90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

krasulka
10. nov 2009

Ja si tiez myslim ze sa mozu, pretoze napr ja som doteraz vzdy si kupila dva kusky jablkoveho kolaca a to je tiez kysnute. nechcme to ospravedlnovat, ale myslim ze sa to moze 🙂 Samozrejme ze nie cely tanierisko s pol litrom masla a kilom kakaka 😀

Tu je krasny den dnes, kto pride na navstevu? 🙂

Zajtra mam zase vitaminy, musim si kupit melon lebo minule som to nezvladla 😔

markiza
10. nov 2009

takze buchty??? mnam 😉 este stastie, ze ich neviem robit 😅

my mame dnes peceneho pstruha, deti so zemiakmi a my dospelaci so salatom ;)

adamko, gratulujem, kazdy minus je super!!! 😉

adamko05
10. nov 2009

ivella... som rada, že to vidíš v mojom prípade tak pozitívne.... 🙂... aspon niekto 😀 , ale tých 57 kg by ma fáááákt potešilo, ale tak, uvidíme...

bože, dieta malé mi reve, čím dalej je vačší problém, aby zaspal a vôbec, aby v noci, ked sa zobudí zaspal.... tak asi je čas ho naučiť zaspávat samého, nie so mnou či mužom... ale vidím, že vydrž má riadnu, už reve 15 minut... bože, tak mi ho je luto ☹ ☹ ☹ , ale je to pre jeho dobro... šak takto to nejde, aby bol 10krát v noci hore (aj ked dnes boli iba dva, ale z toho jedenkrát skoro hodinu, čo nevedel zaspat.... doteraz som to na vetry a zuby zvalovala, ale myslím, že to už nie je ani jedno, je to len ZVYK a ZlOZVYK, že je po ruke mama, cumel, čaj... 😠 )

ale neviem, kolko to vydržím.... ten rev...

a drž dietu... mám chut vybehnut do obchodu a kupit velku Tatianu a ZOZRAT JU 😠

bea44
10. nov 2009

Ahojte 😉
adamko . super si to zvladla 😵 a to si sa bala. a myslim si že čim menšia nadvaha tak samozrejme menši ubytok.
aj ja len 3,5 kg. /možno keby neboli tie naše prehrešky 😠 /. ale ved sme ludia nie stroje. ako mi napisala krasulka 😉 .
ale, kua kua kočky , čo tu čitam je vacsinou o porušovaní diety, a nie o tom ako vydržat ! 😠 😠 .
čest výnimkám 😀 😀 😀 😀 .
ja tiež priznávam : včera večer jeden malý, maličičky keksík ☹ ☹ .
dnes len ryža so zeleninou a večer to iste , dufam že na 100% 😢 😢 😢 .
markiza - držim palec, vydržat po 2 tyždnoch to uz ide same 🙂

viete o čom som včera rozmyslala: že ked skončime , co dalej ? 😖
ja nechcem pribrat!!! 😢 😢

chamuda
10. nov 2009

Cauky babinec,
uz mam vecer. zatial som zjedla len ryzu a brokolicu na obed. Ja to mam lahsie,leb ocestujem a nemozme si dovolit vela nakupovat,takze si nakuppim stale na par dni a varim. nemam kde robit prehresky. cestujem v karavane 🙂 sem tam ked som vo velkom meste ma lak to dobre jedlo,ale zatial som odolala. druhy mesiac som uz zacala a uz nie som vobec hladna. inac ja treti den nejem ano kolac ani cokoladu-totiz ja nemam rada cokolady. no zas zboznujem jedlo.ajatk chudem pomalsie ako niektore-asi mam menej pohybu. ale som spokojna ajtak. vitam nove baby a zvysok pozdravujem. Inac moj posledny vodovy den mi vychadza na silvestra- ha ha 😀

bea44- ja po diete pokracujem v pocitani kalorii- moja kamoska schudla kazdy mesiac 5kg. je co chce ale ked zje 1200cca viac uz neje. treba sa naucit pocitat a rozlozit si to. ja som si uz kupila malu knozku kde pise co kolko ma kalorie a tuka a cukre.je tu super. neboj nesmieme sa rozozrat- hlavne pokracovat v ovoci rano a nejest chlieb. neboj bude dobre ked uz tolko schudneme -snad nebudeme take hlupe to pribrat spat.

paaaaaaaa zatial

adamko05
10. nov 2009

baby, ale už mi riadne škvrka... ale ešte tak dve hodinky mám smolu ☹

nakoniec dieta malo lepšiu vydrž jak ja, hučal 50 min. a nezaspal... tak zas so mnou.. bolo to zbytočné...ja už fakt neviem ☹ ☹ ☹ ☹ ...

ivella
10. nov 2009

bea,ved je kniha dalsich 90 dni,tam je to uz trosku volnejsie...no a potom zase dieta,ved uz budeme take kamosky,ze si budeme aj chyyybat 😀 😀 😀
krasulka,kolko pijes toho puerta,ja tu mam napisane ze 3salky denne,no uz mam v sebe pol litra a este by som si dala..
adamko,no ma to tvoje male teda vydrz--aspon vysavac si mu mala zapnut,nech ho prekrici 😀 😀
chamuda,no to je veget,to vazne len cestujete a spoznavate krajinu-ci som to tak aspon pochopila...a ja som myslela ze zarabas tazke prachy 😀 a kolko mas rokov?dieta nechystas?
aj ja som hladnaaa,no uz nikdy ziaden prehresok,tak smola 😠 ale adamko,ta bonbonieeeera,ta znela sladkooooo 😀

zuzkad
10. nov 2009

pekny dnik kocky 🙂 🙂 🙂

tak som nakoniec nasla na dnesny skrobovy den recept...zeleninove rizoto a samozrejme salatik mnaaam, uz sa aj tesim na obed 😀 😝 😝 😝

adamko citala som tvoje kg a to mas supeer...ja som mala 72 kg , ked som zacala cvicit bodyforming a zatial som to stiahla bez diet o4kg, cize mam teraz 68,2kg...no a moj sen je ist tak na 57-55kg to by som bola ako pre tehu a celkom spokojna 😅 😅 tak mam motivaciu 😉 😉 😉 ...to zaspavanie ti nezavidim, ja som sa presne tohoto obavala a prve mesiace nosila a uspavala len na rukach az pokial mi krize nezacali piscat a ja s nimi od bolesti, tak som bola prisna mamina asi niekedy dost ☹ ☹ teraz mam ale "pokoj" v tom, ze ked maly ide spinkat, len pustim kolotoc, dame dudlik, plienku a zaspinka mi sam do 10 minut...ale moze byt, ze mi to este vynahradi 😝 😝 😝 ...tiez by som ho najradsej cely den nosila a mojkala atd...co uz maminky lubime tie nase ditky a spravime asi vseetko pre nich

to ste ma potesili, ze baklazan sa moze aj kazdy den a opeceny s cesnakom mnaaaaaaam...cize zajtra ked mam cestovinovy den a netusim co jest mozem si dat opeceny baklazan ?? hmmm len co k tomu...ozaj to som sa chcela opytat, ako sa moze jest cierne pecivo ktore dni ??

krasulka
10. nov 2009

Adamko mala je taka ista v noci bola od 4 do piatej hore, potom uspavanie na rukach 20 min Vraj to je take obdobie okolo 8 mesiaca, dufam aj ja ze sa to zlepsi, tiez by som sa uz rada vyspala, aj Micahl 🙂

MArkiza mna prve 4 dni dost bolievala hlava, potom uz som si zvykla. Ja sa dnes velmi tesim na tie makove slize mnaaaam 😵 😵

A pojdem s malou von je tu rkasne slniecko, ked sa zobudi a poobede spravim tie parene buchty a je. Ale iba par..ziadne kilo muky

adamko05
10. nov 2009

zuzkad... tak mi malý zaspáva do 6 mes., dokým sa nedokázal dať na 4ri a posadi z toho... potom som už musela byt pri nom, lebo inak stále na 4ri a sedel, a sedel... a skušal vstavať... 😒 ☹

hladnááá sooom... ale vydržím....

a som z toho spania fakt zufala, prvý spal super, tak teraz neviem, ako na tohoto.. och poomooooc... to som ale mama 😖

zuzkad
10. nov 2009

adamko tak sa mam na co tesit 😉 😉 😉 nooo si to uzijem neskor 😀 😀 ..aj som chcela ist s malym von, lebo vcera kym som si vsetko porobila ..uz bolo nieco po stvrtej hodine a to uz normalne zacinala byt tma...tak som slubila malemu, ze pojdeme dnes, ale ked vidim co je vonku 😕 😕 neviem neviem...prsiiiii, fuuuka...zima je bbrrrrrrrr

adamko a preco sa nemozes najest uz teraz ??

adamko05
10. nov 2009

zuzkad.. možno teba to nečaká 🙂.. ale spanie mojho krpca je OD TEMY 😉

no nemôžem, lebo nie je ešte 12 hodin a chcem sa tak okolo 12.30, lebo do večera do nejakej 18.30 by bolo dlho, by som nevydržala.... 😉

zuzanat
10. nov 2009

ahojte, tak sa hlasim do "klubu" dietu som zacala minuly pondelok, v tyzdni to este celkom ide, ale cez vikend sme boli u nasich a na navsteve, tak to proste neslo 😖 ale nerobim si z toho tazku hlavu, lebo aj o psychike to je, teda myslim...Dnes mam bielkoviny, tak mam maso so zeleninou.Niekedy je to celkom v pohode s jedalnickom, ale obcas cez UH mi dochadza fantazia. dietu som uz kedysi drzala a celkom to slo, tak len dufam ze budem mat aj teraz taku pevnu volu....

ivella
10. nov 2009

zuzanat,ty vypadas dost stihlo,kolkoze mas kileciek?inak tusim sa najviac chudne okolo trencina?
ja som sa dnes postavila a vahu a stojim,takze som vlaste spokojna,ze to neslo hore 😉
adamko,nas prvy takto nespaval cely rok,potom zrazu utalo a zacal spinkat,takze pevne nervy...tiez sa vzdy zobudil,ze sa chce ist umyvat,vlaciky kukat a podobne,,,o tretej rano..zabijala by som
mna caka na obed hruska 😀 😀

zuzanat
10. nov 2009

ivella vazim 57kg, nehovorim, ze vela, ale po porode mi ostalo na bruchu dost vela cm-ov a nohavice v pase vobec nezapnem, takze o to mi ide. Mam doma aj lavicu na cvicenie,ale to sa mi akosi nechce. A hlavne teraz ked maly ide spat az okolo pol deviatej, to uz som rada ked mam klud 😔

adamko05
10. nov 2009

ivella...

zuzanat... tá je jak prutik, neviem,č o chce suchudnut.. ale tak, od dnes máme aspon rovnaké dni... tak v UH môžem na večeru vypekat a nezostane mi ako pokušenie do druhého dna aspon 😀

ivella.. len náš nechce nič pozerat, sa tak ponosit... dat čaj a tak... ale na to je už dost velký si myslím.. ale tak, asi nie dost, do roka to dáko vydržím a potom sa jednoducho "naučí" spat aj za cenu toho, že nie 50, ale aj 60 min. bude plakat, kupim si stuple, nech sa nezbláznim.... 😖

inak... som najedenáááá.... veeeeela kapusty, všetku som zjedla, na večeru si musím udusit, lebo mi zostalo len masko.... ale chutilo mi.... a ja kapustičku môôôôžeem...

na zajtra mám šošovicu so zemiakmi odloženu, tak mám na zajtra vystarané

aj tak mám doma maroda, starší syn má teplotu... nie, ani nádcha, kašel, nič... len ráno, že boli ho hlavička (som myslela, že vymyšla, lebo sa mu nechce do škôlky, to sem tam skuša... ) ale zmerala som teplotu a mal 37.5 a teraz si lahol (vzácny okami, takmer nevydaný) a mal už 37.8... dufam, že to prejde čim skôr

zuzanat
10. nov 2009

vobec nevyzeram ako prutik, to ani omylom, meriam len 161cm, takze tych 57kg je aj celkom dost, v pase mi ostalo 7cm a to je na veciach riadne citit a kedze sukne sa uz nosit nedaju a nechcem chodit len v teplakoch, je na case nieco s tym robit 😉

a len tak mimochodom, s adamkom05 sme susedky 🙂

antdem
10. nov 2009

máš pravdu ivella, čo to tu tie baby robia 😀 ? To ja potom musím držať rovno hladovku 😀 😀 😀 . Tam, kde oni začínajú som ja bola pre 7 rokmi....Ale tak mi treba...Nenažratej jednej....
Vitaj v klube zuzanat, to som si robila srandu 😉

adamko05
10. nov 2009

tušim sme si mali urobit tabulky, váha výška... lebo potom sa mi stále nuká otázka, atdem, koľko vážiš a koľko meriaš a koľko by si chcela???? 😵 😵

antdem
10. nov 2009

adamko-ja mám výšku 170cm a váhu skoro o 2O kg viac ako TY 😔

zuzkad
10. nov 2009

kocky aj s kg na viac sme dokonaleeee, len sa chceme zdokonalit este viac... 😉 😉 😉

adamko, malemu prajem skore uzdravenie, resp. nech je coskoro fit 😉 😉 😉
ja saliem teraz z tej chripky, malemu som zacala davat vitamin C, lebo mam strach aby nieco nedostal 😨 😨 😨 kedze uz nekojim, bojim sa, aby mal dobru imunitu.

Ja som si neskutocne pochutila na zeleninovom rizote...a salate a vipila som trochen zeleninoveho bujonu...a zistujem, ze si pri tejto diete pochutnam viac ako pri normalnom-nenormalnom stravovani 😝 😝 😝 len pevne dufam, ze sa to do skroboveha dna naozaj hodi 😉 😉
baby poradte mi prosiiim ako je to s ciernym pecivom ?? Mozem ho jest kazdy den ??

antdem
10. nov 2009

adamko-ešte som Ti neodpovedala na druhú otázku- môj sen by bol toľko koľko máš teraz Ty 😵. Mala som aj menej, ale to som už bola moc vyziablá-takúto váhu prenechávam babám do 30 rokov.... 😀

adamko05
10. nov 2009

ja som ešte rok, do 30 😀 😀 😀

tmave pečivo sa môže v bielkoviny a škroby... no a v uhlohydráty, ak nič iné nie je na obed, tak suchý tmavý rožok je OK, ale to si myslím ja... ja som mala prákrát aj hrianku cesnakovu s tmavého chleba v UHL, ked som to držala prvýkrát... je to cesto, je to kysnuté ako pizza... alebo pagáč, či koláč...

ale baby možno maju iný názor... 😉

idem sa natiahnut, krpec zaspal, Adamko pozera rozprávku, myslím, že tiež zaspí... tak ho tu nechám v kľude v izbičke, aspon chvíľku, lebo ked sa "demolátor" malý zobudí, ten mu pokoj nedá 😀

tak zatím....

PS: neviem, či na večeru dám to maso, či nezamrazím.... dáko ho bolo dost... uvidím, čo vymyslím, banán??

zuzkad
10. nov 2009

noo tak to je fajn s pecivom 😉 😉 cize s maskom mnaaam aj s fazulou, ci sosovicou 😉 😉 to sa daaa...

ja som uz zuufala od rana strasne prsi a nie a nie prestat, cize prechadzka sa odklada na neurcito...inak ja dufam, ze maly mi o chvilku pojde spinkat, lebo nejaka som z toho pocasia mimo 😵 😵 spala by sooooom ...tak sledujem maleho ci este nie je unaveny 🙂 🙂 aby sme isli spat spolu 😉 😉 😉

antdem
10. nov 2009

ja mám v sebe od rána 2 kávy a 1,5 l čaju. Zatiaľ nemám hlad. Chcela by som napraviť ten víkend 😝.

krasulka
10. nov 2009

Cafte zeny ja som mala fantastikus obed, makove slize odporucam v UH. Uz ma na zajtra nachystany melon, tak hadam zajtra vitaminy zvladnem lepsie ako minule 😵

zuzkad
10. nov 2009

mnaaam krasullkaaaa...tie slize hmmm 😝 😝 😝 ja mam zajtra UH...asi nieco dam take aj ja 😉 😉 ja spekulujem na slizami s grankom 😝 😝 to luubim 🙂 🙂 🙂 a co si si dala k tomu ?? Ozaj a kdeze si dosla k melonu ? Aj ja chceeeeeem 😝 😝

antdem drzim paste az do rana 🙂 🙂 🙂

ja mam teraz dilemu, lebo o 19 -stej idem na jogu a pred nou by sa nemalo jest 2 hodiny, ale ked sa najem uz teraz do rana budem hladna 😔 ako to poriesim ??

adamko tak aj mne sa to nakoniec podarilo a zaspali sme aj s malym az do teraz...este aj psik moj zaspal s nami 😀 😀 hned mi je llepsie 😉 😉 😉

adamko05
10. nov 2009

ja som tiež zdriemla, do 15.30 sme pospali a teraz sme už dali na komplet do poriadku obyvku... je to pekné, nové... také iné, ako sme mali... sa teším... len furt dačo prehdzujem, aby to bolo OK... to ma bavííí 😵 😵

no, neviem čo dám na večeru, maso isto nie... neviem, že by jogurt "ala krasulka"... a makové špagety si dávam aj ja, aj orechové pene.... kedy ako... aj grankové...

zuzkad... čo mala mat k tým slížikom ešte????

zuzkad
10. nov 2009

noo myslela som, ci nemala nejake maslo, stipku cukru...alebo nieco podobne 😉 😉 😉
ja asi zajtra budem robit sladke 😉 😉 lebo si musim troska doplnit cukor, kedze som moje telicko sokovala zo dna na den 🙂 🙂 prave veceriam rizoto zeleninoce a salaaaat...a o hodku na jogu 😝 😝 do tej zimy brrrrr

krasulka
10. nov 2009

Zuzka vsak mak som mala 😀 😀 😀 😀

Adamko super, aj ja sa vzdy tesim z noveho kusu nabytku 🙂

Vy ste si pospali, ja som bola na dllhej prechadzke s malou, tu dnes cely den svieti slnko, potom mala spala hodinu a pol no kraasa, ako jej to prospelo. Spravila som tie parene buchty boli famoozne zjdla som dve take riadne mnaaam.

Melon som normalne v obchode kupila, som v irsku tu to byva celorocne dostupne tu to stale dovazaju 🙂