90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sestri
6. apr 2009

ahojte...sem nikto nechodí?...ja som dnes začala s diétkou...uvidím, čo to so mnou urobí...dnes som si urobila jogurtový deň...teraz som zjedla šalát z acidkom a stačilo mi...je to len prvý deň, no uvidíme...už som ju raz držala a vydržala som len 2 mesiace...teraz mám všetko späť.

silvia.t
6. apr 2009

Ahjte baby, ja pomaly zbieram ifo o tejto diete,kedze o chvilu budem rodit a potrebujem zhodit kila 😀 od zaciatku tehu do teraz som pribrala 20kg a to este nekoncim 😠 stravujem sa dost zdravo,aj potraviny kupujem kvalitne ale niekedy pride taka veelka chut na nieco nezdrave ale je to fakt len obcas...takze sama nechapem preco moja vaha tak rychlo rastie...na zaciatku som mala 173cm a 60kg a teraz .....no vyska ta ista a 80kg-82kg 😢
Moze sa tato dieta drzat aj pocas kojenia?

silvia.t
6. apr 2009

Este som zabudla....mohol by mi niekto poslat tu dietu mailom???je tu toho straaasne vela popisaneho a nechce sa mi ju hladat.
Dakujem

claudee
6. apr 2009

dari226, fuu ja som síce včera tú obrovskú chuť na sladké prekonala, ale dnes mi tu zase vonia popcorn 🤐 viem, že nemôžem, ale wrrrr...veď to poznáte 😠

silvia.t, noo niektoré baby to tu držali aj počas kojenia..tak si myslím, že zrejme to bude v pohode 🙂

paola.o1
6. apr 2009

no silvia ja som sa ju pokusala drzat aj pocas kojenia, ale mala som hlad ako vlk a vselijake chute.... takze som zacala az po kojeni

paola.o1
6. apr 2009

sestri chodime sem , chodime, ale ja napriklad niekedy od hladu uz ani poriadne nevidim na klavesy, teraz som v pohode (prave zeriem sunku - mam ovocny den... ) a psychicky sa pripravujem na vodovy den, som zvedava kolko jej vylogam aby som oklamala hlad. budem ako cisterna.

zuzanda
7. apr 2009

ahojte, hlásim sa po 2. ovocnom dni, ešte žijem 😀 ale veru hlady ma trápia stále 😠 hlavne na raňajky by som vyjedla chladničku, čo som taká hladná
ale dnes mám bielkoviny, práve som si dala piecť celozrnný chlebík 😝 tak sa na obed napráskam 😀

silvia.t. ohľadom toho dojčenia, ja som s diétou začala, keď mal malý 8 mesiacov, dojčila som nakoniec 20 mesiacov, takže nejaký vplyv na dojčenie som si nevšimla, ale osobne si myslím, že by si nemala s diétou začínať skôr ako po 6 mesiacoch, ked už dieťa nie je závislé výlučne na MM... a je dosť možné, že kilá pôjdu dojčením samé dole 😉

silvia.t
7. apr 2009

No tak ja ju skusim tak po 6mes.kojenia,ked budem mat mliecko....
a mohol by mi ju niekto preposlat?????
lovlyday@azet.sk alebo ip

sestri
7. apr 2009

ahojte...silvia ja ti to večer pošlem...
ja mám dnes 2 deň...na obed som si urobila rizoto so šalátom...

neviem ako vy, ale mňa viac zasýti zelenina ako ovocie...v ovocný deň som skôr na šalátoch ako na ovocí...každé 2 hodiny sa to dá vydržať...aj doobeda som vždy chrumkala kaleráb, alebo niečo podobné...potom nie som taká hladná...

claudee
7. apr 2009

ja som včera prežila ovocie tiež v pohode..až na to, že som si poobede dala cornflaksy, ale len suché..bez mlieka..myslím, že to vôbec nie je prehrešok, keďže sa môžu aj oriešky a tie sú o mnoho mastnejšie..súhlasíte? 🙂

dnes mám bielkoviny a obedík už za sebou, lebo som skôr skončila v škole 😀 mala som mäsko s kyslou sudovou kapustou a chlebík 🙂
večerať už nebudem, nikdy nevečeriam, ale ak by som bola hladná miska suchých cornflaksov to istí 😉

cicuchka
7. apr 2009

ahojte chudnúce dámy 🙂 ja pomaly končím prvých 90 dní, a dala by som sa aj na pokračovanie - nepošlete mi niektorá mailom? prosím 😅

claudee
7. apr 2009

cicuchka a koľko kg si schudla, ak to nie je tajomstvo?
hmm, ináč baby, ja som neodolala kakaovým venčekom 😠 zajtra si spravím ovocný deň 🙂 aj tak nebudem mať veľa času myslieť na jedlo, idem ku kaderníčke poobede 😀

sestri
7. apr 2009

cicuchka...pošli mail...

sestri
7. apr 2009

ahojte kočky...tak ja som po večeri a bez prehreškov...teraz si idem robiť pizzu celozrnnú s pikantom...to mám rada...dnes mi doktorka zakázala mastné veci a sladkosti, kôli cholesterolu, tak som rada, že som začala s diétou...len vydržať...

laluchova
7. apr 2009

aj my držíme s manželíkom spolu...tak to je super...my máme za sebou druhý deň...dnes sme mali zeleninový šalát s šošovicou...a dá sa, manžel ten je počas dna aj ovocie...kedže je hladný...pijeme aj Hanassaki čaj, spaľovač tukov...

sestri
7. apr 2009

ja som držala s manželom prvý krát, neviem možno sa pridá aj teraz...ten čaj pijem aj ja...striedam ho s pu-ehr

sarah00
7. apr 2009

ahojte,
tak som sem po roku znova nakukla, dlho som sa odhodlávala a dnes som urobila kuk a zbadám tu sestri - neviem, či si pamätáš, ja som držala dietku pred rokom tak ako ty. schudla som 13 kg. ale posledné išli dolu asi aj pomocou stresu. ale hned som nabehla na normálnu stravu a teraz mám skoro všetko naspäť ☹ táááááááááááááák strašne by som chcela začať znova 😖 dúfam, že to opäť pôjde tak jednoducho ako prvý krát.
tak držím palce všetkým, čo začínajú, aj tým ktorým chýba už len krok k vysnívaným kilečkám 🙂 🙂 🙂

cicuchka
7. apr 2009

ahojte,
tak dnes je deň č. 72.
Mám výšku 172 a po vianociach som vážila 68. A to je pre mna veľa. Teraz vážim 60 kg. Už by som aj mohla skončiť, som spokojná, ale chcela by som vedieť, ako to pokrčuje dalej 😀 . Dietku som nedodržiavala poctivo, recepty som z knižky nevarila vobec. Len som striedala dni.... S ovocnými raňajkami problém nemám, lebo obyčajne neraňajkujem, tak som do seba nasilu dostala ovocie... a ked som nioečo sladké musela - tak som si dala - ked musíš, tak musíš - Fidorka 😀 😀

sestri
8. apr 2009

ahojte...pekne to dokonči, aby si zas nezačala priberať...po robote ti pošlem II.časť...
sarah pamätám si ťa...pridaj sa...aspoň tu bude veselšie...
ja mám dnes na obed pizzu a večer pôjdem pekne na zmrzlinku, ale sladkémi dajak nechýba...

cicuchka
8. apr 2009

pekný deň... pozerám že máme rovnako nastavené dni 😎 jasné že dokončím, a pravdepodobne mi ten štýl stravovania zostane aj na tých ďalších 90 dní. Manžel sa prisposobil, tak nie je problém s nejakým dvojitým vyváraním. A sladké? Kritické dni sú pred "mojimi" dňami. To sa musím kontrolovať - lebo by som aj klince - keby boli z čokolády 😀

zuzanda
8. apr 2009

čaute baby, tak sa to tu pekne rozbehlo 🙂
ja som to dnes pekne porušila 😠 raňajkovala som celozrnný chlebík s maslom a reďkovkou 😝
to ovocie mi už ráno lezie krkom 😝
ale na obed si dám len sojové rizotko so šalátom bez chlebíka a bude to vyrovnané, nie? 😀
zajtra cestujeme na východ ku svokrovcom, tak neviem, ako to budem mocť tam dodržiavať, porušovať budem isto, ako sa poznám 😅
ale hlavne, keď sa vrátime, aby som nabehla zas na tento systém, pred rokom sa mi to nepodarilo 😠 tak tento rok to hádam nevzdám hneď na začiatku 🙂

netmona
8. apr 2009

ahojte defčata,,,,ja malo mam času kuk na konika a vobec na net,,ale sa pridať chcem,,
no chudnutie je hnusná vec ale , potom to je paráda 🙂

netmona
8. apr 2009

zuzanda,,,ja na 500x asi začinam, ale nikdy neni neskoro ale hlavne sa nevzdávam,,,

no večere suúúú najhoršie,,ked mam kľud a pohodu ,, 😠

sestri
8. apr 2009

ahojte...dúfam, že vám mailíky došli...ja som si urobila na zajtra šalátik...ráno bude ovocie a na desiatu kalerábik...
už som začala aj cvičiť na orbitreku...pekne pomaličky...po 5 minútach pridávam...

cicuchka
8. apr 2009

dakujeeeeeeeem 🙂
ja mam na zajtra ananás, obrovský a zel. šalátik....

sestri
8. apr 2009

mne ananás nerobí dobre...asi mám aj na ten alergiu ako na väčšinu ovocia. ☹

sestri
9. apr 2009

haló...to sem nik nechodí???...

cicuchka
9. apr 2009

všetky sú preč, a ja sa pridávam a padám daleko, daleko...
http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1... - Veselú Veľkú Noc 😀

claudee
9. apr 2009

fuu, no ja radšej ani nepíšem, lebo porušujem, čo sa dá... 😒 😒 😒 teraz si chcem naordinovať tri ovocné dni po sebe..jednoducho musím

zuzanda
10. apr 2009

dobré ránko, tak na dnes mi vyšlo ovocie, super 😀 aj tak je pôst, tak sa budem pôstiť ako sa patrí 🙂 .... inak včera, keď sme docestovali, tak som mala normálny obed, ale len detskú porciu 😉 ale potom som už išla podľa rozpisu, večer boli musli sušienky... zatiaľ som teda spokojná, ale tie objedacie dni sú ešte len pred nami 😝 tak držím palce, aby sme odolali 😀 .... pekný deň všetkým želám 🙂 🙂 🙂