90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuza80
4. mar 2009

eveliyn-ja nemyslím, že si toho mala moc, rozpísala si aj čo si pila,preto sa to možno zdá,že je to vela. vynechala by som však určite syr.a hlavne sa musíš vážit v rovnaký čas, je rozdiel ráno, ked máš prázdny žalúdok a večer, ked si napapaná.to može byt aj kilo navyše ak nie aj viac.
zajtra ma teda drahý pofotí a hodím do albumu niečo na porovnanie pred a po, aniel,aj ked ešte mesiac predo mnou.
bystričanka dík, ved už to musíme nejako dobojovat. 😉

bystricanka
4. mar 2009

zuzi...no jasné. Však už sme väčšiu polovicu zvládli. Ešte mesiac a máme to v suchu. 🙂

evelyin
4. mar 2009

No toho syru tam veľa nebolo,ani kávová lyžička nie. 😉
A určite sa prestanem vážiť, lebo ma to deptá 😀
Ja veru mám z čoho schudnúť a za normálnych okolností strašne veľa pojem, tak sa len divím, že to zo mňa nepadá no. 😉
A teším sa na tvoje fotečky, nech mám motiváciu. 🙂

aniel
4. mar 2009

evelyin-ja budem tiež musieť skovať váhu ,tiež sa mi zdá ,že to nejde dolu a hladná som teda fest.Zuzkamá pravdu ,že treba sa vážiť vždy v rovnaký čas.Ja sa vážim ráno,ale teraz ju asi na čas strčím do postele ,aby ma nerozčulovala. 😉

jaja0110
4. mar 2009

Babenky ja sa vazim vzdy v pondelok rano, po vycikani, bez ponoziek, bez hodiniek, len v tricku, nech mi tam neukazuje ziadne gramu navyse 😀

aniel
4. mar 2009

a mávaš úspech? 😉

trisha88
4. mar 2009

zuza dakujem... 😵 😵

lucxy
5. mar 2009

ahojte, baby ved sa prestante vkuse vazit uz ma stym serkate 🙂 ja sa odvazim po mesiaci a basta,,,,vsak to vidim na gatiach a aj nasebe ci chudnem 🙂 a hlavne je aj ine ked niekto cvici pretoze svaly su tazsie,,,,,ja viem ze mne napriklad robila voda 2kg ked som sa odvazila rano a vecer,,,takze ziadna panika
no ja som si vecer pripravila salat,,,zelerovy s mrkvou 🙂
marika drzim dneska palce,,,,a samozrejme aj ostatnym,,,,,ja mam dneska trosku svalovicu,,,som si vcera dobre zacvicila

aniel
5. mar 2009

no lucxy to máš pravdu ,dnes ju skovávam lebo to riadne odradí ,keď sa ručička nepohne dole 😉

marika aj držím palčeky 😉

zuzka-tak koľko je po vodičke dole 😎

antdem
5. mar 2009

Ahojte, ja sa až hambím 😔 čo som včera večer urobila. Zjedla som chlieb so šunkou. Teraz neviem, či pokračovať ovocným dňom, alebo sa dať celý deň na vodu 🙄 🙄

bystricanka
5. mar 2009

Ahojte 😵

ja mám dnes ovocko 🙂

marika...držím palce k dnešnej vode. Ty to zvládneš v pohodke 😉

jaja 😀 😀

aj ja sa dosť často vážim, lebo moje dieťa vždy vytiahne váhu a on sa váži. No a ked už on, tak aj ja, nie? 😀

aniel
5. mar 2009

antdem-pokračuj normálne ako ti nasleduje deň 😉

bystričanka-aj ja mám dnes ovocko,ale som taká vyčerpaná ,skoro celú noc som nespala .Keď nebuntošila malá tak pes. 😠

antdem
5. mar 2009

Ešte k tomu važeniu, aj ja sa už prestanem tak často, lebo mam z toho depky.

zuza80
5. mar 2009

ahojte-ja tiež už schovám váhu,a vobec neviem kedy sa na nu postavím, čím menej, tým lepšie.ako lucxy píše, stačí raz za mesiac.ale dnes ráno potešila,ukazovala 71,3.za dva mesiace som teda dala dole 12kg, z toho tento mesiac skoro 3,5 kila a som velmi spokojná.
no ale teraz niečo vážnejšie-ráno o piatej som sa zobudila a bolo mi strašne zle. srdce bilo ako na poplach, bolo mi na zvracanie,celá som sa chvela.tak som do seba dala banán, pomaranč a nakoniec delisu.potom som nemohla dlho zaspat.drahý prišiel o siedmej z nočnej,dala som mu malého a ešte som si pospala. vstávala som o pol deviatej a už bolo dobre.teraz mi nič nechutí,ani hlad nemám.
aniel,lucxy, miresta a tie ktoré to už držíte druhý krát, ako ste chudli ten posledný mesiac?tento druhý to šlo pomaly,ale zas že bolo aj tých prehreškov,tak snád ten tretí bude lepší.chcela by som aspon 6-7kilečkov.

aniel
5. mar 2009

zuzka-ja som posledný mesiac flákala,tak len1,5kg 😉

patricia1971
5. mar 2009

ahojte baby,tak vás tu tak rýchlo čítam a asi idem aj ja na to... 😒

ja som ju držala pred 2 rokmi, som schudla asi 10 kg,ale potom som 2 nabrala.....no a potom som už bola tehotná a teraz som ako tank....79 kg!!!! musím dať aspoň na 70kg.....ako to zvládate????? dodržujete to úplne presne??? 😉

marika009
5. mar 2009

kocky dakujuem vam za podporu ,no zatial dobre.rano som vstavala z migrenou,dala som liek no je trocha lepsie ale od zaludka je zle.ale to z tej migreny,inak aj tak mi nic teraz nechuti tak myslim ze by som to mala zvladnut.

patricia-prvy mesiac som poctivo dodrziavala ,ale tento druhy boli aj prehresky no a treti chcem vydrzat presne podla knihy .tak uvidim .ved 10kg bolo celkom dobre ,nie?ved mas aj skusenosti s touto dietou ,ja ju drzim prvy krat.som zvedava.a dnes mam vodu .tak ti drzim palce aby ti to islo dobre.ja mam smolu,lebo veeeeeeeeeeelmi mam rada keksiky,a to ma laka a to hlavne vecer.na zblaznenie.

zuzy-no ja som vcera zavrsila den a dobre som to pohnojila vecer som zbastila keksik,a to skoro o polnoci.som blba,mala som ist skor spat.no uvidim,tie keksiky to je zabijak.neviem preco ale mne hrozne chyba cukor,uz som kupila aj chrom znizuje chut na sladke ,no a vidis predsa som to vecer posrala. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

daska15
5. mar 2009

Pekný deň dámy.Tak ja som opäť tu.. 🙂 Pred časom som aj ja držala 90 dňovú a ked som zhodila 4 kg vykašlala som sa na to.Kilečká sú späť,sukňa je pritesná takže od včera som zas na seba prísna. 🙂

lucxy
5. mar 2009

baby mohli by ste poslat tu dietku mojej kamoske na maila: antonia.gallova@zoznam.sk
napiste mi ked to poslete aby som jej dala vediet,,,dakujem 🙂

zuza80
5. mar 2009

lucxy-posielala som,ale neodoslalo. napísalo, že nemože byt doručená, asi má málo miesta

daska15
5. mar 2009

ja to mám len v knižnej podobe...

jesika26
5. mar 2009

ahoj daska15 - takže zase sa tu vidíme???? 😀 😀

lucxy
5. mar 2009

ahoj daska,,,, 🙂
zuzi tak by so to skusila este natu adresu? ze ma este jednu,,,diky qvakyna@azet.sk

zuza80
5. mar 2009

mala by to mat,snád 😉

daska15
5. mar 2009

ahoj jesika...ahoj lucxy.rada vás vidím... 😀 tie kilá sú neúprosné a nič účinnejšie ako 90-dňovka som nenašla.musím sa dať do poriadku po zime.ako sa vám darí babenky??

aniel
5. mar 2009

ja dnes zvládam ovocie v pohode,práve som sa navečerala a dala som si moje najoblúbenejšie jedlo marhule s orechami 😝

lucxy
5. mar 2009

halooo,,,,no ako sa drzite? ja dobre 🙂 klop klop
aniel tie marhule vyskusam,,,,ako si to robis?
daska no zatial sa dari tak hadam mi to vydrzi co najdlhsie 🙂

aniel
5. mar 2009

lucxy-len zavárané marhule a pomleté orechy zmiešam 😉

zuza80
5. mar 2009

lucxy je to fak t super,aj ja si to robím,tiež ma to naučila aniel
aniel-pridala som foto.a manža sa ako drží?zvládla si skvelo ovocko, len tak dalej 😉

jaja0110
5. mar 2009

Ahojte zienky, ja mam dneska bielkovinovy ale idem cely den bez masa, v podstate som dneska jedla len zeleninu, 1 vajicko a kusok syru... 🙂

zuzka- to je krasny vykon za dva mesiace 12 kileckov dole, co na to okolie? 😅 Manzel je teraz v strehu, co? 😉 a co znami ktori ta stretnu po dlhej dobe, to musi byt viditelna zmena aj pre nich, super si sikulka 🙂 🙂