• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
ahojte zenusky,,,,,marika nezufaj a nekonci moja mamina ked ju drzala so mnou minuly rok tak tiez hadam zo 4tyzdne schudla malo potom sa jej pohli dalsie kila,,,,,znicoho nic a myslim si, ze je to o psychike ked budes stale na to mysliet,,,proste rob to pre radost lebo ja si myslim ze ked stale niekto nato mysli tak to proste nejde je to vhlave :slight_smile:

jaja L karnitin je tekuty teda aspon ja mam taky,,,,a vlastne pomaha pri schudnuti pretoze ti doda energiu /co my potrebujeme/ no a potom viacej telo spaluje,,,,,dufam, ze som to dobre vysvetlila :slight_smile:
3. feb 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dlhšie som tu nebola,stále dole len 3 kilá,ale ide sa ďalej.Idem si vás troška prečítať :dizzy_face:
3. feb 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja dnes vodičku,ale strašne ma bolí hlava, asi to bude nízkym tlakom, tak si urobím kafe.som zvedavá ako to zmáknem.
miresta-držím palce
3. feb 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi držím palce :wink:
3. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy- dakujem :slight_smile:

Tak ja mam dneska ovocny den, som zjedla len banan a ananasovy kompot, ale v hlave mi huci ako na Niagaroch, musela som spravit jeden prehresok :frowning2: som si dala na obed jeden arabsky chlebik s kyslou kapustou a olivami :rolling_eyes: no a do vecera to dufam potiahnem len na jablkach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy-potesila si ma dakujem ti za podporu :slight_smile:

babenky no dnes mi je pod psa mam migrenu a je mi zle. aj to pocasie je hrozne u nas prsi zamracene.asi je to tym tlakom.aj ja mam dnes ovocie a zajtra vodu tak asi to pojde lebo ani dnes mi nechuti vobec jest. kocky drzim palce na vodu :slight_smile:
aniel-aj ja mam dole len 3,5 kg a bola som stoho uz aj nestastna ze to ide nejako pomaly ale kocky ma znova nastartovali tak idem dalej. :wink: p
prijemny den prajem vsetkym a vela energie a sily do dalsich dni :sunglasses: papa
3. feb 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morenka ja som schudla 13 kíl ale niečo som už nabrala späť
3. feb 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.tak to mám úspešne za sebou, bola len káva a ináč samá voda.
miresta a ty ako.
kde ste všetky?
3. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alka-pomohol ti v tom aj reduktil alebo to šlo aj bez neho.

ja som to dnes na plnej čiare porušila-hanba mi :rolling_eyes:
3. feb 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky na mna nieco lezie, som nachcipana a boli ma hlava :frowning2: citila som ze dnes potrebujem energiu no ale tych par jablk a pomaranc mi ju nedalo a teraz mi je uuuplne na H.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ked aj ja som mala prehresok :rolling_eyes:

Ked mam zajtra bielkovinovy a nechcem jest maso- mozem cely den pojedat len syry a zeleninu?? (ak syry, tak vajicko uz asi nie, ze? :confused: )
4. feb 2009 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo už nespíš :wink: ,keď si hladná?NEVIEM,ALE JA KEBY SOM MALA CHUŤ TAK SI DáM
4. feb 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel- mne sa den este len zacina :sweat_smile: drobce spia, tak mam relax :wink: uz som dnes mala 1 prehresok, nemozem viac :unamused: :unamused:
4. feb 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...inak mam hroznu chut na kvasene uhorky az mi sliny tecu :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak uhorkam som odolala sa tesiiiiim :sweat_smile: :sweat_smile: upalujem do postele, lebo mi je mizerne :unamused: dobruuu :pensive:
4. feb 2009 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo sa ti tak neskoro začína? :wink:
4. feb 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel- lebo cez den nemam na nic cas, som sama s nasimi dvojkami, manzel v praci a moji aj jeho rodicia s rodinou su od nas 2000 km daleko... :unamused: takze ked mi o 21-ej deti zalomia, tak mne vtedy zacina den pre seba :grinning: :wink:
4. feb 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes treti den :grinning: neviem sa dockat pizze na obed :wink: vcera som prehresila.. ale vobec mi to nevadi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
docitam vas neskor.. :slight_smile: ked bude trosku casu
4. feb 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.akých tu máme nočných vtákov :slight_smile:
jaja ja by som po takom dni pri dvojičkách padla večer dole hu..
ja mám po vodičke -9kg a už zapnem nohavice čo predtým. som v nich teda naprataná,ale zapnem :grinning: , na začiatku som ich netatiahla ani na zadok.
4. feb 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...
tak aj ja by som mala mat dnes prvykrat vodu, ale nevykryvam. Proste to nezvladam. Ked som tuto dietu drzala minuly rok, schudla som 8 kg a popri tom som ju cez vikend nedrzala a bolo aj par prehreskov.
teraz ju cez vikend tiez nedrzim a mam zatial dole 4 kg. Mne by stacilo aj takych 10 - 12 kg.
drzim vam vsetkych palce
zuza80 - to si mala akoze len prvu vodu a 9 kg islo dole?? gratulujem
4. feb 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka- uz som sa naucila padat hore hu... :slight_smile: :wink: Inak parada ze -9kg, tak to je super :slight_smile: :slight_smile: predpokladam ze si nemala este ziadne prehresky, ze? :wink:
4. feb 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som, teraz v ovocný,dala som si cestoviny na večeru.videla som v telke ako jedia špagety a musela som si dat,ale tak máličko,na zahnatie chuti.ja ešte chcem dat dole 14kg,tak musím sa zapriet a vydržat, ved už len 60dní :wink:
melania dakujem, aj ty to dakážeš,ved už si to raz zmákla,tak to zvládneš aj teraz.držím palce
4. feb 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes ked mam bielkovinovy a nejem maso-mozem jest syry s jogurtami? Ci jogurty uz nie? :confused:
4. feb 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som zatial s tymi mojimi -4 kg spokojna, keby to islo takto pekne dole aj dalsie dva mesiace, tak by som bola nad mieru spokojna.. ale viem, ze sa to moze aj zastavit... :( ale povedala som si, ze chcem byt v lete pekna a stihla, tak to aj dodrzim...
4. feb 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja tak to neviem, ale ja si dávam aj k masu jogurt do šalátu.ja kojím, tak si to kludne dám.a tým zas tak vela nepokazíš kedže sú to bielkoviny.ty si tuším s váhou na tom docela dobre,tak ja by som si dala.tebe ide hlavne o to bruško, že?
melania aj ja rátam s tým, že sa mi to teraz zastaví,už nemám tolko tuku na sebe, tak už to nebude tak ubúdat, ale vydržím, ved aj ja chcem byt krásna a štíhla :slight_smile:
4. feb 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka- no presne o to brusko, niekedy ho mam nafuknute ako balon a dnes rano bolo celkom v pohode, akurat keby tak neprevisala ta ochabnuta koza...ale vsak potesi ak schudnem aj inde, tiez mam motivaciu zapnut jedni rifle, ktore som zapla pred 4 rokmi... :grinning: takze mam co robit :wink:
4. feb 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak čítam že Vám to krásne ide dolu :slight_smile: . Teším sa s Vami
4. feb 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz a tebe to ide ako?

ja som bola do obeda v pohode aj ráno som si dala steper,ale teraz po obede som si dala čokoládu,ale iba pásik a horkej,som ja ale maškrtnica :wink:
4. feb 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence...prepacte ze sa neozývam ale zacla mi skola a z sa to pomaly kompplikuje a nemam tolko casu travit na pc.....som s toho smutna lebo nemozem s vami kecat ale precitam si vas aspon a nieco napisem ked budem mat cas....

vsetkym chudulkam drzim palceky nech idu kilogrami pekne dole...ja drzim som stale s vami....aj ked boli male prehresky ale nie velmi zavazne tak si myslim ze to vela neurobi:slight_smile:

pekny dnik prajem:slight_smile:
4. feb 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som is vas precitala....

zuza80 - miiiiinus 9 kg???? váááááv....ja odpadnem si dobra klobuk dole fakt...aj ja chceeeeeeem....

drzim palce vsetkym co bojuju v diete...nebojte zvaldneme to....:slight_smile:)))))
4. feb 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok