90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

antdem
2. mar 2009

Ahojte.Tiež gratulujem k úbytkom. Ja som začala 90-dňovú vo štvrtok, zatiaľ som nezhrešila, zišla som len 1 kg. A to som pred ňou držala dietu, kde za 13 dní je úbytok 6-8 kg.Ja som osobne schudla iba 4kg(bez prehreškou), už ničomu neverím. . Nikdy predtým to nebolo tak ťažké zhodiť.Najviac mi robí problém dodržať 2 l vody denne. To ja nemusím.Držte palce snáď to vydržím 90 dní.

jaja0110
2. mar 2009

aniel- no to si ma nepotesila, dneska som si dala 1 kinderko, hroznu chut na sladke som dostala 😖 😖

antdem- drzala si tu mliecnu dietu a pri nej su zhodila 4 kg??

antdem
2. mar 2009

jaja0110 áno presne tú. Držala som ju aj pred 5 rokmi a išlo to. No ale to som bola mladšia a po 1 dieťati 🙂

evelyin
2. mar 2009

Ahojte 🙂
Poraďte mi prosím ako podľa tejto diétky robíte pizzu /aby bola zajtra jedlá 😀 /

jesika26
2. mar 2009

evelyin - pošli mi do ip mail a ja ti pošlem celú knihu a je tam aj recept na pizzu 😀

evelyin
2. mar 2009

To práve mám už dávno, len som chcela nejakú inú. 🙂
Od nedele baštím podľa tejto diétky a celkom sa to dá.
Len mám otázočku: oriešky môžem jesť len cez ovocný deň?
A na mäso sa nemôže zapiecť syr? Keď ho dám, tak čo?

evelyin
2. mar 2009

Jessika ako dlho to držíš a koľko si zhodila zatiaľ? 😕

jesika26
2. mar 2009

evelyin - recept na inú nemám, možné druhé kočky, ale ja ked mám chut na pizzu, tak si v lidli kupim vegetariánsku, tam by mal byt podla popisu aj syr, ale dlho som ho hladala, pokial som tam niečo našla 😀 😀 . Oriešky som jedla len v ovocný den, ale niektoré kočky to jedli aj v tretí den s cestovinou 😒 ,.
Na maso sa syr dat nemože, lebo spapat musíš vždy len jednu bielkovinu, maso a syr sú dve, ani syr a vajce. Ja som držala už minulý rok a dala som dolo okolo 13 kíl za 80 dní, teraz ju držim tak z polovice, lebo nemám ovocné dni, je mi hrozne tažko z toho dna

evelyin
2. mar 2009

Noo, tiež sa toho ovocného dňa obávam, ja zjem tak 2 jablká do roka a ani s ostatným ovocím to nieje lepšie.
Ja lúbim totižto samé nezdravé veci. 😝 😀
Tú diétu som celú nečítala, zatiaľ idem z jedného dňa na druhý, zaujíma ma čo budem jesť nasledujúci deň - to si nachystám, ďalej nechcem ańi čítať, že 29 - iba voda? ! ? 😲 ..šak zomriem 🤐 😀

lucxy
2. mar 2009

1.den- bielkovinovy,,,,,moze sa jest masko, mlieko, jogurt,syr, ryby, tvaroh
takze si sprav napr. kuraci reznik+zeleninka -tmavy chlebik,,,zapijes vyvarom
syr/ja som si dala napriklad mozzarelu/ked sa mi nechcelo varit-zelenina -vyvar
2.den-skrobovy,,,,takze napr. ryza s dusenou zeleninkou
zemiaky zapecene s kyslou kapustou
casto som si robila sosovicovu polievku ale musi byt bez mlieka lebo mlieko uz je bielkovina
spenat so zemiakmi
no a patria tu strukoviny/hrach soja fazula/
3.den-uhlohydratovy,,,,,cestoviny s paradajkovou omackou ktoru som kupovala v lidli ale teraz uz maju dobre aj vtescu,,,,to som jedla vacsinou+sampiony
moze sa aj pizza ale nesmie tam byt syr ani sunka ani vajicko lebo to je bielkovina
v tento den sa na veceru je sladke
4.den -ovocny ,,,cely den ovocie,,,,moze sa aj zelenina ja som si ju davala vacsinou na obed
No tak to je vskratke,,,,dufam, ze som to pomohla na ulahcenie principu 90dnovky

lucxy
2. mar 2009

evelin to je preteba na zjednodusenie

jesika26
2. mar 2009

lucxy - my už v tejto diétke máme prax, čooooo?? 😀

evelyin - nie je zlé si prečítat, celu tú dietu, nie samozrejme recepty, ale pokyny, čo papat a čo nie. Ja z ovocia možem len banán, melon, trochu hrozna to je asi všetko. Práveže som vodu vždy zvládla bez prehreškov, ale to mono preto, že som bola v práci a nie doma. A tie oriešky papaj len v ovocné dni, majú vela tukov

evelyin
2. mar 2009

Ďakujem 🙂 Asi Vás budem otravovať častejšie, lebo potrebujem občas podporiť. 🙂 možemm k vam? 😉
Teraz som si spomenula: včera som mala malilinkatý jablčkový koláčik a dnes som si nedala na raňajky nič, od zajtra sa budem krotiť, sľubujem si to. Inak zatiaľ dodržiavam.
A ten vývar sa môže piť len na 1 deň?

lucxy
2. mar 2009

no jesika tak tak,,,,evelin na ranajky len ovocicko mna najviac zasytilo hrozno,,,,ale teraz si robievam aj zeleninu c. kapustu s mrkvou a olivovy olej,,,,
vsak jasne, ze nas mozes otravovat ,,,,,preto si tu piseme,,,,no stym vyvarom podla mna nikdy nic nepokazis takze kludne si daj,,,,,
no ja sa lucim dala som si l karnitin a idem na orbitrek konecne mi mala zaspala a vtelke ide este panelak tak zatial pa

jesika26
2. mar 2009

to je v pohode, aj my sme takto začínali a stále sa pýtali, ten vývar možeš aj na druhý den-škrobový.Jasné, že možeš, ja tiež ked už nevládzem s volou tak si tu prečítam čo ostatné kočky popísali a je mi trošku lepšie 😀

evelyin
2. mar 2009

Ja som včera čítala túto tému od začiatku, ale neprešla som veľa stránok a veľmi sa mi páčilo ako sa tu priznávate s prehreškami 😀 a aj napriek tomu sa veselo chudne, to je super že je to vyskúšané a vidím že to naozaj niekomu pomohlo schudnúť. Ja som si potrebovala spraviť systém v jedle, lebo ja som doslova žrala jedno cez druhé. 😀
Lucxy dobrú nocku ti prajem, ďakujem za rady. 🙂
Jesi koľký deň to držíš?

jesika26
2. mar 2009

ja ani neviem kolký, ja to ani nepočítam kedže nemám tie ovocné dni, ale asi 22 den, ja si len striedam tie tri dni a zatial poctivo, no okrem včerajška, ale to som mohla, dala som si dva kusky z vianočky 😝 😀

evelyin
2. mar 2009

Jedna vianočka snáď nevadí, ja idem robiť tú pizzu, dúfam že zajtra bude ešte chutná a nie nejaká oschnutá.
No pokiaľ sa to nebude dať jesť, tak si zajtra objednám vegetariánsku normálne z pizzerky. 😀

jesika26
2. mar 2009

evelyin-ale bez syra 😀 😀 😀 , ja som ju ešte nerobila, ja si vždy kúpim, lebo z predošlého dna mi to moc nechutí, kedže chodím do práce a nosím si jest zo sebou 😀 .Tak aby sa ti vydarila

evelyin
2. mar 2009

No jasné 😀 aj keď s tým syrom by to bolo asi 100 krát lepšie. 🙂
Mám trochu problém: kvások mi nekysne. Ako sa to robí aby droždie vo vode "narástlo"?
Ja moc nepečiem lebo nemám rada sladké jedlá, takže v tomto som trochu ľavá. 😒

zuza80
2. mar 2009

evelyin-musíš ho dat do teplej vody a nechat chvílu narást.ja ale používam sušené droždie,ktoré nasypem do múky a potom tam nalejem vodu a spracujem a vždy to pekne nakysne.

zuza80
2. mar 2009

ja mám však teraz velký problém.mám strašný hlad, jedla som naposledy o piatej a teraz mám chut "zožrat celú ladničku".spat sa mi nechce, tak sa tu trápim. ja sa chcem najeeeeeest. ☹ ☹ ☹

evelyin
2. mar 2009

Ahoj Zuzi, ty si môj vzor, tuším si tu zo všetkých najrýchlejšie schudla. 😉
Ja sa celé dni nalievam čajom len aby som nejedla iné než mám, len chodím na záchod, no je to sranda. 😀
Ešte si v robote začnú myslieť že som tehotná. 😀 hehe

zuza80
2. mar 2009

evelyin, ten prvý mesiac to išlo fakt pekne a teraz sa to trošku zastavilo, ale už to dobojujem.čajíkom si ma inšpirovala, idem si uvarit

antdem
2. mar 2009

Baby, ale čaje sa pri tejto diete tiež počítajú za jedlo....

evelyin
2. mar 2009

😅 To snáď nie, alebo keď áno, môžu za piť neobmedzene nie? Ja pijem celý deň,len to prekladám: zelený, puer, bylinkové, ovocné.. 😒 Antdem aj ty držíš túto záležitosť?

Zuzi aký si si uvarila čajík? čierny nepi, lebo ani nezaspíš. 🙂

zuza80
2. mar 2009

antdem-ten čaj sa počíta za jedlo pri vodovom dni.
evelyin-mám ovocný cherry.

zuza80
2. mar 2009

antdem-malá má krásne očičká

evelyin
2. mar 2009

Babule akurát som zistila že som urobila volovinu 🤐 dala som si variť mrazenú kukuricu s hráškom a teraz ma napadlo že to sa asi nepočíta za zeleninu, či áno? Podľa mňa je strukovina len sušená, ale neviem.. 😅

Zuzi ja keď nemôžem zaspať pijem medovkový čaj, ten je ukľudňujúci a po ňom spím dobre. 🙂

zuza80
2. mar 2009

medovkový je dobrý,ale ten nemám.musím doplnit.a ten hrášok a kukurica sa počítajú tuším za strukoviny,už to tu niekto písal,ale určite sa to neráta ako zelenina.