• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@zuzka2010 kokos - orech kedykolvek a ku comukolvek :wink:
2. jún 2015 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aluska24 ja som minuly rok dala doel cez 13 kil za 90 dni
2. jún 2015 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Tak od pondelka som aj ja na 90dnovej diete. Moj prvy pokus.Chcela by som zhodit tak 10kg, mam 77kg pri vyske 164 cm :confounded: .Zatial to ide dobre, akurat citim hlad na olovrant a desiatu, tak som si pridala ovocie a zeleninu. Dnes mam vitaminovy dnik. Chcem sa opytat po akej dobe ste na sebe videli prve zmeny?
4. jún 2015 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miuska26 to vazne boli citalne vysledky uz po prvom tyzdni? Ja mam dnes 4ty den a nejak necitim zlepsenie..dokonca mam pol kila viac. Moze to byt sposobene menstruaciou? Lebo idem pekne podla dni, pitny rezim tiez dodrzujem a este aj cvicim..a nic :frowning2:
4. jún 2015 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzejn82 ano samozrejme ze je to menstruaciou mozes mat aj o dve kila viac :slight_smile:..uvidis ked odide tak budes mat ovela menej :slight_smile:..teraz zadrzujes vodu a si nafuknuta..pojde to dole neboj sa..drzim prsty :slight_smile:
4. jún 2015 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miuska26 Dakujem :slight_smile:
4. jún 2015 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som začala v pondelok a už 1,5 dole a to pijem kávu s mliekom :slight_smile:
5. jún 2015 o 12:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky. Dnes 5ty den, vazit som sa nevazila pretoze mam svoje dni, no cm zatial -2 vsade. Nie je vela, ale potesi. Kedze cvicim 4x tyzdenne tak tie kila asi pojdu dolu pomalsie. Mam vsak problem. Rano si dam ovocie asi okolo 08:30 no do 11:30 mi uz je dost zle od hladu a potom ked zjem obed je mi zle, lebo som do prazdneho brucha dala jedlo. Je to dost neprijemne..co s tym? :unamused:
5. jún 2015 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dzejn82 @lakepake baby ja sa k vam chcem pridat od pondelka 8.6.2015 :slight_smile:
5. jún 2015 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dzejn82 pridaj si desiatu - ovocie popripaade orechy + semana
5. jún 2015 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 Dakujem :slight_smile: mozem sa opytat ci si uz tuto 90dnovu niekedy drzala? alebo je to tiez prvy pokus? :slight_smile:
5. jún 2015 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzejn82 drzala som v 2009 celu potom par pokusov do 2 mesiacov som vydrzala a minuly rok od 2.1.2014 opat celu a teraz si ju chcem zopakovat opat snad vydrzim celu
5. jún 2015 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 a uspesne? Ja som dnes porusila dietku :frowning2: moj drahy mi chcel urobit radost a objednal mi pizzu, tak som schrupla 3 ks :astonished:...nevadi..zajtra pokracujem dalej a buduci tyzden uz bez prehreskov :sunglasses:
5. jún 2015 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzejn82 no minuly rok som zisla dole okolo 13 kil a velmi vela cm ...cize velmi upsesne preto idem do toho zas :wink:
5. jún 2015 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nemáte pocit ze je toho niekedy na obed veľa? Ja to nevládzem zjesť. Mohla by som si to deliť na dvakrát?
7. jún 2015 o 13:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 a potom priberies naspäť alebo si dietku dávaš ba udržanie?
7. jún 2015 o 13:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lakepake ides uplne podla knihy ?? jedz tak aby ti stacilo ...ja ked si robim cestoviny tak len 100 g viac nezjem
7. jún 2015 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lakepake nieco sa vratilo ale pri mojom jedeni a zavislosti na cukre sa necudujem ale nevratilo sa mi vsetko a o sa mi na tom paci
7. jún 2015 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa chcem k vam pridat. A tiez zacinam od zajtra....drzte mi prsty, budem sa tu pri vas inspitovat mozme sa navzajom povzbudzovzt @lydka84
7. jún 2015 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janet2009 super cim nas bude viac tym lepsie a lahsie to pojde :slight_smile:
poslal som ti pozvanku do skupiny recepty k 90DD diete snad ti aj ta pomoze
7. jún 2015 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Super.. Dakujem
8. jún 2015 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lydka84 ja som pred rokom držala cambridge diétu lebo som po tehotenstve pribrala. Keď som šla rodiť 81 kg po pôrode 70kg a po polroku 79kg. Za tri mesiace 20kg dole no a odvtedy sa trápim tak chcem vyskúšať túto dietku. Na začiatku som mala 67kg pri výške 162 dnes ráno 64,3 ale dala som si aj alkohol a mlieko v káve musím, ovocia jem viac ale inak idem podľa knihy.Som veľmi spokojná a hlavne najedena. Ty ideš presne?
9. jún 2015 o 14:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lakepake ahoj a ktory den si na dietke ,? ja nejdem podla knihy varim na co mam chut, vcera to bol rezen mlety pred fitkom som si dala coottage dnes zemiakovo - zeleninova polievka z knihy , zajtra nejake cestoviny so zeleninou (snad nieco v restike najdem co si budem moc dat kedze idem na sluzobku) a vo stvrok cisto ovocie si dam mozno ho upeciem s orechami medikom a kokosom :slight_smile:
9. jún 2015 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dnes desiaty deň a tiež som varila radšej rizoto lebo mne polievky veľmi nechutia. Inak keď cvičíš tak to ide rýchlejšie či ani nie? Ja tak raz do týždňa idem behať ale v tomto teple sa mi veľmi nechce a pri mojom 2rocnom ani nestíham respektíve ho nemám kde dať ;)
10. jún 2015 o 23:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja sa k vám pridávam od dnes..,váha 60- 61 kg, až výška 165 cieľ je tak 54 kg...ako kedysi pri tých som sa cítila dobre,je tu.niekto na tom vahovo ako ja?? Za MB esiac sa koľko dá zhodiť
11. jún 2015 o 14:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak ja mam vysku 163, vahu som mala v nedelu 62...ja chcem ist na 53 kg. Dietku drzim od pondelka. Takze mozme sa navzajom podporovat... :slight_smile:
11. jún 2015 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mne by stačilo aj 58kg ale ak bude menej neurazím sa :slight_smile:
12. jún 2015 o 20:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tak aj ja napisem, dufam ze sa budeme informovat lebo na fb v skupino to nejak nezije neviem sa poradit :( aj tam som pisala ale nik neodpisal ... robim to uz 2 tyzden no mozno len na bruchu to trochu vidno ale citit citim len akoby scvrknuty zaludok a nevladzem vobec jest, hladna som hlavne vecer ale ked si urobim veceru tak 2-3 kuskov a mam dost, proste mi to ani nechce zist dolu krkom... a skrobove dni mam najhorsie, strasne tazko mi je a blbo potom... a uz len cakam na vitaminoy den aby som nemusela jest :D je to normlane? Zevraj preto nechudnem lebo jem malo... ale ked mi to nejde tak co mam robit? :D mate typ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2015 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@narutka ahoj no to ze to vidno na bruchu je super, lebo zdrave chudnutie je vtedy ak ti kila zliezaju dole tak rychlo ako ti ubudaju cm v pase...cize -2 kg by malo ist aj 2 cm z pasa prec .... si hladna po veceri ? ci ako si to myslela? ...no co sa tyka skrobovych dni s nimi mam problem aj ja .. nemusim ich a niekdy neviem co si na ne urobit.... no s tym ze jes malo a preto kila sa nechcu odlepit moze nieco byt , kedze si tym spomalujes metabolizmus, skus pridat aspon viac ovocia a zeleniny ked do teba nejde klasicke jedlo
13. jún 2015 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lakepake ak cvicis tak by mali ist cm rychlejsie ale zas kila pomalsie ...ale je to velmi individualne ...su aj take co cvicia a idu dle rychlo aj z kil
13. jún 2015 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok