90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

morenka
11. jan 2010

Ahojte dievcata! Tak ja som vcera uz len vodu pila a ani hladna som nebola...dnes tiez zatial hlad necitim...jeden banan som zjedla a teraz som si caj spravila....dufam ze mi to co najdlhsie vydrzi! ale bola som dnes na nakupe tak mam zasoby v pripade nudze🙂

dakujem za receptiky...nejak si ho urobim ...uz sa na neho tesim🙂

lucijja
11. jan 2010

baby, ak chcete pozrite mi do albumu. Pridala som si fotky ako isli zatial kila dole. Mozno vas to motivuje. Ja viem ze to este poriadne nevidno ale ja sa vytesujem. 🙂

lemge
11. jan 2010

ahojte.tak ja som prave dopapala.mala som taky maly akoby hamburger.mala zemlicka natreta horcicou,ladovy salat a bravcove na prirodno.mnamka 🙂 dobre mi padol,po vcerajsom vyhladovani.uz vecer som bola ako matoha.v noci sa mi snivalo o kolacoch 😀

lucijja,ze nevidno?? 😕 mylis sa ,ja tam rozdiel vidim.obdivujem ta,ja idem z 80kg-juuuj dufam ze sa mi tiez podari tych 12,aj viiac keby bolo sa tesiiiim.
a na tych korculiach ti nebola zima v kratkom rukave??

lemge
11. jan 2010

ale aj ja sa tesim uz z malinkeho uspechu-hoc som sa este nevazila,na tvari badam,ze uz moja hlava nieje taka velika. 😀 manzel mi to tiez potvrdil,a ze mi to chcel sam povedat,ale sa bal,ze sa ma to dotkne 🙂

morenka
11. jan 2010

Ze nevidno luciija??? paaanaaa...ved to je uzastneeee!!!!! Drziiim ti palceky!!!! krassne ti to slo dole...aj jaaaa chceeeeem....!!!🙂))))))

ja zatial pohodka...az sa cudujem🙂

lucijja
11. jan 2010

lemge: veru nebolo, ja som taka cudna - furt chodim v kratkom rukave. 😀 Aj v zime v praci vsetky baby v kancelarii vo svetrikoch a ja stale kratke rukavy. Ani von sa moc neobliekam v zime, manzel ako medved nababuseny a ja tricko a zimna bunda, ked uz je moooc zima tak tricko, mikina a zimna bunda. Ale zato v noci manzel by spal najradsej pri 5tich stupnoch a mne je pod perinou stale zima. 😀 A urcite sa podarii dat dole neboj. nepoznam nikoho kto by neschudol ked to dodrziaval. 😉 Moja svagrinka zacala a odvazila sa po osmych dnoch a 3kg dole. Waaau... 🙂

lucijja
11. jan 2010

morenka: pravda je to dopohody dieta? Ja som tiez bola prekvapena ako to super ide. Uz sa tesim na nedelu a druhy vodovyyy... 🙂

morenka
11. jan 2010

budem na teba mysliet v nedelu luciija....pááánecku uz druha voda...co planujes po 90dni?

lucijja
11. jan 2010

co planujem? Mozno si dam este mesiac - lebo tento mesiac som to odflakla trochu a potom pojdem pokracovat dvojkou - ta je volnejsia a sluzi na zmenu metabolizmu. 🙂 A potom uz len udrziavat. 🙂 Asi delenou stravou.

bea44
11. jan 2010

cavte baby,
ja sice nepisem, lebo by som vam kazila moralku. ale zato si vas kazdy den prečitam 😉

za ten tyzden co nedrzim dietu, priznam sa ze sa ani neviem poriadne najest / nazrat/ ako pred tým 😖 😀 .
zaludok stiahnuty, a keby nebolo sladkeho , tak ako keby som dalej dietovala 😀 😀 .

dam si este tyzden dva pauzu a potom a k vam pridam 😵

chcela som vas len pochvalit, ako sa drzite .
A lucii -- SUPER 😉 😉 😉 je to vidiet, a ako 😕 .

velka motivacia pre zaciatocnicky 😎 😎

prajem prijemne chudnutie a vela pevnej vole 😉

morenka
11. jan 2010

No ja sa stale chystam na dvojku ale nikdy som jednotku nedokoncila...takze tentoraz sa musim k tomu koncu dokopat aby som mohla prejst na dvojku....moja kamaratka drzala delenu stravu a kraaasne schudla...tak uvidime ako to pojde🙂 ja mam chut sa odvazit ale nie? ked tak,ze nevydrzim tak az zajtra rano...🙂ale chcela som vydrzat az do vody...no neviem🙂

bea44 takze pauza? nevadi potom sa znova pridaj! budeme tu🙂

lucijja
11. jan 2010

ahoj bea, dlho som ta necitala. A co vaha po 90dnovke, hybe sa ci zostava?

baby neblbne vam stranka? Ja ked otvorim MK tak mi vzdy nahodi len bielu stranku a ze hotovo. Musim na nu kliknut znovu a to sa mi vzdy otvori...neviem ci je chyba u mna...ale ostatne mi frcia v pohode... 😒

morenka
11. jan 2010

no mne ide v norme celko az na to ze mi to vsetko pomaly otvara...

bea44
11. jan 2010

morenka - to nie je pauza 😀 , ja som 4.1. koncila 😝

lucii- vaha zatial ostava : 70-71. tak ako som skoncila.
ale ako som pisala: normalne hisak ze co mam jest aby som nemiesala ako pred dietou / z kazdeho rozka troska/ 😠
tak som si vlastne robila jedla ako pred tym ale nie az tak prisne v poradi. 😝

- aj mne blbne stranka 😒 , musim 2 x otvorit kym nacita

lucijja
11. jan 2010

bea: ja to iste, tak to bude chyba stranky. 🙂 Tak to je super, ze nejde hore. Inak ja som bola cez sviatky taka ista. Aj som si povedala ze budem jest normalne a aj tak som spekulovala co s cim... 😀

morenka
11. jan 2010

aha! bea sorry🙂a kolko slo dole? a nesla si na dalsich devedesiat? najprv pauza a potom pokracovanie?

tak ja som si spravila obed ze upecneu mrazenu zeleninu a kupila som si fajne korenie takze som sa vlastne fajne napapkala...🙂

nadka001
11. jan 2010

vecer mam zakusok..tak skocim do cukrarne a nejaky si kupim 🙂..lebo ak upeciem..tak spapam pol plechu 🙂

lucijja
11. jan 2010

aj ja mam zakusok: manzel vcera piekol babovku tak si dam dva kusky s cajom. 🙂

sasilinka
11. jan 2010

ahoj holky,
na obed jsem mela slize s makem a byly moc dobre, jenze uz mam zase hlad. Porad mam hlad. ☹ Asi mam moc roztazeny zaludek, nebo je to temi prasky, co beru. Ted jsem 2 hodiny hazela snih na zahrade, abych bvyhrabala auto na zitra a pekne mi vyhladlo. Nevim, jak vydrzim do vecera.

morenka
11. jan 2010

Neboj sasilinka to si zvyknes...ja mam dnes len druhe ovocie a niesom taka hladna ako v tom prvom...v tom prvom som myslela ze odpadnem len som stale nieco zobala z ovocia aby som zahnala hlad...ved ked tak si daj nejake ovocko a bude dobre....hlavne vela pi....

sasilinka
11. jan 2010

morenka:
diky za zkusenost. Ja mam zitra prvni ovocny, tak to bude zajimave. Nastesti mam hodne behani, tak nebudu mit tolik casu premyslet o jidle.

morenka
11. jan 2010

Tak to mas dobre sasilinka...to ti den raz dva ubehne....mne celkom dnes ide rychlo a ani hladna taka niesom uz sa na zajtra tesim ze si dam nieco fajne...rybku🙂tak len treba vydrzat...ved je to len hlad🙂

xerikax2
11. jan 2010

ahojte chcem sa spytat hriby sa mozu jest hoci ktpri den? diky

lucijja
11. jan 2010

xerikax: ja jem hriby furt 😀 so vsetkym a ku vsetkemu 😀 niekde som citala ze hriby su ako korenina 🙂

rinuska
11. jan 2010

ahoj ,
morenka , vša už to nie je teraz s tým hladom také hrozné , ja sa dokonca zle cítim , ked sa vôbec najem . už nevnímam ten hlad tak strašne. predtým akýkoľvek náznak hladu som likvidovala kvantom žrádla , teraz hlad nejak neriešim
dnes som ráno zjedla jednu mandarinku a potom som jedla až o po štvrtej - zas pizzu s oškrabaným syrom, ale už za dbe hod som ju dojedla a za tým zjedla tri malé suché keksíky - myslíte , že je to veľký prehrešok 😅
lucija - dobréééé , možno by sme sem mali každá dať svoju fotku, len neviem , či chcem , aby so mnou chudla celá dedina 😀 , aj ked bola by to väčšia motivácia
zajtra zas ovocie - fuuuuuuj 😝 nejak to prežijem

nadka001
11. jan 2010

Ja som si spravila na veceru palacinky.. 2x a banan.
Mamina to dnes vzdala :(..drzime to dva tyzdne a ja som schudla kilo a ona 2...tak ze sa jej to neoplati 🙂)..
ja este pokracujem.. ale je to na nic, neviem ci niekde nerobim chybu..
zajtra mam ovocko..tak si dam rano ovocie a na obed zeleninovy salat..na veceru uvidim 🙂
dnes som aj 30 min. cvicila..

morenka
11. jan 2010

fakt je to pohoda teraz...druhe ovocie je uz lepsie...ja som si zobkala susene ovocie teraz a pijem a pijem a pijem az mi cez usi ide ta voda🙂ale uz sa na zajtrra tesim tak vydrrrrziiiiim....rinuska prezijes to zajtra neboj sa!!!!!

rinuska
11. jan 2010

no podľa mna , aj ed je to dieta , ale nepocituješ hlad , tiež to nie je dobré , proste musíš byť hladná , ina máš dosť a nebudeš chdnúť - aj ked teraz ten hlad nie je taký dotieravý , ale viacmenj väčšinu dňa je ...len sa ho učím zvládať, a práve aj vtedy mám pocit , že chudnem - možno je to aj psychikou
nadka - si hladná?

lucijja
11. jan 2010

nadka super, vidim ze to beries na 100%.

morenka: to mas pripravu na vodny den s tou vodou? 😀

nadka001
11. jan 2010

doobeda nie..ale na obed uz sa tesim..najhorsie je to vecer..a to , ze nemozem kazdy den sladkosti..
ale inak moc hladna nebyvam, skor by som iba maskrtila