90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

anaret
14. jún 2008

ahojte, ja som mala na obed varené zemiačiky+zaváraný karfiol s paprikou a clebíček...piekla som jablkový koláčik, dúfam, že vydržím a dám si až zajtra. Ale vonia z neho celý dom, tak neviem, či to zvládnem...
Ozaj babenky, ako zvládate, keď máte strašnú chuť na sladké???? Ja som úplne hotová, chýba mi sladké, ale strašne. Ten nedostatok cukru ma úplne ubíja...zajtra by som mohla cestoviny, myslíte že by som mohla s cukrom????

kitaka
14. jún 2008

anaret..ahoj....s ovocným cukrom alebo medom

lucxy
14. jún 2008

ahojte kocky, miresta dik za recepty vyskusam daky 🙂
anaret ja pijem kavu s cukrom tak preto mi nechyba cukor, ale na zaciatku ked som mala trochu krizu kupila som si hroznovy cukor take cukriky byvaju aj s prichutou a dodavaju energie tak poradim ti len toto 😉 a ozaj ved zajtra vecer mozes zjest sladke 😀

anaret
14. jún 2008

ja viem,že zajtra, ale čo dovtedy??? niekto povie, že aj ovocie je sladké, ale veď to mi už pomaly pôjde hore krkom...
inak mám aj detskú výživu - doma robenú - aj tam je cukor, no nie moc a možno by to bolo lepšie ako zhrešiť s tým zákuskom, nie?

simka9122008
14. jún 2008

Ahoj miresta už som tu bola som pri deťoch a idem si urobiť kafe ja som zo starého mesta trochu pofukuje vietor ale chcela by som ísť trocha z deťmi von tak uvidím.

lucxy
14. jún 2008

anaret no ja neviem, ze co ti poradim tak ale lepsie je ked zjes tu vyzivu ako ten zakusok...mne fakt staci kava

anaret
14. jún 2008

kitaka, ty sa ako držíš? myslím, že sme na rovnakom dni, v pondelok máme ovocný deň...už sa "teším". musím vymyslieť, čo budem jesť celý deň. má to jednu výhodu - že nemusíš vymýšľať, čo budeš variť, ale inak to nie je nič moc...
ozaj známa hovorila, že v ovocný deň je aj zaváraniny zo špajze. Čo si o tom myslíte????? ja viem, že najlepšie je čerstvé ovocie, ale ja by som radšej aj niečo také...

jesika26
14. jún 2008

ahojte kočky, tak ja som mala včera druhú vodu, a dnes som sa vážila a skoro som chytila infarkt 😢

lucxy
14. jún 2008

no a co jesika co sa stalo...

gucz
14. jún 2008

jesika26 prečo? nebodaj si pribrala? nestraš!!!
ja som mala kuracie prská s rajčinkami, cibuľkou - šalát, pár hlávkových listov a krajček ľanového chlebíka. keĎ som vypila ten vývar, myslela som, že sa pobliju 😝 . Ale to mám vždy po tom vývare

jesika26
14. jún 2008

nie, dala som dle len pol kila, chápete to???to sa mi ešte nikdy nestalo,že po týždni len pol kila dole a to nehovorím, že po vode, normálne mám celý den zlú náladu ☹

lucxy
14. jún 2008

jesika, nic si z toho nerob, moja mamina tiez dlho stala na vahe fakt dlho dlho a potom sa zrazu odvazila a -3kg hned dolu, takze pekne pokracuj a ako sa citis

jesika26
14. jún 2008

cítim sa v pohode, až na to že som na seba nasraná, prepáčte za výraz ☹

lucxy
14. jún 2008

neboj nic fakt nevzdavaj to

jesika26
14. jún 2008

lucxy - nič iné mi neostáva, uvidím po týždni, čo to spraví a ako dlho to tvojej mmamke stálo???

simka9122008
14. jún 2008

jesika nestresuj a pokračuj ďalej ono sa to pohne viac vtedy keď budeš najmenej čakať len kľud lebo veľa robí aj psychika dobre ti radím

lucxy
14. jún 2008

no hadam zo 3 tyzdne ale chudla proste ja som to na nej videla ale vaha stala

anaret
14. jún 2008

jesika a kolko si doteraz zhodila, možno je to tak, že organizmus sa Ti nejako bráni a preto takto zareagoval!
ja tiež neverím, že nejak schudnem...´lebo raz som mala problémy so žalúdkom, takmer nič so nejedla celý mesiac, to málo suchárov, čo som zjedla som vyvrátila, takže takmer hladovka- už som bola taká slabá, úplne som odpadávala a schudla som len máličko - asi 3-4 kilá...iný by dal dole aj 10...moje telo sa ťažko lúči s kg...

jesika26
14. jún 2008

simka,lućxy,aneret, dakujem vám, ste zlaté 😉 ja som dala dole zatial 11,5 kila, ja viem budem držat dalej a uvidím ako to pojde. Aj vám sa stalo, že ste čakali, že hádam to kilo šlo dole a postavili ste sa na váhu a nič?????

simka9122008
14. jún 2008

no baby som milo prekvapená teraz som sa postavila na váhu a dole mám ďalšie kilo

jesika26
14. jún 2008

simka - gratulujem, aspon niekomu sa darí 🙂

anaret
14. jún 2008

ja som ešte len na začiatku - 6.deň,takže ja ešte neviem posúdiť. a neviem ani či to vydržím...toto je pre mňa veľmi ťažké...

lucxy
14. jún 2008

anaret ked chces tak to dokazes ver tomu 🙂

jesika26
14. jún 2008

anaret, jasne, že to dokážeš, tu sme na to aby sme sa navzájom podporovali

lucxy
14. jún 2008

jesika daj dake foto

anaret
14. jún 2008

dík za podporu, budem ju aj naďalej potrebovať. zajtrajší deň bude celkom fajn, no v pondelok ovocko. dám vedieť, ako som na tom...

simka9122008
14. jún 2008

baby zvládneme to treba vydržať veriť si a pôjde to samo uvidíte aké budete hrdé na svoje úspechy jesika a koľko teraz vlastne vážiš že si z toho taká deprimovaná ja som teraz presne na 70

lucxy
14. jún 2008

anaret ak ti nechuti ovocie tak si daj zeleninu
simka ja som na 60tke ale tiez som vazila skoro 70

miresta
14. jún 2008

Ahojte babenky, takže ja na vás nemám šťastie, vždy keď tu nie som tak ste tu vy, no nevadí.

Jesika - nebuď smutná, veď slniečko nesvieti len na chudých, ale aj pre nás a tak sa pozri vonku, nadychni sa , usmej sa a všetko ide ďalej, a nie si náhodou opuchnutá, naliata vodou, to sa veľmi ukáže na váhe.

anaret - chuť na sladké zažeň, jednou lyžičkou medu, je to lepšie ako sladkosti, či cukor

simka9122008
14. jún 2008

tak ja pomaly idem vonku s deťmi ozvem sa večer zbehnem si aj do obchodu na dyňu tak zatiaľ pa a držte sa