90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

bea44
11. máj 2010

magi - super 😵 , to ty si aka bojovníčka 😕
ja obed v pohode , ale okolo 15 tej ta ma chytil ten vlčí hlad 🙄 a chodila so po kancli a hladala co zbodnut 😔 😔 .
odnieslo jablko a sušeny banan. 😠 . tak toto som tu už dlho nemala 😒 . ale ja viem prečo : obed bol len taka polovična davka, a nevydržalo mi to do večere, kym pridem domov. 🙄 inokedy v pohode. vobec necitim hlad. este že som si neurobila suflikove zásoby 😠 pre prípad vojny 😀 😀 😀 . inač by to asi dopadlo zle - nedobre. 😠 .

podla mojich skusenosti sa mi zas potvdilo, že chudnutie začina v nákupnom košíku. 😎 čo nekupim, to potom nezbodnem 😎
takze v mojom pripade: sladkosti v obchode obchádzat, veeelkym oblukom 😎

drzim palce

zdenka112
11. máj 2010

tak ja som pred chvilou sprasila polku presnidavky...o pol 6 idema na zumbu....pytali ste sa na vysku 166cm,mna tiez slabo tahali za usi 😀

magimary
11. máj 2010

tak, zatiaľ stále len studánková voda... 😅 😝 😖
ale nejako mi dochádza energia... 😨 😖
keby som mala nejaký vhodný ekvivalent vody, tak už je vo mne... 😅
ale nič nie je...

no, možno na "večeru" bude aspoň trošku džúsika...
lebo neviem, neviem...

z jedného pohára džúsu snáď nepriberiem...

ale zatiaľ ešte nič neplánujjem, resp. áno-vydržať... 😉

bei, súhlasím... s tými nákupmi a zásobami doma...
ja som musela všetko "vyčistiť" (sladkosti po veľkej noci)-aspoň na zač. diéty, aby ma to neničilo a teraz už v pohode...včera tu bola moja riaditeľka a priniesla za igelitku fantastických sladkostí (aj také, aké som ešte nejedla, ale je mi jasné, že sú výborné-napr. kinder Happy Hipppo), za ktroými by som asi zbesnila (a možno by ani chlapcom nič nezostalo)..., ale teraz?

teraz by mi úplne stačila aj suchá kôrka zo starého chleba... ☹ 😖 😅

yanni
11. máj 2010

Magi supeeeeeeeeeeeeeeeer. Len sa drz. Ja som dnes kukala kedy mam je vodnikov, tak mne to stale vychadza na vikend. Este ze tak. To pol dna prespim a druheho pol dna prepijem 😀 😀 😀 😀 😀

Ja som nasrata. Mala som dnes obyckove penne s paradajkovou omackou. No a ta bosorka v mojom novom kancli sa zacala ovievat a este neviem co a nadavat ze vraj smrad. Co aky smrad moze byt z cestovin. No asi zavidela, zr mam taku fajnotku a ona len jeden pomaranc 😀 😀 😀 😀 😀 No ja si z tych idiotov uz fakt nic nejdem robit. Nejaki su vsetci trafeni.

No a na veceru po dlhom case nieco sladke. Takze piekla som citronovy kolac. Poviem vam, fajnota prvej triedy. Nasla som si v internete recept, ja viac menej nepeciem a ked ma prist nejaka navsteva tak bud urobim len tiramisu alebo "upecie" Dr. Oetker. Ale teraz som si povedala, ze uz len z riadnych surovin a nie z krabice 😠 A baby, normalne sa podaril a vynikajuci. Az som na seba hrada. Pozyvam vas na hody 😉

m.a.r.t.i.n.a
11. máj 2010

KOČKY AHOJ,

ja dneska na obed penne+pesto+dusené žampióny a na večeru 2xhoralka 🤐 😵 A nabehaných asi 5km po obchoďákoch a stav účtu radčšej ani nepočítam...jediné pozitívum, že som pri tom nakupovaní určite niečo spálila 😀

Baby super, že -5, jááj, aj ja chcem.... Ja meriam 171cm a moja normal váha je tak cca 62kg. Teraz mám 69,5 🙄 🙄 🙄
Zajtra mám ovocný deň, už mám nakúpené, budem odšťavovať grepy, pomaranče, limetky, karotku a jablká a celý deň to popíjať. A polku dňa strávim predávkovaním vlákniny na záchode 😀 😀 😀

Začína Panelák, tak pekný večer,čafko! 😎

magimary
11. máj 2010

stále držím!!!! 😅 😵 🙂
len a len jednoduché H2O!!!
ani len džúsik!!!
a keď nebol doteraz, tak už aNI nebude 😅 ,
do polnoci vydržím a potom zaľahnem a ráno bude veľké váženie a meranie 😅 😀

inak, prišla som na recept, ako prekonať túto "vodovku" 😅
a tým receptom je HYPERAKTIVITA... 😅 😀
celý deň som makala ako fretka (aj keď som nemusela, aktivitu a robotku som si našla) bez zastavenia... 😅
a na jedlo som nemala ni čas myslieť 😅
ešte aj teraz mnou všetci čerti šijú, čo by som chcela ešte postíhať (o.i. aj žehlenie), no vzhľadom k môjmu seknutiu v krížoch to, čo by som najviac chcela robiť, teraz už (k večeru) nezvládnem... 😅 ale do polnoci ďaleko, takže ešte seba možno prekvapím...

každopádne vám ďakujem za povzbudenia a pomoc 🙂
myslím, že som vydržala aj vďaka tomuto fóru... 😅 😎 🙂

a zajtra?!? 😵 😵 😵
opäť budú mliečne bielkoviny... 😵 😵 😵
mäso mi nechýba... 🙂

yanni, kolegynu si nevšímaj... a nabudúce si dones nejaké poriadne cesnakkové cestoviny 😅 😝 😀

lubikaf
11. máj 2010

magi no ty si uplne super, tak si to zvladla, parada 😉 😉 😉

tak ja dnes obed cestovinky, na veceru tiez, plus som este mala kolacik. a okrem toho este trochu papriky s chlebikom. boli sme na nakupoch a kupili cerstvy chlebik, mnaaam uplne suprovy, a ja som zas neodolala, no hruuza. este ze zajtra zelenina, a kedze doma nikto nebude, tak nebudu ani ziadne prehresky 😉 lebo ja ked som sama, tak sa dokazem ovladat. ale ked tu niekto je, no otras 😠

yanni
11. máj 2010

magi ti poviem, normalne ti zavidim. Aj ja chcem voduuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. mozno potom bude tych 5 kg na jeden sup dole.

No ja som si na zajtra nakrajala jablka za plny Tupper, dufam ze to tej bosorke nemude smrdiet.

Ty si dobra, ze vraj cesnak 😀 Ja som skor na riadne smradlavu rybu myslela. Skoda ze vo stvrtok, ked mam bielkoviny, mame sviatok. Volaky cirkevny, Bavoraci vkuse nieco "slavia". Normalne to nechapen. Ale ja tiez nepoviem nie 😀
Takze nasmradim jej az buduci tyzden 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubi a ty kam zajtra vyprasis rodinu, ked si sama?Ja zajtra tiez vitaminiky, ale mne tento ovocno-zeleninovy den nejako problem nerobi. Hladna nie com, len po tolkom ovoci ma naduva. Väcsinou si este vecer hodim za hrst orieskov a uz som najedena 😀 A este mi strane suche ovocie berie. Hlavne tie take soft, nie uplne vysusene susienky 😀

yanni
11. máj 2010

ozaj co som este chcela, no len tak medzi recou, ja som v skutocnosti Katarina. Tu v DE mi hovoria bud normalka Katarina alebo Kati, lebo ked Nemec vyslovi Katka znie to ako kaka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak to uz radsej ani nespominam. Boze baby keby ste vedeli ako cudzinci vedia zhovadit nase krasne lubozvucne mena 😠

Ozaj Martinka, ze vraj predavkovanie vlakninou. No ja zajtra urcite budem. Som si tolko ovocia nakrajala do kanclu, ze hadm mi cele oddelenie bude pomahat. Ja sa strasne toho hladu bojim. ale magi ma pravdu, treba byt stale v kolobehu, to potom clovek na jedlo nemysli.
A to s tymi zasobami na vojnu, to aj u mna par kolegyn ma. Ja som mala len jedny venceky v sufliku ale ma strasne drazdili tak som ich v piatok zobrala domov a strcila k ostatnym zasobam. Doma ma to nejak nedrazdi. No a teraz mam ten kolac a ho zajtra cely rozkrajam a po dvoch kuskoch zmrazim a budem mat ak mi bude chutit porcie na cestovinovy den. Cokolada mi nejako neberie, tak aspon zdravy kolac 😀 😀 😀

yanni
11. máj 2010

Baby tu straaaaaaaaaaaaaasne hrmi, normalne mam strach. Jezis co sa to zase deje. Konecne bolo dnes pekne a teplo a teraz burka ide. Jeeeezis aj blyska sa. Idem sa hadam pod perinu skryt.

gudulo
11. máj 2010

ahojte, magy si super, ja sa tiez toho vodoveho bojim 😝 , a to este musim s malou na rehabku - mimoriadne, tak to nejako budem musiet zvladnut a potom sa zahrabem doma, ale to az buduci stvrtok 😎
dnes som to zvladla, aj ked som zasa malo pila 😖 ale na ranajky banan, obed - hrozno + hruska a vecer grep, uz sa tesim zajtra bude asi syrik a zeleninka 😵
yanni- veru len si daj a kasli na kolegynu, nech zavidi 😉

magimary
11. máj 2010

dík 🙂

najhoršie je, že som hore už od skorého rána (4,30h-čpo je pre mňa veľmi skoro i keď som mávala ešte nediétne hostiny ), čiže moja hladovka, teda vodovka trvá už mnoho mnoho hodín 😅 😝 🙄 😀
už nech idem spať... 😝

zuuzka
11. máj 2010

yanni ty mas tak neskutocne perfektne prispevky....vzdy mam usmev aj keby som nechcela....urcite s tebou musi byt poriadna sranda 😀
no ja som dnes pojedla sice bielkoviny ale dost a jedno cez druhe, az mi je zle....uz asi ten zaludok nie je zvyknuty na take davky
magy super, uzasne si to zvladla
tak kocky vela zdaru do dalsich dni a dobru noc 🙂

claudee
11. máj 2010

ja som si dala pri hokeji trochu tekvicových jadierok, ale boli minimálne slané, skoro vôbec.. len som musela niečo, lebo nervy pracovali, ale dopre to dopadlo 😵 😵 😵
zajtra mám škroby, uvidíme, že čo dá chladnička.. žeby zemiaky nejak spravené? 😕

bea44
12. máj 2010

dobre raaaanko 😵 zeby prvá 😕 😕 😕
bodaj by nie, ed tu kuvikate do pol noci 🙄 🙄 ,
magi - hod čisla , nech mame motiváciu 😀 😀

yani - s tou rybo to je dobry napad, a este by mohla byt na cesnaku 😀 😀

ja dnes škroby- zatial v sebe jablko a banan a akurat pijem kavu a na obed: hubove rizoto a kapia k tomu .

peky den

misinn
12. máj 2010

ahojte mame tu aj nejaku tabulku? ako sme na tom alebo ee? 🙂

gudulo
12. máj 2010

ahojte, ja zatial jablko, ale premaha ma hlad 😒

lubikaf
12. máj 2010

ahojte 😉

yanni muz je cely den v robote a moje 9-mesacne dieta nijako neovplyvni to, co budem jest. jedine, ze by som nemala cas si navarit 😀 ale vcera tu bola sesterka, doniesla nam zakusky, tak som si dala, ved vcera som to mala povolene 😉 ale na veceru som toho zjedla podstatne viac, ako je povolene. no co uz, dnes to bude dufam ok. zeleninka v chladnicke, staci ju dat na panvicu a obed a vecera su hotove 😉

magimary
12. máj 2010

ahoooojte!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵
práve som sa pomerala!!! 😵 😵 😵
ľudia, ja neviem, či som zle merala vtedy (pred mesiacom) alebo teraz,
ale rozdiely mám nejaké veeeelikééééééééééééééé 😅 😵 😵 😵 😲 😎 😵

môžem sa Vám tu pochváliť?
a napísať "získané straty" (rozdiely)? 😕 🙂

včera som inak vydržala až do noci a dnes mám v sebe o siedmej jeden banán a obedík mám už nachystaný 😵 😵 😵 ,
možno niekoho inšpirujem...
urobila som si bryndzovú pomazánku s nizkotučným jogurtom (Activia), čerstvou mladučkou cibuľkou a červenou paprikou, ozdobila a obedík bude ako vyšitý...aj s chlebíkom... 😵 (večer bude aj foto 😉 )...
dnes predsa oslavujem úspešné straty!!! 😵 😵 😵

a tie (podľa tabuľky v knihe)rozdiely:

TELESNA HMOTNOST: (rozdiel) -8kíl
OBVOD PÁSA: -11cm
OBVOD BOKOV: -4cm
OBVOD HRUDNÍKA: -5cm
OBVOD NADLAKTIA: -4cm
OBVOD STEHNA: -5cm

😨 😅 😵

gudulo
12. máj 2010

mary, paraaaaaaada

magimary
12. máj 2010

vďaka gudu! 😵

lubikaf
12. máj 2010

magi paradicka 🙂 gratulujem k tym sttratam 😉
si mojou velkou inspiraciou. a vlastne vsetky, ktore tu chudnete 😉

claudee
12. máj 2010

tak to je super, magimary.. take číselka by som si predstavovala aj pre seba 😅 🙂
raňajky za mnou, obed v nedohľadne, lebo som zase neskoro raňajkovala...

bea44
12. máj 2010

magi - 😵 😵 😵 😵 😵 G R A T U L A C I A
to bolo stachu a hundrania na začiatku 😝 😝 .

teda sa nečudujem, ze je to na tebe uz vidiet. 😉 😉 😉

kde sa ja na teba hrabem s mojimi 3,5 kg po prvej vode 😢 😢 😢 . musim sa do toho aj ja pustit poriadne / bez prehreškov myslim/ 😠 😠 😠 .

ja sa uz neviem dočkat obeda .... juj asi je niečo vo vzduchu 😖 musim do 12 tej vydržat 😠 😠

adamko05
12. máj 2010

ahojte... super megíííí 😵 😵

ja som dnes ešte nič nejedla, ale už si varím vodu na cestoviny.. sme boli na logopedii, len u báb v práci kávu som dala.. som už hladná... ale ja som sa normálne odvážila ráno odvážiť 😀 ... šak si vravím, nežerem, nehreším dva dni 😀 , bicyklujem a váha ukázala 65 kg 😕 😕 ... a v pondelok to bolo 66.7, tak to som som mala inak "napratané červa, žaludok"... kuurnik...

tak som sa namotivovala na dalšie km na bicykli a že teda NEHRESIM... dnes upečiem bábovku (konečneeee mi došlo objednane tesnenie, čo som stratila, 3 tyždne bez robota, bola skoro "tragedia", aj ručny šlahac som vytiahla).... a večer si na nej s čajíkom nesladenym zmlsnem...

a včera, dáko nám poobede došlo mlieko, no došlo, otvorím, a kysele 😝 ... tak som asi po 10 rokoch pila kavu bez mlieka a dalo saaaa... uvažujem, že jednu za den dám aj bez.... 😉

nestíham vás teraz spatne dočítat... snád neskôr...

pekny den

zdenka112
12. máj 2010

ahojte 🙂 magimary perfektne,blahozelam len tak dalej nech sa ti chudne ako doteraz...ja mam dnes rybku s takou zelen.omackou chlebik a vyvar...tak sa uz tesim...vecera polovicna porcia bez chlaba a vyvaru....dnes mam aj svalovicu zo zumby 😀

claudee
12. máj 2010

kočky, ja som si vlastne až teraz uvedomila, ked adamko písala o bábovke, že som už týždeň nejedla vôbec nič sladké 😲 😲
to je dosť aj na koňa, nie to na mňa 😲 milujem - milovala som- sladké 🤐 teraz mi to však nejako nechýba, ale nesťažujem sa, nech mi to vydrží 🙂

zdenka112
12. máj 2010

claudee ja som bola tiez strasne na sladkea za 17 dni som mala len raz tablicku horkej cokolady a nejako mi to zatial nechyba.....akurat som bola vcera u svokry a ta mi povedala ze som nejako pochudla na tvari,tak ma to aj potesilo 😉

claudee
12. máj 2010

no tak to si ceň dvojnásobne, ked to je pochvala od svokry 😀 na mne to ešte určite nevidno, týžden je na to málo..

adamko05
12. máj 2010

ja som tiež na sladkééééé....
a čo večeriavate v UHL, polovicu obeda?

ja nemám rada veľmi na slano cestoviny, ked tak so syrom... ale to nesmiem.. na buduci UHL dník si urobím kapustné fliačky - milujeeem ichhhh....

baby - a koľko gramov cestovin v surovom stave si dávate na obed...??? ... ja mám vždy pocit, že ich mám veľa.... tak neviem 😀

zdeni... no, na tvári to aj mne isto bude hned vidno (teda ak schudnem), a na prsiach (tam by ani nemuselo 😀 ), ale brucho a zadok.. to nieeeee 😀

a ešte, poradte dáke dobre cviky, nie brušáky... lebo mne brušáky zaberaju na čast nad pupkom, ale sadlo a ovisnuté mam pod nim 😀 😀 😀 , to na to cvičiť?????