90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

martinex
19. feb 2010

lucijja prave sa chystam ist s maly von a nakupit....tak sa tesim na jogurty,tvaroh a podobne zalezitosti... teraz som vycerpana z neho,idu nam zuby(dnes sa prerezal druhy) a dado uz stoji,je to strasne zive dieta..takze potrebujem na neho vela sil 🙂

lucijja
19. feb 2010

martinex: len si pekne nakup a papaj. Ale iba zdrave veci!!! Nie ze nakupis horalky... 😀 😀 😀 Jeeej, vy uz mate dva zuby. To moja slecinka je pozadu. Prvy sa jej prerezal v decembri, druhy v januari a od vtedy nic... 😒 Budeme mat rok a iba dva spodne zuby.. 😀

lubikaf
19. feb 2010

Ahojte vsetci, tak ja dnes ovocie a zatial sa drzim, idem si za chvilu spravit zapecene jablka podla knizky, dam si 4 na obed a 2 na veceru. dnes som este ani nemala cas jest, boli sme s malym v bojniciach u kozneho, prisli sme domov na obed, a potom som s nim spala lebo som bola total unavena.

martinex ja si myslim, ze pokial nebudes mixovat napr skroby s bielkovinami v ramci jedneho jedla, tak pohoda, ved aj pri delenej strave sa mozu rozne druhy na obed a veceru v ramci jedneho dna. a este k tomu ked kojis - asi to da telu zabrat. ja som s kojenim prestala asi pred tyzdnom, uz to nemalo vyznam, maly v noci v kuse vrestal lebo bol hladny. teraz sa naje a spi 3-4 hodiny.

martinex
19. feb 2010

lucijja no nakupila som si len zdrave veci... ja na sladke keksiky moc nie som..to radsej kolacik 😀

inak jak som bola vonku,tak mi volala kamoska,ze akurat sla autom okolo mna,len ze sa ponahla,ale ze jak som schudla,ze teda minimalne zo zadu to bolo vidno 😀 tak mi narastlo ego 😎

lubikaf no este kojim,ale cez den uz skoro vobec,zato v noci si to mlady muz potrebuje vynhradit a tak vacsinou spi s nami v posteli a cucka ked ma chut 😉 ale uz ho odnaucam od toho,sice mi to moc nejde

a miesat to nebudem v rramci jedneho jedla, budem dodrziavat odstupy medzi jedlami... som teda zvedava ako to pojde 😎

janicca
19. feb 2010

zuzanaca no ja by som najradšej aj klince teraz zožrala.... 😀 a to som len druhý deň teda vlastne tretí...ja som hneď v tom prvom išla do extremu ja som pila len vodu a čaje bo deň pred tým boli fašangi a ja som to s tými šiškami prehnala a bolo mi strašne zle tak ten pitný deň padol celkom v hod ..... 😉

lucija tak kukla som tvoje foto tak ty budeš pre mňa motivácia no úplne viditeľná zmena.... 😉 no hneď dávam drahému foťák a nech fotí,nech je čo porovnávať........ 😀 😀

blazka24
19. feb 2010

ahojte tak som konečne tu..........

celý deň sa nedalo lebo malý nie a nie spať, môj obed bol o 14,30 konečne za kriku a plaču môjho syna 😀

som macocha lebo ja som sa dlátila rizotom a šalátikom a jemu som vykrikovala do postieľky že on už jedol minimálne tri krát a ja aj klince už budem hltať ak sa nenajem.........

zajtra mienim pizzu ale keďže som sama bez syna tak asi rovno v pizzerii

janicca
19. feb 2010

ináč niekedy do zadu cca 7 rokov som držala aj delenú stravu vlastne aj táto 90 dňovka je na báze delenia potravín....... a pekne to išlo cca 12 kg dole samozrejme do toho aj aktívny pohyb musel byt....tak keď som to dokázala pred tým tak musím aj teraz ..... 😉

inuska79
19. feb 2010

Ahojte ludia!!!!!
Hlavne aj tí noví, lebo priebojníkov ubuda, alebo nepísu už tak často!/ani ja/...v stredu bol 45.den od začiatku, tak mam 65kg,dala som 8kg....a to som rura len cez Vianky pribrala v podstate 5KG!!!to sa mi ešte nestalo ufff...masaker, aspon vidim, kolko usilia stálo zbaviť sa 5.kg tuku z mojho tela.

Začala som aktívne chodit....mrkholí,sneží,je zatiahnuté...cele doobedie prechodím...privstanem si aj..ako dnes...uz o 8-10h som sa vybrala s malou..../plna polna...sunar, termoska s vodou, caj./..ja mineralka...prisla som o 12-45h cestou som zjedla 1/2banana....medzizastavka s kamoskou na kafco...ale mam dobry pocit...od pondelka AKTIVNe chodievam peso../kedze stale nic extra s cvicenim som nepodnikla/....Za 2tyzdne som zjedla tolko sampionov, ako za cely zivot nie!!!!!!Aj dnes ryza, sampiony osmahnute trocha v panvicke Plus troska kecupu..to bol obed....zajtra zvazujem pizzu..este som ju nejedla v sacharidovy den...
A taktiez si ulietam na brokolici....Dam ju len uvarit, lyzica vegety..ponorny mixer...a ides....nalievam do salky a chlipem....
parada...Ja by som umele polievky nejedla a ani nevarila...prepacte, dost to odsudzujem...nepoviem nejake omacky, kt.trebars neviem pripravit..ok, ale polievocky su paradne..s kopou zeleniny...daju sa mixnut, zasytia, su zdrave....
Drzte sa!!Pozdravujem Lemge, Peterb,nadka,lucijja,morenku,zuzanaca..a dalsích..pekny vecer

blazka24
19. feb 2010

inuska a to ako malej pripravíš ten sunar? veď v termoske je voda horúca nie? ja som s malým radšej doma, my sme takí uzimení že sme hneď chorý

lubikaf
19. feb 2010

no tak ja som si spravila dnes tie jablka zapecene, ze zjest na obed 4 a na veceru 2 - uff ved to je syte jak svina, zjedla som 2 a som total plna, neviem co spravim este s tymi co zostali..... 😝

zuzanaca ako si to dnes zvladla? pripravena na zajtra? ja zatial hej 😀

idris
19. feb 2010

ahojte babulky mam otazocku pred 3 d som zacala aj ja ale nejako mi ubudlo mliecko ☹ myslite ze to moze byt tou dietou ????

lemge
19. feb 2010

🙂 ahojte.zdravim vsetkych...ja sa tiez stale poctivo drzim 🙂len casu je pomenej.
o tyzden druhy vodovy,ale tie kila uz tak dole nesli keby to bolo este -3kg tak som blcha 😀

inuska ahoj 🙂 uz som tiez myslela na morenku,nadku,rinusku,beu...stere spolubojovnice-baby kde ste ,drzite sa???

dnes som mala uhlosky.spravila som si kapustne fliacky z fialovej kapusty.zajtra vitaminy.uz neviem co si dam na obed.poradte...

v pondelok ideme na tyzden na lyzovacku,chystam sa dietu dodrziavat!juuuj ale bude to tazke,ide nas 13 😅 drzte mi palce.

zuzanaca
19. feb 2010

lubikaf......ty si dobrá 🙂 , napapaná do popuku (hoci len z 2 jabĺk 😀 ), vtedy sa ľahko hovorí, že "to zvládnem" 😀 . Ja som teraz po ovocnom dni taká hladná a slabá, že si to neviem predstaviť, ako zajtrajší vodový deň vydržím 😅 😝 . No budem sa snažiť 😉

inuska ahoj.....pekne si schudla 🙂 a chválim ťa, ako si si to dobre naplánovala s tými prechádzkami 😉 . Aj malej to vonku len prospeje 🙂, len JEJ nezabúdaj dávať papať 😀

idris.....môže to byť tou diétou, nepiješ málo vody? Musíš teda papať častejšie, Emilka je ešte malá, potrebuje veľa mliečka, neriskuj to 😕

blazka....nie si macocha.....jednoducho, keď musíš, tak musíš! 😀

lemge......peknú lyžovačku, uži si! 😉

janicca......12 kg? 😕 Paráda!

zitaje
19. feb 2010

Ahojte, nestiham citat, len som sa prisla opytat, ktory den mozem huby? Kupila som sampinony a neviem kedy si ich uvarit. 😒

lubikaf
20. feb 2010

zuzanaca no ved to, vcera sa mi hovorilo... 😀 😀 uz teraz som hladna, chlipem tu vodu a vobec nemam dobry pocit z toho, ze ju budem chlipat az do vecera. no ale dam si aspon kavu, co by som sice nemala, ale bez tej si neviem den predstavit. no dam este neskor vediet, ako to ide 😝

lubikaf
20. feb 2010

inak zitaje ja si huby robim aj k masu, aj k zemiakom a niekedy si ich dam aj na pizzu. nejem ich len v ovocny den.

lemge
20. feb 2010

ahojte 🙂
ja mam dnes ovocie.dala som si jablckovy kompot,z toho sa celkom dobre najem.inak moj drahy piekol kuracie kridelka,ohryzla som jednu nozicku 😀 to sa nedalo... 😨

lubika,dnes mas prvu vodu?vela energie prajem a aby ta komaticke stavy obchadzali 😀

zitaje,tak ako pise lubikaf,huby mozes kazdy den okrem ovocneho 😉 myslim ze viacere hadzeme hriby skoro vsade.-teda ja ich strasne luuubim 🙂

emimka
20. feb 2010

zitaje, ja si robím huby tiež vo všetky dni okrem ovocného tak ako lubikaf.
idris, ano môže tobyť tou dietou,ak ma malé ešte len 2 mesiace a chceš kojiť, neradila by som dietu aj preto aby si nestratila mliečko aj kôli tomu že teraz najmä do 6 mesiacov potrebuje dostatok živín napr. bielkoviny by si mala papať každý deň a tu maš len jeden deň kedy ich môžeš mať, ale samozrejme každý sa musí rozhodnúť sám. 😉

zitaje
20. feb 2010

Vdaka baby, zajtra mam ovocie, tak si sampinony pockaju do pondelka. Tie huby ma asi zachrania, lebo som stale nejaka hladna a preto mam neustale prehresky, snad ked dam aj huby, bude to lepsie a chvilu mi v zaludku vydrzia. Dnes mam 10. den, nic moc, jem krizom krazom, ale aj som prestala chudnut, takze idem pokracovat poctivejsie.

zuzanaca
20. feb 2010

ahojte 🙂
lubikaf..........do večera som to s vodou zvládala na výbornú, no večer sme išli na oslavu, trošku som zhrešila ☹ a akosi to moj žalúdok nezvládol, skončila som s kŕčami v bruchu na WC. Tak mi treba 😠. Zajtra sa odvážim 😉
Inak ja huby neľúbim 😝

lemge
20. feb 2010

zuzanaca,aj tak si sa statocne drzala 😉 zajtra hod vysledky 🙂 a aj ostatne vodne zienky...

lubikaf
21. feb 2010

dobre ranko, zuzanaca no ja som tiez veru nepila len vodu....dala som si asi dve salky kefiru a este som mala rano jednu obrovsku kavu - mam taku asi pol litrovu sallku 😝
no ale nic moc, som sa nevedela dockat vecera kedy uz zalahnem a pojdem spat, nech neviem, ze som hladna.

no a kedze som sa na zaciatku diety nemerala, tak sa odmeriam dnes a po dalsej vode uvidim, kolko som schudla. vcera rano som sa vazila a mala som o pol kila menej, takze celkovo nejake 3 kila sli dole. dnes som sa este nevazila.

ejbyk
21. feb 2010

...ahojte žienky, nemam nejak cas pisat ale pridem si vas aspon precitat...predsa ste moj hnací motor 😀 Zdravim stale chudulky a vitam aj tie nove...drzim palce pri zhadzovani a z vlastnej skusenosti hovorim ze sa to DÁ.

...ja hresim jak besna! az sa hanbim...ale snazim sa vecer nejest a uz aj ked jedlo mixujem tak zdravo. nemala som nic vyprazane, smotanove, zahustene, sladke...no dnes sa mi snivala ze som si v restike dala vyprazaný syr s tatarkou 😀 este ze iba snivalo!!!
kedze som dni hodne mixovala...dnes som sa podla chute rozhodla dat si cestoviny a pokracovat.

mam 41. den, zhodene 4 kg, stale drzia a viem ze keby som nehresila zhadzujem dalej a dalej. snad sa zas zatnem a pojdem pekne podla planu...vtedy to ide ako po masle.

lenca13
21. feb 2010

Ahojte no idem sa aj ja pochvalit konecne obleciem moje oblubene rifle,vcera sme boli po nakupoch ale este chcem trochu schudnut az potom si kupim nove 😉
Prajem peknu nedelu,my ideme k svokrovi na obed 😉

janicca
21. feb 2010

čaute baby tak idem trošku poprečítať a nabrať inšpirácie nech nie som po zadu...tak ja som dnes 4 deň ja viem to nie je žiadna sláva .... 😝 ale po toľkom prežieraní cca 3 roky som na seba pyšná ako to celkom zvládam zatial som nemala žiadne prehrešky....dnes mám bielkovinový deň a ráno som si daal praženicu z dvoch vajec ale ja so žltkom cereálný chlieb a pradajku lebo sa mi zdá dosť drastické skoro väčšinou sa stále na raňajky jedáva len ovocie....a samozrejme pridala som aktívnejší pohyb čo som robila aj pred tým ale keď sa prežieram tak to stálo za ho..o.... 😅

ozaj a ako často si dávate vodový deň ??? dnes idem robiť plnené palacinky so zeleniou to bude na zajtra a najviac sa teším na večeru zajtra kde si pochutnám na palacinkách s varobou čokoládou a džemom.....mňam sa neviem dočkať... 😵

ináč lemge pri lyžovačke sa takto stravovať keď všetci okolo teba budú vyjedať samé dobroty tak to chce ozaj pevnú vôľu a samozrejme taká lyžovačka potrebuje kopec energie tak potom pozor nie že sa tam kdesi na kopci vyvalíš od hladu.... 😀 😀

zuzanaca
21. feb 2010

Ahojte 🙂 , tak ja som sa prišla pochváliť s výsledkami po prvej tretine 😉:

Váha: - 4,5 kg
Pás: - 12 cm 😀
Boky: - 5 cm
Hrudník: - 5 cm
Ramená: - 2 cm
Stehná: - 2 cm

Ja som veeeeľmi spokojná 😉 , diétu nedržím stále na 100% (pomaly každý deň prehrešok ☹), cvičím málo a ide to!!! 🙂

Pokračujem v začatom diele - som motivovaná mojim úspechom! 😀 😀 😀 😀 😀
Držte sa!

janicca
21. feb 2010

zuzanaca no dúfam že ťa budem čoškoro nasledovať ... 😉 veeeeeeľmi pekný úspech len tak ďalej babula ..... 😉

martinex
21. feb 2010

zuzanaca parada... moooc gratulujem 😉

ja teda kombinujem jedla a celkom sa to da,vaha sa drzi,hlavne ze nestupa... 🙂

zitaje
21. feb 2010

zuzanca, no parada, aj ja chceeeem! Hlavne ten pas -12. 😀 Ja mam prave pocit, ze tych 3 a pol kila, co zo mna za dva tyzdne zliezlo (teda hned za prvy tyzden, druhy tyzden "vdaka" prehreskom stojim viac-menej na mieste), odislo ani neviem odkial. Brucho mi trci stale rovnako - ale mozno je to len pocit, a zle sa pamatam. 😎
Ja som mala mat dnes ovocny den, ale ja to nezvladam. Na obed som mala este alat, to slo, ale vecer som si nastruhala do salatu aj syr a spraskala som aj jeden biely jogurt, ja si asi budem obcas na veceru pridavat biely jogurt, lebpo mam pocit, ze sa mi zuby rozpadnu. 😖
Zajtra mam tofu 🙂 Tesim sa.

lemge
21. feb 2010

zitaje,jedna kocka tu pisala ,ze ona od zaciatku nemava ovocne dni.strieda tie tri dni.a vraj schudla...
myslim,ze ten biely jogurt ti kila neprida 😉 pokojne papaj 🙂

ejbyk,aj ja hresim a viac ako v prvej tretine 🤐dnes som mala sniclu 🤐prvy krat vyprazane.no co uz....

zuzanaca,kraasne si zhodila. 😉 len tak dalej...a tych 12cm v pase mi vrazilo do oci... 😀 supeeer

janicca,no ved to ,po takej dobrej lyzovacke normalny clovek mysli na dobre jedlo!a toho budu haldy okolo mna.strasne sa tesim na zmenu vzduchu..o malu sa mi tetky postaraju. 🙂
a nakoniec pikoska-den po lyzovacke mi vychadza vodovy 😀