90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jankabambulka
10. mar 2010

dúfam, že saudržím a fakt nebude tých 6. ale idem na volejbal tak vypotím, dúfam. necvičím ale 1x do tt chodím si zahrať, teda pokiaľ nie sú deťuchy choré. to je takýýýýý relaxxx a balzam na moju dušu.

jaakajka
10. mar 2010

ja už mám rizotko urobené a aj šalátik som si pravila uhorkový s paprikou, cibuľou a reďkovkou 😀 ale obed dám až okolo jednej lebo potom ďaleko do večere

janulabj
10. mar 2010

idem aj ja si niečo ukuchtiť...nech to stihnem pokiaľ malý spí 🙂
inak baby kedy ste začali chudnúť?po kolkých dňoch?kedy možem očakávať nejake malé výsledky 😀 😀 😀

jaakajka
10. mar 2010

janula ja som po dvoch dňoch dala dolu 2 kg....a dnes som sa vážila ráno tak ďalšie 1 kg a to mám dnes 6-ty deň 🙂

domyyy
10. mar 2010

bubadlo....krásny výsledok 😵 gratulujem 🙂

kočky tak ja mám dole 9kg 😵

jankabambulka
10. mar 2010

ja som dala po 3dňoch 2kg a po 5 - boli dolu tri ale hold jedmno už je späť. ja si akosi dávam obr porcie ,budem to musieť zminimalizovať apoŇ troška

ninny
10. mar 2010

tak ja som dnes prvý krát porušila diétu a to mám ešte len 10. deň 😒
prišla kamoška a doniesla koláče z cukrárne, dlhšie sme sa nevideli a netušila, že držím diétu, tak som sa napraskala jak slon - jedna punčová kocka a jeden čokoládový veterník 😢 😢 😢
a teraz mám výčitky 😖

ninny
10. mar 2010

domyy jej to je krásny výsledok, koľko dni už držíš?

ninny
10. mar 2010

Veľkou chybou väčšiny ľudí, čo chcú schudnúť je, že nasadia tvrdú diétu. Nech tá slanina ide rýchlo preč. A ona nejde! Ak metabolizmus vyhodnotí, že je potravy nedostatok, začne šetriť. Spomalí mnohé procesy, telo prestane fungovať normálne. Preto nepodľahnite túžbe škrtiť príjem potravy.

😕

ninny
10. mar 2010

jedzme zdravo, ale nie málo 🙂 takže už žiadne veterník!! 😅 😀

ninny
10. mar 2010

ja dnes asi trpím samomluvou 😀

blazka24
10. mar 2010

domyyy nádhera ako ti to ide dole.........

no ja som asi trdlo, stále som hladná a to teda už držím pekne dlho.........ale kilo mi zostalo čo som porušila a zjedla tie sladkosti - možno by som si mala povedať ale chvalabožku že to zostalo na tej váhe ako je, no spokojná nie som ale čo už..........

ninny
10. mar 2010

blazka, tak sa môžem tešiť že po dnešku pôjde váha hore ☹

blazka24
10. mar 2010

ninny ja som dva dni po sebe nezvládla chudnutie takže to nerieš, možno nepôjde ale mne kilo naskočilo..........

jankabambulka
10. mar 2010

baby ja som jedla tú zmrzku o 16 lebo sme šli na volejbal a teraz si chlap urobil topinky s volským za tým pukance
mám ho zabiť hneď !!! 😠 😠 😖 😖
ja sa asi neudržím

blazka24
10. mar 2010

janka tiež uvažujem že sú tam ešte grahamky tak že si dám, mm príde až po desiatej tak už vidím ako tu začne trieskať náradím a papkať 😖

domyyy
10. mar 2010

kočky musíme sa držať! 😔 aby sme boli štííhle 😵 i keď ja mám od toho ešte ďaleko 😀 ale už som pozerala bmi moje a nemám nadváhu 🙂 ale to brucho je tam ešte riadne 😝 slaninka moja 😀 a inak mám za sebou druhú vodu, neviem koľký to je deň 😎 ďakujem za pochvalu 😵

adrina
10. mar 2010

ja som sa odvážila..dalšie kilo dole..juuj..ani jesť mi teraz nechutí....božinku..sa tak vytešujem 😀 😵 😵 😵 😵 D
takžé 10dní a minus 3kilečká 😵 😵 😵

jaakajka
10. mar 2010

ja som dnes zhrešila tiež....zjedla som jeden rožok 😅 ....jesť 3x denne je pre mňa málo....ja som potom hladná ☹

jaakajka
10. mar 2010

a neviem či je to touto diétou ale ja som strašne stále unavená

blazka24
10. mar 2010

domyy obdivujem ťa, ja by som to asi nezvládla......zajtra bielkoviny už sa nenormálne teším........

adrina máš lepší metabolizmus takže super........

jaakajka tak neboj ono nám to pôjde pomalšie ale jem tiež 5x denne neviem si na to naučiť žalúdok, potom by som jedla ako po nebohom.........

jaakajka
10. mar 2010

blazka ja som tak bola naučená a teraz mi to chýba

adrina
10. mar 2010

blazka..moj metabolizmus 10rokov bol zaspaný...nič a ni kilo dole...konečne sa zobudil 😀 😀 😀 😀

blazka24
10. mar 2010

jaakajka ved dodržuj tieto pravidlá ale dávaj si menšie porcie a častejšie........

jaakajka
10. mar 2010

menšie porcie? to už potom nebudem jesť nič 😀 😀 😀 😀 ale asi začnem to deliť na 5x lebo potom som fakt stále hladná a zjedla by som aj vola

blazka24
10. mar 2010

adrina tak môj metabolizmus asi drichme nonstop.........

jaakajka dnes som mala dojem že zjem aj šupu z pomaranča ale predýchala som to a teraz som to zaklincovala kakaovými venčekmi - no som normálna ????

jaakajka
10. mar 2010

😀 😀 😀 😀 ja si idem asi ošúpať mrkvu

adrina
10. mar 2010

ja teraz fičím na ananase...celkom ma nasítil...zajtra UHC...deň..mám kukuričnú kašu 😵 😵

blazka24
10. mar 2010

jaakajka tak ja už s mrkvou behám ako skonštatoval môj mm ako s vibrátorom - neviem kde to zobral ten prístroj nemám 😕

adrina na ananáse? to ako v konzerve alebo surovom? na ten by som nemala nefry xixixi len raz som ho skúšala olúpať a skoro ma rozdrapilo..........

adrina
10. mar 2010

blazka..čerstvý..nešúpem....narežem na mesiačiky....a ohryzujem..nešúpem