90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucijja
8. dec 2009

hehe ivella, tak maly ta v podstate zachranil... 😀

ja musim na oslavu nachystat nieco co mi az tak nechuti... 😕

ivella
8. dec 2009

tebe nieco nechuti?teda ja schalujem vsetkooooo 🙂

bea44
8. dec 2009

ahojte.
lucija vitaj v klube,/ porušitelov/ už som zacinala mat s teba komplexy menejcejnosti 😀 😀 😝
ale na tejto diete je super, že ked aj zhrešis, / samozrejme len sem tam / tak kila idu aj tak dole 😵

ja som vcera mala vitaminy . cez den ovocie v pohode, ale večer ma chytil taky hlad, že som spraskala cely balik
dusenej zeleniny a na to 2 dc strik. a v noci od 01 - 3,30 som nespala co mi polo blbo 😖 / ja krava pažrava/
dnes mam na obed len ryby a vecer uvidime či bude večera 😠

ivella. ja taky tak, myslim , že nemam nič take čo nespapam 😀

chamuda. neboj aj ja mam vyčitky kvoli 2 mesiacu. ja len ubytok 1,5 kg . ale ked to nejde, tak to nejde 😖
v januari sa polepšime 😀

lucijja
8. dec 2009

hehe baby...no tak idem napriklad robit taku aspikovu tortu s vajickom, sunkou, hraskom, kapiou...to az tak nemusim - tomu odolam...ale tu mi fantazia dochadza... 😀 😀 😀

adamko05
8. dec 2009

čaute....

ja len hlásim, že to tak vyzerá, že po víkendovej zabíjačke je "zabitá" aj moja dieta na tento rok... ☹ 😒 😠 😀

ale budem vás čítať a od 04.01. skusim na ostro, šak budu tie plesy... 🙂

ale ešte stále dumám, že až dojem zabijačkové dobroty, pár dní do Vianoc dáko skusim... šak ranajky nie su až taký problém... a hovorím si, ked aj dni prehádzem, ale budem v daný dne jest len určitý druh potravín, mohlo by sa dačo podarit... ale ako sa poznám... do Vianoc už toho veľa nenamutím...

tak vám nech sa darííííí 😵

ivella
8. dec 2009

adamko,takych nas je tu...habadej,len kazda v inom style..
ja sa tiez uz hambim vobec nieco pisat,napr.rano som si dala moje rifliky co som o nich pisala ze ich konecne zapnem,v skolke som sa zohla a praaask,vsetci to museli pocut.. 😠
isla som domov ako pos....,nevedela som pokial ta trhlina az siaha 😀 😀
ja sa teraz vazim kezde rano aby som az tak moc nenabrala a skace mi to tam riadne,aj v rozmedzi troch kil 😨
bea,to je este v pohodicke,ked len zeleninku a tekute.. 😀

lucijja
8. dec 2009

ivella: sorry, ale sa tu rehocem na tvojich rifliach... 😀 😀 😀 Som si spomenula, ako som na rodinnej oslave ukazovala neteri ako sa skace na tej lopte skakacej a ako som tak doskakala pred stol plny hosti, samozrejme ritou k nim tak trrrrrrrrrrrrrrrrrr a zrazu som skakala len v nohavickach... 😀 😀 😀

ivella
8. dec 2009

no,stava sa 😀 😀
tak keby mi to puklo vo svikoch,nic sa nedeje,pridem domov a zasijem (nitou minimalne na kožu),ale to puklo na stehnach,ako som to mala trochu vysuchane,tak na oboch nohach...no nic,manzel sa mi tiez smial,samozrejme so slovami,,,sak som ti vravel kup si novee..""
teraz vsimam ze mam zase v ruke strudlu a vobec mi nieje trapne to napisat(nema ju kto jest)
vyhodte maaaa

lucijja
8. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

chamuda
9. dec 2009

ahojko,
teda Vam dobre rano, ja uz mam vecer. bola som sa kupat-teda nechcem provokovat,ze tu mame teplo 🙂
ako vidim asi som z Vas v najlepsej vyhode- co sa tyka diety cez sviatky- ja toztiz budem na cestach a nebudem mat ziadne kolace a dobrotky- pred mesiacmi mi to bolo luto,ze ake to budu vianoce-ale momentalne koly diete mi to vyhovuje a jedne vianoce bez obzerstva vyzdrzim. tak dufam ze tento mesiac pritlacim a schudnem dalsich 5 kg 🙂
lucijja ano mam narodky na tvoje meniny 😉
dnes som mala na obed pire zo sladkych zemiakov a pumpkin (neviem ako sa povie po slovensky) a k tomu salat a na veceru sa musim priznat,ze som mala kokus. na plazi sme nasli- frajer olupal tak som si pochutila-je to uzasne-ovela lepsie ako v obchode. no mala som len fakt trosku, tak vecerat nebudem. zmensila som aj davky jedal- snad to pomoze.
pekny den Vam....

zuzanat
9. dec 2009

ahojte, som tu dlho nebola, lebo sa mi pokazil pocitac...zavidim vam tu motivaciu pokracovat v diete, mna to nejako opusta. takze ten mesiac co som dietovala bol asi zbytocny 😔 hlavne teraz po mikulasovi mam problem odolat tym vsetkym dobrotam 😅 Tak ked z diety nic, aspon robim kazdy vecer brusaky, dufam, ze mi to pomoze trochu zhodit z toho mojho nestastneho pasa.
Drzim vam palce, aby ste sa dostali na vasu vytuzenu vahu 😉

ivella
9. dec 2009

caute babeny,som na seba taka fest nas....,ze dnes len cista zelenina,aj keby som mala skapat..
este som len bola rano v skolke a uz citim hlad...to znamena ze som prezrana,lebo ked krasne dietujem,hladna rano teda isto nie som..postavim sa doma na vahu a dve kila hore,je mi zo seba zle.
musim ich dat do vikendu dole,pride mi rodina co ma nevidela 4mesiace,tak nech aspon trosku vypadam ako clovek.
budem sa hlasit..
lucijja,ty tu cvicis aj na rotani,alebo kto to bol?zabera to?nasi ju maju-samozrejme pod postelou,tak som rozmyslala ze im ju slohnem 😀 lebo brucho mam cim dalej tym viacej ovisnute(a manzel stale nechape,preco sa vyhybam rannemu sexu 😀 😀 ☹ )no a na sklapovacky sa asi urcite neprinutim,tak neviem ako by som si pomohla,,,nerobite niektora na plastike?bea,nic? 😀

ivella
9. dec 2009

chamuda,tekvicku slovensku si to mala 😀
-neboj mensie davky pomozu stopercentne 😉 a tie sviatky ber ako vyyyyhodu,spomen si na nas na vianoce,ako nam je zle s nabratych kil a ty budem bezpochyby jedina,co schudne,lebo nech piseme co piseme,popravde neverim,ze niekto vydrzi nezrat,,,to by sme tu anio jedna nebola- s takou pevnou volu by sme boli vsetky idealne,,,,cest vynimkam,,ze zuzanat(stale nechapem co to ziena chce schudnut,podobne aj ciarka.. 😀 😀 😀 )

bea44
9. dec 2009

ahojte, tak som včera pisala ze večera nebude len ryba na obed, ale večera nakoniec bola : treska s chlebom,
ale ved to je tiez ryba 😝 . takže som ani velmi neporušila 😀 😀
dnes ma zeleninove ryzoto / aj na večeru / nech sa potom mozem na vianoce na ... zrat 😵

ivela o tej plastike som minule rozmyslala aj ja 😀 ked si sadnem tak mozem tu kožu na bruchu zrolovat 😠
nooo, i ale myslim ze ta rotana by pomohla 😉 aj ja ju mam / nie pod postelou ale za skrinou / a caka na svoju chvilu 😀 , ale to by sme bli sexice velmi naraz, a nie pomaly. 😀
inač to kilo horedole beha aj u mna ☹ .
chamuda: ja som uz presla na tie menšie davky / napriklad minule večer cely balik mrazenej zeleniny/ 😲
ale hlad je hlad.

lucijja
9. dec 2009

ivella, no ja rotanujem ale ci to pomaha neviem, ja k tomu robim aj prusaky a nejake zakopavacky nohami tak netusim. Ale je to minimalne veeelmi prijemne na chrbat. Ked ma boli a idem na rotanu tak si ho tak popukam fajne... 🙂

aj ja chcem platiku...ale na kozy...si dat zmensit a spevnit...ale muz ani pocut... 😀

ivella
9. dec 2009

hehe,ja o plastike prs rozmyslam uz od doby,co som na svete 😀 😀 no a kedze sa niekedy uz nedokazem ani vystriet,co ma tak chrbat boli,manzel zvolil,,,zevraj nie kvoli nemu,ale kvoli mne,,tak uvazujem,ci si nedam spravit,,len sa bojim tej operacie-clovek pocuje vselico sa deje
este k tomu u nas otvorili novu plasticku chirurgiu,tak by som nemusela daleko...a doporucenie od lekara dostanem hned,,,staci sa objednat.mozno skusim takto o rok...
no ale potrebovala by som aj chrbat vycucat,brucho,ruky...a vlastne vsetko 😖 😖 😎 😀 😀

lucijja
9. dec 2009

ivella, ja sa zase bojim toho ze sa mi to do nejakych troch-piatich rokov rozpadne... 😖

ivella
9. dec 2009

no ja by som si nedala implantaty,ved mi bohate stacia tie moje...co by sa rozpadlo..?zmensia a zasiju,ci nie?

lucijja
9. dec 2009

myslis ze by to stacilo? Teda ja by som tiez implantaty nechcela...ale myslis, ze to bude pekne? Nebude to ovisnute furt? Sice, ked sa zmensi koza tak by nemalo... 😕

ivella
9. dec 2009

uz som prelistovala toho habadej,casopisy,internet,vsetky fotky...a poviem ti,horsie nez je to teraz uz to nebude 😀
teraz aj velke,aj ovisnute...potom tostrcim do nejakej peknej podprdky a hor sa na ulicu(nemyslim doslova 😀 )lenze teraz kupit normal oblecko,katastrofa,vsetko vykuka,alebo sa zarezava,ked chcem aby to poriadne drzalo..aj ked schudnem,tato oblast mi stale ostava-mame to v rodine
preco je to ta,ze ked chce kamoska schudnut na bokoch,da dole len kozy a ja co chcem tam(okrem celeho tela-len rit nechccem),tak idu dole boky...ta priroda to nejak divno zariadila
dnes som vydrzala,teda nie na zelenine,skor ovoci,ale len zmeska pomarancov s bananom rozmixovana+pridana voda,,,takze v pohodicke a dopijam stvrtu kavu
no zajtra ma caka kuracina a ladovy salat-som kupila kus za sedem korun 😉

lucijja
9. dec 2009

no veru musim si aj ja o tom nieco poprecitovat...a o prirode a jej zakonoch ani nehovor...Vidno ze Boh nie je zena... 😒 😀

boze ja by som si taaak dala ladovy salatik, ale nikde ho tu neviem zohnat na okoli...A kavu pijem uz iba jednu co som na diete...predsa len horky turek uz tak nesmakuje ako s cukrom, mlieckom a keksíkom.. 😀 Ja mam vitaminy zajtra..Ale prezijem...Dnes som riadne cvicila. Sice iba pol hodinu ale som sa zapotila - bolo to poctivo. Ked som zacinala ledva som spravila 30 brusakov a teraz ich uz spravim 200 relativne v pohode. 🙂

ivella
9. dec 2009

no supeeer,ze 200brusakov,to by bola moja smrt ☹
musela som kuk ze kde to zijes,ked neni salat-normalka ho u nas maju vsade-a za tuto cenu bol v tescu.
ta plastika---pokial das len toto co som pisala,tak ti to preplati poistovna-hradis si tusim len tych par dni ubytko,ak das nieco navyse,uz hradis sama,,ale vysledky boli take,ze by mi to stacilo aj len odfiknuuut 😀 😀

lucijja
10. dec 2009

baby ja som takaaa sklamana. Dnes som sa postavila na vahu a vaha sa mi nepohla ani o gram uz dva tyzdne. Dnes mam 20 den a dole stale len tie 3,5kg. A to som chcela dat dole povodne 15-18 kg. Takymto tempom sa mi to veru nepodari. Ved vsetko dodrziavam, tekutin mam denne aj tri litre, ked je zakusok povoleny ja si dam len nejake fornetti z listkoveho cesta co sa mi nezda taka kaloricka bomba ako torta. Zatial som mala len minimalny prehresok...Co robim spatne? ☹

ivella
10. dec 2009

lucijja,nic nerobis zle,jednoducho cvicis...tam by to potrebovalo zmerat,,,viem ze si s tym mala problemy...nedalo by sa to trebars pred zrkadlom?ze by si videla kde presne mas meter a zapamatala si...
ja uz som umyla okno balkonove,mam nachystany koberec na drhnutie,tak sa tesim,aka svalovica ma zajtra cakaaaa

bea44
10. dec 2009

cawte,
ja dnes UH, miesto cestovin som si doniesla na obed skvarkove pagace 😝 a cestoviny asi vecer 😔

lucija . to je tym cvicenim a aj telo si zvyklo na inu stravu, teraz to pojde pomalsie, ale ja aj ked mi neslo dole na vahe. som po tych dvoch mesiacoch citila na oblečeni, že som splasla / ako keby ma niekto vyfukol, ako v tej reklame 😀/ len nerob paniku , prestan sa važit, ja stale len po vode .
ivela. Bastovanskeho 9, košice - este mi napis kalkulaciu 😀 😀 😀 😀 😀
/ ked si draha tak sa toho pustim sama , ale ak je mozna dohoda ....... 😉/

kukam , že kočky pomaly odpadavaju ..... uz tu piseme len mi 3 😲

ivella
10. dec 2009

bea 😀 😀 😀 som ako vyflusnuta,este aj noc bola zla,do toho som si spomenula ze musim bezat na postu,,,,no parada...teraz mam desat minut a utekam do skolky.
vsimla som si ze dievcata uz asi len citaju,,,teda za chvilu tema zapadne do prachu 😒

lucijja
10. dec 2009

ja som este staaale tuuuu... 😀 Zatial som to nevzdala aj ked som silne frustrovana...ja som sa sice nemerala, ale manzel mi spravil fotky kde som hola 🤐 zpredu, zozadu aj zboku tak uvidim ked ma odfoti po vode...ale ak nebude nic badat tak...!!! 😠

ivella
10. dec 2009

...tak dieta ma 90 dni,no a po nich uuurcite badat bude,na 100% 😉 😉 😉 😉
ja som zhresila,mlady vytiahol balicek...nemozem ho nechat vsetko spapat sameho 😝

lucijja
10. dec 2009

ja dnes vitaminy ale uz musim ist spat lebo zozeriem asi aj manzela aj malu.... 😀 😀 😀

ivella
10. dec 2009

😉