90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

krasulka
20. okt 2009

martina, neviem co ju mozes drzat ked iba kojis...Je tam dost veci ktore by mu nemuselo robit dobre...Vela ovocia..strukovin...neviem radsej sa opytaj doktorky..

baby date mi nejaky tip na dobry obed na zajtra? UH? aby som si pochutila 🙂

adamko05
20. okt 2009

ahojky.. práve pijem kávu... medzičas medzi obedom a večerou, nech prežijem 😀 .. cca hodinku sme boli vonku teraz... tak pekný večer s detmi predo mnou, manžel príde až po 22
mna manžel celkom v diete aj podporuje, ale sem-tam ho chytí večer, že si vyberie lupienky, alebo čokoládu... 🙂... niekedy odolám, niekedy kusok dám .. no čo...
... vo štvrtok mám UH, dačo mnááám napečiem- zazneli u nás návrhy - štrudla alebo tvarohový krémeš... no uvidím, oboje mám rada 😝 😝 😀

krasulka... mne celkom v UH teraz "šmakuju" kapustné fliačky, halušky... alebo tak... lebo ja cestoviny iba na sladko, kečupové veľmi nemusím.... alebo iba také s cesnakom.... cesnak rozmiešaný s troškou oleja a take mi chutia... alebo iba picové cesto potreté kečupom, a cesnakom... aj také som si v UH robievala... to mi aj manžel braval.. aj ked tam nebola ani šunka, ani syr.. chutilo aj jemu 😝

adamko05
20. okt 2009

teraz na večeru by som mala mat z obeda masko na mrkvičke... ale dáko nemám chut... asi si uvarím dve párky (alebo tri?... šak su tenké 😀 )

krasulka
20. okt 2009

Tak ja uz som bola v obchode, kupila som cestoviny, rajciny v konzerve, sampiony a bazalku 🙂 takze ti ekapustne flaky budu nabuduce, uz sa tesim, dobry napad. A z kyslej ci hlavkovej to robievas? 🙂

Takus trudlu by som si ala aj ja. Akurat veceriem ryzu od obeda a k tomu slat zeleninovy 🙂

krasulka
20. okt 2009

Ozaj baby po veceri uz nemozme nic? ani ovocie? napr. jablko pri tv, alebo hrozno? 😕

adamko05
20. okt 2009

ja robím z hlávkovej, lebo také zje aj manžel... ale ked si sebe niekedy, aj z kyslej... ja veľmi zeleninu až tak nemusím, ale kapustu by som jedla na tony... 😀 .. aj včera vo vit. den som mala kapustu dusenu na obed... 😝

no po večeri by sa už nemalo nič, ale ja niekedy dám jablko.. ale iba niekedy..... alebo oriešky nesolené.. mandle, lieskovce... pár...

no, ako to po sebe čítam, tak tuším furt dačo mám naviac, potom sa budem čudovat, že nič nedám dolu 😠 😠 😠

adamko05
20. okt 2009

tak, dve párky zjedené... o pol hodku hodím deti do vane, ja dám sprchu a pôjdem spat a hádam teda dnes neporuším 😉
som dáka unavená, neviem, asi počasie..

tak som si sama popísala.. tak sa majte, zajtra mrknem, koľko ste pochudli 😉

eviska83
20. okt 2009

Ahojte
Ja som uz sice na druhej knihe -,ale ja som mala najneradsej UH den - ale velmi mi chutila pizza a cestovinky so struhankou 🙂

cencula
20. okt 2009

no hlásim, že po prvom mesiaci som schudla 3,8kg a aj vodový den som celkom zvládla. no len mne sa to drží akosi čoraz ťažšie

ivella
20. okt 2009

no babule ste ma prekvapili,pol dna tu clovek neni a normalne mam co citat 😀 😀
martina,ja som sa chystala ju drzat aj popri kojeni,co pamatam pri prvom synovi nic nevadilo a na strukoviny aj tak moc nie som,vzdy robim zemiaky alebo ryzu so zeleninou.pokukaj co sa tam pise,sak ty uz svoje dieta dobre poznas co by mu mohlo vadit-kombinovat sa da toho dost..neviem ci ti to uz niekto poslal,tak idem skusit,aj ked ju uz asi mas...neva 😉 😉
moj krpec je soplavy,v skolke mi naznacili,ci moze ostat aspon zajtra doma,esteze mam bielkoviny,tak si pochutime spolu na masku 😝 😝
ja v UH jednoznacne cestovinove salaty--rajcina,uhorka,ladovy salat,paprika,sampinony..zalievane ako inak pretlacenymi paradajkami.cesnak davam tiez skoro do vsetkeho,zboznujem ho 🙂
krasulka,neni si po jablku este viac hladna?ma to dost cukru,aj hrozno--preto sa ovocie jedava doobeda.ostal mi doma glukomer po tehu cukrovke,tak si semtam zmeriam cukor v krvi a po hrozne mi vyskoci teda total.. 😠
cencula,ty asi nemas sto kil,ze?to by sa ti chudlo lahsie 😀 😀 viem ze ja po vodovom budem mat hned o kilo a pol menej

mmartina78
20. okt 2009

Ivella ďakujem 😉
Skusim tu dietu nejako nakombinovat, ale zacnem az od pondelka. 😀 😀 😀
V nedelu ideme cela rodina na oslavu a nic by som z toho nemala. 😀 😀 😀
Dufam ze zhodim aspon 5 kg.

krasulka
21. okt 2009

Ahojte, cencula, vsak to si pekne zhodila za mesiac , to je super, skoro 4 kila nie? 😎

No po jablku som neni hladna, ale vcer auz som vecer nejedla nic, veceru som zjedla az o tristvrte na 5 a potom som v pohode vydrzala kym som isla spat. FAkt asi je cielom k uspechu necitit sa hladny. No este mam len dva dni za sebou..uvidim co napisem za dva tyzdne 😀 😀 😀 😀

Dnes si spravim tie cestoviny so sampionmi a rajcinami v konzerve plus koreniny, a na veceru si teda mozem dat aj dva jablkove kolace? v UH den?

Zajtra ma caka ovocie no som zvedavaaaa, asi si spravim to zapecene, nech mam nieco teple v zaludku na obed.

TAk sa drzte baby 🙂

Ivella pozeram ze mate dobry vekovy rozdiel medzi detickami, aj ja by som tak chcela,dufam ze sa podari 🙂

cencula
21. okt 2009

ahoj ivella nie ja nenám 100kg začínala som chudnúť z váhy 85,9kg, a popritom, som prvý týžden schudla 3kg, ale na další týžden som ich nabrala,, lebo ono je to dobrá diéta, ale musíš byť fyzicky a psychicky v pohode a ja pi dvoch deťom z toho jeden má 17mesiac a druhý je prváčik sa o pohode nedá hovoriť, ale zvykám si, hádam to tento mesiac bude lepšie, dnes mám uhl. den a zajtra mám vitamínový den. s týmto dnom mám problémy, ono by bolo dobré keby som začala niečo variť aj na obed, doteraz som nevarila a malal som problém vydržať, musím sa polepšiť, čo zapekáte na vitamínový den?

ivella
21. okt 2009

ahojte...cencula,viem o com hovoris...ja mam teraz dve deti doma,mladsi stale na rukach,starsi si vyzaduje pozornost,robi vsetko napriek..no som vyflusnuta uz od rana,etse som nestihla ani maso dat dusit.
najradsej by som zozrala vsetky cokolady co mame doma 😠

krasulka
21. okt 2009

Cencula tak sme na tom rovnako aj ja mam zajtra vitaminy, asi si dam capiect ovocie do rury, alebo si rozmixujem ovocie rozne, nejake banany, jahody, jablka..taky dzus..Tiez ma napadlo ze mohla by sa asi aj ta vyzivy detska, HIPP co davam malej tam je len 100 percentne ovocie.

ivella
21. okt 2009

vyziva sa moze 😉

krasulka
21. okt 2009

No chvala bohu 😀 😀 😀 ale piskoty nehrozia 😎

ja som sa teraz napraskala jak hovado 😀 cestoviny s tymi sampionmi a rajcinovou omackou..mala som tu navstevu a akosi sa zdrzala tak som obedovala az teraz, kokos som myslela ze umrem po tom ovoci az doteraz 😕

bea44
21. okt 2009

čavte... ja som tu dlho nebola, lebo som nemala pristup na net ☹ ☹ , ale ako čitam, všetky sa snažime, ste moja motivacia, 😀 😀
ja som začala so 76 kilami a veru to ide dole tažšie. mam dnes 15. den a dole cca 2 kg. zajtra mam ovocie 😖
/ už nemožem zapekane hrušky ani citit/, asi si urobím ovocny šalat.
- ale dnes si dam nejake dobre mňamko a : č. o . k. o. l .á.d.u 😀 😀

ivella
21. okt 2009

ja este nemam obed hotovy 😠 ,zato maly si daval coko vajicko a bolo plne likeru,tak som mu ho predsa musela vyjest,ci vylizat 😝 a citim sa total opita 😀 😀

dzanna
21. okt 2009

Ahojte ja som si nečítala všetky prispvky do tejto témy ale chcela by som vedieť či mozem už začat s 90 dnovou dietov ked este kojím ale maly už papa aj polievocky a tak.?

adamko05
21. okt 2009

ahojte...

.... ja dnes, normálne uspech, na to, že som bola u našich, mama mala zas aj perník, aj keksíky ku káve ponukala (normálne som ODMIETLA)... a mala na obed fazulovu polievku s udeným masom a domáce hrube slíže .... mnáám.. ale nedala som si... dala som si ryžu, čo som si doniesla..... a teraz som tiež práve dovečera ryžu....

ja práve v škroby veľmi môžem strukoviny, tak preto by som to počas kojenia nedržala... (ale aj preto, čo píšu baby, že človek zo začiatku nie je celkom v pohode a všetko by sa prenášalo na bábatko... preto som aj sekla s dietou, ked mal malý cca 5 mes., to som ju držala mesiac, nekojila som už, ale nebola som PSYCHICKY pripravená...) ... som si robievala hrachovu kašu, fazulovu, prípadne šošovicovu polievku...

uvažujem, (zajtra ideme našim znova 😀 ), či by som nemohla tie domáce rezance s tým vyvarom... ale asi ee... ked je to vývar z udeného... čo vy na to?... alebo, mám ešte v mrazáku marhulové "knedle".. tie by som snád mohla, s orechami???... mám mat UHL 😝
pekárnička mi práve miesi cesto na čokoládový závin, aby som mala zajtra na večeru a tatinko náš bude mat zajtra na "služobku"

je tu niekto?

adamko05
21. okt 2009

anooo... ja som tuuuu 😀 😀

tak nič, dobru... idem to tu dat spat a urobit ten koláč...

tak zas možno zajtra podvečer 🙂

adamko05
21. okt 2009

no, "utrhla" som sa k netu ešte kým sa dopeká koláč (poviem vám, iné pokušenie, ale našťatie, bude príííluš horuci).... ale veru, tu nič nové, a teda nedozviem sa nič o rezancoch, tak si dám asi tie marhulové knedle...

tak díky za rady, baby.... 😀 😀

ivella
22. okt 2009

adamko,ja uz som sa sem vobec nedostala,nonstop som smrkala malemu nostek,potom hucal ze ho to uz boli,aj hlava..no nervy.esteze som mala vela masa urobeneho,total som sa z neho natrieskala,inak by som teda isto nevydrzala 😒
knedle s orechami-ak mas cesto len take ako ja robim,tak mozes..
rezance asi nie,isto su z vajec a ten vyvar...nonono 😀
pre tie kojace matky,ja uz radsej neradim,je to fakt individualne,,,moj mal rok ked som skusala,ale fakt som za cely rok jedla vsetko a nic nevadilo...takze kuk na syna,ako reaguje po tom ktorom jedle..

bea44
22. okt 2009

ahojte, adamko ja som na tom včera večer bola podobne ako ty / s tym pokušením /. zapejala som v rure bravčové ražniči pre mm. a rozvoniavolo to az az. / slanina, klobaska, masko/ tak ma to lakalo, ale preglgla som a nabrala som mojmu aj som usla do obyvačky, nech to nemam na očiach 😠 😠 . ale odolala som 😀 😀
asi preto lebo som mala včera UH a to som večer mala sladkéééé. 😉

teraz so akurat dopapala : kiwi 2 ks, mandarinku, trošku hrozno, a jedno male jablko. UF UF.
ked som to napisla tak je to určite nad limit, 😢 ale ked som to jedla tak sa nezdalo 😀 😀 -

krasulka
22. okt 2009

Dobre ranko,

tak ja idem za chvilku spravit muzovi na desiatu chleba vo vajicku so syrom 😒 ale v pohode, to neni az taky lakac 😎

Ja som dnes na ovoci, uz mam anachystanu nastruhanu mrkvu a pomarancom, taky slaatik, melon, hrozno..no uvidim ako mi bude vecer..ci nebudem presladena z tolkeho ovocia.

adamko, rezne nehaj reznami, aj vyvar vyvarmi, chceme schudnut, musime vydrzat 😵 😵 😵 ja mam v plane prist na Vianoce domov aspon o 7 kil lahsia (pozn.prekl. sme v irsku s muzom aj malou) 🙂

TAk pekny nehladovy den paaaaa

adamko05
22. okt 2009

ahojte

krasul... ja som rezne nespomínala... to ja nemusím 😀 😀 ...rezacne ... slíííže 🙂... mala som vrtulky s orechami nakoniec na obed a teraz mnamky koláč s čajom... ešte čokinaaaa....

zajtra vitamíny, ideme k zubárke, pol dna nebudeme doma, snád prežijem na orechoch...

vidím, že ste vela "nepochudli" ani nepopísali... tak nebudem trhat paru 🙂

pog
22. okt 2009

Ahoj holky, tak se po nějaké době ozývám, dneska jsem měla maso - takže jsem až přecpaná, po 12 dnech jsem měla na váze o 5 kilo méně a taky 5 cm přes boky, břicho i stehna - všude stejně, jsem moc ráda

jinak já taky kojím - Jáchym to snáší dobře - ještě se z ničeho neosypal, ale taky už hodně papá - miluje maso s bramborem a zelenninou, různé kaše a taky ovoce a přesnídávky

krasulka
22. okt 2009

Ahojt ezeny, ja sa hlasim uspesne po ovocnom dni, nicim som nezhresila a v pohode zijem 😀 😀
😀
adamko to mne sa o reznoch asi sniva 😀 😀

BAby zajtra mam bielkoviny..kupila som si spenat..ze si spravim zemiaky so spenatom ale zemiaky sa nesmu zajtra ze? to su skroby. TAk si spravim asi spenatovu polievku s mliekom a vajcom. a je. Jaaaj ale sa tesim ze sa najem, dnes asi pojdem spat skor 😀

pog to za 12 dni 5 kilov? tyyy brrrdoooo to je kraasa 😵 😵 😵 gratulujem.

BAby budem vam vdacna za kazdy recept na ten ktory den, nech mam z coho vyberat 🙂

pekny vecer

pog
22. okt 2009

krasulka: ja se těším už na zítra, dnes mám maso měla jsem pečené kuře a zelelninový salát - je dobré, ale zítra si budu dělat sojové maso se zeleninou, česnekem, sojovymi klíčky a houbami a teď nevím, jestli k tomu rýži nebo brambor