...a hlavne toto je jedna z najdolezitejsich pricin, preco zeny nevydrzia dietovat...pretoze par krat to porusia a uz si myslia, ze je to v pr...li ;) a vykaslu sa na celu dietu...nie nie...netreba sa vykaslat, treba pokracoavat...ved aj tak, budem si uprimne, ktora z nas vydrzi takto zit cely zivot?...urcite si dame aj maskrtku, normalne ranajky ci neskoru veceru...nebudeme sa predsa zely zivot tyrat...ja drzim tuto dietu druhy krat, prvy som vydrzala mesiac aj cosi, lebo prisli vianoce a to sa nedaaaaaa ;) ...a druhy krat som zacala s rozumom 🙂
Teda vikendy ranajkujem uplne normalne s rodinou, chlebik vo vajicku, parky atd...snazim sa drzat aspon oddelenu ze si nedam k tomu parku chlebik ale jalbcko...ale ked je kolacik, alebo nieco neodmietnem...a ide to dolu aj tak 🙂 ...tak netrap sa a kludne pokracuj 🙂 ...

czorky
13. feb 2015

@misena741 , lydka84
Ahojky, tak ako vam to ide?...pozeram, ze uz mate obavu ze ste len dve 🙂 ...ale nebojte sa som tu stale aj ja 🙂...zacala som kazde rano cvicit JM, uz mam za sebou tri tyzdne, cm sli dole, ale kg nie tak ako prvy krat, ale mozno preto ze cvicim, vtedy to vraj tak nejde 🙂 ...
Misena: Ja by som chcela nejak takto tiez chudnut...znizenim porcii, mozno civicenim, ale urcite sa takto nedsa cely zivot stravovat...to proste nejde...
Moje odhodlanie teda trva tak, ze pokusim sa co najviac delit, davat si aspon jeden den v tyzdni len ovocny, mozno dva, podla toho ako sa budem citit ake bude pocko, v lete to bude mozno aj tri 🙂 ...
Ranajky 5 dni v tyzdni ovocie, cez vikend normal s rodinou, ale tiez bude k tomu ovocie...a delenie, napriklad teraz papam parky s jablkami cez vikend a tak...nie je to zle som prekvapena 🙂 ..
Ale pravda je, ze posleny tyzden uz pritvrdujem, uz po siestej nejem a porcie si davam polovicne, tak mozno sa to ukaze o mesiac aj na vahe lepsie ;) ...predsa len leto sa blizi a na dovolenke nech som uz herecka ;) ....

misena741
13. feb 2015

@czorky ja si osobne myslim, ze je to v genoch, ale hl. v stravovaní a pohybe.je kopec zien kt si svoju vaju ustrazia, a drzai sa cely zivot.Len je to o odriekavani.J idem do tesca a mam pocit ze by som zjedla aj pradavacku 😀 😀 .
Ak sa podari pridam foto, ale az zajtra troska na motivaciu že ked sa chce tak to ide.k dnesnemu dnu -48 kg. ak by sa mi podarilo dat este 3 kg dole , bolo by to 51-51 😀 😀 😀 😀 .az mi je z toho zle.ked si predstavím aka som bola 😢 😢 😢

abigael
13. feb 2015

Ahojte chcem sa pridat kvam ale este som nikdy nedrzala 90 dnovu dietu poslete mi jedalnicek dakujem ako sa vsetko spravne jest

lydka84
13. feb 2015

@abigael AHOJ na strane 1800 prvy prispevok odomna tam mas rozdelnie potravin, ktora potravina kam patri .... pravidla su také že opakujes 4 dni stale dookola a to v poradi bielkoviny, skroby, uhlohydraty a vitaminy ..... a stale 29 den je vodovy den a potom ides zase bielkoviny, skroby UH, voda....... az budes mat za sebou 91 dni diety ,,,,,,,,od 4-12 jes len ovocie , 12-20 mas obed a veceru podla toho ktory den mas vyberas potraviny .... desiatovat mozes ovocie alebo orechy a olovrantovat zeleninu alebo malo sladke ovocie ...... v bielkovinovy a skrobovy den vecera je 1/2 obeda, uz bez vyvaru a bez chleba, na UH den vecera su bud 3 kopceky zmrzliny alebo nejaky kolac alebo ina sladkost + 10 g cokolady na varenie .... vo vitaminovy den mozes na obed a veceru ovocie alebo zeleninu 😉 keby nieco pytaj sa

czorky
13. feb 2015

@misena741
Hej hej, videla som fotku uz davnejsie si sem dala...je to super, klobuk dolu...
Urcite je dobre nastavit si zdrave stravovanie a drzat sa ho cely zivot, ale dietovat cely zivot...no neviem, mam sa rada 🙂 ...a tiez si myslim, ze zalezi na genoch, no bohuzial to myslim tak, ze ked ma niekto postavu, ze nikdy nemoze mat 50kg tak sa musi brat tak, ze pre neho je normalne mat 60-65, mozno viac a vypada dobre...nemze sa trapit...ja tiez nikdy nebudem ako cindy crouwford, lebo mam silne nohy a zadok...ale mozno na jeniffer lopez to dam ;) ...HA HA
Inak podla mna, treba halvne vydrzat kym dosiahneme svoj ciel a uz len drzat...to snad zvladneme.
A dnes som zacala chodit aj na jogu pre dusevnu vyrovnanost a pozitivnejsie myslenie 🙂 ...a je to super ked 5 dni makam cvicenim JM a posledny den si dam uvolnujucu jogu parada...snad sa nic nestane a tento stav si udrzim co najdlhsie aby som sa aj dostala na svoju vysnenu vahu 🙂 ....

cintorina
14. feb 2015

@misena741 iba jedno kilo ale to pre to že som po operácii .

dzaneta
14. feb 2015

@cintorina tak to si pekne schudla, ze 20kg, fakt super. To si ani neviem predstavit zeby som tolko dala dolu, i ked predstava by to bola pekna 🙂 a preco ides znovu na dietku?

dzaneta
14. feb 2015

@czorky ano pokracujem dalej, i ked nie uplne presne tabulkovo. Tak snad pojdu kilecka este dolu. A odkedy ty drzis a kolko si dala dolu? 🙂 Inak pekne sa drzis, a mavas aj ovocny den? Ja tiez cvicim JM, som na druhom leveli, v pondelok idem na treti a potom uvidim co dam 🙂

dzaneta
14. feb 2015

@misena741 ty si dala dolu 48kg??? klobuk dolu, to za aku dobu?

czorky
15. feb 2015

@dzaneta
Juuj ak robis ripped in 30 a ides na week3...tak tam som skoro zomrela ;) ...drzim palce 🙂
No zacala som ako som pisala v novembri a dala som dolu myslim 6-7 kg za mesiac...no potom vianoce a tak...nieco slo nazad, ale nie vsetko, na to, ze som sa vazne "rozozrala"...to bolo fajn...
Potom som opat 10januara zacla ale tiez tak na pol obratok, raz dieta, raz nie...slo dolu mozno 2kg...ale v polovici mesiaca som zacala cvicit a jillian tiez pise, ze sa netreba vazit aspon zo zaciatku, lebo sice chudneme no nie na vahe...tak v cm je to 10cm ale len 2kg ako som pisala...ale uz som si vstupila do svedomia a teda od 10 februara...co som mala mini rozberh do vtedy som teda uz naplno cviciaca, plus ta joga, plus to ze po 18-19 (ako kedy sa podari) uz nic nejem...mozno pohar acidka ak som moc hladna...a neviem aka je vaha, lebo teraz bude vazenie az 10 marca...ale normalne sa citim stihlo...a pevne to asi tym cvicenim...no a snazim sa aspon jeden den dat ten ovocny den...to som uz spominala tiez v nejakom prispevku...ale dobre je, ze to ide a netrpim, som prekvapena, najviac som sa bala, ze nebudem moc vecer ked dam deti spat vegetovat s cokoladkou v ruke, alebo chipsikmi...a ide to ;) ...bez dakych problemov 🙂 ...mozno prisiel ten spravny cas 🙂

cintorina
15. feb 2015

@dzaneta tak este som nedosiahla cieľovú rovinu 🙂 chcela by som mať 65-68 to je este tých 10-13 kg ty si na tom ako? Aké si si dala ciele?

misena741
16. feb 2015

@czorky jasne. ale poviem ti ze uz podla seba viem ze ak sa chce tak mozes mat aj 40 kg. vobec nezalezi na postave, ale na jedle. ja som si tiez myslela, ze nikdy nemozem mat menej ako 65 kg. dnes mam 54 a viem ze ak by som chcela a nezrala bude mat aj 49 😀 😀