90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

michaela2012
15. sep 2015

Dievcata chcem sa opytat, zajtra budem robit vyprazany karfiol ja si nedam ale mozem si ho urobit zapekany v rure zo zemiacikmi ? A mozem to zaliat kyslou smotonou aj ked viem, ze nie ale co ine tam mam dat, zeby to nejak chutilo ? Lebo ja si uvarim zemiaky aj karfiol obvarim ochutim a dam do rury zapiect a zalievam kyslou smotanou s vajickom ... cim to mam nahradit ? Nic ma nenapada

mocca
16. sep 2015

@michaela2012 Tak nad vyprážaným karfiolom som už polemiku mala aj ja. A výsledok je taký, že ja ľúbim karfiol aj len tak so zemmiačikmi, len poliaty maslom. Keď zapekám, tak ja len polievam vajíčkom a nepridávam nič iné, ale podľa mna z tvojich možností je ten vyprážaný možno najmenej škoodný. Veď až tak superstriktne to hádam nedrží ani jedna z nás 🙂

skusihu
16. sep 2015

ahojte, zistila som, že som sa pomýlila a ovocný deň som mala mať až zajtra, nie dnes. No nevadí. Zajtra sa vyskúšam odvážiť, hoci po tomto víkende asi veľké výsledky nebudú vidno. ☹ Tiež nedržím dietu na 100%. Dnes som si dala normálny obed. Ale stále sa snažím vyhýbať sladkostiam a sladkým vodám. Ideme ďalej 🙂

michaela2012
16. sep 2015

Dakujem 🙂 karfiol bol vyprazany s uhorkovym salatom a bol vynikajuci 😉

kiwinetta
16. sep 2015

Ahojte. Ja karfiol robievam na vela cibulke alebo pore oprazim do sklovita pridam uvareny karfiol rozmackam ho tam ochutim sol vegeta a mnam. Mozno bude chutit.

olinka19
17. sep 2015

@michaela2012
@skusihu
@mocca
@kiwinetta ste ma inspirovali dievcata. Rovno som si dnes sla kupit karfiol. Ja obalujem v hraske. Je bez lepku, z hrachu a to mozeme. Je to aj cela rodina lebo to chuti naozaj uzasne a nemusim 3-obalovat co ma vzdy hneva nakolko zjedia toho na tony. Mozno sa inspirujete.

kiwinetta
17. sep 2015

Ahoj prosím ťa čo je to za hrach v čom to obaľuješ?

skusihu
17. sep 2015

Ahojte, tak po 15 dňoch mám 4 kilá dole.... Sa teším 🙂 Ako ste na tom vy? Toto mám v pláne si pripraviť:
17.9 syrový toast so zeleninou
18.9 šošovicová polievka
19.9 cestoviny s kupovanou zeleninovou omáčkou
20.9 ovocie

kiwinetta
17. sep 2015

Ahoj super gratulujem 😀 inak ten toust budeš jesť jeden a iba syr a zeleninu? Neni to málo?

kiwinetta
17. sep 2015

Ja mám dnes 10 deň ale som sa ešte nevážila nechcem byť sklamaná....odvážim sa až po 14 stich

skusihu
17. sep 2015

@kiwinetta nie je dobré vážiť sa každý deň. Ja sa vážim vždy po druhom ovocnom dni, čiže po 8 dňoch. Ale odmerám sa až po mesiaci.
Urobila som si dva celozrnné toasty, natreté taveným syrom a vo vnútri ešte kus tvrdého syra. Je to sýte. Večer si dám iba syr so zeleninou. Z jedného toastu by som bola hladná 🙂

olinka19
17. sep 2015

@kiwinetta hraska je hrachova zmes. Zlozenie: hrach, zmes obilnin teda kukurica, ryza, pseno, cesnak, sol, korenie a stipka cili - vobec necitit. A to je vsetko. Je to aj moj 4-rocny syn a da sa v tom obalovat vsetko mozne. Len zmiesas s vodou. 🙂 Najdes to v obchodoch so zdravou vyzivou. Ja to kupujem v zelenom obchode ale urcite to maju viacery ak nie vsetci 🙂

kiwinetta
17. sep 2015

@olinka19 vďaka za info. Zasa mám niečo nové 😉

mocca
17. sep 2015

hrašku mávajú aj u nás v Tescu, zatiaľ som sa jej bála priznám sa, ale keď pôjdem najbližšie kúpim a vyskúšame. Ja dnes cestovina so zeleninovou omáčkou, zajtra ovocie a zelenina a v sobotu by som si dala niečo s natvrdo uvareným vajíčkom- nemáte nejaký typ na niečo by sa mohlo. Lebo zatiaľ to vychádza tak max na zeleninový šalát, ale na to nemám ani náhodou chuť 🙂

ebby8
17. sep 2015

Baby zavidim Vam, ze vam to ide tak krasne. Ja nejako nechudnem :( som na slovensku a tak mam lakadla na kazdej strane 😔 Ale zajtra mame skroby a v sobotu sa tesim na spaldove muffinky 😌

mocca
18. sep 2015

ach tak dnes ovocno zeleninový a ja som celý deň takmer nič nejedla a teraz sa mi od hladu až krížia oči, ale som na seba hrdá lebo som sa pohrávala s myšlienkou, že si objednám pizzu samozrejme zeleninový akoby mi to pomohlo, ale som odolala a idem si uvariť cibuľačku. Ako vám to ide?

beate1
20. sep 2015

Ahojte..som tu nová..zajtra začínam...drźte mi palce prosìm...🙂

skusihu
20. sep 2015

@beate1 ahoj, vitaj medzi nami. 🙂 Ja som začala pred tromi týždňami, zatiaľ som schudla 4 kilá, ale priznávam, že diétu nedržím na 100%.

skusihu
20. sep 2015

Takže ovocný deň mám viac-menej za sebou. Dala som si normálny obed a potom som jedla iba ovocie. Teraz som hladná, ale už to nejako vydržím. Keďže je už "hubárska sezóna", dostala som chuť na praženicu s hríbami. Myslíte, že to môžem v bielkovinový deň? Huby by mali byť iba pochutina.
Moje plány na najbližšie dni:
20.9. šalát caprese (mozarella, rajčiny)
21.9 zemiakový guláš
22.9 langoše - http://varecha.pravda.sk/recepty/celkom-obycajn...
23.9 ovocie, zelenina

magnolia26
21. sep 2015

Ahojte, my s manzelikom začíname oddnes

kiwinetta
21. sep 2015

Ahojte tak po dvoch týždňoch išlo 2,2 kg dolu 😀 sa tešííím

kiwinetta
21. sep 2015

@beate1 vitaj 😀

skusihu
21. sep 2015

@magnolia26 super nápad chudnúť spolu. Ja celej rodine varím zvlášť, alebo sa snažím prispôsobiť recept, aby som to mohla jesť aj ja. Takto máte väčšiu motiváciu 🙂

beate1
21. sep 2015

@kiwinetta parada..a aj cvičíš niečo?

kiwinetta
21. sep 2015

zatiaľ nie mám v pláne behať. Behávala som pred prázdninami potom pauza a hned sa kilečká nahrnuli

dzaneta
21. sep 2015

caute baby, znova sa sem hlasim 🙂 Drzim vsetkym palce nech schudnete kolko potrebujete. Ja by som chcela minimalne 10kg, ale ak bude viac, budem len rada 🙂
Moj dnesny jedalnicek, nie je sice ukazkovy 😠 :
ranajky: kava s mliekom (viem, ze sa nema, ale inak nevypijem)
desiata: hrozno
obed: slepaci vyvar 2dcl a prazenica z troch vajec (stacili by aj 2, len som bola pazero a vajec mam minimalne na dva mesiace po krk 😀
večera: vajce to nebolo, ale jogurt, viem, polepsim sa 😝
a este som si bola zabehat .... tak celkom fajne na prvy dnik co poviete 😉

p_etrisha
21. sep 2015

Ahojte, date mi dake rady na zaciatok? Vela o 90dnovke viem. Ale stale sa neviem nakopnut ☹

skusihu
21. sep 2015

@p_etrisha ahoj, začni postupne. Ja som sa najskôr vzdala sladkých vôd, potom sladkostí (kávu pijem ale stále s cukrom) a neskôr som začala raňajkovať ovocie a deliť potraviny. Telo si zvykne.

kiwinetta
22. sep 2015

Ja to musím radikálne úplný opak - prvý si dávam ovocný a potom pokračujem bielkoviny........ ale vždy sa nakopnem tak že deň predtým pojem na čo príde .......

kiwinetta
22. sep 2015

@dzaneta tak len do toho ten beh je paráda keď môžeš..... nech sa darí