90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanna20
1. mar 2010

neboj mi to zvladneme, ale musime byt realisticke... takze si dame zaväzok tych 5 kil na zaciatok a potom uvidime

yanna20
1. mar 2010

páni to si ty, vyzerala si super, ale tak vidno ze ty mas uz od prirody taku stihlu postavu 😎 to ja nemozem povedat 😠 ja som mala vzdy problemy s vahou

adamko05
1. mar 2010

yanna.... to bolo už dáááávno..... 😒 ... a to boli aj dost hodiny cvičenia, mladá, slobodná, aerobic, posilka občas... tak aj to asi robilo svoje... teraz na to nenííí čáááás... a vyváram doma chlapcom no a ja sa mám pozerat 😀 😀 ?... tak to tak dopadlo 😝 ... ale tak čo už, žijeme len raz 😀

a Adriánko sa dnes pustil sám chodit..?... šikovny 😵 😵 ... jak tí moji 😀 , od 11 mes. tiež obaja chodia sami 😉

hajda22
1. mar 2010

ahojte, ja mam dnes druhu vodu, dufam, ze to zvladnem, prvu som celkom v pohode, vcera som sa po 2 tyzdnoch postavila na vahu a som sa naj..., tak ak ma zajtra vaha nepotesi, tak leti z 5. poschodia, citim sa celkom fajn, len ubytky na vahe by ma hnali dopredu, zajtra napisem cislo, dnes vas nechcem demotivovat, drzme si palce

yanna20
1. mar 2010

presne viem o com hovoris, ja som tiez kedysi lietala kade tade, posilka skoro kazdy den, a cerstvo zamilovana 😀 to robi svoje..adko uz sa snazil aj pred tym, ale to len tak zopar krockov spravil, ale teraz uz pekne..vcera sme boli na prechadzke aj s priatelom, tak sme ho vybrali von z kocika, jeden za jednu roku, druhy za druhu a isli sme si..to bolo krasne, uz sa tesim na leto ked si bude sam bezkat popri nas 😵

adamko05
1. mar 2010

hajda... hádam to nebude také zle, ako to vyzerá... neboj 🙂

yanna20
1. mar 2010

hajda22 mozno ked sa zajtra odmeras budes mat z toho lepsi pocit..drzim palce na zajtra

ninny
1. mar 2010

lucija, len 600 g za mesiac? Som si myslela, že sa dá schúdnúť viac touto diétou.. 😠

adamko05
1. mar 2010

ninny... lucija už nedrží tuto dietu... kilo za tyžden... tie 4-5 za mesiac isto sa daju touto dietou... 😉

ja som lajdák, nemerala som sa a ked bude váha stát, snad pôjdu cm dolu, ale to zistím aj na oblečení, nepotrebujem pekné čísla, len obliec pekné rifle zo skrine 😀

yanna20
1. mar 2010

ninny ale lucija uz nedži 90 dnovu, ona ju uz skoncila

yanna20
1. mar 2010

adamko si ma predbehla 😀

ninny
1. mar 2010

adamko, jaj, odľahlo mi 😅

yanna20
1. mar 2010

no ja som si tesne po zime kupila nove rifle,z výpredaju a reku kupim si mensie ved schudnem..no lenze skutek utek a do teraz su v skrini 😖 tak hadam sa raz do nich navleciem

adrina
1. mar 2010

ahoojte....môžem sa vám sem votrieť??? 😀 😀 😀 😀
som dnes začal s 90dňovkou 😉 😉 😉 ....takže som v štádiu plného optimizmu 🙂 🙂 🙂 🙂 uvidíme,ako dlho mi to vydrží...lebo diétu som naposledy držala ako 17tka 😀 😀 😀 😀

ninny
1. mar 2010

yanna, to sme na tom podobne.. ja mám tiež kopec oblečenia, niektoré fakt nové... čo je mi malé, od kedy som pribrala.. takže máme čo robiť 🙂

adrina, drzim palce 🙂 co dnes papas? 🙂

adrina
1. mar 2010

ninny....dnes mám rybku so šalatom a chlebík...ale mňa zabíja ovocie..to veľmi nemusím...ale však len prvý deň..takto nevzdám..snažím sa aspoň piť

adamko05
1. mar 2010

adrina
ahoj 🙂.. nech sa darí....

no, ked ti nechutí ráno ovocie, nedaj si nič 😀, alebo si daj sušené, prípadné dáke oriešky??... to tiež nie?... lebo ja ked som preovocníčkovaná, tak oriešky hryzkám, sušené slivky....

mne tu vonia už karfiol, sa mi práve doparil... na obed ho opečiem na kuštičku masla ešte a to bude mnamka obedík.... 😝 😉

ninny
1. mar 2010

adamko a s čím si dávaš ten karfiol? alebo takto sám? Aký to maš dnes deň?

yanna20
1. mar 2010

ninny tak to teda mame co robit, ja sa zatial neponahlam mne staci tak do toho leta pekne schudnut, lebo viac mam tych letnych veci co by som si chcela obliect a nemozem 😝
adrina tak ti prajem aby si bola stale plna optimizmu 🙂 a zvladla si vtedy tu dietku?

zabudla som napisat ze som si kupila v lekarni jablcný ocot v tabletkach, obsahuju aj chrom tak hadam aj tie pomozu

adamko05
1. mar 2010

dnes mam vitamíny, tak iba samotny... ja nevydržím cely den iba na ovocí, jedine, že by boli už jahody, alebo melon... ale teraz, len samé citrusy... jablká môžem, len dáko som si zabudla kupit... tak karfiol si dám

adamko05
1. mar 2010

ja ten jabl. ocot nejem... ale uvažovala som, že by som skusila.... uvidím

adrina
1. mar 2010

yanna...no v 17stich človek zvládne všetko...xixi...má nejakú vääčšiu chuť...
ale teraz konečne mám odrodené, troch chlapčekov mám...nastúpila som do práce...tak aj nová dieta...xixi...minulý rok som schudla cca 7kg....ale to zo stresov....rozvod a tak...no a teraz by som sa potešila 15kg...ani nie som náročná..hehhee

adrina
1. mar 2010

adamko..a sušené môžem..neobsahuje viacej cukru...oriešky nejem..to bude so mnou ťažké..xixi..stále vymyšlam

ninny
1. mar 2010

ja mam ten jablcny ocot klasicky - ako ocot 😀
mne chuti, hlavne v zeleninovom salate a tak...
ale neviem ci sa moze aj pri dojceni, tusim som niekde citala ze by sa nemal.. tak radsej nebudem riskovat...

yanna20
1. mar 2010

ninny akurat som sa chcela spytat ci ten ocot nerobi malemu zle

adamko05
1. mar 2010

adrina... ráno môžeš aj sušené, len nie pol kila 😀 .. máš knihu, mrkni pre inšpiráciu... sušené tam "namáčaju" a potom mixuju... ja mám rano rada uvarené dve jablka, potom rozmixované v tej vode (ale nesmie jej tam byt veľa, tej vody) a do toho dve - tri lyžičky kokosu... taká "presnidávka" s kokosom...
alebo banán roztlačím a posypem orechami (tie neješ, tak nič).... a to je tiež mnamka 😝

ozááááj, ráno môžeš detsku vyživu 😵... samozrejme bez piškot 😀 😀 😀

ja to mám tiež ťažké, ja zasa zeleninu veľmi nemusím...

každá tu máme svoj "kríž" 😀

adamko05
1. mar 2010

uf, ja dnes niiič nerobím... navarené je, len by som mala zmyt zem, tak poobede, kedže som sa cez tento spánok krpca k tomu nedostala.... čo už so mnou 😠

adrina
1. mar 2010

adamko..no to rozmixované jablko..hmm..mňam...ja som myslela,že len čerstvé sa smie....vidím.ž nečítam poriadne..hehhee....toľko možností ovocia🙂
a baby..pochválte sa,aké máte výsledky.ako sa vám darí 😵 😵 😵 😵 😵

yanna20
1. mar 2010

no vidis ta presnidavka ma ani nenapadla...akurat som zbaštila par orieskov, maly mi zaspal, tak idem asi kuknut panelak v archive, uz som to dlho nepozerala

yanna20
1. mar 2010

adrina ja mam dnes 7. den, a uz som mala zopar riadnych prehreskou, takze na vahu sa postavim asi az na buduci týžden, nech si neznicim motivaciu 😀