90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivella
28. okt 2009

ale no,pohoda,ja mam v decembri uz 33,,keby som mala menej,dala by som sa este na jedno bejby 😉 ale takto 😖
padam na hubu,neviem ci od unavy,ci od hladu..este cakam kym zavola tatik o desiatej a do hajan.
adamko,,ze behat..to ti nestaci behanie okolo deti?pridam zo dve 😀 😀

krasulka
28. okt 2009

Ja mam 25 prec ivella, a tiez niekedy padam,,,to asi neni vekom..ja sa niekedy citim na 50..totalne bez energie 😒 ☹ Ja si neviem rpedstavit napriklad ze by som mala do rok po roku babo druhe..aj ked musi byt super ze sa spolu zahraju, vyrastaju skoro ako dvojcence..ale zas su chvilky kedy sa citim na sedemnaaaaaaaaast 😎 😎

Ja som vypila puert a pojdem asi zalomit za chvilku, zajtra mam cestoviny, kupila som sampiony tak spravim nejaku omajdu na to a vecer si bachnem nieco sladke a chutne uz sa tesim 🙂

adamko05
28. okt 2009

ja tu ešte straším... dnes nám dáko s MM viazla reč.... tak som šla sem... neviem, dáke "obodbie" divné, asi jesen 😀 😀 .. tak ono sa to zas spraví 🙂

no, pog... dobráááá si... mám 29, takže 30tka takto o rok... no, mne tiež v porodnici teraz s Alexom jedna holka vykala, len ona mala iba 17nást 😀 😀 😀 (to už skoro generačný rozdiel, ale nakoniec sme si potykali)

ivella... no, behanie okolo detí je unavné, ale dáko to nevidno na mne 😒 ... ale nebola som.... naši maju stacionár, tak ked tam budem, "preženiem" im ten a ani nezmoknem 😀

tak sa majte, a do nedele tu pekne bečujte bezo mna 😉

bea44
29. okt 2009

ahojte,
adamko dodatočne všetko naj naj naj k narodeninam 😵 😵 .

ivela : že v decembri už 33, ved to je krasny vek. 😎 . ja o 10 viac. / neviem čo tu medzi vami robím! ..chudnem... 😀 /
- ozaj to sa nam blíži VODA !!!. ja 4.11. už to mam poznačené v kalendári aby som nezabudla.
som zvedava že či to zvladneme. ja cez ovocie stale zhreším / musim aspon kusok suchara, /.

Idem makat....
cauko

bea44
29. okt 2009

nakukla som že si prečitam ako sa vam dari......
- asi vseci nakupuje vence,
ja zajtra ovocie 😖 / dufam že zas bez prehreškov 😀 😀 .

cavte

krasulka
29. okt 2009

Ahojte, ja som sa dnes fajne najedla, spagety s rajcinovou omackou a sampionami fakt mi chutilo, na vecer mam jablkovy kolacik 🙂

bea zajtra aj ja vitamiiiny 🤐

ivella
29. okt 2009

halooo,ja dnes na bielkoviny,co som sa tesila na masko..tak mama sklamala a robila langose--no jasne ze jeden(ten najvacsi)bol moj 😀 😠 so syrom a kecupom...ale potom mi to prislo neskutocne luto,aka som sprosta,takto marit vytuzenu postavu,,takze tento langosik bol moje jedine jedlo dna 😕 🤐 zato kavy boli dnes az 4 😒
teta bea 😉 😉 ja mam vodku uz tento pondelok a docela sa tesim,aspon bude kilo dole 😀 😀
bola som na ten cajik v lekarni a ze ho mavaju,ale bohuzial momentalne nie-asi vela bab na nom fachci 😀

bea44
30. okt 2009

ahojte , deturence moje. 😀 😉
ja mam za sebou dnes banan a hrozno, este som nemala kavu, akurat si ju idem urobit 😅 .
na obed mam hruškovy kompot ☹. /

Ivella, tak ja voda streda, takže som dva dni po tebe. som zvedava ako dopadnem 😝

ja včera na večeru som už cestoviny nemohla, ostali v chladničke, dala so si jednu plundru s cokoladovou naplnou a čokoladu. 😎

- inač ten čaj dostat aj normalne v potravinách, vyraba ho aj KLEMBER. rozne prichute. Mne najviac chuti limetka aj čisty je OK , ale ten mi pripomina vonou zhnite seno.
včera som kupila Jablko so škoricou / celkom sa da/ 😵

krasulka
30. okt 2009

Dorbe raaanko,

bea tak dnes hladujeme co? ach jo..ja si na obed udusim trochu zeleniny lebo vela ovocia za den mi nerobi dobrotu, este som aj kramy dostala takze uuzas. Ja som zjedla jablko a banan, mam doma aj mandle, zjem asi potom malej vyzivu, jahodovu, lebo ta jej moc nechuti, a aspons a to nevyhodi xixi.

BAby vy ste super ze uz ste sa az k vode dostali, ja budem rada ked budem uz pri nej len neviem ci ju prezijem...Ja som este nikdy nebola iba o vode, dufam ze neodpadnem 😀

Ivella no ty tomu telu davas zabrat, ze langos 😀 😀 😀 ja som vcera robila drahemu na veceru syr a hranolky, a v pohode ani ma to nelakalo, akurat isla okolo okna taka sexica chuda ze by som po nej najradsej tie hranolky drbla von oknom 😀 😀 😀

No ten caj spociatku chuti ako stuchlina zevraj niekomu, ale mne chuti. A ten co som kupila tu je super silny, co som rada. ma velmi dorbu chut

bea44
30. okt 2009

😀 😀 😀 . najhorsie na tom je že tie seksice si s kludom tie hranolky daju a NIC to s nimi neurobí.

Ja som včera večer varila tomu mojmu mesožravcovi madarsky gulas a knedle. a tiež to so mnou nič nerobilo 😎
- možno preto že ja meso moc nemusim 😀 😀 😀 . ja s l a d k e e e e a ch l e b a a a a a. 😢 😢 .

ale ja vlastne teraz po troch tyždnoch zistujem ze mne takato dieta , nedieta vyhovuje, lebo nemusim rozmyslat co budem jest !! mam to nalinkovane, dodrziavam / ako tak/ a ideme dalej...... 😝
včera som si počitala, ze ked vydržim 90 dní, tak skončím akurat na moje narodky 😀 😀 😀 .
dobry darček som si vymyslela 😀 😀 ,

ivella
30. okt 2009

caute,peciem si zemiaciky-nasucho,,ale mnam mnam,chutia ako z pahreby 😀
bea,super darek,treba to potom zajest tortou 😀 😀

krasulka
30. okt 2009

Ahojte baby tak ja po vitaminovom dni celkom pohoda, akurat ma strasne boli brucho z kramov do prdele au au au...idem si spravit puert a za hodinu ide perfetkny fiilm, tajomny let tak idem cumet. Ozaj a dnes som nevarila, drahy si siel po cinu, ale ani mu ju nezavidim..ja mam mandarinky 😀 😀 😀 teda mala som zozrala som uz asi 6. boli fajnove a velmi mi pripomenuli vianoce..joj uz aby boli

Poradte co zajtra varit na bielkoviny..ja vobec nemam chut na varene kuracie maso..odkedy mi po nom bolo tazko...poradte pls...

ivella
30. okt 2009

krasulka,co tak nejaky salatik,ako je sopsky..ked si das syr a kopec zeleniny,tak aj zasyti..ak tak miesto syra vajicko
ja dam bud ladovy salat alebo cinsku kapustu,nech toho vypada byt veeela 😅
alebo polievku zeleninovu,chleba so syrom..
ja som vydrzala na zemiakoch a varenej mrkve
prehresok bol jemny,ked som olizovala lyzicku z mrkvovej vyzivky--bola neskutocne sladkaaa 😀 😝

krasulka
31. okt 2009

Dobre ranicko,

tak idem do obchodu a asi si spravim ten nejaky grecky salat, s tym syrom, olivami..zelenina..Alebo mozno rybu..Lososa to je aspon poriadne masove 😀 😀 😀

baby dnes som sa vazila po 12 dnoch aaaaa: zaciatok diety: 64,2 dnes rano: 61,8 😵 😵 😵 😵

ivella vsak mrkvova vyziva neni az taka hrozba nie?

krasulka
31. okt 2009

No de steeeeeeeeeeeeee ☹ ☹ ☹

Tak ja som mala na obed 3 parky s celozrnnym rozkom a k tomu rajciny s ladovym salatom 😵 😵 😵 mnam dobre som sa napapala a vecer si dam asi len jogurt 🙂

ivella
31. okt 2009

tu smeeee 🙂
chapes,viiikend 😉
a vies ze by si mala mat na veceru to iste ako na obed? 😉 no ja to tiez nedodrziavam
ja spagetky s omackou a caka ma strudla 😀 😀 😀 (sa nemozem dockat)
pekne kilecka,ze 61,preboha,skapem od stastia mat len tolko 😝 😝 😝

krasulka
31. okt 2009

no ja viem ze by som mala mat rovnake ale na veceru uz parky nechcem, myslim ze ten jogurt neni take zlo 🙂

No ivella, ziadne lagose a bude aj 61 😀 😀 😀 NAm tu dnes otrasne leje cely den takze sme doma

ivella
31. okt 2009

my rano total mraz,potom teplucko..ale deti chore,takze doma tiez,,zajtra len rychlo na cintorin..
inak moje deti uz spia,to je sen(a total nahoda)starsieho bolela hlava,tak sa vypytal sam a malemu to tak vyslo ze isli naraz.tak konecne kludny vecer--este som si ani ten kolacik nedala 😅
jasne ze aj ja budem mat tolko kileciek,ved uz mam navyse len 32 😀 😀 😀 😠 😠 😠 😠 😢 😢 😢
tusim ma aj chut presla 😖

cipsinka
31. okt 2009

ahojky 😉 ,

aj ja som na 90 dnovke 😉 😉 😉 ,zacala som spolu s Krasulkou 🙂 .Pridavam sa aj ja do vasho kolektivu nech mam vacsiu motivaciu a menej prehreskov 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

pog
31. okt 2009

cipsinka: vitej mezi nama

ja dnes nestiham, chlap je v praci a kluci dnes nemeli moc dobry den 😝
budu se snazit hodit do alba nejake fotky, tak snad se mi to podari ......

ja dnes mela pecene brambory a zeleninovy salat a prijeli k nam moji rodice a pul plechu brambor mi snedli, protoze jim moooc chutnaly

cipsinka
31. okt 2009

pog dakujem 😵 😵 😵 😵

akurat som si vas trosku citala,nech som v obraze 😉 😉 ,ste ma potesili,ze ovocny den sa mozu vyyyyyzivy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .tie ja milujem a vobec ma nenapadlo,ze to mozem ovocny den 😕 😕 😕 😕

cipsinka
31. okt 2009

a zajtra mam skroby a neviem co mam varit,och joj ta moja fantazia 🙄 🙄 🙄 🙄 😠

pog
31. okt 2009

😀 tak fotky jsou tam ....

cipsinka: to ja taky vetsinou nevim co varit, jeste to mam trochu slozitejsi, protoze musim varit pro sebe, pro Jáchyma - zacal papat polivecky a masicko a ruzne kasicky a jeste pro manzu a Mateje, takze denne varim na obed tri jidla....

krasulka
31. okt 2009

Kukuk 🙂

pog kraaasna rodinka 😵 😵 😵 nadherne deti, a suprove meno ze Jachym juuj. A maly aky vlasaty, to je nadherne 😵 😵 😵 uz mate zuby? Moja mala bude mat za chvilu 9 mesiacov a zuba ani jednoho 😒

Cipsy vitaj v klube 😀 ja zajtra: Kari ryza s mrkvou a nejakou zeleninou a k tomu zeleninovy salat 😎

Pecene zemiaky by som si dala aj ja ale uz dva skroby po sebe som mala zemiaky tak zajtra si dam tu ryzu nech to striedam 🙂

cipsinka
31. okt 2009

pog noo mas to vesele teda,ze 3 jedla panecku 😕 😕 😕 😕 .

krasul 🙂 😉 😉 😉

miskachrumka
31. okt 2009

ahojte kocky ja som to už vzdala nejak nemam sil ist dalej a snazit sa o nieco nemozne 🙄 ☹
obdivujem vas! 😉

pog
31. okt 2009

miskachrumka: nevzdavej to ......

potrbujes nekoho kdo te bude podporovat,....... tak se do toho holky dame, nee?

cipsinka: manzel je hasic takze dela jeden den 24 hod a pak ma dva dny volna a tak musim varit ☹

Krasulka: vybirali jsme jmena, ktere se tak moc nedavaji, jenze ted po dvou letech zjistuji, ze tech Mateju nejak pribylo, v roce 2007 to jeste nebylo tak moc rozsirene, Jachyma neznam zadneho, jen se setkavam s lidmi, kterym se to jmeno moc nelibi, ale to mi je jedno

pog
31. okt 2009

holky co kojite, prosim napiste mi svoji zkusenost
po tom, co jsem zacala drzet du dietu, tak mi Jachym nechce pit moje mleko, pres den vubec, v noci jednou max. dvakrat, ale casto se pousti a place, takze mam takovy pocit, ze s tim mlekem neni neco v poradku, asi budem muset prejit na umele, je mi to moc lito, protoze jak se maly narodil, tak jsem si kojeni uzivala, Jáchym krasne pil a pribiral a ted takovy obrat, je moc dobry jedlik a tak ho to mleko asi moc nezasyti, ale jak vidi misku s jidlem tak to je uplne neco jineho
Mateje jsem kojit nemohla, narodil se v 33. tydnu tehotenstvi a prvnich par dnu lezel na detske JIP v inkubatoru, ja jsem za nim nastoupila az me pustili z setinedeli a prvni kojeni jsme zkouseli az paty den po narozeni, byl ale maly a slaby, takze ani nevedel, ze by mel neco delat, prvni dny ho krmili sondama primo do zaludku, ale vse je za nama a je z nej zdravy vesely kluk, tak je mi to lito, ze to kojeni asi skonci

a co vase deti?

krasulka
31. okt 2009

Miska a preco si to vzdala? nechutilo ti? ja som tiez zistila ze musim si navarit tak aby mi chutilo, lebo inak by som to nevydrzala ani ja. Kolko si vydrzala? myslsi ze uz naozaj nemozes dalej?

pog aj ja chcem hasica..nema manzel nejakeho kamarata?

no takych magorov si nevsimaj, ja som tiez dala take meno co duuufam nebude mat v jednej triede dalsich 6 dievcatiek 😀 😀

baby ja som si dala hrozno asi pred hodinou ale len torchu ale mi veeelmi chutilo 🙂

pog
31. okt 2009

krasulka: kamaradu - kolegu hasicu ma dost - nekteri jsou moc sikovni, mladi 😀 , ze se zenska rada podiva, ale jak tak premyslim, tak jsou myslim vsichni zadani .... 😝 dokonce na jeho smene se jim letos narodily 4 deti, sami kluci, oni totiz holky neumi delat, ani jeden kolega nema holku 😉

takze pokud ti nebude vadit zenac... tak neco domluvime