90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
2. jún 2015

@zuzka2010 kokos - orech kedykolvek a ku comukolvek 😉

lydka84
2. jún 2015

aluska24 ja som minuly rok dala doel cez 13 kil za 90 dni

dzejn82
4. jún 2015

Ahojte baby. Tak od pondelka som aj ja na 90dnovej diete. Moj prvy pokus.Chcela by som zhodit tak 10kg, mam 77kg pri vyske 164 cm 😖 .Zatial to ide dobre, akurat citim hlad na olovrant a desiatu, tak som si pridala ovocie a zeleninu. Dnes mam vitaminovy dnik. Chcem sa opytat po akej dobe ste na sebe videli prve zmeny?

dzejn82
4. jún 2015

@miuska26 to vazne boli citalne vysledky uz po prvom tyzdni? Ja mam dnes 4ty den a nejak necitim zlepsenie..dokonca mam pol kila viac. Moze to byt sposobene menstruaciou? Lebo idem pekne podla dni, pitny rezim tiez dodrzujem a este aj cvicim..a nic ☹

miuska26
4. jún 2015

@dzejn82 ano samozrejme ze je to menstruaciou mozes mat aj o dve kila viac 🙂..uvidis ked odide tak budes mat ovela menej 🙂..teraz zadrzujes vodu a si nafuknuta..pojde to dole neboj sa..drzim prsty 🙂

dzejn82
4. jún 2015

@miuska26 Dakujem 🙂

lakepake
5. jún 2015

Ahojte ja som začala v pondelok a už 1,5 dole a to pijem kávu s mliekom 🙂

dzejn82
5. jún 2015

Ahojte kocky. Dnes 5ty den, vazit som sa nevazila pretoze mam svoje dni, no cm zatial -2 vsade. Nie je vela, ale potesi. Kedze cvicim 4x tyzdenne tak tie kila asi pojdu dolu pomalsie. Mam vsak problem. Rano si dam ovocie asi okolo 08:30 no do 11:30 mi uz je dost zle od hladu a potom ked zjem obed je mi zle, lebo som do prazdneho brucha dala jedlo. Je to dost neprijemne..co s tym? 😒

lydka84
5. jún 2015

@dzejn82 @lakepake baby ja sa k vam chcem pridat od pondelka 8.6.2015 🙂

lydka84
5. jún 2015

@dzejn82 pridaj si desiatu - ovocie popripaade orechy + semana

dzejn82
5. jún 2015

@lydka84 Dakujem 🙂 mozem sa opytat ci si uz tuto 90dnovu niekedy drzala? alebo je to tiez prvy pokus? 🙂

lydka84
5. jún 2015

@dzejn82 drzala som v 2009 celu potom par pokusov do 2 mesiacov som vydrzala a minuly rok od 2.1.2014 opat celu a teraz si ju chcem zopakovat opat snad vydrzim celu

dzejn82
5. jún 2015

@lydka84 a uspesne? Ja som dnes porusila dietku ☹ moj drahy mi chcel urobit radost a objednal mi pizzu, tak som schrupla 3 ks 😲...nevadi..zajtra pokracujem dalej a buduci tyzden uz bez prehreskov 😎

lydka84
5. jún 2015

@dzejn82 no minuly rok som zisla dole okolo 13 kil a velmi vela cm ...cize velmi upsesne preto idem do toho zas 😉

lakepake
7. jún 2015

Nemáte pocit ze je toho niekedy na obed veľa? Ja to nevládzem zjesť. Mohla by som si to deliť na dvakrát?

lakepake
7. jún 2015

@lydka84 a potom priberies naspäť alebo si dietku dávaš ba udržanie?

lydka84
7. jún 2015

@lakepake ides uplne podla knihy ?? jedz tak aby ti stacilo ...ja ked si robim cestoviny tak len 100 g viac nezjem

lydka84
7. jún 2015

@lakepake nieco sa vratilo ale pri mojom jedeni a zavislosti na cukre sa necudujem ale nevratilo sa mi vsetko a o sa mi na tom paci

janet2009
7. jún 2015

Aj ja sa chcem k vam pridat. A tiez zacinam od zajtra....drzte mi prsty, budem sa tu pri vas inspitovat mozme sa navzajom povzbudzovzt @lydka84

lydka84
7. jún 2015

@janet2009 super cim nas bude viac tym lepsie a lahsie to pojde 🙂
poslal som ti pozvanku do skupiny recepty k 90DD diete snad ti aj ta pomoze

janet2009
8. jún 2015

Super.. Dakujem

lakepake
9. jún 2015

@lydka84 ja som pred rokom držala cambridge diétu lebo som po tehotenstve pribrala. Keď som šla rodiť 81 kg po pôrode 70kg a po polroku 79kg. Za tri mesiace 20kg dole no a odvtedy sa trápim tak chcem vyskúšať túto dietku. Na začiatku som mala 67kg pri výške 162 dnes ráno 64,3 ale dala som si aj alkohol a mlieko v káve musím, ovocia jem viac ale inak idem podľa knihy.Som veľmi spokojná a hlavne najedena. Ty ideš presne?

lydka84
9. jún 2015

@lakepake ahoj a ktory den si na dietke ,? ja nejdem podla knihy varim na co mam chut, vcera to bol rezen mlety pred fitkom som si dala coottage dnes zemiakovo - zeleninova polievka z knihy , zajtra nejake cestoviny so zeleninou (snad nieco v restike najdem co si budem moc dat kedze idem na sluzobku) a vo stvrok cisto ovocie si dam mozno ho upeciem s orechami medikom a kokosom 🙂

lakepake
10. jún 2015

Dnes desiaty deň a tiež som varila radšej rizoto lebo mne polievky veľmi nechutia. Inak keď cvičíš tak to ide rýchlejšie či ani nie? Ja tak raz do týždňa idem behať ale v tomto teple sa mi veľmi nechce a pri mojom 2rocnom ani nestíham respektíve ho nemám kde dať ;)

camie
11. jún 2015

Ahojte ja sa k vám pridávam od dnes..,váha 60- 61 kg, až výška 165 cieľ je tak 54 kg...ako kedysi pri tých som sa cítila dobre,je tu.niekto na tom vahovo ako ja?? Za MB esiac sa koľko dá zhodiť

janet2009
11. jún 2015

Tak ja mam vysku 163, vahu som mala v nedelu 62...ja chcem ist na 53 kg. Dietku drzim od pondelka. Takze mozme sa navzajom podporovat... 🙂

lakepake
12. jún 2015

Mne by stačilo aj 58kg ale ak bude menej neurazím sa 🙂

narutka
13. jún 2015

Ahojte, tak aj ja napisem, dufam ze sa budeme informovat lebo na fb v skupino to nejak nezije neviem sa poradit :( aj tam som pisala ale nik neodpisal ... robim to uz 2 tyzden no mozno len na bruchu to trochu vidno ale citit citim len akoby scvrknuty zaludok a nevladzem vobec jest, hladna som hlavne vecer ale ked si urobim veceru tak 2-3 kuskov a mam dost, proste mi to ani nechce zist dolu krkom... a skrobove dni mam najhorsie, strasne tazko mi je a blbo potom... a uz len cakam na vitaminoy den aby som nemusela jest :D je to normlane? Zevraj preto nechudnem lebo jem malo... ale ked mi to nejde tak co mam robit? :D mate typ? 😝

lydka84
13. jún 2015

@narutka ahoj no to ze to vidno na bruchu je super, lebo zdrave chudnutie je vtedy ak ti kila zliezaju dole tak rychlo ako ti ubudaju cm v pase...cize -2 kg by malo ist aj 2 cm z pasa prec .... si hladna po veceri ? ci ako si to myslela? ...no co sa tyka skrobovych dni s nimi mam problem aj ja .. nemusim ich a niekdy neviem co si na ne urobit.... no s tym ze jes malo a preto kila sa nechcu odlepit moze nieco byt , kedze si tym spomalujes metabolizmus, skus pridat aspon viac ovocia a zeleniny ked do teba nejde klasicke jedlo

lydka84
13. jún 2015

@lakepake ak cvicis tak by mali ist cm rychlejsie ale zas kila pomalsie ...ale je to velmi individualne ...su aj take co cvicia a idu dle rychlo aj z kil