90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

magimary
13. máj 2010

adamko, lubi,
postupík som dala už včera (len foto až dnes), ale tak opäť copy: 😅 😉

urobila som si bryndzovú pomazánku s nizkotučným jogurtom (Activia), čerstvou mladučkou cibuľkou a červenou paprikou, ozdobila a obedík bude ako vyšitý...aj s chlebíkom... (a teda bol 😅 )

dnes už sa robia zemiačky-mňam...to môžem...
to je moje najobľúbenejšie jedla na všetky spôsoby...za zemiaky by som aj život dala... 😅 😉

bei, ja sušené ovocie tiež nemusím (ešte tak slivky), ale už som to skúšala tiež aj namočené...akože zjesť som to zejdla, ale nebola to moja "šálka kávy"... 😉 😝 😅
radšej oriešky... tam si musím ale prísne stopnúť, kedy dosť, lebo by som zmastila aj celý sáčok (najmä v začiatkoch, teraz už ani tie orechy nejako nepotrebujem...ale keď je VD, tak si pridávam do jedál 😉 )...

a už mám požehlené, poprané, malinkí spinkajú a čakám na obed...
a som hladná...
to zn, že som dnes málo pila 🙄 😝 (ak dosť pijem, vôbec necítim hlad...), ale akosi nebolo kedy... 😅 🤐 😝

bea44
13. máj 2010

to s tým pitim / tekutin/ mam aj ja 🙄 snazim sa stale dolievat pohar, ale niekedy sa nedá 😠 a potom mi zacne okolo 11 tej svrkat v bruchu, a neskutočný hlad 😖 . ale staci pohar vody, čaju a katastrofa oddialená 😵

lubikaf
13. máj 2010

magimary aha takze bryndzovu pomazanku, nie bryndzu samu o sebe 😉 no nejak mi nezapaluje 😉

adamko05
13. máj 2010

hm, tu bryndzovku veru niekedy skusim...

sme došli z vonka, robí sa mi karfiol, ešte ho opekám na panici, nech je chrumkavy 😝

zatiaľ som mala kavu, banán a trochen orieškov nesolenych samozrejme 😉

a ja som si cez dietu celkom na susene ovocie zvykla.. banán, slivky, a tie zmesy s orechami.. mnáááám.... hrozienka... 😉

m.a.r.t.i.n.a
13. máj 2010

AHOJ KOČKY,

nejak nestíham sem chodiť....

Včera som mala VD, prežila som na čerstvých ovocno-zeleninových šťavách /grepy,limetka,pomaranče,jablká,karotka,hrozno a hrušky/ a na sáčku orieškovej zmesi. Tú som vyjedla celú 😒

Dneska už mám v sebe aj obed, urobila som si praženicu z 3vajíčok, cibuľky a syra. Mala by som dať do seba ešte zeleninový šalát,ale akosi neni miesto v žalúdku,tak asi za pol hoďky.

Tak sa baby držte a vydržte 😀

magimary
13. máj 2010

práve začína Dámsky magazín na STV1 a budú tam vraj hovoriť o všetkých známych diétach sveta,
tak asi tam bude aj 90dd...
som zvedavá, čo zas budú kecať 😝 🙄

bea44
13. máj 2010

mozu kecat co chcu .... 🙄 hlavne, ze mi padaju gate 😀 😀 😀

lubikaf
13. máj 2010

bei tak je 😀 😀

claudee
13. máj 2010

milujem tie trápne reči o zdravom a nezdravom jedle..mi povedzte, čo je v dnešnom svete zdravé a zdraviu neškodlivé 🙄
a hlavne, ked sa niekto pýši tým, ake BIO vecičky kupuje..no krásne, to je asi tak BIO ako slanina 😀
waa, som sa rozohnila 😀
som nažratá neskutočne, mala som o 2 špagety a stále sa to drží vo mne.. ja pijem veľa, všimla som si, že odkedy dodržiavam aspoň dva litre každý deň, nebolieva ma hlava..len veeeľmi výnimočne, napríklad, ked sa blížia mraky, som meteosenzitívna 🙄

m.a.r.t.i.n.a
13. máj 2010

Hlásim velké zhrešenie... 1ks bounty a 1ks margotka hrozienková... 😒 😒 😒
...ALE NEZBLÁZNIM SA Z tOHO, SOM SI UKOJILA CHÚŤKY NA SLADKÉ... A gate mám aj tak volnejšie 😀 😎

adamko05
13. máj 2010

ja dnes bojujem, bojujem... ešte to vidím nabanán či presnidávku 😝

ale snád to zmáknem bez prehešku

martina..hlavne, že ti chutilo, chudnutie je v hlave aj 😉

bea44
13. máj 2010

mati - 😉 😉 😉 nič to jedna lastovicka leto neurobí 😝
claude - aj ja som meteo 😖

no a moja večera : robila som kapustove fliacky /pre mm/z novej kapusty, ochutnavala som a akosi ma presla chut 😠
zvitazila nakoniec pizza s paradajkami / padla cela / asi som mala zjest len polku 😖 . citim sa ako balon.
ale miesto na coko sa este najde 😀 😀

vobec si zo mna neberte priklad 😒 ja som ten odstašujuci. 😝

davam si zavazok na zajtra: do obeda len dzus , a obed mozno banan a jabko, nech ten dnesok napravim 😔
ja som teda k.ava. naco som sa prepchala 😢

adamko05
13. máj 2010

bea.. to sa stáva, tiež sa občas prežeriem, jak keby jem naposledy 😀 😀 😀

ja nakoniec som mala s presnídávky 4-5 lyžičiek???? 😀 ... chlapci sa radi pridali... 😀

ja zajtra vôbec neviem čo, lebo na 12tu idem gratulovat na sobáš a chcem s kolegynami aj do mesta hned behnát... tak dačo v meste bielkovinove (som pôvodne mala chut na syr, opečeny... )???.. ale netuším čo... asi si zbehnem do potravin kupit 10 dkg eidamu a grahamovy rožok a jak sa namlsám... no uvidím..

idem teraz bicyklovat, potom ešte žehlit musím, alebo opačne???

ale nie, idem na bike, pak žehlenie... 😉

claudee
13. máj 2010

ja som dnes vypila tri litre čistej vody, napriek tomu mám príšernú migrénu... nejdem sa čudovať, kedže tu zúrila búrka 🙄
naposledy som jedla o 14tej tie špagety, a jaksi mi to stačilo a večeru som vynechala..
a další deň bez sladkostí za mnou, ako sa ja teším 😵

julca23
14. máj 2010

čaute kočky........niesom tu často,lebo to nevychádza,učenie...učenie....učenie......už aby to bolo za mnou, ktosi sa pýtal že kto je na materskej a študuje....tak ja,teraz končím tretí ročník v Prešove na fakulte manažmentu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ bez komentára
tak dnes ovocíčko....to by som mala zvládnuť, lebo mám aj paradajkovú šťavu nakúpenú a včera som robila paradajkovú polievku, a trochu cestovín som si k nej uvarila ale dnes bez 😀
prehrešky mám aj ja,ale ako mi tu niekto povedal, nebudem sa vážiť často 😀

yanni
14. máj 2010

Caute zenule 😉,

no ja som dnes na zemiacikoch, uz mi nechutia len take uvarene so zeleninou a bez nicoho, som si vcera urobila akoze hranolky ale upecene v rure a len troska pokvapkane repkovym olejom aby sa nespalili. Dnes tu kolegyna-bosorka nie je, tak mozem smradit.

Ozaj, vcera som si predsa dala rybu ale asi som to nemala robit, baby mne bolo taaaak zle cele poobedie. Tak na grc mi este asi ani nikdy nebolo. Aj som vybozkavala zachodovu misu. Ale potom bolo uz dobre. No neviem co to bolo 😠
Inak som vcera aj nejako malo pila, tak neviem.

A dobre bolo vcera doma, len to nie je bohvie co. Som chodila z miestnosti do miestnosti a hladala co by som zozrala. Sice som sa drzala, no poobede aj tak nic nebolo, lezala som na gauci a zdochynala. ale radsej do roboty alebo von, kde nie je spajza a chladnicka.

Ach tak to mame dve studacky s babätkami.
Lubi, Julka a ako to stihate? Studujete dialkovo ci ako? A Julka tebe sa nepaci ked ☹ No ja som studovala v BB na UMB a potom som presla na Uni do Mnichova. Teraz po rokoch znovu pokukujem po nejakom studiu, dialkovo. Mam ale strach ze to bude vela, praca na plny uväzok, dochadzanie do roboty hodina ta a hodina naspät a este aj brigada. Chcela som ze v blave a budem len na tie najdolezitejsie veci dochadzat, je to ca. 500 km ale musim zistit ci mi potom to cele studium aj tu uznaju. No uvidim co a ako, mozno aj nic, ved clovek nikdy nevie, mozno pridu deti do toho a nic nebude.

Ozaj baby poradte co na zajtra. Mam cestoviny-ryzu ale cestoviny uz ani citit nemozem a ryzu velmi nemusim, hlavne taku bez mäsa, no hroza...

julca23
14. máj 2010

yanni............... ☹ toto patrilo k tomu, že čím ďalej s nami jednajú ako s malými deťmi,vraj chodíme externe a prednášky nám dávajú len cez týždeň, skúšky tak isto....tak ja som na materskej,ale tí čo pracujú????nieje toľko dovolenky, aby sa to dalo, a vraj podľa vyučujúcich prednášky sú povinné....chválabohu nie u všetkých, boli aj takí čo kvôli absencii na prednáške nepripustili na skúšku.............je to proste hrôza,nemá zmysel to ani rozoberať....a viete ako to je,keď sa treba učiť tak bejby nepočúva....aj teraz to je tak...asi jej idú nejaké zúbky abo čo, lebo nechápem.......ale dobre že idú,lebo prvý jej vyšiel ke´d mala 14 mesiacov,no a teraz už máme sedem,jej rovesníci už majú skoro všetky,ale mi to doženieme......

bea44
14. máj 2010

ahojte, tak ja dnes do obeda zatial 2 pohare rozriedenej štavy , a pokukujem po bananoch čo som si priniesla na stav nudze, ak by náhodou 😖 . a na obed bude hrozno. a večera paradajkova štava 😠

claude, ako to dokažeš, ze " večera vynechana" to ako sa tam treba dopracovat 🙄 🙄

julca, lubi - a vsetky co studujete pri detoch - mate moj obdiv. 😉

yani- zajtra nemusis len cestoviny, skus tie dietne placky , alebo ženy tu robili palacinky bez vajec. ja som leniva robit to. a neviem ako by som to jedla v kancli. tak ja to riesim potom croasantom alebo fornetami 😅

lubikaf
14. máj 2010

ahojte. ja prave ranajkujem. a na obed sa mi rozmrazuje hrachova polievka. muzovi budem robit zemiakove placky. ale tie ja nemozem, lebo tam davam vajco ☹ a tak by som si ich dala. no mozno jednu okostujem, ci su dobre 😉

lubikaf
14. máj 2010

yanni, ja som rada ze mam mamu nezamestnanu, tak ked mam skuskove a cakaju ma nejake tazke skusky, idem k nej do Piestan, ona je s malym a ja sa ucim. bez nej by som to neviem ako zvladla. musela by som sa ucit po nociach, a to neviem, ako by dopadlo, lebo ja som kazdy vecer taka odpalena, ze vladzem iba sediet za pocitacom alebo pred telkou 😀
drahy je vacsinu casu v robote a ked je doma, tak som rada, ze porobim co to okolo bytu. no s detmi je to o hubu 😀

magimary
14. máj 2010

ja zatiaľ nič a na obed budú cestoviny s paradajkovou omáčkou 😒
čo iné?...
s čím by ešte mohli byť? 😕
dala by som si aj s brokolicou, ale tie som mala naposledy..
tak...
ale aj tak sa teším... 🙂

bea44
14. máj 2010

magi - s kapustou , s kalerabom, 😉

gudulo
14. máj 2010

ahojta, no ja dnes rano jablko a na obed asi posuch 😒
a mam v sebe asi liter caju, ja pijem iba caj - bez cukru a citrona

bea44
14. máj 2010

a este ma napadlo : tarhona so zeleninou na sposob ryzota , alebo slovenska ryza - tiez cestovina 😕

magimary
14. máj 2010

bei, dík... 😉
s tou kapustou sa mi to pozdáva, aká je príprava?
tarhoňu ani slov.ryžu neľúbim 😔 😒

gudu, aj ja pijem len čaj...nesladený, bez citróna, minimálne koncentrovaný (keďže si v dvoch litroch necham luhovať dve malé vrecúčka 😅)...
sem-tam si šupnem minerálku, keď už nemám čaj 🙂

claudee
14. máj 2010

bea, no bez večere vydržím v pohode, ked obedujem okolo 2-3 😅 a snažím sa vlastne kompenzovať to, že ja nedržím ovocné dni, aj ked pre spestrenie si nejaký taký deň možno šupnem niekedy, podľa nálady 😝

raňajky za mnou, aj pol litra vody.. idem robiť niečo zmysluplné 😀 pekný deň

magimary
14. máj 2010

našla som dnešný obedík v knihe!!! 😵 😵 😵
budú cestovinky s opraženou strúhankou!!! 😵 😵 😵
taká zmena...
a
keď sa dozviem recept na tie kapustové, tak nabudúce budú tie 🙂
dobrú chuť k blížiacemu sa obedu... 😅
idem si pražiť tú strúhanku 😉

gudulo
14. máj 2010

magy, ja tie kapustove robim tak, ze narezem kapustu a dam ju dusit, ked je podusena, zmiesat s cestovinou, sem tam to robim aj tak, ze dam kapustu dusit na trosku karamelu, nerobim to potom na sladko, normalne to solim, len to tym karamelom chyti taku trosku inu chut

m.a.r.t.i.n.a
14. máj 2010

AHOJTE KOČKY,

ja dneska doobeda hruška, banán, jablko a liter mátového čaju a teraz si robím obed. Zemiaky pokrájané na kocky, opražené na malom kúštiku oleja a k tomu zeleninový šalátik. Už sa teším....Sila, že si človek dokáže vychutna´t aj obyčajné zemááky 😀

Ja inak pijem iba bylinkové čaje, všeliaké a potom čistú vodu z vodovodu. 😉

Poraďte baby niečo na zajtra na UH,ďakujem

Pekný deń

magimary
14. máj 2010

ja tu teraz "prášim" tie strúhankové cestoviny (mati, recept , teda návrha na tvoje UH zajtra 😉 )
a prášim doslovne,
lebo sa mi pri tom aj práši z úst... 😅 😀
a nejako mi to ide pomaly... 😕
skôr dojem ako budem najedená 😅