90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ejbyk
8. feb 2010

kwikwi...ja som ti tu dietku hodila hned do mailu, neviem preco nedosla, mne to v pohode preslo. ale fajn ze si uz zacala aj to co si si pripravila na obed sa hodi. čoskoro budes vidiet výsledky, ak budeš vytrvalá. držím palce a vitaj v klube 😀

ejbyk
8. feb 2010

...je to tak, ze by sa malo jest to co na obed, len polovica. ale niekedy sa bud neda, alebo uz proste nemas chut na to co na obed, tak si das nieco ine, ale iba z tych potravim co su dovolene v ten den. ja sa snazim toto nerobit casto. a varim tak ze si rovno nabalim obed a hned aj veceru.

martinex
8. feb 2010

lenca som rada ze som nebola sama... manzel na mna len ticho zazeral 😀

kwikwi mala by si to iste,ale nemusis... ja vecer nerada jem varene,preto si davam take "lahsie" jedla.... ale poznam vela kociek,co jedli ine na obed,ine na veceru a schudli paradne 😀

kwikwi
8. feb 2010

Dakujem ejbyk.Ale mam z toho strach.Davat si pozor co v ktory den jest.Urcite ide len o zvyk ale ja som sa nikdy nekontrolovala a tak to aj dopadlo.105 kg.hroza.A mam este jednu otazku.Ako mam jest ked robim aj nocne a rano idem spat a zobudim sa az po obede?mam ranajky a obed vynechat a dat si az veceru?dakujem 🙂

ejbyk
8. feb 2010

kwikwi...musis byt hlavne odhodlana sa na to dat, aby si co najdlhsie zotrvala. Ver mi ze do kolotoča kedy co jest sa dostanes, nie je to zlozite a je to naozaj dietka pri ktorej sa velmi nehladuje, chce to len zvyk, ranajky sa tažie znašaju, lebo tam si das doobeda len ovocie, ale myslim ze to je zakladom uspechu a aj na to sa da zvyknut. Hlavu zamestnas uz len tým ze budes vymyslat co si dobre navarit ako co kombinovat. mne velmi pomohlo to ze som mala plan kedy co sa ma navarit, zbytocne som potom nezlupla na rychlo len nieco nezdrave, aby som zahnala hlad. su tu kocky co za par dni schudli 4, 5 az 8 kg...a to nehovorim o centimetroch, to je krasna motivacia
myslim ze na svadbe budes krasna tak ci tak...ale ak pre svoje telo urobis nieco viac, je to ohromny pocit osobnej vyhry.

kwikwi
8. feb 2010

Dakujem ejbyk.Este ze ste tu kocky.Som rada ze som Vas nasla.Idem do toho s Vami a uvidime.Ete raz dik a papa 🙂

lucijja
8. feb 2010

ahojte baby.

kwikwi: ja som ti hned odpisala ked si prvy krat pytala dietu ze daj mailovu adresu a ty nic. Asi si prehliadla. 😉

ktokolvek chce dietku napiste IP, mam obe casti.

Tak ja dnes po poslednom vodovom este skoro 2kilecka dole. 🙂 A to mam pre MS takze mozno aj viac, lebo som nejaka opuchnuta. Celkom som teda touto dietou dala dole 12-13kg. 🙂

ejbyk
8. feb 2010

...juuuj super lucka! si bojovníčka. držím palce aj do budúceho zhadzovania, alebo aspon udržiavania. a nezabudni sa tu prísť ukázať a podporiť nás 😉

emimka
8. feb 2010

kwikwi, držim palce, najhorší je prvý týždeň, potom to už je ľahšie. A nezabudni po 20.00 už nič nejesť. 😉
ejbyk ty z akej váhy zhadzuješ, koľko kíl chceš dať dole?

ejbyk
8. feb 2010

...emimka...ako som uz pisala, nemam zlu vaha. zacala som na 60 kg (viem co by ste vy niektore za taku vahu dali, ale ja mne sa proste nedalo inak chudnut, len sa pridat k vam a najst si system😀, neprejedat sa a dostat sa na vahu na akej som par rokov ok fungovala) zatial som dala dole 3 kg a bolo by to aj viac keby som vikendy nehresila, i ked len trocha, ale predsa hresim 😖 chcem dat dole este 3 alebo aj 5 kg, nech som to opat ja 🙂 .
...drzim vam vsetkym palce a som rada ze sa takto podporujeme.

morenka
8. feb 2010

ahojte dievcata...ja dnes uhlohydraty a zacala mi uz aj prax takze je to drsne...dnes som ani pol manga nezjdla ale musela som si dat rajcinovu polievku so sacka a potom som jedla az o piatej! ufff bude to drina lebo mam poobedne sluzby ale dnes ma pochvalili spoluziacky ze vydno ze som schudla...takze som rada🙂 zajtra ocvocko tak som zvedava ako ho prezijem🙂 nejak bolo nejak bude,nie?🙂

lubikaf
8. feb 2010

Ahojte, hlasim sa po dlhej dobe. Bola som minuly tyzden u mamy a tam som teda porusila vsetko, co sa len v tejto diete da porusit 🙄 Ale ked mama urobila palacinky, nedokazala som proste odolat...
Dobra sprava pre mna je, ze som tam nepribrala, ale ani neschudla. Takze stale mam celkovo iba dve kila dole po 16 dnoch. Nic moc, snad sa to odteraz rozbehne, lebo som si povedala, ze dalsie 3 mesiace sa z domu nepohnem.

Inak kwikwi ja sa vydavam v lete, a mojim cielom je schudnut 10 kg, ale rada by som to dala dole do nejakeho maja, nech uz saty pozeram schudnuta. Uvidim ci sa mi to podari.

A v piatok som mala posledne dve skusky, takze zimny semester je za mnou, konecne!!

Prajem pekny vecer.

lemge
8. feb 2010

ahojte.
ja so dnes na ovoci,na obed som si robila jablkovy kompot a prihorel mi trochu 😅 dala som donho aj susene hrozienka a priskvarili sa.inac chutil lepsie ako nezhorety 😀
na zajtra vytiahnem bravcove masko z mrazaku,lebo vobec sa mi nechce varit. 😝 pre rodinku navarene mam 🙂

lubikaf,kwikwi to mate perfektnu motivaciu.neviem co by ma viac motivovalo ku schudnutiu ako vlastna svadba 🙂 skoda ze to uz mam za sebou 😀

lucijja
8. feb 2010

babulienky a chlop: kuk na foto moju poslednu - finalnu, 90dnovu...Mozno tam za dva-tri mesiace pridam nieco dalsie...dufam len ze nie spatky 83. 😀 😀 😀

lemge
8. feb 2010

lucijja,ten rozdiel je riadne badatelny 😉 vaaaaau.vyzeras PERFEKTNE!

majacska
8. feb 2010

luccija, dik za email...a gratulujem k finalnej fotke...super...a na kolko chces schudnut? aka si vysoka?

majacska
8. feb 2010

lucijja, teraz som pozerala, nedostala som email...

bubadlo27
8. feb 2010

luci, super ti to svedci, parada, vyzeras perfektne 🙂

lucijja
8. feb 2010

majacska: ono to chvilu trva, urcite dorazi. Keby naaahodou neprisiel do rana tak napis, skusim poslat z novu z druhej adresy 😉 Chcela by som ist na 60kg. Mam len 163cm takze aj tak to bude dost, ale ja som vzdy mala okolo 70 tak uz teraz sa vytesujem. 60 som mala naposledy niekedy na zaciatku strednej. 🤐

baby dakujem vaaam, moc to potesi. Sa tu vytesujem nad nimi. Inak ja som dnes jedla 5xdenne, same zdrave veci ale citim sa prezrataaaa....

domyyy
8. feb 2010

ahojte...
ja sa len ozývam, že žijem...neporušila som nič, ale je mi moc zle....vypila som za celý deň 2l minerálky ale strašne ma bolí hlava, ide mi ju roztrhať ☹ ako keby som nepila....no neviem ☹ dúfam, že zajtra bude dobre 😒 inak nie som hladná 🙂

lucija...krása 😵 😵 😵 😵 😵 kočka ako sa patrí 😵 gratulujem 🙂

zitaje
8. feb 2010

Baby, zajtra aj ja zacinam.
Uz mi ma poslat jedna dobra dusa knizku mailom, kym ju nemam, opytam sa vas: mozu sa jest orechy, a ak ano, kedy?
Je jedno aka zelenina iode do salatu? Alebo ma byt fakt ze listova (salat, kapusta)?
Je sa 3x denne a dost? A co ak nevydrzim? Mozem cele doobeda jest ovocie, alebo len na ranajky?
Dakujem vam velmi pekne!
z

lenca13
9. feb 2010

Dobre ranko tak vcera som vodovy vydrzala,len som bola viac unavena 😉
Na ranajky som si dala banan,tesim sa na obed maso nalozene aj salatik mam hotovy 🙂
Zitaje vitaj 😉 orechy mozes jest ked mas ovocny den,salat mozes robit z akejkolvek zeleniny,ked mas ovocny den jest mozes kazde dve hodiny postupne si telo zvykne a urcite doobeda vyzdrzis,no ale ked sem tam do niecoho zahryznes tak sa to da prezit 😉

Lucija vyzeras super gratulujem 😵 😵 😵 😵

ejbyk
9. feb 2010

luci..no super, nemam slov 😕 krásny výsledok!!

zitaje...vitaj v klube! ak ti nikto neposle tu knihu napis e-mail a ja ti hodim prvu cast do mailu. Najlepsie je prejst aspon zaciatok tej knihy, tam najdes odpovede na vsetky otazky.
Pre dnes ti len poradim ak teda zacinas, na ranajky sa mozu len 2 ks ovocia, ked zacinas mozes si dat aj trocha viac, ja uz mam takmer mesiac za sebou a obcas si dam aj napr. dve jablcka + jednu kiwu, ako mam chut a hlad! potom mozes opat jest v bielkovinovy den najskor az za 4 hodky...keby si uz naozaj nevydrzala a upadala do "komy" 😀 supni si na zahnanie hladu nejake ovocko. Jest 3x dene...dodrziavat odstupy a po 20.00 uz nic! a hlavne aj troska telesnej aktivitky, vtedy clovek ani nemysli tak na jedlo a kg idu veseki dole...

ejbyk
9. feb 2010

...inak zienky. ja dnes ovocko a zajtra VODAAAAA! ste mi vzorom tie co ste to pekne zvladli, tak sito aj jeden pan v klube 🙂 ...ja som posledne dni hresila jak najata a včera, to sa fakt ani nechvalim 🤐 , dnes som si dala zavazok ze ovocko na 100% a vodu zajtra aspon na 99% 😀

...pekny dnik prajem

martinex
9. feb 2010

ahojte

lucija uzasne vyzeras... 🙂 🙂 🙂 juuuj,tesim sa aj ja,ked bude zo mna taka kocka 😉

ja dnes skorby,nemam ani paru co budem obedovat...a este som ani neranajkovala,nejak nie som hladna.. zato vecer ma vzdy chyti slina 😠

lubikaf
9. feb 2010

Dobre ranko.

Lucijja super si schudla, gratulujem 🙂

Ja mam dnes skroby, urobim si zemiaky s niecim, este neviem s cim. A idem si spravit kavu a najest sa, uz som dobre hladna.

Zitaje vitaj medzi nami 🙂

bubadlo27
9. feb 2010

ahojte,
aj ja hlasim zvladnuty vodovy den, bez prehresku, normalne som na seba pysna 🙂
kedze som sa zaciatku nemerala, tak som dnes konecne pomerala, ale neviem porovnat, tak zas az po dalsom vodovom dni, ale kg, viem 🙂 a je to parada 🙂

ejbyk
9. feb 2010

bubadlo...tak sa chváááál. koľko??? šikovná! ja idem byť zajtra na vode...tak snáď zvladnem podobne ako vy šetky šikulky 😉

bubadlo27
9. feb 2010

ejbyk, tym ze som sa nemerala tak neviem porovnat, ale celkovo som od zaciatku dala dole 7,5 kg 🙂
a urcite zvladnes neboj, ja som si musela dat aj kavu, lebo neviem ci by som len tak zvladla moje dva poklady 🙂
drzim palce na zjatra, idem zapekat tie tvoje super sampiony 😀 😀 🙂

ejbyk
9. feb 2010

jeeeej krasny výsledok bubadlo!!! fakt!! super! tiez dam urcite zajtra kavu a urcite nie jednu, bez kavy ja nejak neviem existovat 😒
...isom rada ze sa tie sampiony uchytili! naozaj je to mnamka! tak prajem dobru chut!

...včera som robila fajnove muffiny pre rodinku...vyslo ich az 22 ks, to vam bolo sebazapieranie. kolaciky moc nemusim, ale muffiny som mala vzdy rada 😖 Az po dietke, az po....