• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
jarabicka,óóó,sa tu vytesujem ze nemam sama take kilaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
mne po jablku tiez neskutocne travi,takze dnes som zjedla pol kila hrozna a som total prezrana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,do toho 2.5l vody+3kavy a wecko je moje :sweat_smile: :sweat_smile:
kavu pijem inak s mliekom,to je moj kazdodenny prehresok.
oranz sala bola pri prvom,teraz zlta(nabuduce modra :dizzy_face: )
no ja som bola rada ze som otehotnela,konecne som sa mohla nahltat vsetkeho..a po porode davam vinu vsetkym okolo,lebo mi nosili same bonboniery a cokoladky.. :grinning: :grinning: :grinning:
delta,ved to je pekne,5kileckov za mesiac,podla fotky si docela sik,tebe viac ani netreba :wink: :wink:
8. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
90-ky,,ako??ja zboznujem maskovy den,vychutnavam si ho :grinning:
9. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HM,Ivella ja ho mám rada, kebyže k masku sú zemiaky :grinning: :grinning: :grinning: ...dnes som robila zapekaný karfiol s vajíčkami, tak som mala aj ja toto na obed, k tomu vývar, celozr.chlebík, všetko, čo mi patrí :grinning: :grinning: :grinning: ...

Ja mám rada uhľohydráty, cestoviny alebo pizzku ja môžem a sladká večera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo..ja som vcera miesto jedneho kolacika zhltla naraz tri,ale boli taaaakeeee fajneeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze dnes ovocny den,no davamsi zeleninovy,predsa len menej cukru :dizzy_face:
inak som sa rano vazila a po tyzdni aj s kolacikmi ubytok vahy 2.5kg :grinning: takze v pohodicke,aspon ma to taha dopredu :slight_smile: :slight_smile:
12. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak vás tady sem tam pročítám a konečně jsem začala taky, dnes mám teprve třetí den a je to dobrý. :slight_smile: Hlad nemám ale prohřešky mám - třeba kafe s mlékem. :frowning2:

potřebuju shodit po porodu, malý má 7 měsíců - ještě kojím.
potřebuju poradit, kdy se může jíst soja a ořechy. Jo a můžu si dát během dne na svačinu třeba kus ovoce pokud nechci zeleninu? Myslím v prvních třech dnech.

mějte se a ať se vám dobře shazují kilečka
12. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :wink: pog,teda ked len kavu s mliekom,tak si v pohode,ja mam takych prehreskov aj tri za den :grinning:
k tvojim otazkam..neviem ako ostatne holciny,no u mna:
soja sa moze cez skroby-druhy den
orechy-pocas vitaminov--ovocny den--ale len tak 10dkg,nie solene ani prazene...prinajhorsom si mozes dat par doobedu(mimochodom je to riadny alergen--to len ked kojis,ale ty uz asi vies co malemu skodi a co nie)
ovocie si mozes dat,ale jeden kus sa pocita ako jedno jedlo(napr.namiesto obeda)-takze take masko by som urcite za jablko nevymenila :grinning:
-no popri kojeni by som sa moc hladom netrapila,staci dodrziavat dni ake idu po sebe a ono to pojde dole,aj ked mozno trosku pomalsie
ak chces poslem ti celu dietku :wink: na mail
-tak ja som si dnes namiesto ovocneho dala total vodovy a vydrzala som aj ked krpec jedol cokoladu a rozvoniavala mi pod nosom :slight_smile:
12. okt 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ivella, dietu už mám, jen nemám moc času s dvěma dětmi to vše pročítat a studovat :frowning2:
děkuji moc za radu, už dlouho jsem se rozhoupávala než jsem to začala držet a mezitím to vyzkoušela moje máma, ta za první měsíc shodila 7,5kg
13. okt 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojter kocky... mozem sa k vam pridat??? ja mam dnes treti den, ale ja som si to trosku pomenila s tym ze na ranajky si davam nestel fitnes s nizkotucnym mlieko , potrebujem rano energiu kedze chodim na VS (denne studium) a este sa staram o dcerku :slight_smile: dnes si dam cestoviny s kecupom a sampiónmi a na veceru opat nestle fitnes,...uz som drzala tuto dietu dvakrat , prvy krat som vydrzala 45dni som schudla 9kg a druhykrat len 30 dni 6kg...samozrejme uz su spat... dufam ze teraz vydrzim az dokonca,...a ze najdem vo vas povzbudenie a podporu...je to dost tazke sebe urobit masko na olivovom oleji a brokolicu k tomu a muzovi k tomu dorobit syrovu omacku a ryzu a neslinat nad tym :frowning2:
14. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj misha,poradim ti---nerob muzovi syrovu omacku :grinning: :grinning: :grinning: len tu ryzu..to sa da nejako prekusnut s vedomim ze ty si ju das na druhy den :wink:
ja nastastie :angry: muza na tyzdnovkach,ale uplne staci syn a jeho pochutky celodenne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
ani ja nikdy nevydrzim celych 90dni--teda vlastne som ani zatim nemala sancu(vzdy do toho prislo tehotenstvo)
pog--mamine velku pochvalu,krasne kilecka dole :sweat_smile: :sweat_smile:
14. okt 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivella ved o to ide ze nad tou ryzou vobec neslintam lebo ju nemam az tak rada...ale ta syrova omacka mi dava zabrat :confounded: ale varit mu musim sak by mi pochudol :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi robis chute-zrovna mam "ryzovy den" :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale robim si radsej zemiaky :wink:
14. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...aj ja som mala zemiaky zapekané v trúúúbe, taký deň môžem, mňam :wink:
14. okt 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne,pecene zemiaciky so salatovou uhorkou,akurat ich mam pred sebou,mnam
14. okt 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj jarabicka,my sme zacali uplne naraz..tusim aj s rovnakou vahou..kedy sa odvazime?
14. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
nemam cas citat celu temu,tak vas chcem poprosit,aby ste mi napisali,ktore ste uz tuto dietu drzali,kolko ste schudli,ci ste drzali celych 90dni,ci poctivo alebo s prehreskami a tak. :slight_smile:
aj ja by som ju chcela skusit,kupila som si aj knihu,ale nejako sa neviem nastartovat :angry:
dakujem
14. okt 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, som tu nová, pred týždnom som sa po dlhom odhodlávaní pustila do 90 dnovej,
ale mám len recepty z netu, mozete mi niektora poslat viac receptov ?
dik :slight_smile:
14. okt 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivella, ja som sa rozhodla nevážiť, lebo keď sa mi nedarí, tak mám chuť so všetkým prasknúť a skončiť to...a tak nech to vidím na oblečení ako mi to ide :wink:
14. okt 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja nevydrzim nevazit sa,praveze mi staci ked uvidim aspon nejake to kilo dole a budem nazhavena este viacej...no na gatoch to uz citim :wink:
apna,ja ta kludne nastartujem:::::::::::::::::rano zacinas!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: a hotovo..o tom to je,ze tu ta sleduju a nemozes zahnut :grinning: :grinning:
jasne ze ma kazda prehresky,ale je to v pohodicke,staci ked dodrzis postup dniii
ja som pisala ze som dala za mesiac poctivo 10kil dole,,teraz to tolko nebude ale neva :slight_smile:
bea,hod mi mail a poslem ti vsetko :wink:
14. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby, tak ja som si akurát vyvarila cestoviny a budem ich mať s rajčinovo-cesnakovo-hríbovou omáčkou...mňam-mňam, už sa teším, cestovinky ja môžem :wink: ...na obed robím jablkové lievance, tak si z nich dám aj ja na večeru...booože, toľko dobrôt naraz... :slight_smile:

...horšie zvládam ovocné dni, ale stále si poviem, že môže byť aj horšie a to VODA :angry:
15. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf uf,si ma navnadila na ten cesnak s hribami,idem na to :wink: :wink: ja vecer cokoladku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra sa chcem odvazit,tak som zvedavaaaaa..
15. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , postavila som sa po tyždni diety na váhu, lebo citim že su mi volnelsie nohavky. a vaha nič, ani deko :rolling_eyes: ,
je to normálne :confounded: ?????. akurat ma už druhy den boli hlava, a pred tym nie :unamused: .
15. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea,mohla si zhodit na centimetroch--nemerala si sa predtym?
15. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivella , ano na cm som urcite sla dole , počitam tak 3 cm. mala som nad rifiami plavace koleso :grinning: /len more chyba/
- a teraz obleciem nohavice bez problemov a na zadku su volné.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
- ozaj dakujem este raz za postu , už som si pozrela aj vytlačila. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Možno že ta vaha preto nesla dole, lebo teraz vlastne jem viac ako pred tým. ale to som miesala
jedno cez druhe. skadke, kysle, slane.....vsetko jedno, a hlavne vecer.
15. okt 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ked vidim ako poniektore nadherne chudnete tak vomne vrie zavist ale v dobrom :wink:
aj ja chcem! :unamused:
15. okt 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si vycitam ze som sa nezmerala,lebo tiez to mozno tak bude..vlastne vsade citam ze by to tak aj malo byt,viacej na cm ako na kilach---kvoli svalovej hmote..
miska a co ti v tom braani???????
15. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, dneska máme ovocníčkov, že Ivella :wink: ...už mm 0,5 l čaju v sebe, kávu a 5 sliviek :slight_smile: ...dnes budem zúrivá :astonished:
16. okt 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,tak ja kavu popijam,cajik sa luhuje :grinning: ale mam za sebou ranny maraton s dvomi detmi-vychystat do skolky,behom tam(kym si to synko nerozmysli),rychlo naspat kym maly spi,aby som si aspon tu kavu stihla uvarit.. :sweat_smile:
no dnes budem na jablkach a mrkve,,uvarim a rozmixujem,mnamky.jeej,chcela som sa odvazit..tak utekam :wink:
16. okt 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte, nedalo mi a dnes som sa zas postavila na váhu :angry: , 1,5 kilecka dolleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pohlo sa to. :sweat_smile: , motivacia :dizzy_face: . ja mam dnes zapečene zemiaciky s karfiolom a k tomu paradajkovy salatik.
mnam.
jarabicka, ivela drzim dnes palce, ja som pri ovocnom dni zlyhala. dala som si vecer jeden rozok. :zipper_mouth:
16. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis bea,to hned potesiii :slight_smile: niekde sa tie kila len schovali,lebo od vcera si hadam 1.5kila nedala dole :grinning:
tak ja mam tiez po vazeni,od minuleho pondelka mam 4kila dole,,za 11dni som spokojna :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie od včera, to som len včera pisala, 1. x som sa vazila v utorok rano, a 2.x dnes.
a je to vlastne po 8. dni. takze meskam za vami . ale to neva ja som spokojna, dufam ze to s vami vydrzim az do konca :sunglasses: . len sa musim zacat hybat, cely den sedim. :confounded:
16. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok