90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

morenka
3. jan 2010

lucijja...neveriiim...ta ty si jaka dobra....gratulujeeeeem.....som na teba hrda🙂)

rinuska
3. jan 2010

ahoj ,
som hladná - ako vždy , pretriedila som staré zásoby , našla som tam kadečo vhodné na dietu , zajtra som zvedavá na ovocný deň - mám jednu záchranu - v lidli majú také sušené lesné ovocie a jahody , to milujem , tak sa na to chystám , ked bude najhoršie
dnes večer čooláda a torta - nemám , len čokoládu ešte spred Franca Jozefa , neviete či si môžem dať namiesto koláčov kuskus - semolinová pšeničná kaša??
veľmi málo pijem , ked nejem ani necítim smäd
no teda s tým cvičením? ja som chystala začať ale vždy večer, lebo ja sa ráno neprinútim a musela by som vstať asi o piatej , lebo potom deti začínajú terorizovať a skončia až večer , tak neviem , všade sa odporúča cvičiť ráno a ak to má byť efektívnejšie tak nemá zmysel cvičiť večer, musím dačo vymyslieť

morenka
3. jan 2010

rinuska...ved je to len hlad🙂

no neviem ci sa moze kuskus ale ved si daj ale nie vela...

ja zas vela pijem ked nejem...lebo musim daco do seba davat🙂

mne sa tiez lepsie vecer cvici...rano som leniva...tak tiez to nejak musim prehuta...🙂

rinuska
3. jan 2010

kusus sú uhľohydráty , je to vlasne múka , ale či môžem , ed som na obed mala špagety , či by som zas nemala špagety - no nieedy sa mi zdá , že je to celé pekne na hlavu.... 😎 ale je to nalinkované a to je dobré , in ak by som sprášila , čo by som videla
ked by som tak zrátala pošet kalórií v tejto diete na deň , tak mi z toho vyjde pekná hladovka - 4500 kj - to je už slušná dieta , 6500 -stredne ťažká , 7500 - uržiavacia .Pri 4500 kj sa chudne cca 1,5 kg za týždeň- za tri tt je to 18 kg , čo by sa už rovnalo aj 90-dňovej, len tá obyč mánormálnu vyváženú stravu , žiadne dni - tak neviem či to nie je len další oblb - ale hlavne že pomôže - má to vodítko a to je hlavné , nemusíte rátať KJ Nemyslím si však , že pokiaľ sa budeme napchápvať , hlavne že je to zo skupiny , tak nbiečo schudneme - príjem a výdaj nepustí

morenka
3. jan 2010

rinuska...dooobre....ja idem na nakup idem nieco pokupit aby som mohla od zajtra fungovat🙂

nadka001
3. jan 2010

jooj uz aby to bolo vidiet..ten vysledok.. potesilo by ma aj 2 - 3 kg.. aby som videla vysledok.. to je motivacia..
uz to drzim skoro tyzden a nevidim vysledok.. jedno kilo..ale to som uz dole mala pred dvoma tyzdnami..to mi tak chodi hore dolu..:(.. zajtra idem na ovocny den.

nadka001
3. jan 2010

dnes som zjedla.. ranajky nic, obed tanier slizov s kecupom, jednou rajcinou a bazalkou.
vecera .. jeden hrubsi kolacik a jeden tensi.. ten hrubsi..trosku hrubsi ako je napr. puncovy rez.. ale to je ten stedrak, neviem ci poznate.. orechy, mak, dzem, tvaroh na vrstvy..je taky syty.. plus jednu kocku cokolady.
je to vela ?

emimka
3. jan 2010

ahoj nadka, to sa radšej nevaž, 😒 ževraj je dobre sa odvážiľ až po vode po 29.dni, lebo inač neviem. Ja tiež držím len týždeň zásadne sa važiť ani v blízkej dobe nebudem, ale už som citila, že som zapla zips, čo je motivácia 😉 . A to pritom dodržiavam nie striktne, sem tam si niečo navyše dám. Chcela by som schudnúť 10 kíl, ale potešilo by ma aj 5kg. 🙂

morenka
3. jan 2010

no dievcata....nakupena zelenina a ovocie....posledny krat som sa dosytosti najedla...dala som si pizzu a zajta ideme na tvrdo...uz sa normalne tesim🙂 viem ze ma to prejde to nadsenie ale tesim sa😨))))

lucijja
3. jan 2010

morenka - drzim palce na zajtra!!! Neboj, zvladnes to aj dalsi den a dalsi a potom to uz pojde samo. 🙂

nadka001 - nerob to tak ze ranajky nic. Daj si vzdy rano na lacno pohar vody a to ovocie. To ovocie na rano je tam schvalne lebo obsahuje sacharidy a tie nastartuju organizmus, ktory potom lepsie pali kalorie. 🙂 A to co pises vobec nie je vela, to je super. 🙂 A nevaz sa kazdy den, skus vydrzat a odvazit sa aspon po kazdom druhom-tretom ovocnom dni, rano, naha a nalacno. Uvidis, aka budes prekvapena. 😉

lucijja
3. jan 2010

nadka001: a este, vidim ze babatko ti ma este len mesiac a tyzden. Myslim, ze u teba este sarapatia trosku hormony. Neboj, ono sa to rozbehne a ak nemas velku nadvahu tak to tak rychlo nepojde. Nezufaj a pokracuj, vysledok sa iste dostavi. 🙂

nadka001
3. jan 2010

Nejedla som rano nic, lebo som do 11 spala 🙂.. ale ked vstanem skor..tak sa napapam.
Ozaj.. vy kojite ? neviem ci mate babatka alebo nie.. lebo toho sa trosku bojim, aby som nestratila mlieko.. mate s tym skusenosti ?
Tiez si myslim,ze to je este aj hormonmi.. potrebujem dat dolu 8-10kg, 12 som uz dala, to islo automaticky po porode. Mala som cisarsky, zostalo mi brusko..okrem ineho 🙂..nezapnem nohavice..tak nosim este tehotenske veci 😒

morenka
3. jan 2010

dakujem vám...juuuj chcem chcem chcem chcem vydrzat!!!

lucijja
3. jan 2010

nadka001, ja som precitala celu diskusiu o 90 dnovej tu prvu a drzali aj maminy ktore kojili a vraj deticky boli spokojne. A ved to by si pozorovala nejake zmeny na malom, ze horsie papa, nie? Takze skusaj a keby nieco tak radsej si daj pauzu, ale podla mna je toto velmi vyvazene stravovanie, pretoze je tam od kazdeho nieco a kopec ovocia a zeleniny. 😉

dannynka
autor
3. jan 2010

ahojte.. 🙂
Tak asi od zajtra sa aj ja pridavam k Vam ale len tak laid zatial kedze kojim,nebudem striktne dodrzovat ale suroviny a porcie ano... 😉 S touto dietou mam dobre skusenosti,a schudla som s nou 12-kg ale par mesiacov na to som otehotnela a kilecka mam spet... 😅 😅 tak som si povedala ze po sviatkoch zo sebou zacnem cosi robit.... 😝 .No inak patrilo by sa kedze som zakladatelkou tejto temy ist aj prikladom 😅 😅 😅

morenka
3. jan 2010

vaaav dannynka a kolko chces dat dole?

dannynka
autor
3. jan 2010

no rada by som co najviac ako sa bude dat.... 😅 ,veru citim to na sebe ze mam kila naviac a nepaci sa mi to 😝

nadka001
3. jan 2010

Ja si to tiez myslim,,.. ze je to ok, lebo sak vlastne jem vsetko..akurat nie kazdy den vsetko, ale to clovek neje ani normalne..raz to a raz to.. takze nevidim v tom nic zleho..a k tomu mojmu kojeniu..ja si odsavam a podari sa mi asi tak 20-30ml kazde tri hodiny.. co je tretina z toho co spapa..takze ani nekojim uplne na 100percent, ostatne davam umele. Som rada, ze ste mi to odobrili 🙂)))) ..takze pokracko..
inak dnes som si dala tie kolaciky a vobec nie som hladna.. normalne som prekvapena.. a teraz vecer tiez nie som.. nehovorim, ze bys om si nieco nesupla..ale to iba z pazravosti 🙂..nie je to hlad. Tak som sa napila 🙂

morenka
3. jan 2010

tak dannynka zajtra zaniname spolu🙂

xerikax2
3. jan 2010

morenka aj ja zacinam uvidim ako to pojde uz po 3krat

morenka
3. jan 2010

neboj ja som tiez uz tretikrat tu🙂 xerikax neboj zvladneme to...vydrziiime ked sa budeme aspon takto povzbudzovat pojde to doobre...🙂

rinuska
3. jan 2010

ahoj ,
drž sa zajtra morenka ,
nandy ja ešte kojím , ale už chcem pomaly prestať, ked bola ale malá maličkáá a ja som hodila nejaký pokus nejesť, alebo som náhodou nejedla , lebo sme niekde boli a nebol čas , mala som veľmi málo mlieka - u mna to doslova bolo o jedle, ak som sa nenajedla , nebolo mlieko , pokiaľ by som ale jedla normálne , tak tie kilá by mi išli dolu samé , lenže ja som sa obžierala 😝 as tak priberala ,myslím si , že u teba by stačilo normáln e racionálne jesť , nie takáto drastická dieta(podla mna je to drastické, ak to striktne dodržiavate), ale ved to už sama uvidíš , či to bude mať vplyv na mlieko (kvalitu aj množstvo)...
som hladnáááá 😅

morenka
3. jan 2010

rinuska dakujem!!! ja si myslim ze to nieje drasticka dieta ale je to dieta....a to zo zasady nieje nic super🙂 ale da sa vydrzat! fakt!

morenka
3. jan 2010

tak nikto tu nieje? ☹

lucijja
4. jan 2010

dnes ma 45. den. Som presne v polovici a 8kg dolu... 😵

bystricanka
4. jan 2010

dobré ránečko 😵

lucka....no supeeer. 😵 A kolko by si ešte chcela dať dole?

lucijja
4. jan 2010

bystricanka, no ked sa mi podari este osem tak asi od stastia zozeriem vahu... 😀 😀 😀 Ale este by sa mi zislo aj desat. 🤐

bystricanka
4. jan 2010

lucka 😀 😀 No len teraz to už pôjde pomaličky dole. Ale možno sa ti to podarí. Držím ti palce.
A koľko si vážila, ked si začala dietku? Teda ak to nie je tajomstvo?

lucijja
4. jan 2010

zacinala som na 78,4 kg. Ale uz som mala aj 82. 😖 Uz sa tesim ked sa mi podari pokorit tu sedmicku... 😀 Ale ja som krpec, meriam len 163cm takze by som mala vazit nejakych 55-58 kg. Ale to som nikdy nemala...

xerikax2
4. jan 2010

rano jablko obed a vecera ryba mozno sa podari do konca to potiahnut