90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ejbyk
18. feb 2010

blazka ahoj a vitaj...nooo ak dnes zacinas a dala si to jablko a jogurt...mala by si sa drzat uz dnes len mliečnych výrobkov. neviem či je to na prvý den dostatočné, aby si nebola hned hladna...ale tak ak si das napr na obed zeleninovy salat so syrom a krajec chleba tak moze byt ok...a snad ta to zasyti.
Dnes si si kludne mohla dat ale aj masko alebo rybku

na ranajky si davaj vzdy dva ks ovocia...lepsie viac ako menej predsa, nebudes taka hladna. ak ta zo zaciatku chyti hlad doobeda si supni este nejake ovocie! ale nezvykaj si na to 🙂 ! no a uz len vela pit a pit a pit (nealko napoje a nesladene samourejme 😀 ) a mat kus pevnej vole...a občas zbehnut na konika sa pochváliť 🙂

andrejka77
18. feb 2010

ahojte tak ja dnes mam 4den pred sebou.az sa divím ze včera som to zvládla v pohode vôbec žiaden hlad 😀
a vaha ukazuje úbytok o 2kg tak neviem neviem či váha sa zošalela alebo čo. 😀 😲 žiadna chut na sladke a to ja co som denne iedla celu studensku alebo barilu alebo 4horalky no ziram...ale zas ked sa odhodlám tak viem ze to neporusim tak sa drzte ja som stastna ze to tak ide 🙂

andrejka77
18. feb 2010

oprava piati den pred sebou 😀

andrejka77
18. feb 2010

piaty preklep

tweety18
18. feb 2010

Ahojte aj ja sa odhodlávam na túto dietu, dnes je môj prvý deň 😀 čítala som v tejto téme že sa môže nejaký šalat jesť,mohli by ste mi niekto prosím vás napísať aký šalát? No a som zvedavá koľko to vydržím, dúfam že čo najdlhšie 😎

sisa2
18. feb 2010

ahojte, ja som uz raz 90-dnovu drzala (takmer pred rokom), teraz som sa odhodlavala zas ... tak teda dnes zacinam 😀 blazka, tweety, tak budeme drzat spolu, pojde nam to snad lahsie 😉

tweety - dnes si mozes dat napr. masko alebo rybu so salatom, ale potom to iste, co si mala na obed si daj aj na veceru, len mensiu porciu. teda ide o to, aby si nekombinovala maso a syr, alebo ako blazka si dnes dala jogurt, tak uz by nemala jest maso, ryby, vajicka, syr ... vzdy len jednu vybranu potravinu v ten dany den.

tweety18
18. feb 2010

jeeej sisa2, blazka24 tak som rada že budeme viaceré čo začíname 🙂

a ešte som sa chcela spýtať či by ste mi niektorá nemohli poslať túto dietu? ďakujem 😉

lubikaf
18. feb 2010

ahojte, tak ja si idem za chvilu spravit pizzu, uz sa taaak tesim, som uz celkom hladna.

vitam nove tvare 🙂

sisa2
18. feb 2010

tweety IPni mailovu adresu, poslem ti ju.

lubikaf - ako robis pizzu? podla receptu z knizky? a co na nu??
vdaka za privitanie 😵

lante
18. feb 2010

lubikaf aj ty má dnes uhľohydrátový? 😀

lante
18. feb 2010

Inak zabudla som napísať moje a manželove výsledky po mesiaci diéty a úspešne prežitom prvom vodnom dni.
Na váhe ja iba -2kg ☹ 🙄 ale manžel -8,4kg 🙂 😵

lubikaf
18. feb 2010

sisa2 kupila som cesto v tescu.... 😀
ale moze sa robit aj podla knizky, niektora tu pisala, ze ked robila cesto podla knizky, ze toho bolo hrozne vela. tak skus, uvidis. a davam si na nu kecup, papriku, rajciny a brokolicu, to mam momentalne doma. ale niekedy si len tak potrem rajcinovym pretlakom a posypem olivami a to je vsetko. mozes si tam dat hocijaku zeleninu.

lante hej, mam dnes uhlohydraty, to je moj najoblubenejsi den. zajtra ovocie a v sobotu voda, toho sa teda obavam 😝

sisa2
18. feb 2010

lante - gratulujem k zhodenym kileckam. nejdu ti dole skor centimetre?

sisa2
18. feb 2010

lubikaf - diiik. myslim, ze krabicove variacie to istia aj u mna 😀

lante
18. feb 2010

sisa, tá dieta je naozaj skôr o objeme než o kilách 😉

lubi aj ja robím pizzové cesto podľa knižky...je toho veľa pre jedného. Keď som ju držala sama robila som tiež dve pizze a jednu som potom šupla do mrazáku.

sisa2
18. feb 2010

lante - tak potom nebud smutna, ze sli dole "len" 2 kg 🙂

lante
18. feb 2010

Len keď som držala prvý raz tak za prvý mesiac išli 4kg

zuzanaca
18. feb 2010

Ahojte 🙂
vítam nové 90-ničky 😉

Aj ja dnes UH deň. Ja si na obed urobím špagety, ale až neskôr, keď prídem z roboty, zatiaľ som len na ovocí 😀

Keď pri tejto diéte aj cvičíte, tak je to o cm, nie o kg. 😀

olianko
18. feb 2010

Ahojky
Tak ja som sa zas nakopla a dietkujem .Dufam, ze uz neporusim.Dnes bola na obed ryba + salat + chlieb + bujon.Ale nemam moc chut na tu rybu na veceru.....bude velka chyba ked si dam len jogurt?
....ste tu pisali o tej pizze..ja tiez kupujem cesto hotove - to co je na tenko rozvalkane a davam si nan kecup alebo ked kupim v Lidli taku paradajkovu omacku s olivami.Ta omacka mi vyjde na 2krat .Takze striedam pizza, spagety atd...
Zajtra skusim spravit tie lusky so zemiakmi podla knihy.Robili ste to niekto?
Cvicit tento tyzden este nehrozi ale buduci tyzden uz som nahlasena na spinn a ide sa aj na plavaren.....zatial pekny dietny den 😉

lenca13
18. feb 2010

ahojte tak vitam novych clenov 😉

peterb
18. feb 2010

bea44: neboj, choroby celebrit - tak to je snad jedina vec, ktora ma urcite obide 😀

co sa tyka kombinacie potravin, zo zaciatku som bol striktny, ale napriklad mlieko a syry su podla mna takmer to iste, pripadne troska smotany do zapekanej zeleniny so syrom a pod.

Ja nekombinujem zemiaky s ryzou a zemiaky alebo ryzu so strukovinami, niekedy si dam na veceru ine ako na obed, nejem ziadne pecivo, nepouzivam kecup (ale paradajkovy pretlak), niekedy si dam na veceru viac ako polovicu toho, co som mal na obed (najma ked mam na obed len nieco male) a po 42 dnoch som dal dole 9,5 kila, takze by som sa nebal nejakych takychto prehreskov. Ak sa pri tom este cvici, tak by to nemal byt problem.

A hlavne, cim umelejsie podmienky sa pre telo pocas diety vymyslia, tym skor to priberie naspat, ked sa zasa zacne normalne jest.

Ja po skonceni diety planujem prejst na normalnu stravu (teda ziadne 4 dni) s tym, ze este viac sportovat, vecerat naposledy do 19:00 aj to lahsie jedla a bez peciva ak sa da, urcite ziadne vecerne vyzieracky, pravidelna strava a vela pit.

urcite sa nevzdam vina a podobnych radovanok. 4x do tyzdna nieco pre telo spravit a da sa jest v podstate vsetko v normalnom mnozstve.

martinex
18. feb 2010

ahojte,
mam otazocku... rada by som si dala na obed niekedy polievku,ale nechce sa mi varit a moj muz polievky neje..mohla by som si dat nejaku sackovu?

zuzanaca
18. feb 2010

martinex.....ja by som si nedala, je to čistá chémia 😝 - nezdravé juuuuujjjjjjj................radšej si povar zeleninku, šupni tam zemiačik/halušky/cestovinu......a bude to mňam 😀

martinex
18. feb 2010

zuzanaca to si ma moc nepotesila... tak to budem musiet inak vymysliet

lucijja
18. feb 2010

martinex: mrazena zelenina, natur bujon kuraci a mas polievku ako vysitu...a bez namahy...🙂

blazka24
18. feb 2010

marti ja to robím tak že malému pripravujem polievku a sebe šupnem niečo navyše a tá voda čo zostane je vlastne vývar 😀
inak ja zase aj mm milujeme polievky, dnes som robila kuracinu v alobale pre muža a tak som poodrezovala kúsky po okraji a šlahla do polievky a tak mám na zajtra vývar 😀

inak baby som rada že začíname spolu, ja som to hneď zrána dodžubala ale čo už, mäso si nejdem dať aj keď skúšam novinku pre muža no ja musím chudnúť tak si dám šalátik so syrom ako mi poradila dobrá duša 😀

blazka24
18. feb 2010

baby a do toho výraru môžem dať aj cestoviny alebo halušky?

zuzanaca
18. feb 2010

blazka.......halušky počas diéty nie ☹ , no a cestoviny môžeš, ak máš UH deň, ale vtedy si daj iba zeleninový bujón 😀

blazka24
18. feb 2010

ježkove zraky ani halušky, som chcela robiť krupičné do polievky, aby to para tlačila umrem od hladu - lepšie by bolo vycestovať do Afriky vrrrrrrrrrrrrr
no dobre čo už............

zuzanaca
18. feb 2010

blazka.....ked ich máš tak rada, tak si ich kludne daj 🙂 ....je to veeeelmi malý prehrešok 😀 .....dolezitejšie sú iné veci 🙂 ......