90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

bea44
23. jún 2010

helenka 😉 odsuhlasili sme si ich tu, ze sa mozu , aby potom nebol velky sok, ked bude po diete 😝
a este mozes: slize s makom, alebo orechami, alebo s kapustou /to som nemala uz dlho - nabuduce urobim/
a este aj pizove cesto - a na vrch paradajky alebo olivy alebo zeleninu/ ale bez syra/ 😵
ivi - no to mi je prehresok 😖 😕 😕 😕 dzus 😕 - zafarbena voda = pitny rezim 😀

no hovorim, ze vam tu kazim morálku, za chvilu ma poslete kade lahsie ☹ 😅

a to vam ani nepisem, ze v sobotu bude SPLN !!! 😲
a moja sesta si naplanovala oslavu 🙄 to mohla o tyzden posunut 😢

claudee
23. jún 2010

džús určite neni prehrešok, aj ked to v tej diéte tak píšu 😉
ja mám zajtra tiež UHL deň, a už mám normálne chuť na nejaké cestoviny..len neviem, či špagety spravím.. alebo žeby niečo sladké, makové.. uvidím podľa aktuálnych chúťok zajtra, ale sa nebudem vedieť rozhodnúť, všetko to totiž lúbim 😅 😀
dnes som cvičila-behala len raz, nejak mi to nevyšlo... ale zato naraz odbehaných alebo odšlapaných (neviem, ako tomu mám hovoriť, pretože na tom stroji nesedím, ale stojím a vlastne bežím) 15 minút v kuse..tak sa teším, že pomaly zvyšujem tempo 🙂

yanni
24. jún 2010

Dobre ranko kocky,

ze vraj prehresok. Ako Bea vravi, dzus=zafarbena voda=pitny rezim 😀 😀 😀

Claudi ty riadne makas. Ja som tiez rozmyslala ze si nejaky ten pekelny stroj kupim. Ale ten eliptical sa mi velmi nepozdava. Ja bych mozna tak stacionarny bicykel alebo beziaci pas, ale fakt neviem. Sa bojim ze vyhodim za to nehorazne prachy a bude mi to po case stat v kute 😠

Inak ja mam dnes tiez UH, tak mam tie thajske cestoviny so sebou a vecer asi ten kusok kolacika co mam este v ladnicke, vcera som ho pozrela, este je fajnovy. Nic mu nie je. Baby skoro som ho uz vcera zozrala. No ja sa sama seba nechapem. Pri tejto diete mam take chutky co normalne nemavam. Vcera som snivala o kolaci a dnes cestou do roboty mi chipsy chodili po rozume. a chipsy to ja uz fakt za normalnych okolnosti nejem. Tak raz do roka mozno. No neviem asi mam abstinencne priznaky 😀

lubikaf
24. jún 2010

dobre ranko chudulky 😉

bei, no mala si sestre oznamit, ze je spln a ty dietujes, nech oslavu presunie 😀

ja mam inak tiez uht den, este neviem, co si spravim. ale mam kupene fornetti, tak ked sa mi nebude chcet nic varit, zjem tie. a na veceru vytiahnem kolac z mrazaku. no a ma ku mne prist sesterka, takze ked budeme niekde vonku, mozno si dam zmrzku. no uvidime este 😉

ivella
24. jún 2010

ahojte,,no kedze som mala na veceru pripravenu zmrzku a dzus sa berie ako cele jedlo(co je faaakt skoda)tak som zmrzku akoze nemohla,,,no samozrejme som ju okolo 23ej zhltla,ani som si ju nevychutnala 😒
dnes ovocko,no budem na zelenine

helenkasabinka
24. jún 2010

jaj babulky vy ste uzasne sa na vas aj zasmejem,aj poradite,to je uzasne 😵

ja som prave zjedla banan(ten si musim dat na ranajky lebo z jablka ma napina rano 😅 )
este zjem druhy banan,vypijem kavu a nejako vydrzim do obeda 🙂

dnes mam tie cestoviny alebo pizzu mam v mrazaku,lenze je kupena zeleninova a ma tam aj syr ☹ ale asi syr budem davat z nej bokom 😀 😉

manzelovi dnes zavolam,ze po praci nech mi ide kupit nejaky melon vacsi lebo zajtra mam TAZKY OVOCNY den 😅 😀 tak budem ficat na bananoch,jablkach,melone a kadejakom ovoci a dam si mozno aj arasidy 🙂

helenkasabinka
24. jún 2010

@ivella a ked mas ovocny den,tak mozes aj zeleninu 😕

ivella
24. jún 2010

helisabi 😉 ono je to vitaminovy den,nemas dietku napisanu?mozes kadeco ine 😉

helenkasabinka
24. jún 2010

@ivella nemam ju praveze napisanu ☹ a na nete som nenasla ze sa v ten den moze aj zelenina-a ten den som nasla pod nazvom ovocny tak aj preto som myslela,ze len ovocie 😒 😔

ivella
24. jún 2010

@helenkasabinka daj mail,obratom poslem...preco si nespomenula skor,vsetci ju tu mame 😉

helenkasabinka
24. jún 2010

@ivella ja som nevedela ☹

claudee
24. jún 2010

yanni, no nejakým extra makaním by som to zatial nenazvala 😅 sa iba rozbieham, zvykám si na ten zázračný stroj..
ja som tiež rozmýšlala medzi stacionárnym bicyklom a týmto zázrakom.. minulý rok som mala požičaný stacionár a veru som na ňom aj dooosť odbiciklovala..každý deň aspon hodinku a pol.. lenže bicykel sa musel vrátiť a ja som pribrala nejaké kilá naspäť 😠 takže som sa opäť dala na diétu a chcela som aj cvičiť, aby to šlo ľahšie dole.. tak voľba padla na eliptical, lebo na ňom sa posilujú najmä stehná, zadok, lýtka, čo ja potrebujem 🙂 tak preto..

idem sa pomalinky naraňajkovať, už som hladná 😉

ivella
24. jún 2010

helenka,mas to tam,tak prijemne citanie 😉

nikanika28
24. jún 2010

Cafteee....tak stal sa zazrak, vcera som sa utrhla z retaze a 15min som slapala na orbitreku 😕 😀 😀 😀 😀 ...teda, kondicka v prd.... dnes ovocko...nic moc teda 😖 , na ranajky som mala melonik ...a konecne som dorobila tortu 😝

@ivella a nie si ty Iveta K. ? 😉

ivella
24. jún 2010

@nikanika28 heej 😉
juj,dala by som si melonik

claudee
24. jún 2010

ja melony nelúbim 😝 tak jeden kúsok mi stačí na celý rok 😀
konečne najedená, idem teraz troška relaxnúť k telke, a potom sa psychicky pripraviť na 15min.maratón na trenažéri 😝

ivella
24. jún 2010

tak by sme si mohli dat vsetky naraz tu 15minutovku 😀
ja mam v sebe len kavu a 3dcl caju

zuuzka
24. jún 2010

ahojte kocky 🙂 ja sa teda na nejaky sport neviem odhodlat. Skor ma bavi nieco na cerstvom vzduchu ako korcule. No ale budem musiet. Tak ja som dnes mala jahodky a do vecera to snad vydrzim na melone. Ten mozem v akom
kolvek mnozstve 🙂

janula_nz
24. jún 2010

ahojte a dobru chut k obedu 🙂

ja som si dala na obed orechove cestoviny, juj ale to bolo dobre 😅 davno som ich nejedla, esteze mam dietku lebo by ma to asi ani nenapadlo zrobit. neviem ci to robim dobre. ja si dam obed a veceru uz nie a na ranajky horko tazko zjem jablko. vobec nemam hlad. a potom zas obed. a este kavu, nescafe . je to ok, ci ani nie?

sivocka
24. jún 2010

ahojte, ja dnes tiez ovocie...podusila som si jablka so skoricou, supla som tam pre chut aj jeden pomaranc....nie ze by sa to nedalo zjest, ale sakra, iba som sa mechanicky nasytila, ziadne uspokojenie tam nebolo.... 😢

nika, gratulujem k tomu sportovemu vykonu....len tak dalej, drziim palce....ja chodievam dvakrat do tyzdna na zumbu, ale urcite by sa mi zislo po veceroch par brusakov...no to som sa este nepresvedcila... 😒
Nika, co robis s tymi tortami? vyrabas pre vlastnu spotrebu, ci profesionalne? To ti verim, ako sa da pri tortovych plnkach chudnut...to by mi museli urcite "hubu zalepit", aby som neoblizovala....

yanni, vies s tym odôvodnovanim a hadzanim viny na inych sa lahsie hresi...sak druhy to znesie, najma ked o tom nevie, no nie??? 😵 A ked si prehresok pekne zdovodnis, tak urcite z neho nepriberieme...hihi.
Ty mas tusim dnes tiez ovocko, ze? ako sa ti dari?

sivocka
24. jún 2010

janula, s tym vynechanim vecere, ak niesi hladna, to ta obdivujem, to sa mne stat nemoze... 😖. Ale myslim, ze aspon nieco by si mala do seba hodit, aspon nejaku zeleninu, alebo len paradajku, aby si si zasa neublizila zdravotne, ked budes skoro hladovat....a to si tusim ty spominala, ze chces otehotniet.....tak aj kvoli tomu si davaj pozor a radsej by som sa aj navecerala, aj ked len malinko.... drzim palce, nech sa zadari... 😵

janula_nz
24. jún 2010

sivocka ze sa ti chce varit este aj ovocie 😅 ja do seba nahadzem melon a mam na cely den pokoj. to ma zajtra caka. ja mam doma zumbu , tak si cvicim. je pravda, ze som zameskala ale chystam sa zas nato. kazdy den som cviciila hodinku a k tomu 15min na brucho. to je vsetko v tom, tak super 🙂

janula_nz
24. jún 2010

ja som uz pred dvoma tyzdnami zacala s hladovkou, ze som jedla len melony a nic ine. takze uz mi ta vecera vobec nechyba. vcera som mala taku chut na sladke ale odolala som. to by som si veru dala 😅 ja ked mam pravdu povedat, nerobi mi dobre , ked jem ovocie alebo zeleninu

sivocka
24. jún 2010

janula, praveze nechce sa mi varit, ale uz mi ani nehuti samotne ovocie. Zo zaciatku som aj ja ovocne dni zboznovala, lebo som nakupila vsetkeho trochu a bolo to hned hotove ...len uz fakt nemam chut na samotne ovocko a nejako sa mi ziadalo nieco teple.....(muza mam v robote... 😀 😀 😀 ) . Ja tiez moc melony nemusim, zjem, ale vela nezvladnem.

Ja som rada, ked idem na zumbu, ze sa dostanem z domu a konecne idem len "JA A KABELKA" chlapov nechavam doma a chvilku mam pokoj....to mi na tom tiez vyhovuje a zasa trosku pobrbleme s babami.....doma by sa mi asi nechelo.

V tejto suvslosti ma napadlo, ze ste vyssie rozoberali cviciace stroje.....priklanam sa k nazoru, ze vas to omrzi a akurat to posluzi ako vesiak.....aj u nas to tak je.
Yanni, ty si nad tym tusim rozmyslala, dobre si to rozmysli, podla mna by si to nevyuzivala a ty este chodis aj do fitka cvicit, tak to by si podla mna dlho nepouzivala....tolko moj nazor

janula_nz
24. jún 2010

sivocka tak jeden taky vesiakovy stepper mam doma a zapada prachom 😅 v tomto mas uplnu pravdu, suhlasim s tebou 😀

bea44
24. jún 2010

cawte ja dnes nestiham 😒

pozeram, ze dnes je tu same ovocie a zelenina. aj ja mam vitaminy

do obeda som zvladla 2 banany a broskvu a na obed som mala zeleninovy salat 😅
ale uz mam kyslo az za usami a chut na nieco teple 😔
vecera bude dusena zelenina 😵

😉 😉 😉 😉

zuuzka
24. jún 2010

no baby tak som sa prejedla cestovin ze az.....to mi bude travit az do zajtra ☹

yanni
24. jún 2010

Ja mam tiez dnes UH, nie ovo. Ovo je zajtra a v sobotu na spln mam voduuuuuuuuuuuuu. Fuj uz teraz mi je zle. Ale ak aj v sobotu zhresim mam odovodnenie ze mozem, ved na spln aj tak schudnes 😀

Sivi no ja som si aj myslela s tym pekelnym strojom. Som uz kukala co tu tak stoja, tak take najlacnejsie okolo 200 € a to zaplatim zhruba za rok treningy. A tam spon musim ist, lebo vzdy vravim ze je to zaplatene tak musim. A mame trenerku a ta nas vedie a usmernuje tak to je jelpsie. Tak nebude novy vesiak, som sa rozhodla.

Baby ja som nejaka hladna. Cestoviny su uz davno stravene, hodila som este kiwi, no ja neviem, ved ani kramy nemam. Ale dneska fofry v kancli, kolegyna ma dovosku a chlapik co ju zastupuje je od dnes na chorej tak parada. Musime teraz zastupovat 2 ludi, cize musim aj ja. Vsetko na dve slova. A dnes musim o 4 vypadnut, nic nadcasy alebo tak, nestiham, je to vo stvrtok na hovby, musim bezat domov, rychlo sa prezliect a o 17:30 uz mam sport. Juj ale som vystresovana. To asi z toho mi chodi po rozume jedivo... 😠

helenkasabinka
24. jún 2010

no ja mam dnesny den uspesne za sebou,ranajky ovocne,na obed som mala cestoviny s kecupom a kusok pizze ...na veceru som si dala parene buchty 2 a kopcek zmrzliny 😉

zajtra mam vitaminovy den 😅 ale uz som si nakupila,melon,banany,jablka,hrusky....v mrazaku mam jahody ,teraz som lupala cerstvy hrasok z nasej zahradky ,tak na zajtra som dostatocne vybavena a to nevravim este o tom,ze mam kopec zeleninky uz v chladnicke nachystanej 😅 😀 tak snad to zajtra nejak prezijem 😀

helenkasabinka
24. jún 2010

inak ja tiez ovocne ranajky nejak nemozem ☹ no ale zatial to nejak zvladam ,ale mne to na ranajky nestaci-som neskutocne potom malatna a toci sa mi hlava a este ze aspon kava ma trochu do obeda zasyti 😅 😅