90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

tasha8
21. dec 2009

ved ani ja sa nechcem dako prepchavat, naco je to dobre napokon...a mne na Stedry vychadza vitaminovy, haha, to by som nic nemohla z vecere vlastne 😀 a my tiez sa zvykneme postit a potom tiez radsej menej, nie cely den nic nejest a potom sa napchat do prezratia..
manzel je z Ciech? a preco tam mas depku, akoze zo svokrovcov a tak?

ivella
21. dec 2009

bea,no ty si to vyhrala,,,, 😀 😀 😀 mohla si mat vodu aspon na silvestra,to by sa dalo--samy sampus 😀 😀
tak vidim ze ja by som teda tiez koncila pekne pred novym rokom...
babule musite si dietu vypytat kto nemate,ved ju vsetci kolujeme na mailovke....
drahusikovi klesla aspon teplota,tak uz ho nedonutim lezat,no bojim aby malinky daco nechytil..

bea44
21. dec 2009

nnooo aby som pravdu povedala, neviem, neviem, ako ten posledný tyzden dopadne, ☹

samozrejme, ze sa nechystam prezierat, ved teraz , ked mam stihnuty zaludok, sa ani neda 😀
a preventivne aj menej upeciem 😝

niekto sa pytal ze kolko som schudla od zaciatku: tak doteraz 6 kg, ale na cm to poriadne citit 😵

ale zo mna si neberte priklad 😲 su tu ine bojovnícky, / ivella, lucijja/
- ja som to brala benevolentnejsie, kedze nechcem uplne menit satník 😀

a veru rozmyslam , ze v januari by som uz isla naostro/ bez prehreškov/ 😎

bea44
21. dec 2009

no chcela som na veceru, zemiaky a kyslu kapustu 😠
zemiaky upecene a kapusta na balkone zamrznuty vrchnak 😖
to ma nenapadlo, ža az tak...... mrzne, musim si nechat zajst chut ☹
bude k zemiakom asi cvikla 😲

lucijja
21. dec 2009

bea: cvikla je tiez dobra, mnamky... 🙂 A ja ze som bojovnicka? hahaaa, kupodivu sa tak pri tejto diete ani necitim. 😉

miskachrumka: aj tu na fore a ak chces, tak posli adresu mailovu do IP a ja ti poslem dietku na mail. 😉

lucijja
21. dec 2009

aaa dnes som piekla vanilkove rozteky a ani som neochutnala... 🙂

bea44
22. dec 2009

cawte
napišes ze si piekla rozteky a neochutnala si !!!! a ze nie si bojovnícka!!!! 😵 😵 😵
to ja keby som piekla tak určite ochutnám 😖 😖 aspon jeden
a preto som este nepiekla 😀 😀 . budem dnes večer, este som v robote 😠

teraz ma napadlo, ze mame rovnake dni 😉 a ved, dnes sladke mozes 😀 😀 / teoreticky/

inač , ja som uz toho dost nadietovala 😖 ale tato dieta je ozaj super 😵 nemusim rozmyslat čo budem jest,
je to určené / zhruba/ a ja to zhruba dodrziavam 😝 a aj pri čokolade idu kila a hlavne cm dole 😝
to je super, a myslim si ze je preto daka dlha / 90 dni/ aby si clover zvykol na ine stravovanie / zdravsie/ 😉

mna kamaratky prehovarali 2 roky a pevne som odolavala / bala som sa tych 90 dni/. az som sa musela nastvat a začat sama. 😎

lucijja
22. dec 2009

bea mne sa veru 90 dni praveze nezda ako dlha doba, mne to pride ako rychlovka. Veru dnes sladke mozem ale dam si az na veceru, kupila som si osie hniezdo orechove. Mnam. chcela som fornetti ale dnes nepiekli. 😝 Na obed som mala pizzu a veru som ju ani nedojedla. Stvrka mi zostala.

bea44
22. dec 2009

kuk,
ja len tak medzi pecenim 😀
dnes v pohode , vecer sme mali spagety 😵
a zajtra ovocie aspon do obeda, a mozno obed, vecer zeleninka.
tak idem pokracovat 😝

lucijja
22. dec 2009

aj ja zajtra vitaminy. Robim si na obed zeleninu wok len tak nasucho na panvici, polku ja a polku muz s ryzou a vecer asi zeleninovy salatik. 🙂

adamko05
23. dec 2009

KRASNE SVIATKY SPOLUBOJOVNICKY MOJE 😵 😵 😵

lucijja
23. dec 2009

Tiez sa pripajam. Krasne a pokojne sviatky nam vsetkym. Doschudnutia. 😲

nicoll22
23. dec 2009

ahojte baby...ako tu tak citam tie vase prispevky tak som sa rozhodla, ze sa pridam ku vam...som rozhodnuta na 100% 😉 viem ze to bude tazsie cez sviatky, ale....potrebovala by som takych 6 kil a budem naozaj spokojna...tak sa tesim,...tak doschudnutia 😎

lucijja
24. dec 2009

ahoj nicoll, vitaj medzi nami. A kedy zacinas? 😉

ivella
24. dec 2009

Ahojte,prajem Vam vsetkym kraaaasne Vianoce,pevne nervy a co najmenej prehreskov 😀 😀 😀

lucijja
24. dec 2009

ahojte chuduľky, tak čo? Už ste prejedené??? 😀 😀 😀

bea44
25. dec 2009

ahojte,
vsetkym prajem prijemne sviatky.

tak ja vcera do vecere v pohode na ovoci 😉 , ale veceru som si nenechala ujst ani kvoli chudnutiu 😝
ale v setko s mierou 😵
nnoooo dnes zatial len ovocie, ale nechce sa mi nic ine varit, ked je tolko nachystane ☹
tak bude na obed kapustnica 😎
a veceru uvidime 😝

a tym co zacali cez sviatky....... prajem pevnu volu 😵
aalle ja si myslim, ze tyzden hore dole a januar by bol lepsi na zaciatok 😉

lucijja
25. dec 2009

ja vcera tiez veceru som si dala, ale tiez som sa nedotlacila na fest, ale s mierou. 🙂 A dnes som mala na ranajky ovocie ale pred obedom som dobla jeden chlebik s udenym a kolacik. Tak teraz neviem co so sebou. Tiez som hnila ist si cokolvek urobit. 😒 A navyse ideme po navstevach tak neviem ako to dopadne. Uvazujem ze dnes este domiesam, ale si dam len po troske a hotovo. A vecer ked budem cvicit tak urcite spalim minimalne to, co pojem takze dnes asi este volny rezim. Teraz ani nie som hladna tak si dam len kavu a vecer nieco zobnem. 🙂 Ale mam vycitky svedomia. 😀

alica02
25. dec 2009

ahoj , ja som skoncila pred mesiacom, a schudla som 13 kg, teraz mi to tak +- 3 kg beha, ale vcera som sa riadne dotlacila,
uz som davno pradavno nepisala, ale lucijja, ty si spominla, ze mozes poslat knizku na mail, este je to mozne?
dik

ivella
25. dec 2009

ahojte,som natlacena,no nie do prasknutia,aby som nemusela naaahodou schudnut v januari o kilo viacej 😀
alicka,13kilov krasnych 😉 😉 😉 ...mame to tu vsetky na mailiku,hod ip hocikomu a mas to,najlepsie kto je zrovna online 😀

lucijja
25. dec 2009

alica, veru veru, hod mail do IP a poslem ti aj jednotku aj dvoku 😉

alica02
25. dec 2009

aj tak urobim, aj dakujem

lucijja
26. dec 2009

no baby, ja zistujem ze mi jedenie "mimo dietu" nerobi moc dobre. Normalne mi je nejako divne od zaludka a to som sa vobec neprejedla vcera, praveze som jedla malicko, len som si kde tu zobla. Normalne sa tesim na dnesok ako sa vratim "do normalu" 🙂 Dnes mam UH, tak si spravim cestovinky a veceru este neviem. Zeby par tych vanilkovych rohlickov?

bea44
26. dec 2009

lucija
aj ja zistujem presne to iste, a to ze ak jem mimo diety, tak mi je divne,tazko ☹
ale ja sa nevzdam 😀
dnes som tiez mala UH, do obeda ovocie a orechove rozky 😝 na obed cestoviny s paradajkovou omackou,
noo a vecera , este premyslam, na vyber je bobalky s kyslou kapustou, alebo nieco sladke.
este neviem 😝 . a by som nezabudla: medzi tym vsetkym fernet s tonicom 😀 😀 😀
som zvedava ako zajtra zvladnem vitaminy 😢

nicoll22
26. dec 2009

lucijja dakujem za privitanie...🙂 tak ja som zacala dnes, ovocnym dnom a zatial sa mi to podarilo 😀 takze zajtra bude bielkovinovy no uvidime..tak sa vsetky drzte.. 😉

lucijja
26. dec 2009

bea, ja som mala to iste, cestoviny s paradajkovou omackou. Ibaze bez fernetu a vanilkovych rozkov - tie budu na veceru. A mozno aj fernet lebo dnes vyrazame na oldies party. 🙂 A uz sa tesim na ovocie zajtra.

nicoll, drzim paluchy. 😉

ivella
26. dec 2009

babulky ja vam zavidim ze sa tak uzasne drzite,aj mne je zle pri dietach ked sa nahlcem,ale som nepoucitelna 😕
teraz tu zvachlem pistacie a nemozem sa dojest..
boze uz nech ma bea narodky 😀 😀 😀

lucijja
26. dec 2009

ja dnes zatial na sto percent, aj s cvicenim. A este nieco spalim na zabave pri tanci. juchuu. 😵

taimea
26. dec 2009

Ahojky, prosim mohol by mi niekto poslat tuto dietku mailom? Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. Chcela by som ju zacat drzat co najskor... Uz sa na seba neviem pozerat... ☹ . Ozaj kto zacina od noveho roka? Ja bysom sa pridala, myslim ze v kolektive sa chudne lachsie. Moj email : angelana123@azet.sk. Esteraz dakujem

P.S Mam 29 rokv, 164 cm a 78 kil 🙄 . (Pred 5 rokmi som mala 52)

lucijja
27. dec 2009

ahoj taimea, ved ty si presne to co ja - ja mam 163cm a tiez som mala na zaciatku 78 kg. Po 29dnoch to bolo uz 71,7!!! Takze drzim palce a dietku ti posielam mailom. Necakaj na novy rok, nastartuj sa hned....

ja som to vcera prehnala s vinom...najprv som chcela iba poharik ale nakoniec z neho bolo asi sedem... 😖 ☹ 😒 😠 😔 🙄 Tak mi treba, sprostana..