90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

xerikax2
11. jan 2010

lucijja diky za email

lucijja
11. jan 2010

v poho 😉

siminks
11. jan 2010

Ahojte,ja vás tiež poctivo čítam ale neprispievam každý den,lebo boli aj prehrešky ale ja sa potom sama na seba hnevám fujha ☹ ale dnes som sa držala dve acidka a jeden celozrnný rožok aaaaaaaaaaaa zopár lentiliek mojej dcéry 😠
Luci a na tebe to super vidieť!!!!!!pekná zmenaja som mala ešte v júni 72 a teraz 78 prestala som so speningom ale už idem znovu..ja neviem či vydržím vodový už teraz sa toho bojím 😕 držíme so sestrou spolu tak hádam zvládneme

zajtra sa urobím pečené zemiaky a zeleninku..
pekný večer

lilly21
12. jan 2010

tak ja k tom kojeniu - zo zaciatku sa mi zdalo, ze mam menej mlieka, ale zacala som do seba liat caje na kojenie a uz je vsetko tak, ako bolo... a kupila som vapnik v tabletkach..

inak, drzim od prveho - jeden den som mala dost stresovy, tak som si dala bagetu na obed 😀 - ale zatial -3kg, tak uvidime...

niekde som citala, ze kto neschudol pri 90dnovke, tak bud ju poctivo nedodrziaval alebo hladoval, co je zle, kedze tato dieta je o jedeni...ale ja som hladna staaale...

bystricanka
12. jan 2010

dobré ránečko 😵

no ale ste toho popísali. Neviem či vás aj stihnem všetky prečítať, lebo idem preč. Ale možno cez obed sa mi to podarí 🙂

sloto
12. jan 2010

lilly tak ty tiez kojispopri diete? tak som rada ze tu nebudem taka sama,lebo furt od okolia pocuvam ze preco chcem dietit ked este kojim, ze nebude mat mlieko kvalitu atd. ale podla mna tu je tolko vitamiinov ze az. tak dufam ze to bude dobre.a to s uz pekne schudla veru 🙂

rinuska
12. jan 2010

ahoj ,
ja myslím , že kto túto dietu drží poctivo , tak hladný určite je , myslím , že nie žiadne veľké porcie , žiadne oriešky a sušené ovocie pomedzi hlavné jedlá a pod. aj počas ovocného dňa myslím, že nie je dobré jesť veľa orieškoiv a sušeného ovocia , lebo je to samý tuk a cukor , naozaj len trošku, ako píše niha , napr. 5 kúskov marhúľ, 5 jadier orechov - no najedz sa z toho , tiež napr. jedna tablička čokolády na večeru nie je niečo čo vás zasýti a ed si dám na obed triezvu porciu napr. cestovím so zelenonou som o hodinu hladná ako vlk ☹
sloto , ja tiež ešte kojím , tiež sa priklánam k skúsenosti , že prvé dni som nemala skoro vôbec mlieko, teraz je to už lepšie , ale nič moc , bolo ho predsa viac , no zatiaľ stačí , o kvalite si ale dovolím pochybovať, deti mamičiek čo počas kojenia držia dietu oveľa menej priberajú - to je fakt, lenže u nás ked už má dieťatko skoro rok a je veľa iných vecí to už nie je problém , to mliečko je už skôr také doplnkové a ked sa mi zdá , že má málo , dám jej um - čo jej ale nedám , lebo odmieta fľašu :-, skôr sa napije z pohárika a včera a dnes vôbec nechce moje mlieo , nejako jej nechutí, neviem čo sa mu stalo, asi je staré, ako hovorí môj 2-r. syn - fuj tajééééé 😀
dnes mám ovocie , mám za sebou 5 kúskov sušených marhúľ a teraz si môžem labu lízať do obeda , vlastne do zajtra , lebo popri ovocí som celý deň hladná
pa

lucijja
12. jan 2010

rinuska ja mam tiez dnes ovocie. Dala som si na ranjky pomaranc a zatial som najedena. Idem si zacvicit kym mala nevyvadza... 🙂

sloto
12. jan 2010

ja som tiez na ovocku 🙂

morenka
12. jan 2010

Dobre ranko dievcata! tak mam pre vas novinku!!! po druhom ovoci mam -2,5kg!!!!!!! ja som taka stastna ze konec!!!! juuj....keby to chcelo ist tak dalej....vellmi ma to motivovalo takze sup sa dalej!!!! Dneska konecne sa najem takze si idem rozmrazit rybku!!!!mnamky hamky....

pekny dnik🙂

emimka
12. jan 2010

no vidiš morenka že to ide, som na tom podobne a to ani necvičím a kila sa odlepujú. Dnes som zbehla do sekača, napodiv všetky nohavice čo som vyskúšala som zapla, kúpila som si jedne džiny. tak aj ja som rada. A na lucii to je poriadne vidieť, len tak ďalej. 😎 😎

nadka001
12. jan 2010

Ja mam stale mlieka rovnako, dokonca posledne dni viac a to preto, ze som zacala pit hroznovy dzus..namiesto ovocia (1-2 dl) poobede alebo doobeda.
Dnes mam ovocny den..kedze som vstala o 11 tak som uz nejedla (este ze tu mam maminu a mozem si doobeda pospat ak potrebujem) Na obed som si spravila zeleninovy salatik.. listovy salat, dve rajciny, jedna uhorka, citronova stava a trosicku posolit..paraada 🙂
Ja mam aj tu knihu na dalsich 90 dni, ale tie recepty su asi trosku zmierlivejsie, ze ? .. teraz ich asi nemozem kombinovat s tou prvou knihou..ci ?

sasilinka
12. jan 2010

Ahoj holky, taky mam dnes ovocny, snad to vydrzim. Mam 1 kg. dole za 4 dny, ale to nic neni, to muze byt jen vykyv.

morenka
12. jan 2010

Dievcata konecne som sa nejedla!!! ten pangasius bol vynikajuci...k tomu kopu salatu...mnam! teraz si srkam troska bujonu...konecne som sa napapala🙂som taka rada🙂
sasilinka vydrzis to!!!neboj!!! a gratulujem k tomu kilu🙂

lemge
12. jan 2010

ahojte,aj ja som po obede 🙂 dnes mam skroby a tu na koniku som vynurala celkom dobry recept:ze uvarena ryza pomiesana s kyslou kapustou a sampinonmi+dochutit,natriet natenko na plech a zapiect 😉 rychle,chutne,a syte.
doteraz som varila stale tie iste jedla dookola,ako drzim tuto dietu,stale nieco nove skusam,dokonca aj manzelovi to chuti 😵
morenka pekne 2,5kg.vvaaaau.lent ak dalej. 😉
saslinka aj kilecko potesi na zaciatok,peknee 🙂

morenka
12. jan 2010

lemge dakujem...aj ja sa snazim nove nieco vymyslat lebo potom mi uz vsetko hore krkom slo....takze super recept! dakujem!!!

lemge
12. jan 2010

inac ja ten bujon nepijem,mne to nechuti 😖
emimka,zachvilu ti budu džiiny velikeee 😉

lucijja
12. jan 2010

kongracz vsetkym k uspechu. 😀 Morenka to je super ako sa vytesujes, vzdy sa usmievam pri tvojich prispevkoch a hned sa mi zlepsi nalada. 🙂

ja dnes pomaranc, 2dc dzusu grepoveho, dve a pol hodky spanok s malou 😀 a teraz som dotlacila polku pomela. A mam dost. To pomelo ma vzdy nenormalne zasyti. A vecer si nastruham mrknu s jablkom. 🙂

morenka
12. jan 2010

luciija som rada ze ti zlepsujem naladu🙂 ty ma zas insipirujes!a velmi🙂

lucijja
12. jan 2010

joj, ako sa nam dobre chudne ked je nas takto viac, ze? 🙂 Mna velmi povzbudi ked si mozem pokecat s niekym kto prechadza tym cim ja. 😉

morenka
12. jan 2010

mne to tiez velmi pomaha ked chodim tu a viem ze niesom sama co drzi dietu🙂 ale myslim ze to zvladneme ked sa budeme takto podporovat🙂

lemge
12. jan 2010

pridavam sa,aj mne dobre padne ze v tom nie som sama 🙂

nadka001
12. jan 2010

lucka, tak to je teda dobry roziel..vidiet to velmi podla mna.. tak sa drz ! .. vycat si to na chladnicku 😀 ..ja si hovorim, ze ked budem chciet zhresit, treba sa iba ist pozriet do zrkadla a prejde to 😉 ale problem je ten, ze vtedy ma to nenapadne.. az ked sa napapam hehe..potom by som mudrovala ako sa to ma

lucijja
12. jan 2010

nadka001: ty si ako ja...vzdy ked som nazrata tak si hovorim ze ked spravit to a to a pomyslim na to a to tak odolam. A hadaj co? Neodolam a potom si spomeniem ze co som mala spravit.

Inak ja mam na chladnicke taku velku tabulku: Zakaz zrania! Hlavne vo vecernych hodinach. To som dostala od mojej vtipnej maminy. 😀

lemge
12. jan 2010

lucija 😀 😀

morenka
12. jan 2010

Dooobreee...ta cedula je super! aj ja si musim asi vycapit nieco🙂ja ked som najeta tak som schopna naslubovat hory doly a ked som hladna nepoznam priatela🙂

lucijja
12. jan 2010

chichi, myslim ze sme vsetky rovnake. 😀 Neviem kde zohnala tu cedulku, ale nasi maju takeho staruckeho dobermana a oni si kupili a vyvesili na branu ze: Nevstupovat! Nas pes sa boji! 😀

sasilinka
12. jan 2010

Morenka:
to verim, ze ten pangacius byl vyborny. Zitra ho taky budu delat. Musim vydrzet. Je pravda, ze staci se podivat do zrcadla. Dnes jsem po meste a videla se ve vylohach, no des, tak me to taky motivovalo.

lemge:
ja taky bujon vynechavam, nemusim ho amotny neni moc dobry. Ja zatim varim podle receptu v diete, je nto pro me docela nove.

Taka jsem rada, ze v tom ejsem sama. 🙂

sasilinka
12. jan 2010

lucijja:
kdyz mam ovocny, muzu si udelat k veceri dusenou mrkev?

morenka
12. jan 2010

xi xi xi tak to je dooobreee.....u nas maju susedia cedulku Pozor zlý pes! a gazda ešte horši!🙂