90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
5. júl 2010

bei myslim ze tu niekto pisal, ze v teh dvojke sa ovocne ranajky musia stale dodrziavat. No a to mne na tom vadi. Ja uz z toho ovocia asi zomriem.

lubikaf
5. júl 2010

@yanni ja mam na Chorvatsku rada tu vonu borovic a ciste more. a ked sa ideme vecer prejst popri mori po nejakej promenade, a citit grilovane rybky a podobne veci z restik, ja to mam strasne rada. tak ale kazdy sme nejaki a niekto chorvatsko nemusi. ale ja celkovo rada cestujem, a tiez by som sa isla pozret aj na sever, ako ty pises.
dnes mi moj skoro manzel zahlasil, ze by chcel ist na svadobnu cestu do Egypta, skoro som odpadla, lebo o tom doteraz nehovoril, a som myslela, ze max do Talianska k jednym znamym by sme isli. tak ma celkom potesil 😉

a dietujem az od zajtra, lebo dnes sme este posledne oznamenia roznasali po rodine, tak vsade bola hostina. ale na zajtra uz mam kuracie masko rozmrazene a spravim s rajcinovym salatom 😉

yanni
5. júl 2010

@lubikaf no to hej, ale ja by som potom niekde len na nejake odlahle miesto. ja nemam rada tie masy ludi.

A Egypt no ako svadobna cesta preco nie. Len to je zase take, no turisticke. To ja vies len tak vsetko individualne. Pozicat auto a pocestovat sama co ja chcem a co sa mne paci. A v tychto krajinach by som sa bala tak individualne. Ja sa chystam s kamoskou do Maroka, uz sme mali ist tento rok ale nevyslo to, tak hadam na buduci rok. Nikdy by som nesla na dovcu do Maroka, Tuniska a pod., ale ona je Marocanka a byvali by sme pri jej rodine a pokukali co turisti normalne neuvidia. Ona to tam pozna a len z tohto dovodu som sa dala nahovort. Inak eeeee. A este stale nie som 1005tne rozhodnuta, ja netnasam ten hic. Ale ak by sme leteli, tak na jar, tam je fajne prijemne a aj kupat sa uz da a este je tam vsetko zelene, nie ako cez sezonu, to uz je ako pust, vsetko spalene. No ves sa este uvidi.

A Lubi ked uz svadobna ceta tak sami, nie s nejakym znamym. No co si, ved to bude ako 5. koelsu u voza. Nic nebude, to si musite uzit vy dvaja 😉 a sami 😉

helenkasabinka
5. júl 2010

tak ja som cez vikend miesala a porusila co sa dalo ☹ 😅 a od zajtra som sa teda rozhodla,ze zacnem s ovocnym dnom a pokracujem dalej len tieto porusene dni nebudem rada do dnoch v dietke 😉

bea44
6. júl 2010

aaa aaa 😅 tak tu sa dnes nechudne 😕 😕 😕

kde ste - kto ??? 😨

ja mam dnes na obed UH a na veceru asi bielkoviny/ 😖 / zelenina a syr/
pokracujem zatial podla 90 II. - teraz som si este co to precitala kym sa rozhodnem co dalej.
toto je zatial pre mna najjednoduchsi sposob, lebo to mam uz zabehane 😉 akurat sa nemusi dodrziavat ze co na obed, to na veceru a nie je to take prisne. a ovocie do obeda mi zatial neprekaza 🤐
Yani - pozrela som si aj tu delenu stravu - nie je to zle, len ja sa do toho musim dostat, ptipravit si na par dni jedalnicek, aby sa to dostalo do hlavy ... lebo potom , ked nemam pripravene, tak jem co chladnicka dáá 😠
ja som totiz velmi zlaa , ked som hladna 🙄

ozaj - ak mate niekto zaujem o 90 II. - tak mi hodte do IP - adresu - a preposlem. 😵

yanni
6. júl 2010

Bei ved ja som tu a aj chudnem ale ked tu nik iny nebol,t ak som tu nekazila vzduch 😀

Bei ty mas super, aj ja uz chcem jest hocijako a nie nalinajkovane ze v ktory den co. Ja mam dnes skroby, mala som to rizoto od minula so sojovym mäsom, ale dla by som si pravdupovediac nieco ine. Neviem o budem vecer, rizoto uz nechem ani vidiet. mala by som este tak za naprstok ale uz mam teraz toho dost. Asi si dam bud salat alebo len melon. Dala by som si nejaku zmrzku 😕
Ale uz nema vela tak musim vydrzat. v nedelu som sa nevazila lebo som mala kramy a aj tak nejak som sa necitila na vazenie. Este by som bola sklamana. Inak jem teraz viac, uz nezijem len na salate, tak uvidime ci sa ta vaha nejako pohne. Dufam ale ze smerom nadol, lebo ma porazi.

Inak to je jasne ze clovek musi nove dostan najskor o hlavy. Uvidim na co sa ja dam. Ale asi tu delenu, to je jednoduchcie na kombinovanie a ta strava nie je az taka jednotvarna ked mozes viac. Ale posli mi prosimt ta aj tu dvojku, kuknem si to co a ako. Mail mas este, ci nie?

bea44
6. júl 2010

Yanni - poslala som ti tu dvojku 😉

a som akasi uz unavena z tych jedal - stale dookola to iste 🤐
asi naozaj musim na cas zmenit jedalnicek 😲 / 90 dni je 90 dni/
a nie kazdy to vydrzi 😝

yanni
6. júl 2010

bei dik, som ti napisala mail.

No ani mna to uz nebavi. Tiez mam stale len to iste. Dala by som si napr. halusky s bryndzou. To tu nezapada do nicoho. A napr. v delenej strave to mozes. Lebo bryndza je v neutralnej skupine, to sa moze so vsetkym miesat. Juuuuuj dala by som si. Moja mam vcera ze co budeme varit na dovolenke, ze ci ma v metre parky kupit. No skoro ma porazilo, ja normalne Pavlov reflex slintala som, hroza 😀

yanni
6. júl 2010

Bei ´no tato veta v tej knihe je riadne klamstvo. Asi im tam napisem 😀

Chudli ste pri chutných jedálnych lístkoch a nemuseli ste si pritom odriekať nijaké jedlá.

Chutne? Kde? A ze vraj nemusime si odriekat? No ja hej.

bea44
6. júl 2010

idem si postahovat nejake recepty z netu - nech mam co na zaciatok varit 😠
mnam - bryndzove halusky, alebo len tak s cibulkou na chleba....
noo ale neviem ci to tu budeme moct pisat, asi to velmi nepodpori 90 - tkarky v ich snazení 🙄

helenkasabinka
6. júl 2010

no ta bryndza ako natierka s cibulkou a cervenou paprikou je mnamky 😵 😉

yanni
6. júl 2010

@bea44 hihi ze halusky na chleba 😀 😀

@helenkasabinka no aj ja to mam tak rada. Alebo len tak chleba s maslom (u mna margarin) a s cibulkou. Juj dala by som si.

Bei moze mozes, mne to nic nerobi. Mozno ostatnym baba, ved ta vypiskaju ked im to bude vadit 😀

helenkasabinka
6. júl 2010

no mne to tiez nevadi 🙂

yanni
6. júl 2010

@helenkasabinka vsak aspon sa mame na co tesit ked na tu Bei popise co prave fajnove varila.

Inak ja by som si dala nieco co by mi same do zadku vbehlo.ladna nie som, nalievam sa vodou lebo uz ma zacala hlava boliet ale dala by som si nieco. neviem co ale jednoducho nieco. no kto sa ma z toho vysomarit 😕

helenkasabinka
6. júl 2010

ja mam chut na kebab 😅

lubikaf
6. júl 2010

@helenkasabinka nerob nam tu chutky 😉

tak ja dnes na bielkovinach, na obed kuracie s rajcinovym salatom, teraz pred chvilou som dopila kefir, bo som bola strasne hladna, tak to ten hlad nejak zahnalo. no sice by sa nemalo maso s mliecnymi, ale na to kaslem. mala som malo masa, a este aj z toho som musela dat muzovi 😠 😀

yanni
6. júl 2010

@helenkasabinka to döner je uz aj na slovensku? Boze no sa vsetci opicia. ale ja mam tiez rada.

@lubikaf nerob si hlavu aj ja miesam bielkoviny. Vcera som mala, jogurt, mozzarellu, ´na veceru rybu. A to tak stale, mäso, jogurt a tak. mne je to jedno, aj tak som schudla.

helenkasabinka
6. júl 2010

@yanni tu uz je davno 😀 ale ja ho milujem 😅

ined
6. júl 2010

tak som sa rozhodla k Vam pridat 🙂 vela som o tejto diete pocula, tak snad bude mat pozitivny efekt aj na mna 😅 dufam, ze tu najdem aj nej. recepty na jednotlive dni, este sa v tejto diete velmi neorientujem, ale pohlad do zrkadla ma jednoznacne presvedcil ze je treba nieco robit. nemam velmi vela casu na cvicenie, tak dufam, ze aspon uprava stravy trosku pomoze 😉
ako ste na tom zatial vy? je tu niekto novy ako ja?

magimary
6. júl 2010

ahoooojte 🙂 !
krásne fotky (tortičiek) ste popridávali... ste šikovné, babule 😉 🙂
my sme konečne dooslavovali "prvú várku" (mňa) pri grilovačke a záhradnej párty (o miešaní radšej ani nehovorím...hoci som sa celý čas dobre držala, nakoniec som si šupla aj grilované mäso 🤐 ) a budúci týždeň nás čaká 60-tka manželovho otca-tak to ešte len bude megaoslava (počtom a zložením taká menšia svadba)...
a tých dobrôt...
a to mám na ďalší deň ukončenie dietky...
ozaj, ukončenie...
nikde ste to tu nespomínali, alebo mi to niekde len uniklo...
po tretej vode ešte nie je v diete koniec, ešte sú tam rozpísané nasledujúce klasické 4 dni cyklu (čiže: BIE-SACH-UHD-VIT) a až potom je definit. koniec 😕
dodržali ste to niekto takto? 😕

inak, prajem pekný večer 😉

bea44
6. júl 2010

😀 😀 😀
magi - ja som to nedocitala.. 😢 😢 ☹ uz som to zacala miesta podla dvojky. 😨 kkua ze mi to zas nevyslo 😅
ale pri 3 pokuse sa polepsim 😝 vidiet ze si perfekcionista 😉

ined- ak chces rozpis/ knihu v elektr. podobe/ daj mi do IP mail a ja ti poslem. obe , aj dvojku.
a su tu kocky co zacali asi pred 3 tyzdnami. mozno sa ozvu..... ked su este tu... 😝

sivocka
6. júl 2010

ahojte,
helenka ako dnesny ovocnickovia???

ale bei, nic si z toho nerob...ved pokracujes dalej a predsa aj ta dvojka je dieta....akurat "jeden den" netrva tak dlho, ako v jednotke...nesmut, ved aj tak si podala super vykon, ze si prisla k 90 dnu

magimary
6. júl 2010

jasne, bei! 🙂 😵
absolútny súhlas so sivočkou!
ty si absolútna makačka, že si to úspešne dokopala až k 90-ke... 😉
a ani ja som sa nepýtala preto, že by som chcela ešte aj tie 4 dni "po tom" (treťom vodnom dni),
skôr som chcela počuť, že už nemusím, že to je koniec a pod. 😅 🤐 😀 😀 😀
akurát, že ja sa stále bojím toho prechodu... 😕 😅
že ako na to...
stále si hovorím, že doobeda len ovocko a potom to do večera nejako "dokopem" (knihu ešte nemám, musím požičať-mamina má a potom naštudovať), ale ja už -podobne ako yanni- nemôžem ovocko fakt ani cítiť... už mi je až nevoľno, keď si len na ovocko spomeniem (a zajtra celý deň!!! 🙄 🤐 )...ja som nikdy neholdovala ovociu (ani zelenine 🤐 ) a teraz už mám "nadrobené" asi na tri roky 😝 🙄 😀
a tťo už aj teraz, doobeda si radšej nič nedám (vydržím až na obed), len aby som nemusela ovocie (dokonca som po dlhej dobe "vyhrabala" zo spodu šuflíka aj sušené ovocie a pozerala som na to, že "a ty si odkiaľ-teba nepoznám?!?" 😅 😀 😀

bei, napíš bližšie, ako funguješ, čo a ako ješ atd... 😉 🙂

bea44
7. júl 2010

ahojte kocky 😉
mne zas vobec do obedu ovocie nevadi 😖 neviem akosi som si zvykla 😅
a niekedy si dam len dzus 🙂 a celkom staci.
akurat ze som teraz akasi dezorientovana v tom co si mam na druhy den pripravit do roboty na obed 🙄
poviem vam, vobec nie je lachky ten prechod z 90 tky na nieco ine 🤐
ja vlastne zatial jem to co doteraz akurat to mam poprehadzovane.
napr. dnes som si zobrala zeleninu - surovu a mozarelu + rozok. a co bude na veceru - netusim 😕
potrva mi to asi dlhsie nez zacnem varit a jest aj nieco ine ako doteraz/ bojim sa joja/ 😅
ale budem vam tu priebezne pisat ako mi to ide 😎

ozaj - kocice - ktorym som posielala dietky 1 a 2 - dufam, ze sa po nastudovani, nakopneta a pridate sa k nam 😠
kedy lepsie, ked nie teraz v lete, ked je dostatok cerstvej zeleniny a ovocia 😠

lubikaf
7. júl 2010

ahojte, a coze je tu dnes take ticho??? 😲 😲

ja som dnes jedla ryzu so sojovym masom, a spravila som toho tolko, ze ostalo aj na buduce 😉 dala som to do mrazakau a aspon nemusim potom varit 😉
este neviem, co si dam zajtra na obed, ale uz viem, co bude na veceru. mam novy recept na kolac, ze fofrovnik sa to vola, velmi jednoduche, tak si upeciem 😉 dufam, ze bude dobry 😉

hmm ale dajte aj vy vediet co nove, ved tu dnes okrem Bei nikto nebol 😕

magimary
7. júl 2010

ja som mala dnes vitamíny ( 😝 🙄 😅 ), ale vydržala som to,
dokonca by som povedala, že po dlhej dobe som to zvládla na nejakých 95%... 😨 😅
ale za to teraz by som "zožrala"( 🤐 😅 ) aj klince... 😝
som hladná... 🙄
to ten intenzívny ovocný deň 😝
teším sa na zajtrajšie bielkoviny ako na soľ... 🙂
no, kým ešte pôjdem spať, tak sa tu asi umučím (hladom)... 😅 ...
tak NIE, ľudia!!! 😨 😲 ja odpadnem!!!
pozerám do toho svojho "premúdreho stravovacieho kalendára" (ktorý, žiaľ neklame, aj keby niekedy mohol 🙄 😝 😅 ) a tam mi na zajtra svieti VODA!!!! 😲 😲 😲
prišlo to nejako rýchlo a teda dosť ma to zaskočilo 😕 😨 🤐 najmä vzhľadom na dnešný-terajší-môj hlad... 😨
no, ja neviem, neviem...
čo a ako bude zajtra...
silne sa pohrávam s myšlienkou, že si dám tú vodu až po víkendovej 60-tke, čiže si to predĺžim o cca tri dni... 😕 🤐 😝
fakt sa necítim zajtra na vodu... 🙄 😨
no, uvidíme

bea44
7. júl 2010

lubi - ja som tu nakukla asi 3 x a furt nic, nikto 😠 nebudem pisat sama so sebou 😅

magi - super prekvapko 😕 ale myslim ze ked to posunies, tak sa nic strasne nestane 😨
uvidis ako sa budes citit rano... a potom rozhodnes.. 😉
ja som nakoniec na veceru mala jogurt a kroasant. - cize cely den bielkoviny. 😝
aaaale takuuuu chut som nan dostala , ze som musela. 😖

a na zajtra mam podusenu zeleninu na obed a na veceru budu kapustove fliacky

Ivella - a co ty ?? este si v trencine ??? ci nechudnes ?? napis 😉

lubikaf
7. júl 2010

@bea44 a mohla si kroasant k jogurtu?

magimary
7. júl 2010

lubi, no asi nemohla, ale ako píše mala oooobrovskú chuť 😅 😉 , tak vlastne mohla... 😀
ale v tej dvojke (aspoň, čo si zbežne pamätám podľa toho čo mi spomínala mamina) by to nemalo byť až také striktné delenie, takže tam by spokojne mohol byť aj doplnok k strave z "inej skupiny"-ak sa nemýlim 😉 (ale možno sa aj mýlim 😅 😀 )...
a ja to veru urobím zajtra tak, že pod dnešnom "vitamiňáku" zajtra pokračujem bielkovinami a potom v sobotu (keď je tá 60-ka manž.otca) budem mať sacharidy, v nedeľu UHD a v pondelok (ozaj na odľahčenie a detoxifikáciu po víkende 😝 😅 😉 ) bude tá tretia voda...
lepšie to ani nemôže byť načasované 😅 no nie 😅 😀
ale, fakt som nad tým "hlboko" uvažovala pri umývaní zubov, že aký by to malo význam-zajtra sa mordovať len vodou a potom pozajtra to "zabiť" na megaoslave (kde nech sa budem snažiť akokoľvek, určite niečo pomixujem 🤐 😉 aj keď škrobový deň na oslavu nie je až taký ťažký výber...zemiaky a ryža tam isto budú v hlavnom menu, takže vlastne by mi to malo aj stačiť... 😅 , akurát tam budú aj tie ostatné všakovaké dobrotky 😵 🤐 😅 , však áno?!), to by mi prišlo ozaj úúúúplne od veci 😅 😝...
a navyše mi to schválila aj najvyššia vedúca tu-bea44 😅 😵 🙂
takže tak...
zajtra sa už teším na obed 😅 😀

tlsta
7. júl 2010

ahojte som tu nova ...aka je vlastne ta 90 dnova dieta?