90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

matynuska
28. máj 2010

jaaaj, teraz si tu zacal kolega ohrievat v mikrovlnke jedlo. Ja uz nechceeeem voduuuuuuuuuuuuuu bleeee 😖

lubikaf
28. máj 2010

maty som nevedela ze aj ty si dnes na vode, asi som to prehliadla 😲 tak drzim palce aj tebe samozrejme 😉
neboj, uz je skoro vecer, to uz dokopes 😉 a zajtra sa konecne najes. a myslim, ze zajtra bude cislo na vahe urcite mensie ako dnes 😉

matynuska
28. máj 2010

no veru dufam, snad nejako ten spln zaberie..... Prave som prisla z prace, naliala do seba liter vody a nezaberaaaa. Juuj ale strasne chcem vydrzat. U nas v Dansku lee ako z krhly a svieti slnko. No pekne 🙂 Takze von sa ist neda, ze bych robila nieco ine ako spekulovala nad jedlom :( No ale rano sa postavim na vahua a potom zodpovedne potvrdim ci spln funguje alebo ci je to mytus, ked sa mi vaha nepohla tolke tyzdne

claudee
28. máj 2010

aj ja som asi prehliadla, že máš vodu, matynuska 😅 no v každom prípade ti držím palce, aby si bola úspešná a ľahšia 😉

uff, ja som mala o pol 4 tie kapustové fliačky, ale už som riadne hladná 😖 asi preto, že dnes som jedla len tú polievku a tieto fliačky ..musím však vydržať do zajtra 😝 a to idem za chvílku na opekačku na chatu 😝 no nič, budem sa pozerať, ako papajú ostatní 😀 ja si dám minerálku, ak bude 😝

bea44
28. máj 2010

maty 😵 😵 😵 - asi sme vsetky prehliadli tu tvoju vodu 😕 😕
vobec som nepastrehla 🙄 samozrejme ze ti prajem nech tam mas rano aspon o 2-3 kg menej 😀

ja na veceru zemiaciky s cuketou . opecene len tak skoro na sucho 😅

ivella
28. máj 2010

ja nic nestiham,este si manzel zabudol kluce a dojde domov z roboty v noci okolo druhej,parada,musim vstavat..zjedla som cesnakove suchare,,esteze bol doma len jeden balik---

lubikaf
29. máj 2010

maty no co ako, daj miery 😉 teda kolko si schudla 😉

matynuska
29. máj 2010

no...tak nic moc...0,5kg. Tak pri mojej vahe to nie je akoze nejak strasne malo, ale mohlo to byt aj lepsie. Ale po mesiaci sa to aspon pohlo na druhej strane 🙂 Dakujem ze si na mna myslela 🙂
Dnes bude na obed opecena paradajka a cuketa zapecena so syrom mojim milovanym sialene sa na to tesim. Ale uz ranne jablho bolo bozske 🙂

adamko05
29. máj 2010

@matynuska ved maš krásnu vahu... ja by som brala taku, a to mám o 7 cm menej 😒
ale ja tuším pomaly vzdávam boj... doma mi to nejde, ked som chodila do práce, bolo to super a šlo to rychle... teraz 😖

adamko05
29. máj 2010

inak, ahojte... 😉

bea44
29. máj 2010

ahojte.
maty 😉
adamko - ten problem ma asi vacsina z nas. 😖 aj ja v robote vacsinou na 100%. ale doma 😕
a sobota nedela - uplna katastrofa 😨
ja dnes UH. nechce sa mi nic vyvarat. mam tam v chladnicke odlozenu paradajkovu omacku. tak si k nej uvarim cestoviny 😒
a veceru . len daco sladke z barovej skrinky 🤐

no a ku kave som si dala kokosino 😢 neodolala som ☹ / vikend/

yani -- 😕 😕 😕 ako si to dobojovala 😕

zdenka112
29. máj 2010

ahojte dlhšie som tu nebola bola som chorá už je lepšie...stale pekne dietujem včera bol prehrešok bola zmrzlinka...dnes bielkoviny..mala som kurac.masko so zeleninou a chlabík.večera jogurtíik....idem urobiť rajony 😝 pekný dník prajem 🙂

matynuska
29. máj 2010

dakujem baby 🙂

claudee
29. máj 2010

ahojte, tak ja až teraz sa dostávam po celom dni ku compu 😎
ráno som mala raňajky, a potom som hned šla do mesta na nákupy, nebola som už poriadne dávno 😝 a teda kreditku som prevetrala kvalitne 😅 😅 kúpila som si tričká, gate, boty, doplnky..ale zas hádam som spálila nejaké kalórie 😀
potom som mala o pol 4 polievku a mäsko so zeleninou...tak to je môj obed + večera 🙂

včera som na tej opekačke vydržala, ani kúštik špekáčika som neochutnala, ani to nelúbim veľmi, takže sa dalo 🙂
ale dala som si trošku ražného chlebíka, aby som nevyzerala hlúpo pred dooosť ľudmi.. inak bol veľmi chutný, zdravý..

yanni
30. máj 2010

No caute chudulky 😉,

no ja som vodny zvladnala na 99,9 %. Okolo 4 som si musela dat kavu (bez mlieka, s cukrom nepijem tak ci tak) lebo mi uz bolo na odpado ale vypila som len pol salky lebo bola fakt hnusna. Ale vam poviem, pomohlo to, po nejakej pol hodine som bola ako utrhnuta z retaze 😀 Takze kava fungovala 😉

Inak vcera som poobede akurat pracku nakopla a nic nerobila, taka som bola grogy. Ani comp som nezapla 😖

Trochu som sklamana, tie kila nejak pomaly idu dole. Ale aspon idu. Hadam sa mi este nejake 3-4 kila za tie dalsie 2 mesiace podari zhodit 😠

Takze tu moje miery po prvej vode:

Vaha: - 3,5 kg
Pas: - 12 cm
Boky: - 6 cm
Stehno: - 2 cm

Dnes som zatial mala len kiwi, hrusku, par orieskov lebo ma tak lakali a trocha marhulovo-jablkovej vyzivy. Kupujem si tu bio alnatura v DM drogerii za 1,45 europskych. Neviem ci ich maju aj na SK, so fajne a bez cukru. Skleneny poharik ca 400 g, mam to na viac krat. A dostat rozne druhy, takze je si z coho vybrat. Tiez obcas, ked je dobra cena, kupim tie pre babätka, to tam ale pred tym regalom stojim dobre ze nie hodiny, to musi clovek tak davat pozor, lebo to su take miesanky, ze s müsli a tak, minule som skoro s jogurtom kupila. Este ze som to v poslednej chvili zbadala. No a v normalnom obchode, tie take normalne vyzivy, su tu vsetky s cukrom, takze ostavaju mi len tieto babätkovske alebo drahe bio 😢(((( ale aspon ze chutia.

Dnes si neskor, akoze na obed, ale kedze som len pred ca hodinou akoze ranajkovala, urobim hranolky, tak v rure hranolhy, pokvapkam trocha repkovym olejom aby nezhoreli. Uz sa na ne tak tesim. Nejako mi chodia uz par dni po rozume. A len tak s kecupom. Juuuuuuuj fajnotka 😀

Boze pri tejto diete si clovek tak zacne vazit jedlo.

yanni
30. máj 2010

Jeeeeeeeeeeeej to sa riadne vikenduje.

No ja som toho dnes dost stihla, povysavat, navarila som, este jednu pracku nakupla a aj uhorky posadila. Dnes je take aprilove pocasie, doobeda slko, potom chvilku dazd a teraz zase slko, ölen je nejaky fuuuuuk, a dost sa zase ochladilo. Boooooze kedy uz to leto pride???

Inak robila som ti hranolky co som vyssie spominala. Som este aj tu trochu oleja oobtierala tou kuchynskou papierovou rolko, boze take su dake suche, no ale s kecupom sa daju. Som sa napukala, idem prasknut. Aöe po dlhsej dobe som sa zase riadne najedla. Az do sitosti. Ale mozno ze to aj ten caj robi. Navarila som si tiez chudnuci, ale nie puh-erh. Taky volaky inakci, bylinkovy co mi mama dal.

yanni
30. máj 2010

Jaaaj a este som zabudla, este idem kolac na zajtra piect.Normalne sa uz tesim

zuuzka
30. máj 2010

Ahojte kocky. Tak mne sa to nejako aspon trosicku pohlo.Ale to som normalne ranajkovala, chlebik s maslom a pazitkou, obedovala a vecer melon. No a dnes rano o pol kila....tak niekedy mozno treba trosku zosokovat ten metabolizmus. Zajtra budem mat ovocny a cely tyzdne taky striedmejsi....potom ideme na dovcu a to teda nezvladnem neranajkovat 🙂
Ako vikendujete? Urcite vsetky vonku 🙂 Yanni ale si hrdinka s tou vodou, ja som povodne z vodoveho spravila ovocny 😅

zuuzka
30. máj 2010

Yanni a aky pecies?

yanni
30. máj 2010

Zuzka no mna vsetko drazdilo. V kancli to este ako tak islo s tou vodou ale potom poobede v pekarni to bolo skoro na nevydrzanie. Ako dobre ze sme nic nove nedostali, nebolo co ochutnavat. To vsetko uz poznam 😀 Ale to mäso ma tam strasne drazdilo. A tie oblozene zemle. No dala som si tu kavu a tak zhruba po pol hodine zacala ucinkovat. Ty ale ti poviem, taky kavickar asi nic nepociti ale ja co kavu velmi malo pijem som bola ako znovuzrodena. Este som dokonca liter vody do seba naliala. Ale ke to riadna skuska, poviem ti.

No kolac je uz v rure. NEviem ci sa moze ale hadam hej. Tak to taky jednoduchy, ide tam len muka, 3 vajcia, cukor, maslo (alebo margarin) tvaroh a prasok na pecenie. Tot vsjo. Ale je fajny, taky jednoduchy a fajn stavnaty. A ziadne plnky ani nic. Ja mam radsej taketo "suche" kolace ako tie plnkove. Ono to sice laka ale ked si pomyslim kolko slahacky, masla a neviem coho vsetkeho tam je,t ak ma hned prejde chut. Tu je sice tiez maslo, ale ja davam margarin, alebo take nieco ako hera, ta tukovost ako maslo je tam (take nieco ako menej tukovy margarin nedavat, lebo sa kolac nenadvihne) ale predsa ten margarin je rastlinny no a tvaroh som dala odtucneny.

zuuzka
30. máj 2010

no to vyzera fajn..mnam...taketo kolace aj ja mozem

yanni
30. máj 2010

no fajnotka je to. Este trosku a uz bude upeceny. Bola som prave kuknut 😉

zuuzka
30. máj 2010

No urcite...mna momentalne drazdi vona pecenej bagety z truby....s bylinkovym maslom, manzel si opeka....no ale nedam si. Ozaj Yanni a ty si single, zadana, vydata ci? Teda ak to nie je prislis sukromne...

bea44
30. máj 2010

ahojte- yanni - ved to je super , ako si isla dole 😉 / pri svojej vychodzej vahe nemozes cakat zazraky/ 😕
ja dnes . akoze vitaminy - do obeda bez problemov 😠 a na obed karfiol s cuketou . a teraz vecera detto .
uz som dojedla z obeda. 😔
ale poviem vam, uz mi stacia mensie davky 😎 . samo od seba 😲 ,
budem musiet znizovat gramaz, ked budem chciet este dat nieco dole 😒

ozaj kocky - v dnesnom " novom case" je super recept na bielkoviny 😉 . zapecena zelenia s mozarelou. urcite vyskusam 😵
nabuduce. dnes uz mam v rure kuracie kridla s kyslou kapustou 😉

matynuska
30. máj 2010

no byby, ja zijem v Dansku, takze Novy cas tu nemam, ale vcera som mala bielkoviny a by ste neveriliiii co - zapecena zelenina s mozzarelou (paradajka cuketa). uuuuzasne to bolo. A dnes som nejak vooobec neni hladna. Zjedla som strapec hrozna, hrusku, jablko, jeden kusok cierneho chleba a za hrst orieskov (ale to su take ine, z tych vycitk nemam, tie sa mozu - od Turkyne, neprazene, nesolene, nic a vzdy len zahrst nie viac) a samozrejme pu-erh. A uz som ani hladna neni. Mala som povodne v plane zemiaky, ale no nic z toho. Co uz ked som neni hladna. Zajtra dame nejaku dobrotu 🙂 A ste ma namaskrtili na to magnum. Tak uvidim, ojdem do obchodu popremyslat

gudulo
30. máj 2010

ahojte, tak ja hlasim prve porusenie diety, ale poriadne ☹ zacala som v piatok a skoncila dnes ☹ som hrozna 😖
v piatok som mala vitaminy, ale uz na obed som to nezvladla a vybrala som z mrazaku co ostalo zo skrobov a odlozila - snazila som sa obhajit cestovanim 😝 v sobotu bielkoviny - tak to som porusovala jedna radost - bola som na navsteve a dnes som to dorazila, som si povedala ze na narodeniny si dam este "volno" a ze od zajtra zasa nabieham, tak dufam, ze sa mi to podari, skusim pokracovat - teda mali by nasledovat UH, tak budem mat nejaku cestovinku, alebo mam zacat zasa od zaciatku bielkovinami???

bea44
31. máj 2010

ahojte 😉
gudu - nic sa nestalo . 😎 pokracuje tym dnom , ktory mas normale v poradi 😵
mne sa take uz stalo tiez 😒 svokra mala 80 - tku . sobota bedela : komplet porusenia.
a v pondelok som nabehla normalne dalej 😎

yanni
31. máj 2010

Ahojte baby,

no tak ja vam poviem, hroza, mesiac som sa drzala a vcera prehresok az-az. No piekla som ten kolac na dnes a musela som z neho ochutnat. Ale poriadne. Uz som len nadavala kedy bude konecne vychladnuty aby som ho mohla zbalit. Stale som z neho dubkala. Ale je vynikajuci. No na buduce dam do neho menej sukru, nejaky mi je dost sladky. To asi tym, ze teraz takmer vobec sladke, tak sa mit o tak zda. Ale je to dobrotka, taky lahky kypri, ci ako to mam nazvat. Ako pena. Takze tak prehresok ako delo 😠

Gudu ty si mala teraz narodky? Tak vsetko naj 🙂

No Bei ja som si aj myslela ze to tak rychlo a tak vela za kratky cas u mna nepojde. Ale aspon to ide dolu aj ked pomaly. Este nejake 3 kilecka, no lepsie by bolo 5 a budem spokojna. Ved za tie dalsie 2 mesiace hadam este daco pojde. Len dufam ze to potom aj vydrzi. Nie ze naberiem potom viac ako som schudla. delena strava nie je zla, ale ja by som si tak dala kuriatko so zemiakovou kasou alebo pecene s knedlou 😠

Ozaj otazocka, moze sa na skroby zemiakovy salat? Taky len s cibulou a olej-ocot nalev? To by sa mohlo nie?

Zuzka a ty mas mozno pravdu, asi treba ten metabolizmus trochu kopnut do zadnice 😀 Mne sa zda ze to "riadne" jedenie pri tejto diete je na nieco dobre. Ja som asi tak od 2. tyzdna jedla strasne malo, viacmenej salat, varit sa mi nechcelo, len cez vikend. To telo si asi zvykne ze nie je prisun potravin a "strajkuje".

No a Zuzka, to vobec nie je ziadne tajomstvo, ja som ca. 3/4 roka single a uz mi to lezie totalne na nervy. Privatny zivot nula bodov, mam dve roboty 2-3 krat do tyzdna sport a to je aj vsetko. Na viac mi neostava ani cas ani sil. A este aj tato atmosfera v kancli ma strasne vycerpava. Kazdy vecer chodim domov utahana ako kon, aj ked v robote napr. nebolo az tak vela roboty. Kazde rano pri vstavani myslim na to ako uz je vecer a ja mozem odtialto vypadnut. Mam toho plne zuby. Stale dufam ze k 01.11. na nieco "spravy" a bude na nejakom inom oddeleni miesto....

bea44
31. máj 2010

Yani - ten zemiakovy salat mozes 😵
ja si ho sem tam robim 😎 a dam tam aj hrasok a mrkvu 😉 a da sa jest aj teply. aspon mne chutil 😀 😀

a ozaj myslim si, ze ked si po diete sem tam dame inu stravu , ako delenu / nie casto/ tak by to nemal byt problem 😕
ale s mierou 😠

bea44
31. máj 2010

ozaj . yani - hod sem recept na tu dobrotku, co si vcera piekla 😕 aj ja chcem zhresit 😉