90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzulka208
26. sep 2009

Caute baby,tak som si precitala vysledky niektorych bab a su ohromne,ja som uz vyskusala viacero diet,ale mam slabu volu chcela by som vyskusat tutu dietu mam nadvahu viac nez 10kil po porode sa toho akosi neviem zbavit.Poslite mi niektora tu dietku dakujem velmi.zuzulka208@azet.sk

cencula
28. sep 2009

ahojte baby ja ju držím od 20.9.09 a do včerajška mám dole 3,5kg. Inšpiráciu chodím brať na stránku www.chudnime.kiga.sk, je to fajn stránka ja mám dneska bielkovinový den. celkom sa to dá držať žalúdok sa mi stiahol tak je fajn. zuzulka 208 mrkni sem je tam o tomto stravovaní všetko

jankaw
28. sep 2009

Ahojte pridavam sa aj ja, ja som tuto dietu drzala asi pred 2 rokmi a vtedy som za dva mesiace schudla 7 kg, potom som uz nepokracovala. Teraz po tehotenstve som dobre oblozena tukom 🙂 dnes mam 23 den a rano som sa potesila ze 4 kg su uz dole, tak uz sa aspon zmestim do veci co som nosila pred tehotenstvom, aj ked som v nich stale ako hurka, ale aspon uz nemusim nosit len teplaky /vsetko ostatne mi bolo male/ 😀

cencula
28. sep 2009

srdečne ti gratulujem a vitaj medzi nami.apropo aký máš dneska den? ja bielkovinový a spravila som si rybu, len zo zeleniny doma bohviečo nemám, tak si dám asi zavárané uhorky, tie hádam môžem.

zuzulka208
28. sep 2009

Ahojte tak som si cez vikend vsetko nastudovala a dnes som zacala cize mam bielkovinovy den,kuracie prsia dusena zeleninka uvidime ako to zvladnem.

jankaw
28. sep 2009

Ja mam dnes cestovinovy, tak sa tesim na vecer na sladke, mnam 🙂
Inac ja zavarane uhorky jem tiez, aj ked mam ovocny den a uz ovocie nemozem ani vidiet tak si dam zeleninu, minule sme boli v Ikei a mala som ovocny den a taka som bola hladna ked som tam videla vsetkych ako jedia, tak som si dala zeleninovy salat. Ja si obcas tu dietu trosku prisposobim, aj ked som ju drzala prvy krat som to tak robila a schudla som.

cencula
29. sep 2009

ahojte ja mám dnes škroby a varila som karfiolovú polievku z knihy, je fantastická. Babenky kolko ste zhodili po 1 týždni? išla váha dole aj v druhom týždni, lebo ja som v prvom týždni zhodila 3kg a mám strach, že mi to teraz zastane, aj ked viem, že každá sme iná a je to individuálne.

zuzulka208
29. sep 2009

cencula;3kg to je super ja mam dnes skroby zemiacky prazene s bylinkami vazit sa budem az po tyzdni ja drzim dietu len druhy den.To je fakt individualne kazda spalujeme inak,ale ved si len na zaciatku vaha ti predsa nemoze stat po cely cas.

jankaw
29. sep 2009

Cencula hlavne sa nevaz, lebo ja som robila tuto chybu, ze som sa vazila kazdy den, zo zaciatku som sa tesila ako chudnem a potom sa to zastavilo. Pred tyzdnom sme cely vikend boli prec a ja som nakocikovala asi 20 km. V pondelok rano som sa taka vytesena postavila na vahu ze kolko som schudla a mala som o 2 kg viac ako v piatok, atk som sa nastvala ze som vyzrala celu chladnicku 😀 ale na dalsi den som uz pokracovala v diete a hned som aj schovala vahu. Teraz sa budem vazit uz len raz za tyzden a mozno ani to nie. Aj tak najlepsie vidim ci chudnem podla oblecenia.

duja
29. sep 2009

Ahojky tak prvy ovocny den je za mnou 🙂Zvladla som ho hravo..Zajtra si robim zapekanu zeleninu so syrom.. Milujem tieto blbosti 🙂)Tak sa tesim tesim..
Drzte sa v chudnutiii 🙂

cencula
29. sep 2009

no to máte pravdu, ale dnes som to doslova a do písmena dovrzala. Robila som halušky so syrokrémom tak som zedla asi 3PL inak dnes som mala škroby, ale potom prišiel manžel a doniesol mi corny tyčinku banánovú a ja ju milujem, tak som pre istotu zedla aj jeho čokoládovú, ja som taká sprostá, cvhalabohu že mi manžel schoval váhu, lebo inak by som už na nej stála. dúfam, že aspon vy sa držia

jankaw
30. sep 2009

To vobec nevadi ked niekedy porusis, aj ja to robim, hlavne je sa zase vratit k diete neprestat ju drzat a uvidis ze kg pojdu dole. Napriklad ked mam vela navarene z jedneho dna tak mam po sebe aj dva bielkovinove dni. Ked som prvy krat drzala tuto dietu tak zo zaciatku som ju drzala strasne prisne a potom som uz zacala porusovat a aj tak som chudla. Teraz viem ze to aj tak funguje, tak ze ked si obcas doprajes ja nieco ine ako je v diete tak sa vobec nestresuj.
Inac aj moz muz je taky, ja mu davam prednasky ze drzim dietu tak nech to respektuje a nech ma zbytocne neprovokuje. Samozrejme prve dni som drzala dietu /hladna som bola ze by som zjedla aj klince/ on bol na nakupe a skoro som ho zabila ked som otvorila chladnicku a tam bola klobasa a nutela. Najskor som na neho nakricala a potom som to zjedla 😀 ale na dalsi den som pokracovala dalej a nic hrozne sa nestalo.

chamuda
3. okt 2009

Ahojte kocky,
Potrebujem pomoc,povzbudenie, nie som na Slovensku,cestujem po svete,momentalne na Novom Zelande a zachvilu sa vraciam do Australie kde zacina leto a moj problem. pribrala som 15kg za rok. hambim sa za seba, mam 83kg. chcem tiez zacat tuto dietu od zajtra. da sa schudnut 15 kg za tych 90 dni? rada by som si dopisovala s nejakou kockou co tiez zacina aby sme sa mohli povzbudzovat, Viem ze to budem mat tazke ,lebo popri cestovani je tazke dodrziavat tento postup,ale ajtak to chcem skusit. pomozete mi???dakujem a drzim vsetkym palce.
P.S saaskia- uz si zacala??

lubko
3. okt 2009

Ahojte babule, nemozete mi poslat stranku tej diety alebo recepty 🙂 🙂 🙂 , po porode mi zostalo este 10 KG. A som zufala. ☹ od pondelka by som chcela zacat.

Dakujem

delta35
4. okt 2009

chamuda - tiež sa chystám začať, takže kľudne môžme spolu. aspoň si budeme hovoriť úspechy a povzbudzovať sa, hmm?

ivella
5. okt 2009

kocky napiste mail do ip,dietku vam poslem 😉
ja dnes zacinam tiez a potrebujem za 90 dni dat dole 20kil!!!!!! 😀 😀 spolu nam to pojde,nebojte 😉 😉
pred rokom mi islo behom mesiaca 10 dole..

ivella
6. okt 2009

tak co,zacali ste?nikto nic nepise,delta,lubko,chamuda???????

chamuda
7. okt 2009

Ahojko kocky-tu som .dnes som zacala 🙂 mam bielkovinovy den. tesim sa ze mam niekoho kto zacina tiez.tak ideme na to??
delta, ivella ktory den mate?? ja len prvy, ale som pevne rozhodnuta. Ivella ty si dala za mesiac dole 10 kg?? waw. piste baby. inac ja sa budem vazit iba raz za mesiac, lebo nemam vahu pri sebe 🙂) mate casu aj na cvicenie?? ak ano co robite?? ja som mala pred rokom a pol 63 kg,dnes mam 83, ale budem stastna aj ked pojdem na 70 🙂

piste kocky..

ivella
7. okt 2009

ahoj 😉
chamuda,preco az dnes?? 😉 uz si mohla mat kilo dole.. 😀
ja mam treti den,takze vecer si dam kolacik 😀 😀 😀 odvazim sa 15eho..
tych 10kil som dala dole ani neviem ako,vlastne som pri tejto diete jedla za den viac ako normalne...ale mala som velku inspiraciu-svadbu
s hambou napisem ze mam po dvoch porodoch rovne gulate trojciferne cislo,pred rokom o 20menej a to po porode islo dole 14kg a teraz to stoji.predtym som cvicila na orbitreku,teraz je schovany v posteli-neni miesto,je tam postielka..takze caka na vacsi byt 😠
neviem ci sa donutim cvicit..

jarabicka
7. okt 2009

Ahoj Ivella, aj ja som začala diétu presne ako ty a dnes mám tak isto na večeru koláčik...mňam-mňam 😉

ivella
7. okt 2009

jarabicka,ako?na zajtra mam nakupene hrozno,to ma vzdy riadne zasyti 😀 inak som v poho,nie som ani hladna 🙂

chamuda
8. okt 2009

No tak vyslo,ze az teraz som zacala. mozete mi kocky napisat co jete druhy a treti den? nemam knihu,len co som nasla na nete... neviem co jest treti den, pizzu nechcem. ivella nie so hladna??zato ja ano. az moc 🙂 ale vydrzim.
dobre ,ze nemam vahu. stala by som na nej 3 krat denne ako sa poznam .
pls napiste mi nejake recepty.
Ivella drzim ti palce. je to takze asi popri detoch drzat tu dietu,vsak?

ivella
8. okt 2009

chamuda,som zvyknuta na diety-hladovky ,takze toto je pre mna uplne obzerstvo 😀 😀 😀
no niekedy to tazke je,hlavne cez vikendy,ked starsi nespi a neni na nic cas,tak to trebars odflaknem len bielym jogurtom,alebo miesto cestovin mam slane tycinky 😀
ale najhorsie je ze nerada vyhadzujem,som zvyknuta vsetko dojedat po krpcovi a to je probleeem,normalne sa zakazdym zhrozim,ked jedlo sup do kosa 😨 😨 😠
Škroby
OBED: Môžete jesť fazuľu, hrach, sóju, šošovicu, cícer, ryžu alebo zemiaky. Všetko musí byť uvarené alebo udusené na čo najmenšom množstve tuku. K tomu zjedzte jeden krajec chleba, šalát z rozličných druhov zeleniny a rôzne zeleninové prívarky. Keď je na rade škrobový deň, majte vždy poruke zeleninový vývar alebo zeleninovú kocku.
VEČERA: Rovnako ako na obed, ale v menšom množstve, a bez chleba. Zapamätajte si, že množstvo všetkého, čo zjete na obed - nech je to plný hlboký tanier - na večeru už o polovicu menej
UhľohydrátyDR
OBED: Môžete jesť varené cestoviny s rôznymi zeleninovými omáčkami, ochutené koreninami a bylinkami alebo pizzu s paradajkovou omáčkou. Môžete si pripraviť aj akékoľvek slané pečivo z nekysnutého cesta, napríklad praclíky, slané pagáče vo veľkosti pizze. Môžu byť aj palacinky, samozrejme, bez vajec a mlieka. K jedálnemu lístku tohto dňa patria aj pohánka, jačmeň, proso a iné obilniny.
VEČERA: 1 kus torty alebo 3 ks drobného pečiva alebo 3 kopčeky zmrzliny a záväzne
1 tabličku čokolády na varenie. Mňam! Ak nie ste „sladkí", siahnite po slanom pečive alebo zjedzte kus pizze
tu mas ukazku a mas ip

delta35
8. okt 2009

čaute baby. ja slávnostne začínam až dnes. naposledy keď som túto diétu držala, tak sa mi podarilo zhodiť asi 5 kíl, ale priznávam, že som mala každý deň nejaký prehrešok 😀 ale teraz s novou silou do toho. veď chceme byť krásne, nie? 😉

ivella
8. okt 2009

delta,tak hor sa do chudnutia,to si naposledy drzala celych 90dni a len 5kil?inak samozrejme sa chudne lepsie tomu,kto ma vacsiu hmotnost 😀 😀 😀 (ako napr.mne 😅 😅 😝 )

chamuda
8. okt 2009

dakujem ivella,
obdivujem ta pri detoch drzat tuto dietu. poznam to ked sa po detoch dojedava 🙂 este som sa chcela opyat ci sa niektory den daju jest aj lahke zeleninove privarky-ak ano v ktory den?? Ryza ked skroby?? mam v tom este bordel. dnes koncim len druhy den a dost so hladna,neviem ci som malo jedla,alebo co...
Ma niekto recept na zeleninove omacky??
ivella si uz schudla nieco?

ivella
8. okt 2009

pokial nemyslis zahustene privarky mukou,tak si nieco podobne robim stale,ja hlavne z mrazenej zeleniny,co najrychlejsie recepty 😅 ak si hladna,napi sa,mozes kusok chleba,alebo chrumkaj mrkvu,to je aspon nadlho 😉
ryza ked skroby..
urcite mam nieco dole,citim to vzdy najprv na riti-ta chudne ako prva..klasika,tam kde to najmenej potrebujem 😀
vazit sa budem 15eho.

jarabicka
8. okt 2009

Ivella, čau, ja som včera bola taká hladná, že som sa ani k počítaču nedoplazila 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 ...
...ale nie, dalo sa to zvládnuť...diétu som držala asi aj 2 roky pred pôrodom a schudla som krásnych 15 kg, no ale ja mám tiež z čoho, veď som na trojcífernom čísle po pôrode 😲 😲 😲 😲 ...do ničoho sa nevpracem, ešteže mám tehotenské nohavice 😀 😀 😀
...dnes som akási hladná, na raňajky som si dala hrušku a na obed 2 jablčká, ale už ich asi nebudem jesť lebo po nich mi trávi ako hovado 😠
...ináč tá diéta je super, ale ja som sa tak počas tehotenstva a po pôrode tak rozožrala, že mám problém teraz vydržať nejesť 😒 .....
...no veď uvidíme, stále si hovorím, že bude horšie keď príde voda, teray ďakujem Bohu aj zato jablko, ktoré môžem zjesť 😀 😀 😀 😀 😀

jarabicka
8. okt 2009

Ivella, ty si rodila v Trenčíne, v oranžovej pôrodnej sále???...ja som bola v žltej, skoro mesiac pred tebou, malý sa narodil 24.05. 🙂

delta35
8. okt 2009

ivella - nedržala som to celých 90 dní. hádam mesiac. mala som štátnice, takže motivácia bola vtesnať sa do niečoho pekného 😎 čo sa teda aj podarilo a potom som sa zasa nejako rozžrala 😠