90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kitaka
18. jún 2008

anaret.............namiesto klasika strúhanky použi sezam,alebo struhanku z celozrnného pečiva,,,,ale aj tak to vajce by tam nemalo isť,nie?

anaret
18. jún 2008

a čo keby to vajce išlo tak, že si povieme, že si to spravíme v bielkovinový deň?????

kitaka
18. jún 2008

tak to sa potom dá,strúhanka v podstate namiesto chleba 😉

miresta
18. jún 2008

Ahojte babenky, ta prečítala som všetko čo ste popísala, hlavný problém máme čo každé ráno navariť,že? 😀

tinaa - ty máš ale odvahu, ja som si teraz pred dvoma týždňami dala ofinu, čo robím skoro každý polrok, ale stále je to ako po prvý krát, neviem si zvyknúť ani ja ani moje okolie, už zase som rozhodnutá, že ju dám dlhú.

aniel - teším sa s tebou, že to kilečko je dole, inač mňa takisto preháňa po včerajšom ovocnom dni, ale som rada, ono ma to o chvíľu pustí. Ja dnes ešte nevarím, keďže mám syr, ten je hotový za 10 minút.

gucz - tak sa drž a trochu si oddýchni, keď maličká bola mrzutá, lebo ak nevládzeš bude ti chýbať energia a príde chuť na sladké

erikas - som rada, že ideš vyskúšať môj receptík, naozaj odporúčam

anaret - cvičenie veľmi pomáha, a aj keď si metabolizmus upravujeme stravou, to chvenie ktoré niekedy pociťujeme hlavne po ovocnom dni, cvičenie upravuje. Tak do cvičenia.............malá spinká a ja idem na to, bicykel už žmurká na mňa.

kitaka - ahoj, ako sa máš?

kitaka
18. jún 2008

aho miresta....celkom fajn,dakujem,,,práve rozmýšlam či sa mám isť odvážiť........a čo si dnes spraviť na obed(škrobový)........a dnes si idem kupiť orbitrek...dufam,že ho využijem inek ako len vešiak 😀 😀

miresta
18. jún 2008

kitaka- ktorý máš dnes deň?

aniel
18. jún 2008

ja som rybku spravila aj na masle aj vysmažila a neviem, či odolám smaženej,ale myslím,že keši k nej dám zeleninu .moc toho nepokazím. 😎

kitaka
18. jún 2008

miresta ....škrobový

miresta
18. jún 2008

aniel - ale nie, trochu vyprážaného uškodí, ale zase taký veľký prehrešok to nie je, môj manžel mi tiež oznámil že v nedeľu chce rezne, to mi vyhovuje , že mäsko, lebo mám v ten deň bielkoviny, ale vyprážané ...........no neviem, ešte uvidím ako si tio spravím ja.

miresta
18. jún 2008

kitaka - ale ktorý deň v počte - 8,9..............?

miresta
18. jún 2008

Ja sa chystám si na škrobový deň, to je zajtra , urobiť si fazuľovú polievočku so zeleninou a krupami, milujem ju. Keď som bola v puberte chcela som túto polievku od mami každý týždeň. 😀 😀 😀

miresta
18. jún 2008

Čo ste mali dnes na raňajky, ja melón a nielen že ma praháňa, ale stále mám plný mechur a to ešte pijem zelený čajík, ktorý som si ráno uvarila a už pol litra som vypila určite, ešte káva..........no hrôza 😉

miresta
18. jún 2008

tak kde ste?

miresta
18. jún 2008

tak nič .................prídem pozrieť neskôr,papa pekný deň 🙂

mari.m
18. jún 2008

tak co dievcata,ete sa trapite?
ja uz mesiac a pol bez diety a drzim si postavicku a vobec sa nestravujem ako pocas dietky 😝

aniel
18. jún 2008

marim a koľko si zhodila?

miresta tá rybka ,tak voní,ale zatiaľ zostávam pri udusenej.Ja som ešte nič neraňajkovala,nejako nestíham.Teraz si idem zacvičiť ,to mám na hodinku a potom sa naobedujem,takže dnes to vidím bez raňajok. 😔 😅

kitaka
18. jún 2008

miresta.... aha-takže mám 10 deň

aniel
18. jún 2008

čaute babenky práve som docvičila 🙂

gucz
18. jún 2008

čauko aj ja 🙂 , povysávala som celý byt, Peter zobrala malú na chvíľu von, teda išli spolu do obchodu. Vydrhla som sa wc a kúpelku, celkom som sa zapotila. Idem si tušim začať pripravovať tú cukinku, ráno som zjedla jednu broskiňku a teraz ma chytá vlčí hlad

gucz
18. jún 2008

sorry za preklepy, od hladu ani nevidím čo píšem 😀 😀 😀

simka9122008
18. jún 2008

Tak dobrú chuť ja som už spraskala cestoviny no a večer neviem nemám veľmi chuť na sladké tak asi to bude zase melónik 😀

erikas
18. jún 2008

gucz mám celkom fajn,dnes si užívam voľno,zajtra mám ovocníčka,chcela som si spraviť tie pečené jablké,ale som v robote do večera,takže zase nič a tak som si robila chute 😒

erikas
18. jún 2008

miresta práve sa napchávam 😀 sú fakt dobré tie cestovinky na čínsky ( Mirestin) spôsob,len som nemala tymián,dala som len oregano,korenie a troška grilov.korenia,poviem Ti úprimne,že som ohŕňala svoj ctený noc,lebo som zvyknutá na fajn "diétne smotanovo,syrové omáčky,ale sama som prekvapená výsledným efektom 😝 😝

erikas
18. jún 2008

simka9122008 aj ja som dnes na cestovinách a práve nad nimi sedím a premýšľam,že si z nich dám troška aj na večeru,tiež nemám chuť na sladké,dám si kúsok čokládky 😵

erikas
18. jún 2008

tuším som tu sama ☹ tak dobrú chuť k obedu chuduľky,idem si farbiť vlasy 😎 pekný deň vám

gucz
18. jún 2008

čauko bambulky tak aj ja už som poobede. Dala som si cukinu na kolieska, trochu som ju opiekla, a natrela cesnakovou pastou zmiešanou s olivovým olejom. Trošku som to prehnala, ale boli dobré. K tomu som si dala krajec chleba, tie minirajčinky osolené a okorenené a ešte mladú cibuľku. A konečne som si dala to acidko, ako bielkovinu k tomu. Poviem Vám, mám dosť, a to som ani ten vývar nepila, lebo sa bojím že prasknem. Ale bolo to fakt dobré, ani som nečakala, že sa zo zeleniny tak najem.

anaret
18. jún 2008

ja som mala dnes kašu zo sušeného hrachu s chlebíkom...no včera večer som to síce pôvodne uvarila ako hustejšiu "polievočku" - keďže to nesmiem zasmažiť, tak aby to bolo sýtejšie, hrach som nechala takmer rozvariť a čuduj sa svete, do rána v chladničke z toho vznikla hustá kaša, v ktorej lyžica stále...ale nevadí, aspoň som sa riadne napráskala...
zajtra by som cestovinky, len musím pohľadať ten mirestin recept...

gucz
18. jún 2008

halo baby to ste také prejedené z toho mäska, že tu nikto nieje?

lucxy
18. jún 2008

ahoj gucz,no ved pozeram, ze vam dako zamrzla diskusia...hm

gucz
18. jún 2008

ja neviem čo sa to tu deje, vždy keď prídem akurát tu nikto nieje, veď ešte niesú seriály! Až o chvíľku. Pojdem pozerat Hausa, tak sa potom zastavím