90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

eviska83
22. okt 2009

krasulka- ani mlieko s vajcom by si nemala kombinovat 😉 😉 Ja ked som si robievala spenat tak len s vajickami a krajec cierneho chleba
pog- to znie velmi lakavo- to mas recept z knihy??? akosi ho nepoznam- ak ano napis na akej strane je.
Ak nie mozes ho sem prosiiim napisat? 🙂
Baby tak uvazujem ved ja tu uz nemam co robit- ja uz som po 🙂 ,ale vsak ma nevyhodite 😉

pog
22. okt 2009

eviska83: to je můj recept, sojove kostky zaliju vařícím vývarem - nebo kostkou - aspoň na 30 min. ať to změkne, tu zeleninu se sojovými klíčky a houbami (koupila jsem v obchodě- mražená čínská směs, ale můžeš nakoupit čerstvé a namíchat podle chuti) trochu podusím s rajčaty nebo protlakem na pánvi, přidám sojové maso - předtím z toho vymačkám tu vodu, dochutím sojovou omáčkou, česnekem
miluju to se špagetama, ale to v té dietě nejde, tak si to dávám s rýží, nebo bramborem

eviska83
22. okt 2009

pog- tak toto urcite vyskusam 🙂 🙂 🙂 vdaka

bea44
23. okt 2009

ahojte, no mala som od včera čo čitat. ja som včera pri ovocnom dni po obede nevydržala. 😖 😖 mala som take štavy v žaludku, že som zhltla jeden celozrny rožok, / dufam že nenarobil velku šarapatu/. 🙄 🙄
pog -- tu soju určite vyskušam. dnes mam kuracinu so zeleninou. ale zajtra si to spravim. 😝
- ked čitam tie vaše ubytky na váhe, normalne dostavam depku ☹ ☹ . ja za 16 dni daco okolo 2 kg. sa mi zda malo.
- ale na obvode / na cm / to ciltim, takže mam motivaciu. 😀
- a ideme dalej 😵

krasulka
23. okt 2009

Dobre ranko,

eviska preco sa nesmie kombinovat vajko s mliekom? vsak to su bielkoviny ci nie? Ci mozem to kazde zvlast ci ako?

Tak si nakoniec asi aj ja spravim kuracinu dnes a spenat so zemiakmi zajtra 😕

Ja po ovocnom dni celkom v pohode som sa bala e ako budem vecer ale dalo sa, akurat mi pride ci za ten den clovek nema vela cukru v krvi z tolkeho ovocia lebo som akosi nemohla zaspat vecer 😀 😀 😀

chamuda
23. okt 2009

Ahojte kocky,
ja som tak trochu deprimovana,drzim 16 dni a len 2 kg dole 😢 a to drzim poctivo. je pravda,ze nesportujem. ako som citala kazda pochudla ovela viac. potrebujem motivavciu. mam 83 kg :(( uffff a tak pomaly to ide dole...

bea44
23. okt 2009

chamuda. netrap sa, 😉 😉 , aj ja presne to iste. tiez len 2 kg a 16 dni. ale ja sem tam trosiččččku zhrešim. 😝

skus sa odmerat a možno tebe , tak ako mne ide dole z Cm. ja som zacala kvoli tomu ze nad pasom nohavic som mala pneumatiku, nie z auta, ale z traktora 😅. a teraz v pohode zapnem nohavice a skoro nič ma netlači. a citim aj na inych častiach tela ze som splasla.
Kazda z nas reaguje inač. možno nam sa to pohne neskor. ale vdaka bohu aj za tie par kg. a citim sa lepsie.
drzim palec 🙂 😵

eviska83
23. okt 2009

krasulka- na prvych stranach diety si precitaj bielkovinovy den - je tam toto:Nekombinujte rozne druhy bielkovin ( maso s mliecnymi vyrobkymi, maso s vajcami, vajcia s mliecnymi vyrobkami)
Cize ked chces jest kur.maso tak len to kur. maso- ziadnu inu bielkovinu v ten den 😒 Toto mi dost vadilo- ale v tej dtuhej knihe je to uz miernejsie a moze sa obcas kombinovat 😉
bea - nic sa nedeje ak si zhresila - ved kazdy to obcas urobi- niesme roboti 😉
Mna teraz velmi nadchla Zumba fitness- nemusim sa do toho silit normalne sa na to tesim 😉 a som spotena jak mys

krasulka
23. okt 2009

eviska ahaaa, dobre neva budem mat kura 😵 😵 😵 to je jedno co hlavne nech uz jem po tom vcerajsom ovoci a dnesnom jablku s bananom 😀

Inak baby dve kila za pol mesiaca je celkom dobre nie? teda ja sa tomu moc nerozumiem ale vsade clovek cita ze nieje dobre za mesiac vela schudnut..No a ked za 16 dni mate 2 kila dole tak za mesiac to su 4 kila a to je celkom slusne ci nie? dolezite je ze to ide dole a nie hore 😵 😵 drzte sa. JA si myslim ze tiez niesom taky typ ze zacnem naraz chudnut, mne to asi tiez pojde pomalsie, ale hlavne nech to ide dole 😠

bea44
23. okt 2009

krasulka, aj ja si myslim že lepsie pomalšie ako rychlo 😀 😀 😀 .
/no teda to sa mi podarilo, na čo hned nemysliš/ 😵
- ja sa len bojim toho aby to po skončeni navybehlo rychlo naspat a este niečo navrch.
ako pri mojich hladovkách / dietach/.
Tu aj papam a ide to dole.
/len keby to ovocie....., musim vymiysliet niečo čo mi bude chutit 😖 možno jablko s mrkvou, ako som čitala vyssie. vyskušam 😵 😵
teraz sa idem napapat: mnam masko a zelenina
dobru chut 🙂
dakujem 😉

ivella
23. okt 2009

caute babule,som rada ze sme sa rozpisali,hlavne ked nestiham,od rana som sedela s malym u dr.,mame hnisavu anginu,druhy to chyta tiez a mne ide hlava uz teraz vybuchnut...neviem ako sa mi podari dodrzat zajtra ovocie..dnes som im naordinovala spagety s morcadelou,mne so zeleninou.
4kilecka za mesiac su krasne,ved za tri to robi uz 12 a to je nadhera,pri tolokom jedeni 😉 😉
pog,ten receptik znie veeelmi lakavo,sojove sice pre mna blee,ale tuto by sa to mozno aj stratilo 😀

adamko05
23. okt 2009

ahojte...

.... ja som práve doobedovala... jablkové pyré s kokosom 😝 😝 ... moje prvé jedlo.. uuuj, ale som bola hladná, ráno len káva a s malým k zubárke som bežala...stresu, revu, zhonu jak sa patí... druhý malý prvýkrát so svokou dlhšie jak hodinu... no zmatky ..... 🙂

ja včera OK, ale večer som miesto várovej čokolády mala 4 bombony z boboniery... 😔 😔 ☹ ☹ ... tak ale hádam to prežijem....

v pondelok sa chystám odvážit... tento som sa eee... bo so mala dostat krámy, tak to radšej nie... ale myslím, že žiadny prevrat.... ja, ak to bude za 14 dných vaších "oplakaných" 2 kg, tak budem štastnááááá 😀

deti zaspali, varím fazulovu omáčku, teda iba fazulu, kým sa uvarí, idem aj ja oddychovat... noc bola tiež otras, viac hore ako spánok... škvrakolo mi... no aký je ten život krásny 😀

na večeru si dáma si banán s orechami.... to my chutí.... a zajtra mame u našich zabíjačku... snád to prežijem.... dám si asi file na masle.... prípadne, varené masko bravčové, čo tam sa varí do tlačenky... no uvidím, v nedelu vám napíšem..

majte sa zatiaľ.... možno večer ešte kuknem...

krasulka
23. okt 2009

Zdravim vospolok,

bea skus si nastruhanu mrkvu s nakrajanym pomarancom, aj to je dobry salatik, mozno zachuti 🙂

no ja som na obed zjedla kuraci cecok so spenatom na cibulke , ale baby mne ostalo tak zle ze neviem ci vobec budem vecerat ☹ ☹ ☹ asi si to moje telo musi zvyknut ☹ ☹ fuj asi si idem dat nieco na zaludok 😢 😢 😢 😢

ivela, nezavidim marodov, zelam skore uzdravenie, nam mala marodila pred mesiacom s teplotami 4 dnovymi vysokymi.

Idem sa asi natiahnut k malej kym spi, hadam sa zobudim a uz mi zle nebude.

pog
23. okt 2009

ahoj,
no já se právě bojim, ze kdyz mi to jde tak rychle dolu, tak to pujde stejne rychle i nahoru, vsude se pise , ze se ma hubnout vic na cm nez na kila, takze se holky premerte, jestli jsou vam volne kalhoty jak pisete, tak jste na dobre ceste,
ja jsem nikdy dietu nedrzela, ale jeste pred detmi jsem hodne pribrala, dokud jsem chodila do skoly, tak jsem mela hodne pohybu, chodila jsem 4x tydne plavat, ale jak jsem nastoupila do prace, tak jsem sedla na zadek a vse vypustlila a kila sla nahoru, to co jsem pribrala v obou tehotenstvich, tak jsem mela do tri tydnu dole, ale ty kila co jsem nabrala predtim tak dolu nesly,
jo, taky se snazim kazdy den cvicit na orbitreku, a hodne jim, uplne se divim, ze s takovyma porcema co do sebe nahazu tak hubnu, ale asi to je i tim, ze jim pravidelne a ne moc tucne jidla, doted jsem jedla denne smetanove jogurty, bile pecivo a taky sladke - ale divim se ze mi to ani nechybi, uvidime za par tydnu, zatim se drzim, protoze vim, ze si to jednou za 4 dny dam

taky mam strach co mi rekne doktor, lecim se totiz na stitnou zlazu a doktor mi zakazal rychle hubnuti, tak nevim, ale nechci prestat kdyz vim, ze to jde dolu
a moje motivace - muj manzel a taky uz se na sebe nemuzu divat jak vypadam a vsechno to obleceni co mam schovane na dobu az zhubnu

jeee jsem se nejak rozepsala

adamko05
23. okt 2009

super..... konečne je čo čítat, pong....

ja som sa tiaž najaviac nahnevala na to množstvo vecí v skrini, ktoré neoblečiem... v lete šaty neboli také tesné, ako teraz nohavice ☹

ale ja som dnes zhrešila.... ☹ ... poobede ku káve som si dala 4, aáno až 4 bombony z tej včerajšej večernej bomboniery.... no čo... nezabijem sa.... okrem toho iba jablkové pyré a teraz banán s orechami.... ale zhrešila som... ☹ ☹ ☹

zajtra sa budem musiet držať....

tak dobru nocku .... zajtra tu nebudem.... tak možno v nedeľu 😉

pog
23. okt 2009

no s temi prohresky - jednu mam kazdy den a to kafe s mlekem - toho se proste nevzdam

jinak jsem trochu blazen takze tohle hubnuti beru tak trochu jako vyzkum, kazdy den se vazim. takze uz vim, ze u mne staci maly prohresek a na druhy den mam kilo nahore, napr. minule jsem mela na UHL ryzi a vecer si manzel opekal brambory, tak jsem na ne dostala silenou chut, jsem si rikala ten den se brambory muzou tak jsem jich par snedla a rano bylo pres kilo nahore, takze se snazim nedelat takove veci

cencula
23. okt 2009

ahojte ja som dnes mala bielkovinový den a zvládla som ho, ale večer som jedla doma robenú nesladené jablkovo - broskynovú presnidávku a zajtra ešte neviem čo idem robiť.baby aké zálievky robíte na uhlo. den k cestovinovému šalátu? dajte tip díky

krasulka
23. okt 2009

cafte, tak ja som nevecerala maso, bolo mi zle od obeda tak som si dala jogurt..viem ze by sa to nemalo miesat ale aspon to bola bielkovina 😒 zajtra mam skroby, spravim si zemiakovy salat cibulkovy to lubim 😵

adamko05
24. okt 2009

... fíha, zas ste sa dnes rozpísali.. 😀 😠 😠 😠

sme doma zo zabíjačky, uuuplnááá pohodičkááá..... žiadne hriechy... na obed file, na večeru varené maso z polievky (iba kusok, viem, že malo byt filé, nechcelo sa mi robiť)... a vlastne, prvýkrát nie som po zabíjačke prejedená na umretie... 😝 😝 😀 😀 😀 ... toľko výhod má táto dieta.... 😉

krasulka
24. okt 2009

Adamko no parada ze si odolala 😵 😵 😵 woow

Ja dnes skroby, spravila som si cibulkovy zemiakovy salat a k tomu rajcinovy salats uhorkami , oliv. olejom a oreganom, celkom chutne som sa dnes napapala. Prehresok: 4 susene figy pre chvilou 😠

Zajtra mam UH, by ste ma potesili nejakym chutny receptikom rano. V opacnm pripade mam nachystanu kapustu hlavkovu ze si spravim bud tie halusky alebo fliacky kapustne. 🙂

adamko05
24. okt 2009

krasulka... žiadne wooow.. manžel načal šampus.. tak som si dala 😠 😠 😠 😠 , k tomu lupienky, tak som si dala... 😠 😠 😠 😠 .... ale dáko nemám výčitky ☹

krasul, v UH som som si "onehdy" robievala aj rajčinovu polievku s cestovinkou... písmenka, fliačiky, struhanka... čo bolo ... tak ak si polievková... lebo ja som.... a rajčinovu môžem 😉 😝

krasulka
25. okt 2009

Adamko noo tak to uz woow neni tie cipsy hlavne, sampus su len bubliny budes prdeeeet 😀 😀 😀

no tak robis si tie kapusove fliacky nakoniec, celkom mam na ne chut, polievkova som ale rajcinovu moc nemusim 😒 🙂 Zajtra mam ovocny den, to sa moc netesim,ale vydrzim. Ale asi si dam na obed zajtra brokolicu varenu, lebo cely den to ovocie mi nerobi dobre akosi moc cukru tusim potom v krvi 😎

adamko05
25. okt 2009

.... babyyy.... ráno som neodolala váhe a odvážila sam.... a čuduj sa svete, moje prehrešky neboli až tak vytrestané... ak ideme dalej... váha ukázala po 13 dnoch 64,3.... jupííí... na začiatku bolo 66,5, takže viac ako dve kg mínus... som sa ráno tešíla jak malé, manžel na mna pozeral, či mi šiši 😀 😀 😀 😀

.... tak hurá dalej... na obed som mala dnes pečené zemiaky s kmínom a cesnakom... tak som ich z chuti zjedla... že veru, teraz si dám čaj a dáke mandle... už nemám chut na zemiaky vobec...

... a zajtra neviem, uvažujem o rajčinovej polievke alebo o tých marhulových knedloch... čo vy na hovoríte na marhulové knedle... je to cesto (ako cestovina) a ovocie... myslím, že to by som mohla, nieee???

... inak, všetky asi cvičíte, ked furt si píšem sama 😠 😠 😠

pog
25. okt 2009

adamko05: moc gratuluji ke shozenym kileckum, hned je cloveku veseleji, ze...

ja necvicim 😝 ted jsem konecne uspala ty moje dve zlaticka a vychutnavam si to ticho

krasulka
25. okt 2009

Cafte, adamko supeeeeer ja mam 12 den v piatok tak sa asi odvazim ze ako to vyzera, dufam ze aj ja tam budem mat minus...Podla mna tie knedle mozes, vsak s normou, nie plni misku 😀

Ja som mala na veceru 2 mufiny cucoriedkove a tu horku cokoladu jednu tablicku a som dooost presladena...zajtra mam ovocny den, vobec sa netesim lebo to zas vacsinou chuti su sladke bleee..asi to mixnem so zeleninou, inak to nevidim, alebo nejaky zeleninovy dzus.

Adamko, neboj nic, ja necvicim tiez vobec ☹ sice by som mala..no ale tak je kedy? 😎 😎 😎

Uz sa psychicky pripravujen na zajtra na ten den ach joo,.,Inak mufiny chutili aj mojej malej, tak mam aspon dobry pocit ze som ich cele nezjedla sama, ona si pomaly dobkala odomna, 🙂

adamko05
25. okt 2009

... tiež mi to tu stíchlo... chystám sa k superstar.... necvičim, bo som HNILA, nie že nemám čas... miesto sedenia tu, môžem predsa cvičit, nieee? 😀 😀

... ja mám v pláne tak 6 tých knedlí a na večeru 3, oni su s malých polovičných marhul iba.... tak hádam by to mohlo byt OK, no uvidím, ako sa na to vyspím 🙂

ja vo vo vitamínový den (ono to nie je ovocný, ale vitamínový vlastne 🙂 )... mám skoro vždy dáku zeleninu, uvarený kel, karfiol, kapustu 😝 😝 ... alebo to kombinujem s orieškami.... stále iba ovocie.. to nieee... a hlavne, ja si na obed musím dat dačo teplé... aspon jablkový kompot... alebo kapustu dusenu, kysla už bude... tak sa tešííííím.... nabuduce od našich beriem, tá je aj dobrá na spalovanie... 😉

no nič, balím a idem "cvičit" k TV, tak max. bránicu možno smiechom 😀 😀 😀

adamko05
26. okt 2009

dobré ráno...

dnes sa tu bude, či nebude chudnut???

ja práve pijem kávu, mám nachystané na jablkové pyré už.. už iba rozmixujem a zjem... 😝 😝

pôjdeme s malým povysávat, to budem mat rannu rozcvičku... a potom isto na prechádzku... tak snád dáko doobeda odolám a na obe dám tie marhuláky 😀, len neviem čo na večeru, nechce sa mi dnes dáko piect, asi skočím a kupim si Bebe dobré ráno a bude to na "bebe dobrý večer" 😀

tak zatím

krasulka
26. okt 2009

Dobre ranko,

ja dnes vitaminy a mala jak na potvoru od stvrt na sest hore..to som hladna uz akosi skoro ☹ nakrajam si melon za cjvilu a idem miesit cesto na knedle, lebo v irsku niesu musime si robit sami. A muzovi idem robit plnenu papriku a chcem aj malej dat okostovak kusok knedle s tou omackou. 🙂 TAk vela zdaru do vecera daleko 🙂

adamko tie knedle ovocne uprimne zavidim 😅

kaciatko81
26. okt 2009

ahojte, mozem sa spytat? ak spravne rozumiem soju-sojove kocky mozem v skrobovy den? a neviete kedy sa moze pohanka? kuskus asi v cestovinach, ze? dakujem

adamko05
26. okt 2009

kaciatko... fuu, absolutne neviem poradit a to som tuto dietu už párkrát držala.... som zvedavá na to sojové maso veru..... to by som si dala s ryžou veru 😝

ja čakám, kým dieta dospí a pôjdeme von, začína mi škvrkat, doobeda ešte daleko, tak nech vypadneme.... 😀