90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
30. jan 2009

gucz - tak super, lebo to nevidno na fotečke 😉

gucz
30. jan 2009

hodila som aj do albumu dve tak kuk

marika009
30. jan 2009

zuza80- juuuuuuuuuuj to ti velmi gratulujem to je uzasne tolko kil si macherka .mne to ide naozaj pomalicky dnes vitaminy a v stredu voda 🙂

bystricanka--ty mas dnes vodu?tak som zvedava ako ti to pojde potom napis tosa obavam seba ako mi to pojde cez den v pohodke ale vecer to bude horsie.drzim palce moc 😉

tak sa drzte vsetky ja sa tiez snazim ale vecer teda v noci som si dala za hrst mandli a to este solene .je to naozaj asi velka chyba .co si myslite je to moc zle co som urobila inak vsetko dodrziavam.no vecer som musela chrumkat som na seba nastvana .teraz ma to velmi stve. 🙂

miresta
30. jan 2009

gucz - krásne. ona je veľmi pekná tak veľké očičká. A tie vlásky naozaj vidno, len na tejto maličkej nie.

gucz
30. jan 2009

poď do tej druhej témy, nech nás adminky nezmažú keď nekecáme o diete

bystricanka
30. jan 2009

marika...hej ja dnes vodu. No som zvedavá ako večer, lebo muž príde z práce a ten vyžiera predomnou kadečo. Ale zavriem si oči,aby ma to nelákalo 😀

guzc...malinká je zlatá. 😵

morenka
30. jan 2009

miresta - ked ona je taky hypochonder...ju vzdy nieco boli vzdy jej je zle...uz sivejem pri nej...fakt....

marika009 - nemaj vycitky to sa niekedy stava ved sme ludia....

ja mam za sebou banan a pomaranč ale uz silno uvazujem o nejakej zelenine lebo hlad je hlad....🙂

gucz
30. jan 2009

diky 🙂 , choď večer skoro spať ak Ti môžem poradiť, mňa pri vode prepadal hlad tak o deviatej - desiatej večer.

marika009
30. jan 2009

morenka - ale fakt som to pobabrala som taka blba ako ti ide vaha? mne zasa pomalicky ale nerobim preslapy no len vcera .tak sa snazim poctivo a zasa to stoji ja som taky maniak stale sa vazim a pootom som bez nalady ☹

marika009
30. jan 2009

morenka a co skuska?ok? dopadla dobre?si sikulka 🙂

aniel
30. jan 2009

zuza-tak to je super,tak som zvedavá koľko pôjde mne dole.Normálne si ma motivovala,dnes ovocko určite dodržím.

miresta-zatiaľ som zjedla lenmarhule s orechami 😉

gucz-držíš sa?

bystričanka-tak čo vodička?

morenka,ja5ka-ako?ovocko sa darí? 😉

m.a.r.t.i.n.a
30. jan 2009

Ahojte baby!

Chcem sa opýtať, možem tu dietu držať aj keď plne kojím? Malý má 3mesiace. Ďakujem a želám nech Vám idú kilečká pekne dole! 😵

miresta
30. jan 2009

m.a.r.t.i.n.a - áno samozrejme že môžeš, myslím, že je nás tu viac čio sme začínali keď sme kojili, alebo sú tu ešte čo koja. A sama uvidíš či ti to bude vyhovovať. 🙂

m.a.r.t.i.n.a
30. jan 2009

Tak to je fain, ďakujem. Začala som sa zdravšie stravovať od nového roka a k tomu chodím na aerobic a už mám 2kilečká dole, lenže chýba mi pevná vola pri papaní 😒
Kde by som našla receptíky a pokec k tej Vašej diete?

morenka
30. jan 2009

marika009 - vies,ja sa snazim nerobit preslapy....zatial to ide ale dnes mam neskutocnu chut shresit ale vie mze by ma to velmi stvalo ked som uz mesiac vydrzala...nie?
s jedenj susky mam D, s druhej a tretej este neviem...som zvedava....takze uz koniec mozem si vydychnut na chvilku no od buduceho tyzdna znova pednasky...☹((

aniel - hrozny ddnesny ovocny den ale vykompenzujem si to o dva dni bielkovinovým dnom...urobim si nejaku lakotinku....fajnucke mesko🙂

m.a.r.t.i.n.a - vitaj medzi nami....a kolko by si chcela schudnut?

bystricanka
30. jan 2009

čaute

tak ja som ešte v pohodke. Trošku ma pobolieva hlava z hladu, ale už to nejaké tie 4 hodky vydržím 🙂

bystricanka
30. jan 2009

ozik martinka....vitaj medzi nami...aj ja som z NR 🙂

lucxy
30. jan 2009

martinka ahoj,,,,tak ides zacat?
bystricanka vydrz,,,,
jaj dneska mi mala je hore od rana od 6,20 takze som tu ani skoro nebola

morenka
30. jan 2009

dievcata strasna kriza ma chyta...booze...zjedla by som aj slona...
---no nic musim ist daco robit aby som na jedlo nemyslela.....je mi s toho az do placu....

zuza80
30. jan 2009

ahojte,
martinka aj ja kojím, síce už dávam aj príkrm,ale myslím si, že mám teraz mlieko zdravšie ako predtým. nejedla som tolko ovocia a zeleniny a teraz nejem smažené a tolko sladkého,iba ked je povolené.ked sú bielkoviny dám si jogurt aj ked mám maso. a kilečka idú pekne dole.
aniel som rada, že ti aspon takto pomožem 😉
dakujem všetkým, vydržíme až do konca

bystričanka si dobrá, určite to zmákneš a dnes už nezhrešíš

zuza80
30. jan 2009

morenka-no no no 😠

bystricanka
30. jan 2009

baby...díky za podporu 😉

lucxy...to tebe u ž malá cez den nespí? 😨

lucxy
30. jan 2009

bystricanka no je hore od 6,20 nespala,,,mala je taky nespavec 😠 😠 😠 niekedy takto trucuje a nespi

bystricanka
30. jan 2009

fúha...tak sa teda máš čo obracať celý den 😝 Ale aspon ti spí celú noc?

zuza80
30. jan 2009

lucxy tak to nepotrebuješ ani dietu,ked máš takú čiperku

lucxy
30. jan 2009

no ved to mam,,,,zaspi ale este raz za noc sa zobudi napitie a skoro vstava aj o 5tej to sme mali take obdobie od maja do dakeho septembra ze vkuse o 5tej hore a bolo jej jedno ci ide spat neskor alebo skor

aniel
30. jan 2009

moja sa v noci zobudí aj 3-4 krát povyhŕňa ma a obslúži sa sama 😀 ,ale aj tak som vždy hore 😉

bystricanka
30. jan 2009

aniel...to môj je tiež v noci dosť často hore, ale chválabohu už nezávisláči, tak si ho vezmem k sebe do postele a spí dalej. Občas mu šuchnem čajík, ale málokedy 🙂

aniel
30. jan 2009

mne moja pripadá,že sa bojí.Keď nieje o mňa opretá pomrnkáva a ke´d sa na chvíľu pricucne ,tak je dobre 😵

lucxy
30. jan 2009

aniel ak ti mozem povedat stiahla som si tu knizku o spanku o dietati,,,no a cosi som studovala no a ona sa budi preto lebo je zavisla na cicke to je takisto ako moja je zavisla na flaske,,,naozaj to mi ver 🙂 su tam zaujimave veci
morenka ako?
baby ja popijam vinko,,,viem ze by sa nemala ale co uz no nie?