90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kaciatko81
26. okt 2009

adamko, no tu soju predpokladam podla tohoto prispevku:
pog • 2d • 22. okt 2009 o 22:10
eviska83: to je můj recept, sojove kostky zaliju vařícím vývarem - nebo kostkou - aspoň na 30 min. ať to změkne, tu zeleninu se sojovými klíčky a houbami (koupila jsem v obchodě- mražená čínská směs, ale můžeš nakoupit čerstvé a namíchat podle chuti) trochu podusím s rajčaty nebo protlakem na pánvi, přidám sojové maso - předtím z toho vymačkám tu vodu, dochutím sojovou omáčkou, česnekem
miluju to se špagetama, ale to v té dietě nejde, tak si to dávám s rýží, nebo bramborem
a tu pohanku prave netusim

bea44
26. okt 2009

ahojte,
adamko je to super ako si zvladla tu zabijačku... 😉 😀 😀 .

mi sme boli včera cely den u svokry/ oslavovala sa 80 - tka/. tak som sa dopredu bála že čo bude.
tam sa totiž neda povedat ze nechcem alebo nemozem a keby som spomenula dietu, tak to by bolo rečí 🙄 .
ranajky som dodrzala ale na obed mali byt cestoviny alebo nieči mučne a ja: vyvar+ cesto, zapečena kuracina so syrom a marhulou +hranolky + ryza. este ze večer som si už nic nedala / rozvoniavali tam rezne + zemiakovy šalat/ 😖 . povedala som ze mi je akosi nevolno že si dam neskor. akurat večeru som dodržala : sladké a vela.

pišem to preto aby ste vedeli, že aj ked sa to niekedy neda dodržat, treba normalne pokračovat dalej, a ono to učite pôjde.
Takže dnes: ovocie,kava, ovocie, voda , čaj a ovocie.
držim všetky palec

adamko05
26. okt 2009

bea44... a aké su tvoje uspechy, koľko kg máš dolu, na koľkátom cca dni si?

ja to tiež tak beriem, jeden prehrešok, čo tam potom, druhý den idem zasa na to tak, že to bude na 100% 😎

sme si teraz dali hodinu a pol vonku... a práve varím vodu na tie "marhuláky" a pôjdeme obedovat....

adamko05
26. okt 2009

... a... vonku som sa začala pohrávat s myšlienkou, že predsa len dačo dobré asi upečiem.... 😝 😝 .. zvažujem, tvarohový krémeš na litkovom ceste... no uvidím.... alebo kysnutý závin?? 😵

bea44
26. okt 2009

adamko ... ja som dnes na 20 dni. a preventivne som sa nevažila . pri 16. dni to bolo minus 2 kg ale na obvode islo dole viac 😅 . škoda že som sa na zaciatku neomerala. 😖. odhadom take 3- 3,5 cm. nohavice su volne 😀 😀
povedala som si, že sa budem vážit len raz za tyzden, takže sa postavim na váhu az v piatok 😝

dnes na obed som si dala 1 jablko a 1 pomaranč + pohar 100% ovocnej štavy. a večer už len asi nejaku zeleninu.

- ozaj ja robim tvarohovy ktemeš na hnietenom ceste. dá sa aj na listkovom ?, vyskušala by som./mnam/

adamko05
26. okt 2009

hej, na listkovom... práve som si vybrala list. cesto z mrazáka aj tvaroh.. vyhral dnes tento koláč "konkurz" 😀 😀
ale videla som recept aj na inom ceste....ale dnes som lenivá, toto je rýchlejšie 🙂

som po obede, knedle ma inak zasýtili.... tak večer dám dva krémeše a budem presladenáááááá 😀

na zajtra si urobím na obed zeleninovu polievku, nastruham mrkvu, kareláb, karfiol... a dám si taký "mišung" 😝

adamko05
26. okt 2009

a tiež sa vážim iba raz týždenne.... aby som nebola sklamaná 😒

ivella
26. okt 2009

ahojte,nestiham,ale snad sa mi podari vecer konecne pocitat a aj napisat.cely veekend som hresila,tak musim ist na spoved na konika 😀 ,no zachranili ste ma ,vidim ze nie som sama 😀 😀 😀
rano sa budem vazit,dnes mam 22.den.

adamko05
26. okt 2009

až teraz idem večerat ten kremeš.... 😝 😝 😝 .. som ho neskoro robila a bol horuci 🙂

ivella.. som zvedavá, koľko je dolu za 22 dní

ivella
26. okt 2009

no teda baby,vidim ze chudneme jedna radost 🙂 🙂 pri tolkych prehreskoch este dobre kym si pamatame ktory den nasleduje 😀
ja som cez vitaminy pratala do seba sisky a cez bielkoviny gulas a kolac,,,,no dobre,tak aj ladovu cokoladu,ale musela som tie nervy niecim skrotit 😀 😀 😀 😠 (a bola na nu skvela akcia 😝)
citim sa hrozne,akoby som nabrala aspon 10kil,takze som sama zvedava,kolko mam dole,po 11 dnoch to bolo 4kg.

adamko05
26. okt 2009

ivella.... aka spoved 😀 😀

ja som dnes uuuuplne bez prehrešku... dve kávy z mliekom, ale tie nerátam, tie som pila aj pred tým... tak dnes to snád už zmáknem KONECNE na 100%, nie iba na 90% (bonbon sem, bonbon tam 😠 😠 😠 😠 )

ivella
26. okt 2009

adamko,krasne,bez prehresku 🙂 🙂
ja dnes cukrik,lebo som rozozrana...ale zajtra idem uz zase na 100%,tiez ma caka plna skrina oblecenia 😉
no ja mat 64(ci kolko to tam bolo napisane)tak ma nikto nespozna,ale aj to by som mala este stale nadvahu 😠

adamko05
26. okt 2009

😀 😀 😀 😀

adamko05
26. okt 2009

tak ale, ivella... ty si od pôrodu iba 4 mes., ja už 9 😠 😠

ivella
26. okt 2009

no ale ja som tucko uz od mojho vlastneho porodu 😀 😀 😀 😠 : 😠

adamko05
26. okt 2009

😀 😀

to hádam nie...

tvoja výška?...

adamko05
26. okt 2009

idem ja buvat..
zajtra mám vitamíny, mám banany, ale su dost zelené, zajtra sa nebudu dat jest, tak neviem, bud tá zeleninová polievka, alebo klasika, na obed kapustička.... 😝 😀

dobru a zajtra sa tu vidíme 😉

ivella
26. okt 2009

ja mam cestoviny,takze kolacik 😉
meriam len nejakych 154-155cm..
dobruuuuuu 😉

krasulka
27. okt 2009

Dobre ranko, ivella ze gulas mnam 😖 😖 😖

aaalee babyyy ja som sa dnes rano vazila po druhom vitaminovom dni takze..minuly pondelok: 64,2 kg..dnes rano 62.7 kg jupiiii ide to doleeeee..A ja som tiez mala, takze na mne kazde kilo naviav velmi vidiet, som jak gula 😢

krasulka
27. okt 2009

ozaj ja mam dnes bielkoviny ale na maso ani rybu chut nemam tak som si kupila cttage chesse a dam si so zeleninou.

adamko05
27. okt 2009

čaute....

... dnes som sa zobudila s dákym veeeelkým hladom ☹ ... ten krémeš na večeru ma veru nezasytil na dlho ☹... lepšia je napr. bábovka s čajom... no neva, ale som si pomaškrtila aspon 😝 ... teraz mu musím odolávať, dufam, že manžel poobede z neho dost zje, nech ma už zajtra neporvokuje, kremešník jeden 😀 😀 (ideme svokre navečer, tak im vezmem, nech sa zo "zbavím")

som si dnes už dala kávu, čaj... a teraz jem banán, nemala som veľmi chut, ale mám doma iba banány a jablká... tak dačo som musela, lebo ozaj hlaááád veľký.... taký som tuším ešte ani nemala (že by dáka kríza aj v diete? 😀 😀 )

a rozhodla som sa na obed udusiť tu kapustu, kareláb, čo mám, nevyzeral už vábne... tak si dusím kapustu a pre rodinku varím šošovicovu polievku s párkom, a ešte maju fašírku 😝

ja sa na zajtra chystám syrík papat na obed... opečiem si oštiepok... a k tomu rožtek... mnáááám... sa tešíííí 😝

ivella
27. okt 2009

ahojte,aj ja skapinam od hladu--to po tom prezieraniiiii 😠
a mam tazkych 93.2kg...suma sumarum za 22 dni 7.3kg...co je krasne,hlavne po vikende 😀 😀
chcelo by to nejaky trest za porusenie,lebo ked vidim ze kila idu dole aj popri cokolade,tak ma napada,ze mam este v skrini schovanu 😀 😀 😀

krasulka
27. okt 2009

ivella 😀 😀 😀 😀

no krasne si zhodila, to su nadherne kilecka, len tak dalej? a aky mas ciel? kolko by si chcela mat? No ja mam doma oez horku cokoladu, ale kaslem na nu radsej. Dnes sa tesim na ten syr.

adamko05
27. okt 2009

ivella... k tej čokoláde 😝 😝 😀 😀 , na tu by si aj mna nahovorila, ešteže nemám 😠 😠

mínus 7,3 je super, to by som aj ja brala 😉

moja výška je 168 cm, ale mohlo by byt viac, ale čo už 😀

dovaríme tak za 15 min. a pôjdeme von, Alex sa dnes rozhodol, že napriek vstávaniu o 6tej (zobudilo nás kakanie) pospí iba 30 min... tak pôjdeme von, snád poobede pospí viac a budem sa môct pridat 😉
asi si von na prechádzku vezmem aspon mandle, bo fakt ma dnes asi "vlci vyžieraju"... ale MUSIM TO VYDRZAT, šak mám v skriny 38čky nohavice, ba dokonca aj 36tky sa nájdu, ale do tých sa už asi ani po diete nenapracem.. 😅 😅

bea44
27. okt 2009

ahojte, tak ja dnes na obed mozarelu s paradajkami + nejaku zeleninku ak budem hladna a este celozny rožok. na ten sa teším najviac / ja som chlebová/. a na večeru asi cott chese so zeleninou, / to mi chuti/.
ivela - super 😉 , krasne ide dole, ja som tiez take male pivo : 158 cm. takze vidno kazde kilo naviac
- moj ciel : zo 76 kg aspon na 68 kg. a budem spokojna. 😅 / ladove gastany- mnam. chceeem ☹/

krsuka- pozeram že mame rovnake dni, len ty si začala neskor, nevadi 😎

adamko - učim sa na tvojich chybach 😝 . ten kremeš asi nebol najštastnejši napad pred ovocnym dňom.
ja si radšej večer dam niečo sytejšie 😀 😀 😀

krasulka
27. okt 2009

Bea veru aspon sa vzdy inspirujem co budes papat ty. Ja meriam 163, tiez ziadna vyhra...aspon dovidim kacke do oci. JA tiez dnes syry, maso nechcem ani vidiet.

Malu som dala spat, mna tiez nejak ale ale idem cosi porobit kym je klud.

ivella
27. okt 2009

no moj ciel je 70kil-pre vas stihle je to vela,ale ja som teda raz(4roky dozadu)mala 74 a fakt som vypadala stiiihlo 😀 😀
mam dnes za sebou jablko,,,kavicku s mlieckom a pol litra caju regulactiv 2 max...to som si kupila,nemam s nim skusenosti,tak uvidime,ale pripada sladky.
ja mam UH,takze kolienka s hribami a rajcinami.maly vraj chce na obed parok-ten ma horsie chute nez ja 😅
co sa tyka mojej cokolady,vcera bola akcia v bille a dokonca ju aj mali,takze hned 5 balikov po 200g....no a to hned 2 baliky padli za obet 😠 (vacsina do mojho zaludka pazraveho) a dnes abstak jak svina--budem mat co robit vydrzat,este ked ani von nejdeme.. ☹

adamko05
27. okt 2009

... sme došli z vonku 🙂.. maly bol dáky nervný, asi z tých zubov... aj málo spánku k tomu a už to je... teraz tu "driape" papier

... bea... si učenlivá 😀 .. ale zas, ja sa toho kremešníka dnes "zbavím", aby ma nedráždil hlavne večer... a snád dáko prežijem.. sama som zvedavá, zatiaľ žijem o banáne, káve a pol litre čajíka ....

teším sa na kapustičku,a le to až krpec zaspí, nech mám chvíľku klud...

ideme sa chvíľku hrať..s nervoškom malým 😅 😅

cencula
27. okt 2009

ahojte má niekto z vás, ktoré kojíte skúsenosti s užívaním toho homeopatického lieku na chudnutie? môže sa popri kojení, ked je to homeopatikum? a že vraj existujú nejaké kvapky, ktoré sa môžu popri chudnutí viete niekto o nich niečo? ja som akási furt hladná na tejto 90dnovke a bojím sa, že sa už viac ani nepohnem z váhy, ato ma porazí.dajte info kto o týchto preparátoch viete, díky

adamko05
27. okt 2009

halooo... ako to dnes idee?.. ja vit. den.. a žijeeeem... o jednom banáne a na obed kapusta 😝 .. dve kávy a velááááááááááááááá čaju... (dufam, že sa neutopím 😀 ).. teraz zvažujem, či banán alebo oriešky, vidím to na oriešky ale skôr 😉